30 ogolonych fryzur dla kobiet dla odważnych i odważnych

Ogolone fryzury dla kobiet są dostępne w wielu odmianach, długościach i nadają się na więcej okazji, niż mogłoby się wydawać. Nie musisz też koniecznie golić całej głowy, więc odrzućmy to nieporozumienie i odkryjmy wiele sposobów noszenia golenia lub podcięcia.

Odważ się być odważnym i odważnym (nawet jeśli jest w większości ukryty pod twoimi włosami) – wybierz jedną z tych ogolonych fryzur dla kobiet, z którymi po prostu pokochasz zabawę!

1. Krótkie ogolone fryzury dla kobiet z długimi grzywkami

krótka ogolona fryzura z długimi grzywkami po bokachŹródło

Zaczniemy od krótkiej i ładnej fryzury w stylu pixie z długimi grzywkami i pomysłem na ogolone boki. Na powyższym zdjęciu włosy po ogolonej stronie już rosną; jednak tworzy to tylko ładny kontrast między blond farbą do włosów a naturalną brunetką włosów.

2. Krótkie boki z topem Mohawk

krótka ogolona fryzura z irokezemŹródło

Podczas gdy krótka ogolona fryzura powyżej była słodka i elegancka, ta jest o krawędzi. Jest to krótki irokez z obiema stronami głowy wyblakłymi, aż do pełnego ogolenia.

3. Krótki teksturowany Bob z podcięciem i uderzeniami

krótki teksturowany bob z podcięciem i grzywkąŹródło

Aby uzyskać tę fryzurę, będziesz potrzebować dłuższej głowy, ale mówimy, że to wszystko jest tego warte. Podziwiaj ten krótki i bardzo teksturowany bob, który jest utrzymywany długo na górze i bardzo krótki po bokach i z tyłu. Obie zostały ogolone i tworzą genialny kontrast z długimi grzywkami.

4. Messy Pixie Cut z podcięciem

niechlujny krój pixie z podcięciemŹródło

Możesz uznać to za mieszankę wszystkich poprzednich fryzur, ponieważ bierze elementy z nich wszystkich. Jest tak samo krótki jak pierwszy pixie, ale tym razem grzywka jest tak samo krótka, a góra jest teksturowana i niechlujna. Boki są również dłuższe i tylko tył jest wyraźnym podcięciem.

5. Średni Bob z ukrytym podcięciem

średniej długości bob z ukrytym podcięciemŹródło

Ten średniej długości do ramion bob jest bardzo zwodniczym wyglądem, który jest bardzo elegancki, przynajmniej dopóki nie zbierzesz włosów. Tył przedstawia pięknie wygolony wzór, podobny do lotosu, który można łatwo ukryć, jeśli wymaga tego sytuacja.

6. Długie ogolone fryzury dla kobiet

Długie ogolone fryzury dla kobietŹródło

Podobnie jak w przypadku przedstawionej wcześniej średniej fryzury, wszystkie ogolone fryzury na długie włosy są bardzo łatwe do zamaskowania – jeśli musisz lub chcesz. Szkoda jednak nie podciągać włosów w wysoki kucyk, zwłaszcza gdy podcięcie ma tak ładny liniowy kształt.

7. Ogolone fryzury dla kobiet z długimi włosami

Ogolone fryzury dla kobiet z długimi włosamiŹródło

Możesz jednak wyjść na całość, nawet jeśli masz długie włosy. Weź powyższy styl jako przykład tego, jak możesz nosić długie włosy z długimi, pełnymi grzywkami z przodu i całkowicie ogolonymi bokami i plecami. To bardzo ciekawy, ostry i niewątpliwie fajny wygląd.

8. Długi i różowy taliowany

Długie włosy z wygolonym taliowaniemŹródło

Jeśli nie chcesz pielęgnować i golić obu boków i tyłu głowy, ale podcięcie też Cię nie kusi, rozważ wybór części bocznej. Aby uczynić to jeszcze bardziej niewątpliwym, ufarbuj go w niekonwencjonalnym kolorze, takim jak ten różowy odcień włosów lub jakikolwiek inny odcień, jeśli o to chodzi!

9. Długie włosy ombre z goleniem z boku

długa strona ogolona z ombreŹródło

Możesz bawić się długą i wygoloną fryzurą dla kobiet – jest tak wiele opcji. Na przykład, ogol obie strony głowy i wybierz noszenie warkoczy po dowolnej stronie głowy. Pobaw się też zamkami, wybierając efekt balayage lub ombre.

10. Fryzury ogolone z boku dla kobiet z kręconymi włosami

Fryzury Ogolone Z Boku Dla Kobiet Z Kręconymi WłosamiŹródło

Wszystkie przedstawione powyżej fryzury zostały wykonane na prostych lub falowanych włosach, ale równie łatwo możesz nosić ogolone fryzury, jeśli masz również kręcone włosy! To jest przykład fryzury pixie z długimi grzywkami, tak jak w nr. 1, ale z lokami zamiast prostych loków.

