Zväčšite oči: 9 tipov na líčenie pre dramatický vzhľad

Nie je žiadnym tajomstvom, že väčšie oči pôsobia dramaticky. Ak však máte pod očami genetické tmavé kruhy, žiadny očný krém alebo chladivý gél skutočne nemôže zmeniť vzhľad vašich očí. Namiesto toho môžete použiť make -up, aby vaše oči vyzerali väčšie. Čoskoro to zvládnete s makeupovými výrobkami, ktoré už pravdepodobne máte v zásuvke.

Chcete zväčšiť oči??

Urobte oči väčšími radami Tipy na krásu

V skutočnosti sú ľudia s väčšími očami vnímaní aj ako mladší. Ak si teda chcete vziať pár rokov „voľna“, pomôžu vám tieto jednoduché tipy na líčenie. Skvelé na tom je, že predstieranie očí podobných Bambi je so správnym líčením na strategických miestach celkom jednoduché.

Tu sú naše tipy na očný make -up, aby vaše oči vyzerali väčšie.

Dodržujte tieto rady pri líčení a budete mať väčšie oči …

Tipy na líčenie pre väčšie oči

Ste pripravení vizuálne zväčšiť oči?

Zväčšiť oči Tipy na líčenie Výrobky na líčenie

Rozjasnite svoju vodnú hladinu

Vyrovnanie spodnej vodorovnej čiary očnou linkou je jedným z najjednoduchších trikov v biblii krásy. Na vloženie dramatického rozdielu môžete použiť bielu ceruzku ako vložku. Odporúčame však béžovú očnú linku, ktorá vyzerá prirodzenejšie a má rovnaký efekt.

Prvým krokom je dobre poznať oko

Oči zväčšite, tipy na líčenie očných partií

Extra tip: Očná linka na spodnej vodoryse nevydrží dlho – asi preto, že žmurkáte asi 1 500 -krát denne. Vezmite si preto svoju vložku so sebou a opakovane ju aplikujte, kedykoľvek máte šancu.

Svetlejšia vodorovná čiara spôsobí, že oko bude väčšie

Oči väčšie líčenie tipuje prirodzený vzhľad

Naneste zvýrazňovač

Zvýrazňovač nielenže oživí vaše lícne kosti, ale je to tiež jeden z najlepších trikov na otvorenie očí. Použite ho na klenbu obočia, vnútorné kútiky očí na ich otvorenie a stred očného viečka na zvýraznenie očí..

Naneste očné tiene a dajte oči do centra pozornosti

Zvýraznite oči tipy na make-up naneste očné tiene

Používajte korektor strategicky

Na vnútorné a vonkajšie rohy použite korektor, čo sú oblasti, ktoré zvyčajne pôsobia tmavšie. Vnesením svetla do týchto oblastí privediete oči dopredu a zdôrazníte ich veľkosť.

Zakryte tmavé oblasti očí

Oči väčšie make up tipy korektor

Zdvihnite riasy

Všetci vieme, že riasenka robí pre naše oči obrovský rozdiel. Predstavte si teda, ako bombasticky môže vyzerať ten správny pár umelých rias. Pri falošných riasach je nájdenie správneho štýlu, ktorý lichotí tvaru vášho oka, zásadný. V závislosti od toho, či máte oči mandľového, okrúhleho tvaru, kapucne alebo hlboko posadené oči, každé oko potrebuje iný tvar rias, inak riskujete, že vaše oči budú vyzerať menšie.

Riasenku netreba podceňovať

Oči väčší make-up tipy mihalnice

Ak nechcete používať umelé riasy, dobrá riasenka spolu s ťahačom mihalníc vám okamžite zdvihne a otvorí oči. Môžete si tiež nechať zdvihnúť mihalnice v miestnom salóne krásy. Jedná sa o polopermanentné kozmetické ošetrenie, ktoré dodá vašim riasam šialené natočenie asi na šesť týždňov.

Dlhé riasy otvárajú oko

Oči väčšie očné linky tipy

Nezabudnite na spodné riasy

Nanášaním maskary na spodné riasy budú vaše oči pôsobiť ešte väčšie. Pre jemnejší vzhľad môžete použiť hnedú alebo dokonca farebnú riasenku. K predĺženiu očí pomáha aj malá očná linka na vonkajšom okraji spodnej línie mihalníc.

Riasenku naneste aj na spodné riasy

Zväčšite oči Tipy na líčenie Zdvihnite oči

Definujte svoj záhyb

Bez ohľadu na to, či sa zameriavate na prirodzený vzhľad alebo dymové oči, prispôsobte očné tiene vzhľadu a definujte záhyb. Ak chcete holý makeup, môžete v záhybe viečka použiť svetlý odtieň hnedej, ktorý dodá oku rozmer. Pomaly naneste make -up na očné tiene pomocou mäkkého, nadýchaného štetca, aby vyzeral prirodzene. Všimnite si toho, že tmavé viečka spôsobujú, že oči vyzerajú menšie.

Vďaka tomu získate jemný, prirodzený vzhľad

Odličte oči väčšie Tipy Líčte sa správne

Zarámujte si tvár

Upravené obočie je veľmi dôležité pre rovnováhu a harmóniu tváre, ale aj pre zvýraznenie očí. Nájdenie správneho tvaru obočia pre váš tvar tváre je preto veľmi dôležité.

Tvar obočia tiež zohráva úlohu, aby vaše oči vyzerali väčšie

Oči väčšie líčenie tipy obočie

Skryte tmavé kruhy pod očami

Svetlé tmavé kruhy nielenže prinesú vašim očiam viac pozornosti, ale aj vám otvoria oči. Vyberte si korektor, ktorý je o niečo svetlejší ako farba vašej pokožky. Alebo ak máte tmavé kruhy pod očami, použite broskyňovú korektorovú ceruzku, ktorá vyrovná purpurové podtóny. Po korektore jednoducho naneste hrubú vrstvu číreho prášku pod oblasť očí a nechajte pôsobiť tri až päť minút. Potom ho oprášte čistou, nadýchanou kefkou.

Ahoj, ahoj … tmavé kruhy!

Oči väčšie pre líčenie tmavých kruhov

Očná linka

Očné linky môžu tiež pomôcť vytvoriť ilúziu väčších očí. Ak máte menšie oči, je lepšie vyhnúť sa ťažkým očným linkám na hornom viečku, pretože môžu pôsobiť zmenšene. Namiesto toho môžete cez mihalnice nakresliť veľmi tenkú čiaru, ktorá predlžuje vložku od poslednej tretiny rias smerom von..

S týmito niekoľkými trikami a líčením si môžete sami zväčšiť oči

Zväčšite oči Tipy Tipy na líčenie

Hlavná vec je, že ste s konečným výsledkom spokojní?

Zväčšte oči, tipy na líčenie rozjasnia vodorysku