Úspešný výber nápadov na deň dievčat a na večer dievčat – 10 tipov

Každý inteligentný a duchaplný človek vie, že priateľstvo je v tomto živote najdôležitejšie. Najmä u žien je psychologicky dokázané, že komunikácia s priateľkami má liečivý účinok. Naopak, jeho nedostatok môže mať veľmi škodlivé účinky na vlastné zdravie, telesné aj duševné. Večerné nápady dievčat a ich správne plánovanie majú preto zásadný význam a samozrejme si zaslúžia vašu plnú koncentráciu a pozornosť. Dievčenských večerných nápadov nájdete na internete nadmieru. Ale je skutočne ťažké ich vybrať tak, aby v skutočnosti bol každý šťastný, že tam je, a necítil by sa zanedbávaný, pokiaľ ide o jeho záujmy. Veríme, že vám naše tipy v tomto smere pomôžu.

Skúšate spolu oblečenie? prečo nie?

priateľky večer nápady dievčatá dni

Zahrňte do plánovania staré skúsenosti

Učte sa zo svojich chýb a stavajte na svojich úspechoch. Určite ste už so svojimi dievčatami urobili niekoľko vecí. Analyzujte spoločne (napríklad počas brainstormingu) alebo si sami premyslite, čo sa v minulosti pokazilo. Pamätáte si aj tie skvelé chvíle, ktoré ste spolu prežili.

  Vezmite si svoje súvahy a vezmite ich do úvahy pri vytváraní nového zoznamu nápadov na večerné vystúpenie dievčat.

Vyskúšajte skvelé koktaily – vždy veľmi dobrý nápad

všetci s dobrou náladou - dievčenský večer

Zoznam tém

Na to, aby sa priateľstvo mohlo pestovať, by si ho musel stanoviť ako prioritu. Potrebujete veľa dievčenských večerných nápadov, ktoré môžete jeden po druhom realizovať. Zorganizujte si organizačné stretnutie, ktoré venujete konkrétne plánovaniu večerov mnohých dievčat. Zorganizujte večeru u niekoho doma alebo v záhrade, alebo choďte niekam von, napríklad do pohodlnej reštaurácie alebo do skvelej krčmy. Potom urobte brainstorming s večernými nápadmi pre dievčatá. Existuje niekoľko veľmi dôležitých pravidiel, ktoré nesmiete ignorovať! Po prvé, neexistuje nič také, ako „hlúpy nápad“. Toto príslovie je v brainstormingu tabu. Na jednej strane to môže niekoho uraziť a na strane druhej veľmi často tie najgeniálnejšie plány vzchádzajú zo spontánnych myšlienok, ktoré sa nezdajú také skvelé. Ďalej by mal mať slovo každý v skupine. Tretím najdôležitejším pravidlom je, že organizáciu tejto relácie brainstormingu vedie jeden alebo viacerí moderátori. Musíte zaistiť, aby sa každý vyjadril, aby boli rešpektované všetky názory a aby boli výsledky bezpečne zapísané a uložené.

Spoločne sa môžete zúčastniť aj rôznych intelektuálnych a kultúrnych akcií

večer troch skvelých dievčat

V súlade so sezónou

Každý chce využiť rôzne ročné obdobia na maximum. Hlavne na leto to funguje na plné obrátky. Ale aj v zime chcete robiť veci, ktoré by ostatné mesiace boli nemožné. Na tento účel by sa mohli zamerať aj nápady večerných dievčat. V lete si mohli spoločne užiť deň v bazéne. Cez zimu by boli obzvlášť obľúbené návštevy vianočného trhu alebo celodenné výlety do miest s nádhernou prírodou.

Pekný deň spolu

dievčenský večer - všetci na pláži

V súlade s časom a okolnosťami všetkých účastníkov

Každý priateľ je dôležitý a malo by ich byť čo najviac. Nikto by sa nemal cítiť vynechaný, pretože má viac času stráveného s deťmi alebo v práci. Minimálne dve tretiny stretnutí by mali byť naplánované tak, aby sa ich mohol zúčastniť každý napriek svojmu nasadeniu. Ak máte vo svojej skupine dievčat veľa matiek, mali by ste si tiež vybrať miesta, kde ich môžete vziať so sebou.

