Voľné updo – 7 jednoduchých sprievodcov a praktických tipov

Voľné updo nielenže vyzerá super elegantne s neformálnym oblečením a za pekného počasia, ale aj pri oficiálnych príležitostiach a dokonca aj v nepríjemnom, pochmúrnom počasí. Aj v zime takémuto účesu nevadí, že si pod kapucňou alebo hrubým klobúkom udrží chladnú hlavu. Okrem toho existuje skutočnosť, že urobiť taký účes sami je veľmi jednoduché a hlavne dosť rýchle.

Nie nadarmo celebrity čoraz častejšie nosia pripnuté vlasy a v neupravenom pohľade na slávnostné udalosti. Účesy však pôsobia veľmi extravagantne a objemne. So správnymi šperkami a správnymi šatami vyzerá každý voľný strih skutočne veľmi elegantne a luxusne dotvára vzhľad celej hviezdy..

Voľné updo v mnohých variáciách

Či už strapatý drdol, drzý topknot alebo skrútený vlasový slimák s rozstrapateným vzhľadom – všetko je dovolené a kreativite sa medze takmer nekladú. Klasické aktualizácie boli vždy obľúbené takmer u každého a uprednostňujú sa najmä pri slávnostných príležitostiach. Tieto sú však stále viac nahrádzané novšími, ležérnymi variantmi updo a nie sú odporúčané len profesionálmi, ale sú aj veľmi praktické, aby ste si ich vyrobili sami. Na internete nájdete veľa obrázkov a návodov, ako si urobiť skvelý neporiadny vzhľad sami za niekoľko minút..

Mnoho hviezd preferuje aktualizácie v uvoľnenom štýle

homemade-updos-looser-buchta

Zhromaždili sme tu niektoré z najlepších a chceli by sme vám poskytnúť praktickú pomoc. Pozrite sa na všetko a nechajte sa tým inšpirovať. Budete prekvapení, aké ľahké a príjemné je vytvoriť uvoľnenú updo. Všetko, čo potrebujete, je: hrebeň, kefa na vlasy, kravaty na vlasy, lak na vlasy a sponky, ktoré udržia pramene vlasov na mieste..

Trochu manuálnej zručnosti a primeraná porcia potešenia samozrejme tiež patrí.

S blond ombre vyzerá updo ešte zmysluplnejšie

ombre-blond-updo-dlhé vlasy

Obvyklé techniky pre príležitostné aktualizácie

Veľmi často sa také aktualizácie robia pomocou vrkočov. Jeden alebo viac vrkočov je spletených a uviazaných do voľného drdolu pomocou sponiek do vlasov a sponiek do vlasov. Ak sú vlasy zafarbené na ombre blond, celé to vyzerá ešte efektívnejšie. Blond melír, ako keby ju pobozkal slnko, vynikne a z účesu sa okamžite stane nespochybniteľný pútač zraku.

Čoskoro budete vyzerať ako skutočná hviezda

celebrity s voľnými aktualizáciami

Technika zálohovania je obzvlášť populárna pri vytváraní aktualizácií s chaotickým vzhľadom a nie je to náhoda. Vďaka tomu vlasy vyzerajú výraznejšie a dodávajú svojmu nositeľovi rafinovanejšiu ženskosť a prirodzenú príťažlivosť. Dráždenie vlasov je veľmi jednoduché a stačí použiť konvenčný hrebeň alebo kefu na vlasy a niekoľko silných pohybov ruky. Potom sa horné pramene vlasov zvyčajne jemne narovnajú a upravia lakom na vlasy. Hotovo! Teraz zostáva len vyformovať skutočný drdol alebo topknot a obdivovať svoj vlastný účes v zrkadle.

Ak vám účes pekne sadne, budete sa tiež cítiť oveľa uvoľnenejšie a úplne uvoľnene

blond vlasy-updo-do-it-yourself

Nevesty to milujú trendy a ležérne

Voľný updo je obzvlášť vhodný na svadbu v štýle boho alebo vintage. Zodpovedá charakteristickej romantickej alebo možno nostalgickej nálade atmosféry a zaisťuje tak ešte väčšiu autentickosť a jedinečnosť svadobného oblečenia.

Vášmu najdôležitejšiemu dňu v živote vám teda nič nestojí v ceste

svadobný účes-blond-vlasy-rozpustené-updo-účes

Pokyny č. 1 – malá nadýchaná žemľa

blond vlasy-updo-do-it-yourself

# 2 Pokyny – elegantné updo s dvoma vrkočmi

jednoduché inštrukcie na uvoľnenie aktualizácií

# 3 Pokyny – nápaditý účes v každodennom živote

updo-do-it-yourself-návod-voľnejší-drdol

# 4 Pokyny – elegantný drdol s jediným vrkočom

easy-updo-do-it-yourself-pokyny-dlhé vlasy

# 5 Pokyny – bočný strapatý účes

urob si-sám-voľne-drdol

# 6 Pokyny – romantický drdol s copmi spredu

urob si sám pigtail updo

Zlé počasie? Žiadny problém, pretože nižšie si môžete pozrieť video o perfektnom chaotickom drdole v takýchto prípadoch:

# 7 Pokyny – dokonalý drdol s nevráteným vzhľadom

A trochu viac inšpirácie pre vaše dokonalé voľné updo:

svadobný účes-pripnutý-hore-s-vlasmi-ozdobný kvet

voľný-updo-svadobno-svadobný účes

rozpustené-do-urob si-bronzové vlasy

loose-bun-ombre-blond-do-it-yourself

rozpustené účesy-urob si sám-urob drdol-vrkoče

voľný-vysoký-účes-s-vrkočom-ombre-blond

jednoduché účesy-drdol-dlhé vlasy-ombre-blond  vintage-svadobné-svadobné-účesy-updos

pigtail-účes-urob si sám