30 fajnych sposobów na noszenie kobiecych cefalów i ich kołysanie!

Fryzura z cefalem miała złą reputację i zarówno kobiety, jak i mężczyźni zaczęli się przed nią uciekać po jej świetności w latach 70. i 80. Jednak teraz przechodzimy prawdziwe odrodzenie tego szeroko dyskutowanego cięcia, więc postanowiliśmy pokazać wam jedne z najlepszych pomysłów na fryzurę dla kobiet!

Przesuwaj i przewijaj tę listę pomysłów na fryzury i fryzury z barweny i zobacz wiele sposobów, w jakie możesz ją ciąć i farbować, aby dopasować ją do swoich upodobań!

1. Krótki kształt cefal z ogolonymi bokami

Krótki kształt cefal z ogoloną stronąŹródło

Zaczniemy od tej listy, jeśli kobiece fryzury z barweny, pokazując bardzo nowoczesne podejście do barweny. Zasadniczo jest to krótka barwa, która jest krótsza niż zwykle, nawet z tyłu, a także ma ogolone boki. Kolejnym elementem, który naprawdę go wyróżnia, jest srebrnoszary kolor.

2. Fryzura Mohawk Mullet

Fryzura Mohawk MulletŹródło

Nazywamy to barweną irokezem, ponieważ włosy na czubku głowy – które zwykle leżą płasko na czubku głowy – zostały zaostrzone i ułożone tak, by przypominały irokeza.

W prawdziwym stylu punkowego jastrzębia boki głowy zostały ogolone tak, aby cała uwaga skupiała się na czubku głowy. Podobnie jak w pierwszym przykładzie, włosy zostały ufarbowane na srebrno i zapewniają doskonały kontrast z naturalnie ciemnym tyłem i bokami.

3. Krótka fryzura Boba Mullet

Krótka fryzura Boba MulletŹródło

Jak po raz pierwszy widać w powyższej cerenie irokezowej, możesz połączyć kobiecy cefal z innymi stylami, a nawet cięciami. Weź to zdjęcie, na przykład, jako inspirację do tego, jak możesz nosić barwę bobową. W tym przypadku typowy krój bobowy również przywodzi na myśl inny „klasyk” z dzieciństwa, czyli krój miski – ale też z nutką nowoczesności.

4. Krótka barwena z fioletowymi tonami

Krótka cefal z fioletowymi tonamiŹródło

Innym prostym, ale bardzo skutecznym sposobem, aby wyróżnić barwę i stać się bardziej indywidualnym, jest dodanie do niego podświetleń. Możesz to zrobić zarówno na grzywce, jak i na długim grzbiecie lub na końcach włosów. Na tym zdjęciu zobacz, jak fioletowo-purpurowe pasemka zarysowują kształt cefalowego cięcia.

5. Fryzura Neve Campbell Mullet

Fryzura Neve Campbell MulletŹródło

Neve Campbell zachwyciła fryzurami i krojami na wszystko, od krótkich po długie włosy. Aktorka bezbłędnie nosiła każdą z tych długości – zwykle z falującymi włosami – a przez chwilę miała nawet bardzo fajny krój cefal. Stylizowała to z bardzo subtelną częścią boczną i przyczesanymi włosami.

6. Androgyniczna fryzura z barweny

Androgyniczna fryzura z barwenyŹródło

Jest to bardzo androgyniczne podejście do fryzury z barweny, ponieważ ten kształt może być z łatwością noszony zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Ładna wybrała klasyczny kształt, ale teksturowała włosy i dodała bardzo subtelne warstwy – mogą one pomóc dodać naturalną objętość do wszystkich zamków, bez względu na teksturę włosów.

7. Mullet damski z wyblakłymi bokami

Mullet damski z wyblakłymi bokamiŹródło

Chociaż widzieliśmy już kilka przykładów tego, jak można nosić nowoczesną barwę z ogolonymi bokami, tutaj pokazujemy bardziej subtelne podejście do tego pomysłu. Zamiast starać się o blaknięcie skóry lub mocno zaakcentowane golenie, rozważ rozjaśnienie boków. Zacznij od bardziej zaakcentowanego golenia tuż nad uchem i pozwól włosom stopniowo rosnąć, gdy przesuwają się ku górze.

