Tieto trendy zaberajú svet módy – pánsku módu 2019

Nadchádzajúca jar sľubuje pánska móda štýlové odevy, ktoré dodávajú štýl a eleganciu. Špičkoví dizajnéri by chceli nahradiť klasický, tradičný vzhľad exkluzívnymi funkciami, ktoré sú momentálne v móde. V tejto súvislosti by sme chceli predstaviť dve zbierky, ktoré vzbudili veľký záujem. Dizajnéri Philipp Plein a Ralph Lauren použili chladný vzhľad, ktorý je možné rozpoznať z diaľky bez výraznejších farieb. V nasledujúcich odsekoch sa dozviete viac o pánskej móde 2019!

Športové oblečenie Philippa Pleina je jedným z vrcholov jeho zbierky

športové oblečenie plein pánska móda 2019 jar

Atypická pánska móda 2019 od Ralpha Laurena

Tento rok nás dizajnérsky tím Ralph Lauren pozitívne prekvapil. Najnovšia pólová kolekcia pre mužov pozostáva z elegantnej zmesi noviniek. Podľa štatistík sa počet mladých kupujúcich výrazne zvýšil. Z tohto dôvodu je jarná kolekcia zameraná na týchto zákazníkov.

Tím Ralph Lauren v rozhovore uviedol, že táto zbierka predstavuje aj reinterpretované klasiky. To zahŕňa moderné obleky pre každodenný kancelársky život. Dizajnéri sa domnievajú, že elegantné oblečenie je obzvlášť dôležité pre vzhľad mužov na pracovisku. Pruhované kravaty a retro podväzky sú súčasťou kolekcie a sú určené hlavne pre mladých zákazníkov, ktorí hľadajú tradičný vzhľad..

Ralph Lauren sa tento rok vybral pre netypický módny nápad, ktorý je považovaný za instagramový trend. Biele džínsy, prúžky regaty a kriketové svetre sú neoddeliteľnou súčasťou jeho kolekcie na jar 2019. Návrhári zistili, že tieto odevy sú ideálne pre športových fanúšikov, ktorí ich radi nosia vo voľnom čase. Obyčajné bundy sú tiež výrazne modernizované a navrhnuté s oranžovými rukávmi a maskáčovými potlačami. Tieto exkluzívne detaily dodávajú obyčajnej bunde extrémny vzhľad.

Maskáčové výtlačky sú považované za nevyhnutnosť pánskeho oblečenia Ralph Lauren 2019

pánske oblečenie tiger s potlačou lauren 2019

V tejto kolekcii je možné vidieť aj oblečenie, ktoré mal pán Lauren v 90. rokoch. Klasické košele pre pólistov sú doplnené malými symbolmi, ktoré robia vyhlásenie. Pólový tím sľúbil, že v nasledujúcich sezónach predstaví rôzne kolekcie, aby si minimalisti aj maximalisti užili viac!

Klasické polo tričká sú neoddeliteľnou súčasťou každej kolekcie

pánske oblečenie 2019 jar Ralph Lauren

Preto je Philipp Plein jedným z najlepších návrhárov

Philipp Plein je jedným z popredných mien pánskej módy a s každou ďalšou kolekciou nemecký návrhár ukazuje vyššiu úroveň. Jeho exkluzívne oblečenie zaisťuje štýlové pánske oblečenie, ktoré si získava na popularite.

V prvom rade tím Plein predstavil mnoho čiernych papúč s trblietavými ponožkami. Trblietavé prvky hrajú v každej šou významnú úlohu. Aj v tejto kolekcii sú malé detaily veľmi dôležité pre celkový vzhľad. Philipp Plein predstavil kompletný katalóg bombardovacích búnd a čižiem, doplnený niekoľkými opaskami.

Trblietavé prvky vytvárajú exkluzívny vzhľad

kabát s potlačou pleinherrenmode 2019 jar

Pánska móda 2019 od Plein zahŕňa zaujímavé športové oblečenie a samozrejme extrémnu časť pracovného oblečenia. Tričká a vysoké tenisky vzbudzujú veľký záujem. Plein prikladá obuvi veľký význam, ktorá pozitívne prekvapuje svojou originalitou. Philipp Plein tenisky propaguje na sociálnych sieťach každý deň. K vrcholom Pleina rozhodne patrí kožená a diamantová bunda a tepláky.

V dobre vybranej fotogalérii nájdete exkluzívne odevy pánskej módy 2019 od Pleina a Laurena! Príjemné sledovanie!

Kolekcia Ralph Lauren sa zameriava na mladú pánsku módu 2019

oblek nápady ralph lauren pánska móda 2019 jar

  pánska bunda Ralph Lauren Camo Print 2019 jarpánske oblečenie 2019 plein   bunda od plein pánskej módy 2019 jar mladé pánske módne nápady pánska móda 2019 jar kravata pánska móda jar 2019 od ralph lauren pánske oblečenie plein 2019 pánske oblečenie ralph lauren 2019 jar nápady na bundy pánska móda 2019 jar   tričko tenisky pánska móda 2019 jar