Všetko, čo potrebujete vedieť o svadbe Justina Biebera

Nie je to prvá svadba Justina Biebera s jeho milenkou Hailey. Toto vydanie ich príbehu lásky sa uskutočnilo 30. septembra. Obaja majú tento moment svojich fanúšikov prostredníctvom Instagramu oznámený. Justin Bieber napísal: „Moja žena je v ohni!“ Obaja boli na obrázkoch z recepcie v sexi, ale jednoduchých šatách. Neuveriteľne veľa fotografií z oslavy potom zdieľali sami nevesta a ženích a ich priatelia. Dalo by sa povedať, že dress code bol veľmi tradičný a elegantný.

Obaja si počas svadby skutočne užili!

skvelý obraz spolu Justin Bieber

Zoznam svadobných hostí Justina Biebera a Haileyho

Pre fanúšikov Justina Biebera a jeho manželky bol zoznam hostí na svadbu obzvlášť dôležitý. Tu sú niektoré z najdôležitejších mien, ktoré sme videli na obrázkoch a videách. Na oslave boli Kendall Jenner, Camila Morrone a Isabela Grutman, C..

Medzi prijatými hosťami bol aj Sersmith a to isté urobil aj Ed Sheeran.

Šperky a snubné prstene Heiley boli jedným z vrcholov tejto akcie

šperky justin bieber svadba

Viac informácií o svadbe

Obrad sa konal v Južnej Karolíne. Svadba mala niekoľko rôznych častí, vrátane svadby v kostole. Pre samotnú párty a tiež pre ubytovanie nevesty a ženícha, ako aj niektorých ich hostí, sa luxusné zdravotné stredisko stalo Zostavenie Palmetto Bluff vyberte. Po veľkej párty v sobotu nasledovalo aj pokračovanie zábavy v nedeľu večer.

Romantické scény v čiernej a bielej boli súčasťou prítomnosti na internete

justin bieber a jeho manželka heiley

Viac o dress code a šatách

Štýl svadby, pokiaľ ide o oblečenie, bol mladistvý a jednoduchý. Oblečenie, ktoré si sami vybrali a očividne odporúčali svojim hosťom, bolo síce elegantné, ale zároveň hraničí so športovým a elegantným štýlom. Justin Bieber skombinoval biele tričko s elegantnými čiernymi nohavicami. Heiley zvýraznila svoje rozprávkové telo bielymi minišatami. Dizajnérkou toho bola Vivienne Westwood, ktorá sa očividne rozhodla zdôrazniť krásu Hayley strihom bez ramien.

Stále sa špekuluje o vzťahu Justina Biebera so Selenou Gomez 

justin bieber selena gomez - skvelé

Trendy oblečenie a štýl na svadbe

Vybraný dress code mimochodom ukazuje podstatné informácie o aktuálnych módnych trendoch, a to tak pre každodenný život, ako aj pre svadby. Jednoduché, elegantné línie a klasické strihy v súčasnosti charakterizujú dámske šaty. Detaily a doplnky nechali ukradnúť šou v dámskych outfitoch. Heiley zdobila jej krk 20,3 karátovou diamantovou retiazkou a nosila báječné vysoké podpätky Jimmy Choo. Oheň na náhrdelníku bol opäť Messika. Šaty, ktoré mala na sebe, sa dali nosiť aj pri iných príležitostiach. Tento proces výberu svadobného vzhľadu je v aktuálnej sezóne veľmi bežný. Trend zaviedla Victoria Beckham, ako sme písali v inom článku.

Staňte sa súčasťou svadby Justina Biebera a Hailey Bieberovej vďaka obrázkom a videu v našom článku!

Súčasťou tejto svadby bolo mnoho známych osobností 

instagramová fotka justin bieber

Z príbehu Justina a Hailey poznáme niekoľko romantických scén

justin bieber - obaja na jednej lodi

justin bieber heiley - skvelý pár

justin bieber vonku na ulici so svojou manželkou