Vesmírne drdoly – jeden z najobľúbenejších trendov účesov v roku 2021

Drdol – tento klasický účes sa postupom času menil a dodnes je fascinujúco krásny. A teraz to máme dokonca dvakrát. Vesmírne drdoly sú najhorúcejším trendom účesov na leto 2021. Pravdepodobne to nie je úplná novinka, pretože ikony 90. rokov ako Spice Girls a Marusha to už s radosťou predviedli. Teraz však dvojitý drdol zažíva svoj absolútny návrat a zaujme svojou ležérnosťou a hravou eleganciou zároveň. Našťastie je cool účes tiež veľmi ľahko napodobiteľný a hodí sa ku každému módnemu štýlu. Je to hlavne preto, že vesmírne drdoly sú veľmi všestranné. Vyzerajú neuveriteľne šik, elegantné aj lesklé, ako aj strapaté alebo spletené. Niektorí radšej nosia trend účesu s pootvorenými vlasmi, iní ho radi drzo ukladajú na zátylok a ďalší milujú takzvané makarónové drdoly. Sú veľmi elegantné a v spodnej časti hlavy trochu rezervované a pôsobia obzvlášť ženským dojmom.

Vesmírne drdoly – trend vlasov do roku 2021

strapaté vesmírne drdoly vyzerajú ako trendový účes 2021

Mnohí si pôvod vesmírnych drdolov spájajú s unikátnym účesom princeznej Leie (Carrie Fisher) z kultového filmu Hviezdne vojny. Malé knedličky na vlasoch vľavo a vpravo na hlave skutočne pripomínajú účes obľúbenej sci -fi hrdinky. Obojstranné drdoly sú vhodné najmä ako účes na karneval alebo očarujúci letný festival, akým je napríklad Coachella.

Vesmírne drdoly môžu byť ešte snivejšie a extravagantnejšie s trblietkami a ďalšími doplnkami do vlasov.

Vyčarujte báječný účes vesmírnych drdolov s trblietavým gélom

trendový karnevalový účes 2021 vesmírnych drdolov

Mnoho ďalších výhod dvojitých drdolov je zrejmé. Vyzerajú veľmi originálne a trendovo, krásne spájajú otravné pramene a v lete zaisťujú príjemnejšiu sviežosť. Vesmírne buchty sú univerzálne a dajú sa veľmi rýchlo upravovať. Potrebujete iba niekoľko nástrojov, ako je kefa na vlasy, hrebeň, sponky do vlasov a sponky do vlasov (bobby pins), ako aj lak na vlasy. Dokonca aj úplní začiatočníci a ženy, ktoré nie sú v kaderníctve obzvlášť zručné, môžu implementovať skvelý „vesmírny vzhľad“ iba niekoľkými pohybmi. Nižšie vám ukážeme, ako je to jednoduché a rýchle a na obrázkoch vám poskytneme veľa inšpirácie na účes.

Vytvarujte si vesmírne drdoly sami – základné pokyny

chladný priestor buchty chaotický dutts

Potrebuješ:

  • kefa na vlasy
  • hrebeň
  • Kravaty do vlasov
  • sponky
  • Lak na vlasy

A takto sa to robí:

  • Najprv rozčešte vlasy kefou na vlasy a rozdeľte ich na polovicu strednou časťou. Voliteľne môžete samozrejme vytvoriť aj cikcakové delenie alebo podobne. kresliť.
  • Držte vlasy pohromade na každej strane a zopnite ich do chvosta pomocou kravaty.
  • Točte vrkôčiky jeden po druhom z oboch strán v ľubovoľnom smere a potom ich omotajte okolo gumičky na vlasy.
  • Zaistite zvinuté bobby piny bobby pins a nastriekajte ich lakom na vlasy. úplné!

tip: Každý chvost neskôr urobte presne tam, kde chcete vesmírne drdoly.

