Snubné prstene 2019 – najkrajšie trendy svadobných obrúčok

Snubný prsteň je najromantickejším symbolom lásky medzi dvoma ľuďmi. Sotva niečo iné má taký veľký význam a v skutočnosti má hodnotu funkčného signálu. To hovorí vonkajšiemu svetu, že osoba je vzatá. Preto veľa ľudí prikladá vzhľadu svojich snubných prsteňov veľký význam. Pre všetkých zamilovaných, ktorí si chcú tento rok povedať áno, sme vybrali niekoľko aktuálnych modelov svadobných obrúčok 2019 a predstavili ich tu. Z toho môžu mať prospech aj všetky ostatné svadobné páry, ktoré chcú držať krok s módou a kúpiť si svadobné obrúčky.

snubné prstene kúpiť snubné prstene 2019

Snubné prstene 2019: zlaté alebo strieborné?

Väčšina ľudí si zlaté šperky spája s láskou a romantikou. Väčšina preto bude aj v roku 2019 Modely na svadobných obrúčkach vyrobené zo zlata alebo ponúkané v zlatom tóne. Vzhľad prsteňov však silne závisí od obsahu čistého zlata vo vybranej zliatine. Kovy s 585 gramami rýdzeho zlata sú veľmi obľúbené. Prstene s výrazne nižším obsahom zlata nepôsobia tak krásne a ani si neprídu na svoje.

Ale ak chcete svadobné obrúčky v krásnom striebornom tóne, tento rok by ste mali siahnuť po platine. Tento kov bol dlho považovaný za absolútny luxus, pretože bol náročný na výrobu, a preto obzvlášť drahý. Ale dnes je platina v porovnaní s bielym zlatom dosť lacná. Tu je zliatina 950 luxusnou triedou, ktorá je tiež považovaná za nezničiteľnú. Hovorí sa, že nezničiteľnosť manželstva by sa mala odraziť na zvolenom kove snubných prsteňov.

Kúpte si svadobné obrúčky 2019

Úzke a jemné snubné prstene

V posledných rokoch sa objavil ultrarýchly trend svadobných obrúčok. Tento rok to však bude ešte posilnené. Veľmi trendy budú šírky prsteňov od 2 do 4 milimetrov v nadčasovom klasickom prevedení. Pretože tieto prstene nevyžadujú veľké množstvo materiálu, dokonca aj páry s malým rozpočtom si môžu dovoliť svadobné prstene vyrobené z drahej platiny. A mať z toho veľkú radosť!

Snubné prstene Millgriff

Dokonca aj tie najjednoduchšie snubné prstene s povrchovou úpravou mlynček alebo známy ako perla vyzerajú veľmi atraktívne a sú niečím veľmi špeciálnym, dokonca aj bez diamantov! Pri tomto procese sú do kruhu vtlačené kruhové štruktúry usporiadané v rade.

trendy snubných prsteňov svadobné prstene 2019

Pamätné snubné prstene

Ako každý vie, diamanty sú najlepším priateľom ženy! Pamätný snubný prsteň je obrúčka vyrobená z niekoľkých diamantov rovnakej veľkosti. Nosenie doplnkového šperkového prsteňa ako dámskeho snubného prsteňa je trend, ktorý k nám prišiel z Francúzska. Čoraz viac neviest zostavuje individuálnu súpravu snubných prsteňov. Obvykle kombinujú jednoduchý snubný prsteň s honosne zdobeným večným prsteňom.

Stručne povedané, toto sú trendy snubných prsteňov. Môžete vidieť, že snubné prstene 2019 dávajú každému príležitosť nájsť to, čo je pre neho to pravé. Prajeme vám ľahký a rýchly výber prsteňov a samozrejme veľa šťastia s rodinou!

snubný prsteň kúpiť snubné prstene 2019

snubné prstene z bieleho zlata snubné prstene 2019  snubné prstene trendy trendy svadobných obrúčok