Zoë Kravitz radikálne zmení svoj vzhľad krátkym účesom pixie

Zoë Isabella Kravitz je jednou z celebrít stotožňovaných s jej štýlom. Z tohto dôvodu bola správa, že sa teraz rozhodla pre pixie strih, pre mnohých fanúšikov veľmi šokujúca. To je pravdepodobne výsledok veľkej transformácie životného štýlu Zoë Kravitza. Na Instagrame sa najskôr ukázala so svojim novým stylingom. Stalo sa to mesiac po oznámení, že Zoë získala rolu Catwoman v rovnomennom filme. Ďalšou vedúcou úlohou v tejto inscenácii bol zverený herec Robert Pattinson. V skutočnosti to nie je prvýkrát, čo sa Zoë ukazuje v aktuálnom pixie strihu. Naposledy to bolo v roku 2017.

Takto vyzerá nový účes Zoë Kravitz

krátky účes zoe kravitz pixie

Inšpirované štýlom Zoë Kravitz

Zoë Kravitz je kráľovnou moderných účesov, ktoré sa ľahko upravujú a ktoré zároveň zdôrazňujú jej osobnosť. Pretože rovnako ako dlhé rastové vrkoče, aj pixie účes je strih, ktorý vyzerá obzvlášť originálne. Na to však potrebujete dobrého kaderníka! Ale koniec koncov, oba štýly vlasov sú v každodennom živote pomerne jednoduché na starostlivosť.

Tentokrát bola zmena dosť dramatická. Dôvodom je, že je veľmi ťažké a pomalé sa potom vrátiť k starému vzhľadu.

Pixie strih je tu kombinovaný s tmavou farbou vlasov

pixie účes zoe kravitz účes ženy

Výsledok spolupráce s Nikki Nelms

Nikki Nelms je stylistka 30-ročnej herečky. Kravitz ju spomenul jeden deň v príspevku na Instagrame. Nikki vždy zapôsobí svojimi účesmi, a to dramatickými zmenami obrazu hviezd. Medzi jej klientov patria Janelle Months a Yara Shahidi. Krátky zostrih jednoznačne pristane Zoë Kravitz. V skutočnosti Kravitz vykonal zmenu vo vynikajúcom čase. Pretože úloha ako Catwoman v novom filme o Batmanovi je spojená s veľkou dynamikou a tento účes je na to ako stvorený.

Mnohí si už na vzhľad s rastovskými vrkočmi zvykli

zoe kravitz účes ženy rasta vrkôčiky

Takto vyzeral obrázok na Instagrame

zoe kravitz pixie účes ženy instagram

Zoë s očarujúcim účesom počas oficiálnej akcie

zoe kravitz rasta vrkoče účes ženy

Zoë Kravitz získala úlohu Catwoman v novom filme o Batmanovi

zoe kravitz krátke vlasy ženy