8. Fryzura cefalowa z głośnością na górze

Fryzura Mullet z objętością na górzeŹródło

Ta kobieca barwena ma dużo objętości na górze i nie jest puszysta. Jego dodatkową objętość zapewnia fakt, że włosy zostały pocięte na wiele warstw o ​​różnej długości. Dłuższe warstwy są pozostawione po bokach, aby podkreślić kształt barweny, podczas gdy warstwy na wierzchu są krótkie i liczne. Podobnie jak grzywka, są one również poszarpane, aby uzyskać bardziej ostry wygląd.

9. Kolczasta kobieta Mullet

Kolczasta Kobieta MulletŹródło

Nieco podobne w technice cięcia, ale tak różne w wynikach. To kolejna bardzo warstwowa i teksturowana barwena, ale tym razem włosy na wierzchu zostały ułożone tak, aby przypominały kolce. Frędzle są ścięte w kształcie litery V, a długie włosy z tyłu ufarbowano na czerwono i blond.

10. Fryzura cefalowa z długimi bakami

Fryzura cefalowa z długimi bakamiŹródło

Wracając do nieco łagodniejszej fryzury z barweny, naprawdę oszałamiającymi elementami tego cięcia są w rzeczywistości nieoczekiwanie długie baki. Zamiast przycinać je blisko ucha, pozostawiono je prawie tak długie jak plecy. Warto również podziwiać kolor włosów, które łączą w sobie odcienie szarości i srebra z popielatym blondem, a wszystko to na ciemnej bazie.

11. Dwukolorowy styl cefal Zendaya

Dwukolorowy styl cefal ZendayaŹródło

Zendaya jest boginią fryzur i prawdziwym kameleonem, ponieważ w ciągu ostatnich kilku lat nosiła wiele bardzo różnorodnych stylów. Tutaj jest doskonałym przykładem tego, jak można nosić dwukolorową barwenę, w której kolory płynnie łączą się ze sobą.

12. Scarlett Johansson z Mullet

Scarlett Johansson z MulletŹródło

W czasach, gdy świat jeszcze nie znał jej jako zajebiście Czarnej Wdowy i rudowłosej bogini, Scarlett Johansson również przez krótki czas nosiła bardzo kudłatą, warstwową i wzburzoną barwenę. Ma w sobie coś w rodzaju buntowniczego nastoletniego klimatu, który Scarlett bezproblemowo odrywa w obie strony.

13. Punkowa fryzura Mullet

Fryzura Punk MulletŹródło

Pachnie duchem nastolatków, więc porozmawiajmy o punku – czyli o punkowej barwenie. Punkowe włosy są słynnie różnorodne i ekscentryczne i są wszędzie (w niektórych przypadkach), więc barwena może być idealną bazą dla uniesionej korony głowy w klasycznym stylu punkowym. Ten powyżej został subtelnie przykuty do uwagi przez miętowozielone podteksty.

14. Styl Jane Fonda Shag Mullet

Styl Jane Fonda MulletŹródło

Legenda filmu Jane Fonda miała równie znaną fryzurę w latach 70., która jest teraz ikoną zarówno dla jej kariery, jak i ogólnie urody. Oznaczało to przejście od długich blond loków i nieco bombowego wyglądu do niezachwianej, zdecydowanej feministki i aktywistki, którą była i jest. Sama aktorka stwierdziła, że ​​kudły-cefal wyznaczyła dla niej nową erę.

15. Styl Joan Jett Mullet

Joan Jett Styl MulletŹródło

Mówiąc o sławnych kobietach i ich słynnych fryzurach, ta lista po prostu nie byłaby kompletna bez Joan Jett. Królowa rock’n’rolla nosi czuprynę cefalową lub przypominającą kudłatą cefalę od czasów w The Runaways i do dziś.