11. Ogolone fryzury dla czarnych kobiet

Ogolone fryzury dla czarnych kobietŹródło

Jest tak wiele wspaniałych ogolonych fryzur dla czarnych kobiet, że weźmiemy to powoli i zaczniemy od krótkiej. Po prostu uwielbiamy subtelne golenie, które jest prawie wyblakłe i które pięknie podkreśla pracę czerwonego barwnika tej naturalnej brunetki.

12. Krótki kręcony top z podcięciem dla czarnych kobiet

Krótki top z kręconymi włosami z podcięciem dla czarnych kobietŹródło

Czujesz się odważny i śmiały i chcesz iść jeszcze krócej? Następnie wypróbuj rozmiar tej ultrakrótkiej fryzury z dłuższą górą i ogolonymi bokami. Tym, co jeszcze bardziej wyróżnia kędzierzawą koronę, jest fakt, że jej wierzch został zafarbowany na jasnożółty i niekonwencjonalny kolor.

13. Ogolone fryzury z podcięciem dla kobiet

Ogolone fryzury z podcięciem dla kobietŹródło

Bądźmy kreatywni i przenieśmy podcięcie na zupełnie nowy poziom! Zamiast wybierać prosty krój, rozważ dodanie wzoru – zobaczysz wiele pomysłów, ale szczególnie podoba nam się to, jak ten geometryczny wzór łączy się z tatuażem na szyi. Co za wspaniały wygląd!

14. Ogolone podcięcie z fioletowym topem

krótkie ogolone fryzury dla kobiet z fioletowym topemŹródło

Przesuń z powrotem do nie. 4, podziwiaj to, a potem wróć i zobacz, jak możesz jeszcze bardziej zmienić fryzurę, która była już ostra i zabawna. Tutaj pokazujemy fiolet z subtelnymi niebieskimi wskazówkami, ale możesz wybrać praktycznie wszystko.

15. Pół ogolone fryzury dla kobiet

krótkie ogolone fryzury dla kobiet z bokuŹródło

Mieszaj i dopasowuj fryzury i długości, aż uzyskasz te, które najlepiej pasują do Twojego stylu i osobowości. Możesz połączyć fryzurę pixie z długimi grzywkami i przejść na półgolenie, w którym górna część głowy jest trzymana dłużej, podczas gdy druga część blisko ucha (i podszyta falami) jest przycięta bliżej skóry głowy.

16. Ogolone fryzury z tyłu głowy dla kobiet

Ogolone fryzury z tyłu głowy dla kobietŹródło

To nie jest podcięcie, to pełne golenie, które naprawdę podkreśla krótkie, krótkie cięcie, dziecięce grzywki i zielony kolor włosów. To zdecydowanie jedna z najbardziej ostrych i odważnych fryzur ogolonych dla kobiet.

17. Subtelne fryzury ogolone z jednej strony dla kobiet

Subtelne fryzury ogolone z jednej strony dla kobietŹródło

Niemniej jednak niekoniecznie musisz iść na bardzo odważne golenie – istnieją również subtelne wersje. Weźmy na przykład ten styl, w którym ogolono tylko jedną stronę głowy, a blaknięcie kończy się, gdy spotyka się z uchem.

18. Trójkąty ogolone plecy fryzury dla kobiet

Trójkąty ogolone plecy fryzury dla kobietŹródło

Kolejny przykład subtelnego golenia – podziwiaj linie chirurgiczne, które pięknie podkreślają liniowe (prawie trójkątne) wzory wycięte z tyłu głowy. Możesz również użyć tego pomysłu, gdy wyrastasz z podcięcia, ale bez wychodzenia na całość, jak poprzednio.

19. Elegancki długi top z kolorowym blaknięciem i ogolonymi bokami

elegancki długi top z wyblakłymi i ogolonymi bokamiŹródło

To wspaniały przykład mody na włosy w najlepszym wydaniu. Włosy na czubku głowy są dłuższe zarówno na ciemieniu, jak i z tyłu głowy. Jednocześnie boki mają mieszankę blaknięcie z goleniem. Podczas gdy ten ostatni jest utrzymany w kolorze blond, blaknięcie to farbowana czekolada, aby pięknie go podkreślić.

20. Fryzury z ogolonymi bokami dla czarnych kobiet

Fryzury z ogolonymi bokami dla czarnych kobietŹródło

To jedna z najfajniejszych ogolonych fryzur dla kobiet, bez wątpienia. W końcu, poza kształtem, golenie jest chłodniejsze dzięki naciętej w nim intrygującej linii. Nazwij to falą lub trójką – my nazywamy to ładną.

21. Niskie koszty utrzymania ogolone fryzury dla kobiet

Niskie koszty utrzymania ogolone fryzury dla kobietŹródło

Na początku może tak nie wyglądać, ale w rzeczywistości jest to jedna z najlepszych ogolonych fryzur, jeśli szukasz opcji wymagającej niewielkiej konserwacji. Co sprawia, że ​​jest tak łatwy w utrzymaniu, możesz zapytać?

