Tipy na líčenie a vhodné vône – kedy je to vhodné?

Pokiaľ ide o tipy a rady týkajúce sa štýlu, existuje množstvo zdrojov, ktoré nás informujú o trendoch a nevyhnutných ponukách a nabádajú nás, aby sme si ich kúpili. A hoci vo virtuálnom priestore (a nielen tam) nájdete viac než dosť poradcov a udávačov trendov, často stojíte pred svojim šatníkom v rozpakoch a už neviete, ktorý outfit sa presne hodí na akú príležitosť a čoho by ste sa mali vyvarovať.

V jednom článku nemôžeme nájsť komplexné riešenie vyššie popísaného problému, ale možno vás postupne naučíme niekoľko originálnych trikov a blogov, aby ste mohli zostať verní svojmu vlastnému štýlu a stále spĺňať najvyššie nároky, ktoré svet módy napĺňa..

Tipy na líčenie, vône 1

Dnes sa pokúsime urobiť prvý pokus v smere individuálnych rád týkajúcich sa štýlu a zdôrazníme základy.

Hovorí sa, že prvý dojem sa počíta! A tak sa človek celkom nemýli. Podľa nášho názoru zanecháte rozhodujúci dojem pri prvom očnom kontakte.

Druhá, niekedy aj prvá, sa týka nosa a má silný a dôsledný vplyv na naše prostredie. Sú to vône a parfumy, ktoré radi nosíme.

Ako získať Správne nalíčte oči a ktorý parfum je vhodný v závislosti od typu, sú dôležité otázky, ktoré by ste si mali uvedomiť sami. Teraz by sme chceli začať so základnými pravidlami toho, čo v týchto dvoch dôležitých témach hľadať.

tipy na make-up vône očná linka vzhľad 4

Odlíčte sa – ak áno, urobte to správne

Byť celý deň vonku a stále vyzerať dobre, to môže uspieť len so správnou starostlivosťou a tipmi na make-up. To, ako sa môžete rýchlo a výhodne vzdialiť od vzhľadu obchodnej kancelárie a premeniť sa na Kráľovnú noci, sa deje vďaka bezchybnému spracovaniu očného make-upu. Priložený video návod vás naučí jednoduché techniky líčenia, ktoré ukazujú viditeľný efekt. Zdôraznenie očí, najmä večer, je rozhodujúce pre vašu pohodu a zdravé vnímanie seba.

Tipy na líčenie, vône 3

Študujte tvary tváre a očí. Zvážte tiež, na akú príležitosť sa váš styling hodí (alebo nehodí). V neposlednom rade prichádza do úvahy svetlo. Čím viac svetla, tým by mal byť váš očný make -up rezervovanejší.

Ten pravý parfum pre vás, pre neho alebo ako darček

Čo je na parfume také špeciálne a prečo by ste mali dvakrát cítiť, ak si chcete pre seba vybrať nádhernú vôňu? Zostavenie parfumu je výtvarné umenie, ak chcete – kúzlo! Každá vôňa v sebe nesie svoje posolstvo. Parfumy sú zaradené do skupín vôní, čo vám môže výber parfumov uľahčiť. Vopred si premyslite, či uprednostňujete drevité, kvetinové, orientálne alebo dokonca citrusové vône?

Tipy na make-up Vône nie sú povolené, kde sa majú nanášať

Ak si chcete vybrať parfum pre seba alebo pre niekoho iného, ​​mali by ste sa možno naučiť vnímať proces, akým sa parfum správne vyvíja. Do úvahy treba vziať aj príležitosť, na ktorú sa parfum nosí, a v neposlednom rade aj ročné a denné obdobie.

Známe vône majú vysokú hodnotu, a to tak z hľadiska ceny, ako aj obsahu. Môže za to starostlivá kombinácia vôní a prírodných éterických olejov, ktoré môžu vnímať nielen vycvičené nosy.

tipy na make-up vonné fľaštičky

Ako môžeme najlepšie posúdiť vlastnosti parfumu? Všimnutím si „štruktúry“ alebo, ako už bolo uvedené, vývoja parfumu od aplikácie po vyblednutie poslednej aromatickej poznámky.

Cvičte a zdokonaľujte svoje zmyslové vnímanie a budete prekvapení, aký je svet skutočne krásny!

tipy na líčenie vône vnímanie