16. Kristen Stewart Wavy Long Mullet

Kristen Stewart Falista długa barwenaŹródło

Rozmawialiśmy o królowej rock’n’rolla, teraz przechodzimy do aktorki, która zagrała ją w Film z 2010 roku, Uciekinierzy. Kristen Stewart porzuciła swoje długie brązowe włosy, te, które nosiła w Twilight, i poszła w wir swojej roli w 2010 roku. Od tego czasu nie przestała, ponieważ od tego czasu nosi bardzo fajne fasony.

17. Alicia Keys Mullet z ogolonymi bokami

Alicia Keys Mullet z ogolonymi bokamiŹródło

Zanim zrezygnowała z makijażu i w pełni obejmowała naturalny ruch i wygląd, piosenkarka Alicia Keys również nosiła tę bardzo elegancką i elegancką wersję barweny z ogolonymi bokami. Tylko jedna strona głowy była ogolona i wyblakła, podczas gdy druga była stylizowana na sztuczny pompon.

18. Rita Ora White Blonde Mullet Cut

Rita Ora White Blonde Mullet CutŹródło

Od jednej piosenkarki do drugiej i na pewno nie ostatnia na tej liście, podziwiaj Ritę Orę i bardzo fajny i ostry sposób, w jaki nosiła barwenę. Poza swoim kudłatym stylem, jest to bardzo klasyczny krój barweny, który przyciąga wzrok swoim kolorem: bardzo chłodny biały blond.

19. Dwukolorowa fryzura dla kobiety Mullet

Dwukolorowa fryzura cefal dla kobietŹródło

Oto kolejna barwena, która przyciąga uwagę kolorami i wieloma odcieniami, bardziej niż sam krój. Dzieje się tak, ponieważ ten styl bawi się trendami w dwóch odcieniach i ma czubek głowy ufarbowany na różowo, a końcówki włosów są żółte. Dostępne są również subtelne pastelowe odcienie różu i żółci dla płynniejszego przejścia.

20. Funky kobieta Mullet w kolorze różowym

Funky Mullet damski w kolorze różowymŹródło

Zobacz życie w kolorze różowym, zawsze, wybierając bardzo ładny różowy kolor włosów. Wszystkie oczy będą na tym bardzo fajnym spojrzeniu, które łączy różne odcienie różu i kończy się prawie białymi końcówkami. To także świetny sposób na osłodzenie bardzo punkowego alternatywnego wyglądu i sprawienie, by wyglądał bardziej kobieco.

21. Fryzura cefal z asymetrycznymi grzywkami

Fryzura Mullet z asymetrycznymi grzywkamiŹródło

Frędzle to jeden z elementów definiujących barwę i po prostu nie może go zabraknąć w tym kroju – ale to nie znaczy, że nie możesz się nim bawić! Rzuć okiem na różne rodzaje grzywek, aby wybrać tę, która najbardziej Ci się podoba, lub dodaj akcent do klasycznej grzywki, przycinając ją asymetrycznie i pozostawiając dłuższe pasma. Możesz go również pociąć na przykład w kształcie litery V lub fal.

22. Asymetryczna fryzura Mullet dla kobiet

Asymetryczna fryzura Mullet dla kobietŹródło

Jeśli klasyczny krój cereny nie jest dla Ciebie wystarczająco ostry lub wyjątkowy, wybierz najlepszą nowoczesną cerebinę, przycinając ją asymetrycznie!

Wybierz jedną stronę głowy i przytnij włosy bardzo krótko, pozostawiając resztę włosów naturalnie opadającą po przeciwnej stronie. Wytnij warstwy o różnej długości na wierzchu i pomaluj czubek głowy w innym fajnym stylu, aby uzyskać ostateczny wygląd po wyjęciu z pudełka.

23. Kudłaty Mullet Cut

Kudłaty Mullet CutŹródło

Wspominaliśmy o tym już kilka razy, teraz czas pokazać go w całej okazałości: kudłatą barwenę. Połączenie tych dwóch krojów jest jednym z najłatwiejszych sposobów na unowocześnienie obu, ponieważ będziesz brać najfajniejsze elementy każdego z nich i łączyć je, aby uzyskać przyciągającą głowę fryzurę!