Na večierok nie vždy potrebujete oficiálny outfit

dievčenská noc - biele tričká

Smelo skúšajte nové veci

Psychologické štúdie ukázali, že napriek emancipácii v modernom svete sú ženy stále menej sebavedomé ako muži. Málokedy sa odváži skúšať nové veci a podceňovať sa. Večery dievčat by mali byť tréningom odvahy a podnikavého ducha! To bude určite veľmi dôležité pre každého. Vyskúšajte nové reštaurácie s extravagantnou kuchyňou! Naučte sa spolu liezť alebo sa vydať na dobrodružný výlet spolu! Môžete všetci korčuľovať, plávať alebo bicyklovať? Ak nie, možno je čas na prvú lekciu.

Večery dievčat majú vždy veľký vplyv na dušu žien 

Dievčenský večer - spoločne na diskotéke

Organizátor pravidelne meňte

Vyhnite sa hierarchii vo svojej organizácii. Ľudia, ktorí preberajú primárnu zodpovednosť, by mali byť odlišní. Po prvé, vďaka tomu sa budú všetci cítiť dôležití. Navyše nikto nie je príliš zaťažený. Všetci máme v každodennom živote dostatok stresu a večery dievčat by mali byť relaxačné, a nie naopak!

Narodeniny môžu byť dobrou príležitosťou na dievčenské večery

večer pre dievčatá - skvelé večerné šaty

Uprednostnite relaxáciu alebo zábavu

Večery alebo dni dievčat sú spojené so zábavou a relaxom. Tieto dve veci však nie je možné vždy kombinovať! Po noci v bare alebo na diskotéke máte na druhý deň hotovo. V niektorých prípadoch v tom pokračujeme niekoľko dní potom. Po útulnej večeri, filmovom večere alebo po popoludní v kúpeľoch budete skutočne oddýchnutí. Starostlivo definujte priority pre každé jednotlivé stretnutie.

Niekedy sú najkrajšie dievčenské večery doma 

Dievčenský večer doma

Naplánujte si rozpočet

V živote si rôzni ľudia môžu dovoliť rôzne veci. Najlepšie je vykonať platbu a naplánovať si rozpočet spoločne, ktorý je v poriadku pre každého. Áno, peniaze by ste mali zozbierať vopred a potom zaplatiť príslušné účty. Tak nevzniknú nedorozumenia a nepríjemné situácie. Budete sa sústrediť na zábavu a nemyslieť stále na výdavky.

Spolu na diskotéke – to je klasický dievčenský večer 

Dievčenský večer na skvelej diskotéke

Plánujte dopravu

Ak plánujete deň alebo večer dievčat, musíte tiež zvážiť dopravu. Cieľom je, aby sa každý mohol relatívne ľahko dostaviť na miesto stretnutia. Niektorí ľudia môžu spoločne jazdiť v autách alebo ísť spoločne vlakom. Hlavný organizátor stretnutia by mal mať návrhy aj na to.

Večierku na lúke by sa mala zúčastniť aspoň raz s dievčatami 

deň dievčat počas párty na lúke

Určte pozitívny prístup ako pravidlo číslo 1

Nemôžete v živote potešiť každého. Zakaždým sa niektorým bude stretnutie páčiť viac a iným menej. Hlavnou vecou je, že máte dobrú vôľu vždy zo situácie vyťažiť maximum a nájsť rovnováhu medzi rôznymi záujmami. To všetko je však možné iba vtedy, ak má každý pozitívny prístup. Diskutujte o tom navzájom a urobte z toho pravidlo číslo 1 vo vašej komunikácii! Dúfame, že si dni a večery svojich dievčat užijete.

Dni dievčat v meste

nápady na selfie letné mesto

Krásna príroda vám vždy dodá dobrú náladu

spoločne pri mori, deň dievčat

Dobré spomienky z dievčenských večerov budú trvať celý život

Večerný tip pre dievčatá