Selfie a tipy na tento make-up Demi Lovato’s Smokey Eyes

Demi Lovato je známa svojou prírodnou krásou, a to predovšetkým vďaka svojej nádhernej koži. Má tiež krásne čierne oči a rada ich zvýrazní vhodným mejkapom. Už sme ich videli s mnohými rôznymi variáciami Smokey Eyes. Nakoniec bola jej vizážistkou Rokael Lizama. Na tvári Demi Lovato jasne ukázal svoj talent. Zdá sa, že si to hviezda veľmi vážila. Hneď po nalíčení predviedla niekoľko selfie s ním na sociálnych sieťach. Prízvuk na týchto obrázkoch alebo líčenie bol hlavne na jej očiach. Na perách 26-ročnej speváčky a herečky boli decentne zvýraznené.

Demi Lovato zverejnila tento obrázok v posledných dňoch na Instagrame

údené oči skvelý vzhľad

Mnoho variácií dymových očí

Smokey Eyes je technika líčenia, ktorá dodáva ženskej tvári obzvlášť dôležitý a zvodný charakter. Existuje na to niekoľko variácií a všetky vyžadujú prax, aby sa dosiahli najlepšie možné výsledky. Smokey eyes môžu byť vyrobené v mnohých rôznych farbách.

Na dokonalý efekt je však najlepšie použiť nuansy jedného a toho istého odtieňa. Väčšinou dymové oči sa vykonávajú v čiernej a šedej farbe. Môžete ho skombinovať s béžovou alebo fialovou a ešte viac zvýrazniť oči kontrastom. Demi Lovato sa rozhodla pre variant s tmavošedou a čiernou farbou v kombinácii s béžovou a svetlohnedou.

Tento make-up je od Rokael Lizama

hnedé veľké oči údené oči

Tipy od Demi Lovato pre Smokey Eyes

Zdá sa, že dymové oči sú obľúbenou technikou líčenia Demi Lovato. Na sociálnych sieťach sa často so svojimi fanúšikmi delila o nápady a inšpirácie. Urobili sme malý prieskum a práve sme našli návod od hviezdy na tému dymových očí. Tu sú rôzne kroky k získaniu dokonalého make -upu v tomto štýle s niekoľkými ďalšími tipmi od Demi Lovato.

Demi s podobným make-upom na obálke Vogue

prvá stránka módne údené oči Demi Lovato

Prvý krok: Základ by ste mali naniesť na oči. Opatrne to naneste na celú oblasť očných viečok. Na to by ste mali dať číry prášok.

Krok 2 obsahuje krémové očné tiene v čiernej farbe. Toto je základ, na ktorý sa nanesie zvyšný očný tieň. Ak urobíte tento krok s make -upom, konečný efekt bude extra intenzívny.

Demi je často nalíčená aj domaúdené oči každodenný make-up

Tretí krok Líčenie dymových očí je najkomplikovanejší. Naneste trblietavé hnedé očné tiene. Naneste ho zdola nahor a rozložte ho aj na záhyby očného viečka. V tejto oblasti by ste mali sledovať líniu obočia. Okrem toho by ste si mali pod oči naniesť aj očné tiene.

Štvrtý krok je aplikácia očného tieňa s čiernym práškom. Tu sa pokúsite dosiahnuť tvar V tak, že začnete od vonkajšieho okraja očí, čím stiahnete očné tiene až k záhybu viečka a potom späť do vnútorného kútika oka.

Krok 5: Teraz by ste mali do vnútorného kútika oka naniesť strieborné očné tiene.

Ďalší skvelý nápad na líčenie

údené oči krásny pohľad

Potom si pod obočie naneste niekoľko bielych očných tieňov (Krok 6). 

Vziať v kroku 7 čiernu očnú linku a naneste ju na hornú a dolnú časť línie rias.

Krok 8: Zvýraznite svoje riasy riasenkou.

Ak si prajete, môžete tiež zvýrazniť obočie!

Líčenie dymových očí sa hodí k retro vzhľadu a …

veľké tmavé oči údené oči

na krátky strih

údené oči skvelý krátky účes