24. Kręcona fryzura z barweny

Kręcona fryzura z cefalŹródło

Możesz być pewien, że cięcie cefal jest zarezerwowane nie tylko dla kobiet o prostych włosach, ponieważ kobiety z kręconymi włosami również mogą go pięknie uprawiać! Weź powyższy obrazek jako przykład tego, jak możesz nosić kobiecą barwenę, nawet jeśli twoje loki są bardzo kręcone – działa to również na falowane włosy!

25. Fryzura Mullet z Baby Bangs

Fryzura Mullet z Baby BangsŹródło

Inne grzywki, inne spojrzenie! Idąc z niemowlęcą grzywką zamiast zwykłej grzywki, całkowicie zmienisz wygląd swojej barweny. Pokaże też, że jesteś na szczycie wszystkich trendów w modzie – zwłaszcza jeśli również farbujesz włosy w jednym z najfajniejszych odcieni ostatnich kilku lat.

26. Fryzura kobieca Mullet z 1980 r.

Fryzura Mullet z 1980 r.Źródło

Rozmawialiśmy i pokazaliśmy różne sposoby noszenia nowoczesnej barwy, ale równie ważne jest, aby wiedzieć, gdzie wszystko się zaczęło! Jest to klasyczny wygląd barweny, jaki nosiły kobiety w latach 80. XX wieku. Fryzura łatwiej się układa częściowo dzięki obszernej, trwałej górze – kultowemu elementowi niemal fryzur modnych w latach 80..

27. Fryzura Billie Eilish Mullet

Fryzura Billie Eilish MulletŹródło

I wracamy do czasów współczesnych i pokazujemy wzrost barweny wśród młodego pokolenia – wszystko dzięki Billie Eilish i przez pomyłkę.

Zapytany o to wokalista ujawnił, że nowy styl był właściwie przypadkiem po złych doświadczeniach w salonie. Chociaż zadeklarowała, że ​​nie zachowa wyglądu, Billie była jednak źródłem inspiracji, jak można nosić nowoczesną barwę dla kobiet.

28. Długa fryzura z grzywką cefal

Długa fryzura z grzywką cefalŹródło

Podczas gdy większość ludzi spodziewa się zobaczyć krótkie barweny i zwykle nosi je w połowie długości w najdłuższym czasie, ta fryzura może wyglądać równie dobrze na długich włosach. Ta dłuższa wersja jest również bardziej subtelna, ponieważ zebranie włosów prawie całkowicie ukryje kształt barweny.

29. Fryzura Yolandi Visser Mullet

Fryzura Yolandi Visser MulletŹródło

Kolejny stylowy kameleon, Yolandi Visser z Die Antwoord, jest tutaj, aby zachwycić nas kolejną ekstrawagancką fryzurą. Ma też cefal do długich włosów, ale taki, który jest idealnie prosty, a dodatkowo podkreślony przez niemowlęcą grzywkę oraz krótkie i potargane włosy na czubku głowy.

30. Styl Rihanny Mullet

Styl Rihanny MulletŹródło

Zakończymy tę listę inspiracji fryzurą i fryzurą dla kobiet z nikim innym jak Rihanną. Prawdziwa guru mody, przez lata nosiła wiele fryzur, długości i kolorów, ale to musi być jedna z jej najdziwniejszych, najostrzejszych i najfajniejszych.!

Tak więc, gotowy, aby zmienić swój wygląd?

To było to, nasza lista najlepszych i najfajniejszych damskich fryzur, które mam nadzieję, że przekonały Cię, że może to być dobra fryzura, a nie przerażająca rzecz, jaka była jakiś czas temu. Jak widziałeś, istnieje wiele sposobów na przycięcie go, aby dopasować go do swojego stylu, a jeszcze więcej sposobów na jego farbowanie i personalizację.

Biorąc to pod uwagę i zrobione, czy podobał ci się któryś ze stylów z tej listy? A jeśli nie, to co cię w nich niepokoiło? Skomentuj i daj nam znać!