Sarah Ferguson – svedectvo o povestiach o tehotenstve princeznej Eugenie

Minulý týždeň bola Sarah Ferguson počas akcie v dome podnikateľa Ernie Boch Junior a tam bola veľmi obľúbeným kontaktom. Väčšinou aj tak je, ale v tomto prípade bolo veľa ľudí zvedavých, či ich dcéra – princezná Eugenie je alebo nie je tehotná. Ukazuje sa, že je to len fáma a nie pravda. Vlani v októbri sa v kaplnke svätého Juraja vo Windsore vydala za podnikateľa Jacquesa Brooksbank. V jej živote sa teda začala úplne nová fáza.

Tento obrázok je príčinou zápachu

eugenie s ďalšími dvoma dámami

Skvelé video so Sarah Ferguson

Video, v ktorom hrá Sarah Ferguson, sa stalo obzvlášť populárnym na internete. Urobila to Kelly Lynchová, šéfredaktorka dailybreak.com, ktorá bola tiež hosťom akcie s podnikateľom Erniem Bochom mladším. Na videu vidíme bývalú vojvodkyňu z Yorku v nádherných zelených šatách s volánovými detailmi v hornej časti.

  Hovorí o princeznej Eugenie a jej úspechoch pri prekonávaní skoliózy. Kvôli tejto chorobe ju vraj v detstve operovali. V rámci tohto rozhovoru tiež spomenula, že tehotenské zvesti 29-ročnej Eugenie neboli pravdivé.

Brooksbank a Eugenie so Sarah Fergusonovou

Ďalšie vyhlásenia Sarah Fergusonovej na túto tému

Sarah Fergusonová evidentne vedela, že o tejto téme sa diskutuje veľmi široko. Preto sa snažila, aby boli novinári prítomní na podujatí dobre informovaní. Mnoho fanúšikov už bolo presvedčených, že Eugenie a Jack, inšpirovaní udalosťami z ich svadby v minulom roku, budú mať čoskoro dieťa. Dôvodom klebiet bol obrázok, ktorý predviedla so svojou sesternicou Zarou Tindall a vojvodkyňou z Cambridge Kate Middleton v Royal Ascot. Zara dáva Eugenie bozk, ako keby bolo treba niečo špeciálne osláviť. Mnoho fanúšikov to považovalo za znak zdieľania dobrých správ. Tak sa začali špekulácie o tehotenstve.

Ale momentálne to vyzerá tak, že títo dvaja sú šťastným párom a chcú si užiť spoločný čas bez detí trochu dlhšie. Možno chce aj princezná Eugenie po skolióze trochu stabilizovať svoje zdravie.

Princezná Eugenie a Jack Brooksbank sa zosobášili vlani v októbribroocksban eugenie - skvelá svadba

Pár je stále veľmi šťastný

sarah fergusen eugenie - veľký prsteň

Sarah Fergusen urobila vyhlásenie o klebetách o tehotenstve 

sarah fergusen eugenie a jack broocksbank

Teraz je jasné: Eugenie nie je tehotná!

sarah fergusen spolu s eugenie