Vytvorte si vlastné pletené vesmírne drdoly

elegantný trendový účes zapletané vesmírne drdoly

Rozcuchané drdoly sú obzvlášť obľúbené a vždy sa hodia ako každodenný účes. Ale niekedy môžete chcieť vyzerať trochu elegantnejšie a subtílnejšie. Ak sa predsa len nechcete obísť bez trendových vesmírnych drdolov, môžete si ich zapliesť. Stačí postupovať podľa základných pokynov a copíky pekne a opatrne zapletať. Potom ich zabaľte okolo sponiek do vlasov a znova pripevnite sponkami Bobby. Pre ešte hladší vzhľad môžete použiť vyrovnávacie sérum na vlasy a gél na vlasy.

Účes s francúzskymi vrkočmi na zátylku pôsobí o niečo hravejšie a rockovejšie

trendový účes spletaných vesmírnych drdolov

Polopriestorové drdoly dodajú vašim vlasom romantický nádych

Vyrobte si polopriestorové buchty sami

Ak chcete urobiť trendový účes trochu ženskejším, môžete nechať vlasy pootvorené. Rozcuchaná aj zapletaná verzia vesmírnych drdolov vyzerá veľmi pekne. Pokračujte znova, ako je popísané vyššie v základných pokynoch. Jediným rozdielom je, že keď si zopnete vlasy, používate iba horné časti. Pre ešte romantickejší efekt môžete nechať niekoľko prameňov vpredu voľných.

Dokonalý svadobný účes pre nevesty, ktoré hľadajú niečo neobvyklé

vesmírne drdoly dlhé blond vlasy svadobný účes

Tu si môžete pozrieť podrobné pokyny vo videu:

Načerpajte ešte väčšiu inšpiráciu z nižšie uvedených lookov a skúste si trendový účes nastajlovať sama. Chaotický, makarónový, polovičný drdol alebo zapletený – pre každý štýl a vkus sa vždy niečo nájde.

Jednoducho žemle s otvoreným priestorom a leto môže prísť!

trendový účes festivalu 2021 vesmírnych drdolov

Zodpovedajúce slnečné okuliare vždy vylepšia váš účes

polovičný priestor buchty chaotický dutss

Ombré vlasy takto pôsobia ešte extravagantnejšie

extravagantné vesmírne drdoly ombre dlhé vlasy ružové

Vesmírne buchty sú jednoducho nevyhnutné na tematických večierkoch, festivaloch alebo karnevaloch

urobte si festivalové vesmírne buchty sami

účes trend 2021 zapletané vesmírne drdoly

neporiadny dvojitý drdol vesmírne buchty

Poskytujú však aj to isté v každodennom živote alebo dokonca v kancelárii

trend účesu 2021 vesmírne drdolypolopriestorové drdoly dlhé vlasyzapletené strapaté priestorové drdoly napoly otvorené vlasypletené vesmírne drdoly letný účespletené vesmírne drdolyurobte si napoly vesmírne buchtystrapatý priestor drdoly krátke a dlhé vlasyurobte si chaotický vesmírny drdol samistrapatý vesmírny drdol trendový účes 2021strapaté vesmírne buchtystrapaté a zapletané vesmírne drdolypriestor letného festivalu urobte si buchty samiletný účes 2021 strapaté vesmírne drdolyVesmírne drdoly, každodenný trendový účes 2021vesmírne drdoly elegantný svadobný účesúčes festivalu vesmírnych buchiet 2021vesmírne drdoly festivalové účesytrendový účes festivalu vesmírnych drdolov 2021trend účesu vesmírnych drdolov 2021vesmírny drdoly zapletaný trendový účes 2021vesmírne drdoly polovica dvojitých drdolov kučeravé vlasytrendové účesy 2021 vesmírne drdoly späťvesmírne drdoly kučeravé vlasyvesmírne buchty vyzerajú ako v roku 2021vesmírne buchty vyzerajú ako v roku 2021vesmírne drdoly strapatý svadobný účesvesmírne žemle strapatý dvojitý drdoltrendové účesy 2021 festivalových vesmírnych drdolov