Trend 2020 – flexibilné svadobné šaty. S nápadmi od Matildy Brown a Trish Peng!

Flexibilita a zníženie úrovne formality v porovnaní s predchádzajúcim sú dva dôležité pojmy, ktoré sú v svadobných trendoch 2020 veľmi prítomné. Svadobné šaty to veľmi dobre ilustrujú! Odroda sa dosahuje tromi hlavnými spôsobmi. Na jednej strane je stále viac modelov šiat, ktoré je možné nosiť aj v každodennom živote mimo svadobnej oslavy. Kolekcie ako táto od Victoria Beckham predvádzajú tento trend obzvlášť dobre. Je tiež nápadné, že rada máte k dispozícii dve svadobné šaty. Jeden je oblečený na oficiálnu a druhý na neformálnu časť oslavy, počas ktorej sú divoké párty a tanec na dennom poriadku. Koniec koncov, návrhári sa stále viac spoliehajú na kabrioletové súpravy. V tomto článku sa zameriavame na tento posledný aspekt!

Matilda Brown uprednostňuje večierok poloformálne!

Nápady na svadobné šaty Trendy na svadobnú hostinu

Matilda Brown dáva odvážny nápad na svadobné šaty v dvoch častiach

Brown sa v sobotu prednedávnom vydala za svojho partnera Scotta Goodinga. To bola jedna z často hovorených správ zo sveta celebrít. Matilda má 32 rokov a je dcérou herca Bryana Browna a herečky Rachel Ward. Obrad bol vintage a mal aj určitý vidiecky nádych.

Formality boli maximálne obmedzené. Očividne hľadali zlatú strednú cestu a zasiahli ju, v ktorej sa človek cíti slobodný, ale zároveň si zachováva slávnostný charakter. Svadobné šaty boli jednou z veľkých provokácií k tradícii. Nebolo to také niečo v pravom zmysle slova. Matilda Brown mala skôr top bez ramienok a dlhú sukňu. Išla dobrým príkladom pre ostatné nevesty: Moderné svadobné šaty nám dávajú slobodu cítiť sa pohodlne a slobodne.

Matilda Brown ukázala, že svadobné šaty je možné interpretovať veľmi voľne!

Svadobné nápady nápady svadby celebrít

Transformovateľné svadobné šaty od Trish Peng

Za posledný týždeň sa rýchlo rozšírila ďalšia skvelá správa zo sveta módy svadobných šiat. Nadaný návrhár z Nového Zélandu Trish Peng predstavil absolútnu inováciu. Navrhla svadobné šaty, ktoré je možné transformovať. Na svoju oslavu tak môžete mať dvoje šaty, aj keď si kúpite len jedny. Jedenásť modelov je na jednej strane úplne bielych. Druhá strana je naopak svetlo ružová a pokrytá jemnou čipkou. Transformácia funguje pomocou zipsu. Myšlienka za tým? Ktorá nevesta to nevie: Neviete si vybrať medzi dvoma šatami, ktoré sa vám páčia rovnako? Teraz môžete mať oboje v jednom! Vzali by ste si k nim aj večerné šaty??

Oslava a oblečenie sú úplne v súlade s modernými trendmi!

Nápady na svadobné šaty Obrad Svadobná hostina

Matilda Brown žiarila! Musela sa cítiť slobodná a šťastná!

Inšpirácia na svadobné šaty Matilda Brown

Matildini rodičia

matilda hnedí rodičia

Trish Peng vytvorila konvertibilné svadobné šaty

Nápady na svadobné šaty Luxusná svadobná hostina

Tu sú niektoré zo skvelých modelov …

Nápady na svadobné šaty - mimo modelov cez rameno

Svadobné nápady nápady svadobné zadarmo dámske trendy

Jedna strana je biela a druhá svetloružová, niekedy s čipkou

skvelý nápad pre Damana - nápady na svadobné šaty

Transformácia funguje na zips

nápady na biele šaty nápady na svadobné šaty