Vyčesajte sa účesom v úli: Účesy v úli oslavujú návrat

Staré známe príslovie hovorí: „Čím vyššie vlasy, tým bližšie k Bohu.“ Ak je na tomto výroku niečo pravdy, ženy, ktoré nosia účesy v úľoch, musia patriť k najposvätnejším ľuďom na svete. Zdá sa, že účes v úli skutočne potrebuje malý božský zásah – ako inak by žena mohla nechať svoje vlasy stáť niekoľko centimetrov vyššie ako jej temeno??

Účes v úli sa vracia

Účes v úľovom trende Retro účesy Účes v úli

Účesy v úli sú v móde

Účes v úľovom trende Retro účes v úli

Ako sa ukazuje, na vytvorenie tohto štýlového účesu, ktorý dostal svoj názov podľa podobnosti úľa, stačí hrebeň a tona laku na vlasy. Tento účes je alternatívne známy ako B-52, pretože tiež pripomína nos bombardéra B-52. Nestáva sa často, aby si ženy vzali módnu inšpiráciu z úľa alebo vojenského lietadla, ale tak rozmanité ikony, akými sú Audrey Hepburn, Amy Winehouse a Marge Simpson, urobili tento svojrázny updo veľmi obľúbeným..

Ikona štýlu 60. rokov Audrey Hepburn mala štýlový účes v úli

Príbeh účesu v úli retro účesy z úľa

Účes v úli oslávil v roku 2020 svoje 60. výročie. Nasleduje príbeh tohto slávneho účesu. Zostaň pri tom …

Čím vyššie vlasy, tým trendovejší účes

Príbeh účesu v úli Retro účesy v úli Audrey Hepburn

V päťdesiatych rokoch minulého storočia s účesom známym ako bouffant behali ženy po drogách po celých USA, aby si kúpili lak na vlasy. Bouffant je vysoký a široký. S vynálezom úľa však ženy stratili šírku a sústredili sa len na to, ako vysoko si dajú vlasy.

Amy Winehouse opäť spopularizovala účes Beehive

Amy -Winehouse - Účes v úli Retro účesy v úli

Účes v úli vytvoril v roku 1960 stylistka Margaret Vinci Heldt. Redaktorku časopisu Modern Beauty Salon Heldtová požiadala, aby prišla s novým účesom, ktorý okorení svet krásy. Účes Úľ bol okamžitým hitom a stále je obľúbeným účesom.

Chcete, aby sa vaše vlasy dostali do neba? Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli, ako si upravíte svoj vlastný účes v úli.

Účes v úli upravte krok za krokom

Účes v štýle úľa štýl 60. rokov

Trik na vytvorenie účesu v úli je technika známa ako podpichovanie. Namiesto česania vlasov od korienkov po končeky sú vlasy česané smerom ku korienkom, teda v opačnom smere rastu vlasov. Normálne česanie vlasy uhladí tak, že budú ležať. Pri dráždení sú vlasy zviazané, čo vytvára základ pre zvýšený trendový účes.

Dámy s účesmi z úľa zo 60. rokov minulého storočia

Úľový účes príbeh retro účesy

Účesy s úľom najlepšie fungujú na vlasoch, ktoré sú dlhé aspoň po plecia, a vlasy by mali byť úplne suché. Môžete dokonca čakať celý deň po umytí vlasov, aby ste vytvorili úľ. Je to účes, ktorý nevyžaduje čerstvo umyté vlasy. Kučeravé vlasy by ste mali pred pokusom o účes v úli narovnať. V prípade, že na túto úlohu používate žehličku, uistite sa, že sú vaše vlasy úplne vychladnuté, než ich začnete dráždiť. Tieto opatrenia sú nevyhnutné, pretože škádlenie môže byť pre vaše vlasy trochu stresujúce a škodlivé. A mokré alebo horúce vlasy toto poškodenie iba zhoršujú.

Speváčka Dolly Parton s účesom v úli

Úľ účes príbeh retro účesy úľ

Na úpravu účesu v úli vezmite malú časť vlasov, asi 1,5 palca, a krátkymi ťahmi ho prečešte smerom k temene. Na túto úlohu môžete použiť hrebeň s jemnými zubami alebo kefu so štetinami. Možno budete musieť experimentovať s rôznymi druhmi hrebeňov a kefiek, aby ste našli ten, ktorý na vaše vlasy funguje najlepšie.

Aplikácia laku na vlasy – dôležitý krok

Účesový trend v úli Retro účesy

Môžete dráždiť vlasy do požadovanej výšky. Mali by zostať nejaké vytrhané vlasy, ktoré sa neskôr upravia. Na tenkú časť vlasov naneste lak na vlasy, potom zdvihnite ďalšiu časť vlasov a postup zopakujte. Je dôležité, aby ste vždy použili rovnaký typ krátkych ťahov, aby ste vytvorili konzistentnú výšku. Keď sú všetky časti napnuté, vezmite si hrebeň alebo rukami môžete jemne narovnať hornú časť vlasov bez toho, aby ste rozdrvili výšku, a potom prebytočné vlasy, ktoré neboli dráždené, stočte do jedného. Chignon. Prebytočné vlasy môžu byť tiež upravené do chvosta alebo natočené v hornej časti hlavy. Potom hojne naneste lak na vlasy, aby vlasy zostali na svojom mieste!

Ako sme už spomenuli, vytrhávanie účesu z úľa môže poškodiť vaše kučery. Tento účes by ste preto mali mať po ruke iba na špeciálne príležitosti. Účes v úli môže trvať niekoľko dní, ak ste opatrní.

Trendový slávnostný účes v úli

účes v úli 369712 Ako vytvoriť účes v úli v 5 krokoch

Účesy v úľoch sa dajú ľahko upravovať a v súčasnosti opäť zúria. Niektorí kaderníci ich označili aj za must-have sezóny! Ak máte radi „objemné vlasy“ a chcete svoj súčasný vzhľad premeniť na niečo retro, navštívte svojho vlasového stylistu a nechajte si urobiť perfektný účes pre úľ.!

Účesy z úľa môžu tiež vyzerať trochu nad vrcholom. Existuje však veľa variantov …

Účelový príbeh účesu retro aktualizácia úľa

Úľový účes trend retro účesy úľ Dita Von Teese Včelí úľ Trend Retro účesy Úľ Účesový príbeh JLo Beehive