Trendy na nechtoch: 13 farieb na posledné letné dni a začiatok jesene!

Vedeli ste, že farby lakov na nechty, ktoré si vyberiete, odhalia vaše povahové vlastnosti? Praktické a zdravé veci sú v súčasnej dobe obzvlášť moderné, vrátane manikúry. Jednoduché nápady na dizajn nechtov v moderných farbách sú najhorúcejšími trendmi v oblasti nechtov na konci leta 2021. To, či vaše nechty vyzerajú trendy alebo nie, závisí aj od kvality laku na nechty. Vzory a tvary tak slúžia ako rezervný nástroj pre špeciálne príležitosti. Pozrite sa, aké odtiene by ste podľa nás mali zvoliť.

Modrý dizajn nechtov má obzvlášť univerzálny charakter

trendy v modrých lesklých nechtoch

1. Modré odtiene dominujú trendom v oblasti nechtov

Modrá je aktuálna vo všetkých svojich nuansách, a to ako v móde, tak aj v dizajne. Prebúdza nostalgiu k moru a letným prázdninám. Z praktického hľadiska je tento odtieň možné kombinovať so širokou škálou dĺžok a tvarov nechtov.

Ozdoba veľmi dobre funguje so zeleninovými vzormi, farbami ako biela alebo inými neutrálnymi.

Lesklé stredné prúžky sú moderným detailom klasických farieb nechtov

odtiene modrých nechtov trendy

2. mäta zelená

Podobne ako modrá, aj zelená farba dominuje trendom v oblasti nechtov na konci leta 2021. Tiež premosťuje hranicu medzi rôznymi ročnými obdobiami. Krásne farby v mentolovej zelenej sa budú hodiť k letným, jesenným a dokonca aj vianočným outfitom. Pre ešte štýlovejší efekt ozdobte lesklými horizontálnymi prúžkami v rôznych trendových metalických farbách.

Fialové nechty pôsobia zvodne a klasicky

odtiene modrej a fialovej

3. Odtiene fialovej

Fialové odtiene a 3D prevedenie sú určite úspešnou kombináciou na leto 2021. Takéto prevedenie nechtov vyzerá štýlovo a provokatívne zároveň. Hodí sa to vlastne k vašej postave? Vyššie uvedený príklad by bol ideálny pre neutrálny večerný vzhľad. Pre každodenný život by sme používali ľahšie pastelové varianty.

Vedeli ste, že ružová žuvačka vyzerá veľmi trendovo a klasicky zároveň?

koralové tendencie nápady módne trendy

4. Žuvačka ružová

Gumovo ružové nechty sú univerzálne pre všetky generácie. Stále sú praktické a očarujúce ako všetky súčasné trendy. Pre sofistikovaný vzhľad by také nechty na rukách mali mať pastelový charakter. Upresnite pomocou očarujúcich dekoratívnych akcentov!

Privítajte začiatok jesene v radostnej nálade s oranžovými nechtami

oranžová farba skvelé trendy

5. Trendy na nechtoch v oranžovej farbe

Oživte svoj neutrálny outfit aktuálnymi oranžovými odtieňmi na nechty. Táto farba je výrazná, povzbudzujúce, kreatívne a tiež mierne jesenné. Ako som povedal, súčasné letné trendy sú aj o bezproblémovom prechode do ďalšej sezóny. S Orangeom to zvládnete veľmi dobre. Charakter farby je najvhodnejší pre ľudí s neutrálnym odtieňom Farba pleti vstúpiť do hry.

Farebná odroda vyzerá jemne, ak sa rozhodnete pre pastelové farby

farebné trendy pastelové nápady

6. Pastelové farby v pestrej farebnej palete

Posledné dva roky boli zastrašujúce, ale akosi aj vzrušujúce. Mnoho ľudí pozrelo dovnútra a znovu objavilo seba. Cítite to rovnako? Potom môžete chcieť, aby sa vaše funkcie otvorili ako ventilátor na nechtoch. V pastelových farbách radšej používate rôzne svetlé odtiene. Najlepšie je zvoliť lesklé laky na nechty. Matt je v súčasnej dobe skutočne menej trendy!

Žlté nechty sú aktuálne po celý rok

trendy žltých nechtov

7. Aktuálna žltá farba

„Illuminating yellow“ je jednou z najsuchších farieb v trendoch nechtov v roku 2021. Jeho hlavná sezóna je zjavne v období medzi neskorým letom a začiatkom jesene. Pretože je žiarivý a zároveň vyzretý, klasický a moderný, hrejivý a zároveň tak trochu nostalgický. Žltá farba laku na nechty by bola ideálna na špeciálne príležitosti s menej formálnym charakterom, ako sú záhradné párty alebo letné festivaly.

