Sophie Turner a Joe Jonas so zodpovedajúcim tetovaním po smrti svojho psa

“Chýbaš mi, Waldo!” – to boli slová populárnej herečky Hry o tróny Sophie Turner. Zverejnila to na Instagrame. Tam tiež oznámil, že jej nedávno zomrel obľúbený pes Waldo. Ukázala aj tetovanie, ktoré jej pripomína jej obľúbené zvieratko. Joe Jonas si pri tejto príležitosti nechal vytetovať aj ruku.

Psy plemena Alaskan Klee Kai

sophie turner joe jonas dva psy

Podrobnosti o strate psa Joe Jonasa a Sophie Turnerovej

Joe Jonas a Sophie Turner prišli pri strašnom incidente o psa. Waldo si ich adoptoval krátko po tom, ako začali svoj vzťah. Bol plemena psa Aljašský Klee Kai a fanúšikovia ho poznali z mnohých príspevkov na Instagrame.

Pes však údajne bol nedávno pri strašnom incidente smrteľne zranený. Správu oznámil medzinárodný obchod TMZ. K incidentu došlo údajne počas prechádzky minulý štvrtok. Hrozná udalosť sa údajne stala na Manhattane na Lower East Side. Pes bol údajne s osobou, ktorú si najali Sophie Turner a Joe Jonas, aby ho každý deň venčili. Walda zrazu vystrašil chodec, vybehol na ulicu a zrazilo ho auto.

Joe Jonas: Chýbaš mi, Waldo. RIP, moje malé dieťa!

sophie turner joe jonas instagram

Smutná správa na Instagrame

Sophie Turner a Joe Jonas chceli ukázať svoj smútok nad stratou svojho psa. Zodpovedajúce tetovania predviedli v príspevku na Instagrame, ktorým ukazujú svoj smútok. Môžete tam vidieť tvár domáceho maznáčika, pretože ho nedávno stratil. Joe bol ten, kto zdieľal tento obrázok so správou „RIP, môj anjelik!“ Krátko nato ukázala svoje tetovanie, ktoré pripomína rovnaký incident, aj Sophie Turner na svojom instagramovom účte..

Joe Jonas a Sophie Turner držia spolu v ťažkých časoch

manželia z Hry o tróny

Sophie Turner a Joe Jonas majú od začiatku vzťahu veľa ťažkých chvíľ. Ale spoločnou silou to prežili. Strata Walda je určite aj emocionálnou prekážkou, ktorú spoločne prekonávajú.

Psy sú dôležitou súčasťou ich života 

sophie turner joe jonas na pódiu spoločne

Tetovanie Joe Jonasa

tetovanie od joea jonasa

                                                                           Joe s dvoma psami 

dvaja psi s joe jonasom