Fakt, że oprócz tego, że jest goleniem bocznym, jest również bardzo łatwy do zakrycia. Możesz golić część tak długo, jak chcesz, a gdy zdecydujesz się zmienić wygląd, pozwól jej ukryć się za innymi lokami.

22. Ogolone fryzury dla kobiet

Ogolone fryzury dla kobietŹródło

Jest tak wiele fajnych rzeczy, na które warto zwrócić uwagę patrząc na tę fryzurę, że skupimy się tylko na dwóch. Pierwszą rzeczą, na którą zwrócimy uwagę, jest chłodny odcień błękitu irokezów. Drugi to oszałamiający wzór ogolonych włosów z białymi farbowanymi liniami, aby je zaakcentować.

23. Punk Mohawk z długimi włosami i ogolonymi bokami

Punk Mohawk z długimi włosami i ogolonymi bokamiŹródło

To przenosi kolorowe, ogolone i punk rockowe fryzury na zupełnie inny poziom po prostu dzięki temu, że je łączy. Masz punkowe włosy, które były pokolorowane w kilku odcieniach zieleni z żółtymi akcentami, a także ogolone boki.

24. Ogolone fryzury dla starszych kobiet

krótkie ogolone fryzury dla kobietŹródło

Nie ma ograniczeń wiekowych co do noszenia ogolonych lub ultrakrótkich włosów. Na przykład możesz zacząć od pełnej fryzury, którą stylizujesz i golisz w ultrakrótkiej fryzurze do wyboru – lub odetnij je i wybierz fryzurę buzz, która później wyrośnie i otworzy drogę do nowych fryzur.

25. Krótkie naturalne włosy z zakrzywionymi liniami ogolonego wzoru

Krótkie naturalne włosy z zakrzywioną linią ogolonąŹródło

Nie wahaj się nosić krótkich naturalnych włosów, zwłaszcza jeśli są kręcone. Ponadto, jeśli wybierasz się na ogoloną fryzurę, pobaw się nią i sprawdź, czy ten styl z zakrzywioną ogoloną linią nie jest dokładnie tym, czego szukałeś.

26. Subtelne golenie z boku na kręconych czarnych włosach

Subtelne golenie z boku na kręconych czarnych włosachŹródło

Pokazaliśmy Ci subtelny sposób noszenia golenia z włosami od prostych do falowanych, teraz czas zobaczyć, jak wyglądałoby to na kręconych warkoczach. To zdjęcie zostało zrobione w idealnym momencie, ale może się okazać, że te loki będą nieco trudniejsze do ujarzmienia, gdy zaczną rosnąć.

27. Kręcony top z podciętymi i ogolonymi wzorami

Kręcony top z podcięciem i ogolonym wzoremŹródło

Ten kędzierzawy top jest uniesiony wysoko i dumny, i ma ku temu wszelkie powody. Wysokie i kręcone updo odsłania pięknie wykonane podcięcie z wygoloną po obu stronach głowy i liniowymi wzorami wyciętymi na karku. Oszałamiający!

28. Efektowny pleciony jastrząb z podcięciem

Glamorous pleciony jastrząb z podcięciemŹródło

To bardzo odważny wygląd, nie ma co do tego błędu. Zaczyna się od dłuższych włosów, które są zebrane i układa się w stylu plecionego jastrzębia. Ma to na celu podkreślenie zarówno ogolonych boków głowy, jak i mieszanki blond i rudych włosów z przodu.

29. Lotosowe podcięcie pod długimi włosami

Podcięcie Lotosu pod Długimi WłosamiŹródło

Widziałeś wiele sposobów, w jakie można nosić podcięcie pod długimi włosami, ale zawsze jest jeszcze jeden świetny projekt do zobaczenia, a tego nie mogliśmy przegapić. Ma kształt lotosu, bardzo dobrze wyprofilowany i po prostu przepiękny.

30. Podcięcie tatuażu z kwiatami włosów

Kwiatowe podcięcie tatuażu na włosyŹródło

Skończymy na tej liście ogolonych fryzur dla kobiet, przynajmniej na razie, z kolejnym wspaniałym projektem dla twojego podcięcia. Widziałeś liniowe i geometryczne pomysły, teraz podziwiaj to piękno w kształcie kwiatu, które spodoba się nawet bardziej kobiecym dziewczynom.

Gotowy do zmiany wyglądu?

Oto lista wielu sposobów noszenia ogolonych fryzur dla kobiet! Czy przekonaliśmy Cię już, że jest bardzo wiele sposobów noszenia??

W końcu widziałeś opcje, od subtelnego golenia, które możesz ukryć w razie potrzeby, po pełne ogolenie boków i pleców. Widziałeś również, jak możesz zrobić pop golenia za pomocą farb do włosów lub niesamowitych ogolonych wzorów.

Więc, którą z tych ogolonych fryzur wybierzesz? A może jesteś już dumnym posiadaczem ogolonego stylu? Zostaw komentarz i daj nam znać!