Nová čierna je šedá aj v manikúre

nápady na sivé a modré trendy

8. Buďte flexibilní s trendovou farbou sivou

Šedá je zo súčasných trendov v oblasti nechtov na rukách pravdepodobne najflexibilnejšia. To zaisťuje eleganciu, ktorá by sa rovnako dobre hodila do každodenného kancelárskeho života, na večernú akciu alebo na väčšiu udalosť. Najlepšie kombinujte s elegantnými dámskymi šatami rovného alebo pevného strihu v klasických neutrálnych farbách.

Moderné sú svetlé laky, ktoré spevňujú aj vaše nechty

trendy bielych farieb

9. Silné nechty (takmer) bielej farby

Silné vlasy, zdravá pokožka a pevné nechty sa stali viac ako základom elegantného vzhľadu. Sami sú vnímaní ako trend. Už nie je možné obetovať vlastné zdravie kvôli márnosti. Tento veľký trend ovplyvnil aj štandard výroby dobrých kozmetických výrobkov. Najtrendovejšie laky na nechty spájajú moderné farby s ošetrujúcimi výrobkami pre pevnosť nechtov. Najmä vegánske trendy sa pokúšajú integrovať oleje a vitamíny. Najväčšiu škálu takýchto výrobkov nájdete v nahých farbách a na výber je veľa svetlých, takmer bielych odtieňov so zaujímavým podtónom..

Jacaranda je bezpochyby najženskejšou farbou lakov na nechty v tomto roku

tendencie trendov fialových koralov

10. Farba Jacaranda

Farba jacaranda je pontónovým objavom a horúcim letným trendom pre nechty. Vďaka modrému a purpurovému podtónu vyzerá klasicky. Farba Jacaranda je preto originálna, ženská a dostatočne teplá, aby ladila s trendmi nasledujúcich týždňov.

Pastelová žltá a metalíza – ďalšia veľmi trendová kombinácia

trendy v pastelových farbách žltých nechtov

11. Pastelová žltá

Bledý a jemný, ale tento trend neskorého leta má veľmi očarujúci efekt. Aké šťastie, že teraz môžeme využiť túto tendenciu. Ak je váš každodenný život príliš namáhavý, pastelová žltá by pravdepodobne priniesla do atmosféry spásonosný sen. Budete prekvapení aj jeho univerzálnym charakterom.

Tento rok objavujeme emócie a radosť aj v nahých a francúzskych nechtoch

nápady mäty nechty trendy farby

12. Nahé a francúzske nechty spárované s trendmi farebných nechtov

Nahé, zdravé, prirodzené, francúzske nechty – to všetko zodpovedá drzému a praktickému charakteru moderných žien. Nuda by tu nemala byť! Na špičky francúzskych nechtov je možné pripevniť rôzne jemné farebné akcenty. Tiež sme nikdy nemali taký obrovský výber podtónov pre nahé laky na nechty!

Nezabudnite na nasledujúce: V každom prípade by vaše nechty mali byť praktické a štýlové!

prírodné trendy nápady farebné

13. Kombinácie farieb a štýlov

Mix & Princíp zápasu nebol nikdy obľúbenejší na nechtoch ako tento rok.

Už sme diskutovali o možnosti kombinácie rôznych jasných odtieňov v pastelových farbách. Navyše môžete kombinovať klasické vzory so super trendovými vzormi. Tak môžete preniesť svoje obľúbené motívy, ktoré v súčasnej dobe nie sú také aktuálne, do veľmi moderného kontextu.

Všetky blues a námorná atmosféra zostanú aktuálne!

trendy nápady na nechty, leto 2021

Modré nápady trendy nechtov

Modré trendy nápady trendy nechty

Ešte nahé nechty a ich kombinácie!

Trendy v oblasti nechtov Neutrálne tendencie

Geometrické trendy trendy trendy nechty

Nechty trendy kvetinové potlače

Trendy nechtov Trendy fialových farieb

Francúzske nechty s farebnými akcentmi sú úplne in!

Neutrálne nápady bývania trendy v nechtoch

Trendy na nechtoch Trendy v oblasti prírodných nechtov

Trendy v nechtoch a vzhľad riflí

Niektoré z letných trendov sú univerzálne a dajú sa dokonca nosiť aj neskôr na jeseň 

Trendy v zdobení nechtov oválnym vzorom

Trendy v červených elegantných nechtoch

Úžasné nápady na trendy v trendoch nechtov