Trendová móda – praktická a trendová jarná móda 2017

Trendy módne tipy na jar 2017

Sme uprostred zimy a v tejto dobe sa nám prvé teplejšie dni zdajú akosi veľmi ďaleko. Ale čoskoro to tak bude. Je takmer čas na jarné trendy. V nasledujúcom texte vám chceme ukázať, čo bude v nasledujúcich mesiacoch aktuálne aj praktické.

Trendová móda – moderné pruhované vzory

trendový módny prúžkový vzor altuzarra

Tričká so sloganmi

Sexy iba so zodpovedajúcim tričkom-tento trend si v nadchádzajúcom roku 2017 podmaní množstvo ľudí, ktorí si potrpia na módu. Tento trend tu bol už v roku 2016 a neznie ako absolútna inovácia. Skutočný talent však rozpoznáva práve obnovenie známych trendov a ich aktualizácia.

Tento rok sa takéto trendové tričká objavujú v zbierkach Christian Dior.

Trendová móda – štýlové tričká pre každodenný vzhľad

trendy módne sloganové tričká čierne

Na roku 2017 je zarážajúce, že v sloganoch je politika veľmi v popredí. Vzhľadom na súčasné politické dianie vo svete je to však celkom pochopiteľné.

Sveter s kapucňou v elegantnom štýle

Pojem „športový elegán“ získal celkom nový význam v priebehu roka 2016, ktorý sa už chýlil ku koncu. Športová povaha mala veľký výber krásneho oblečenia, ktoré bolo vhodné aj na beh, beh alebo spaľovanie kalórií vo fitnescentre. V roku 2017 existuje veľa elegantných variantov známych svetrov s kapucňou. Niektoré z najkrajších línií, ktoré sme videli na módnych pódiách, pochádzajú od Alexandra Wanga a boli vytvorené pre Versace.

Elegantné mikiny pre športový outfit

trendová móda sveter s kapucňou dámska móda

Romantický patchworkový vzor

Demna Gvasalia predviedla túto jeseň patchworkové kvetinové vzory a presvedčila ich, že vyzerajú nádherne, aktuálne a múdro. Po chladnej zime sú späť.

Župany na ulicu

 V posledných rokoch sme videli veľa každodenných módnych kolekcií, ktoré boli inšpirované pyžamom a nočným oblečením vôbec. Tento rok vidíme veľa topov, ktoré vyzerajú ako župany.

Extravagantné módne trendy

trendové módne návrhárske plavky

 Vášeň v ružovom

Niekoľko návrhárov, vrátane Balenciaga, Céline a Valentino, prejavilo veľkú vášeň pre ružovú farbu v novom roku 2017. Tento odtieň preto v nadchádzajúcej jari zažijeme v rôznych nuansách.

Stavte na vášnivé farby

trendy móda balenciaga jar 2017

Celkom ženské a elegantné

trendová móda valentino romantická ružová

Kreatívne výrezy na ramenách

Predvádzanie voľných ramien – to je klasický zvyk v móde a stále sa to vracia. Tak to bude opäť aj v roku 2017 a tento rok budete obzvlášť kreatívni, napríklad tým, že ukážete iba jedno rameno.

Očarujúce a farebné

trendová móda krásne vzory

Pruhovaný vzor

Pruhy nájdete na mnohých módnych prehliadkach ukazujúcich trend pre rok 2017. Už ale nie sú také svetlé a nápadné, ako bývali. Zažívame tiež veľa rozmanitosti a nie je divu, keď sa tým zaoberajú okrem iných dizajnéri ako Altuzarra a Proenza Schouler.

Aktuálne pruhované vzory pre nadchádzajúcu jar

trendy módne pruhy proenza schouler

Kovové, lesklé textílie

Nadchádzajúce jarné trendy svedčia o tom: Ešte nie sme s 90. rokmi hotoví a chceme vrátiť ich čaro späť do nášho každodenného života! Ukazujú to lesklé metalické spoločenské šaty a ďalšie elegantné kúsky z podobných textílií, ktoré tvoria súčasť jarných trendov roku 2017.

Ukážte pôvab a štýl

trendová móda sies marjan retro vzhľad

Trendový patchworkový vzor

trendové módne patchworkové šaty Balenciaga