30 pomysłów na fryzurę Faux Hawk dla mężczyzn do wypróbowania

Krój Mohawk z nowoczesnymi akcentami był świadkiem absolutnie spektakularnego odrodzenia w ostatnich latach.

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i zachowaj pożądany styl celebrytów.

Odkryj 30 niesamowitych fryzur ze sztucznym jastrzębiem, które każdy może wypróbować.

1. Krótki sztuczny jastrząb

krótka fryzura ze sztucznego jastrzębiaŹródło

Czy wiesz, że Mohawk czerpie swoją nazwę od plemienia rdzennych Amerykanów, którego członkowie nosili przerażającą fryzurę, która miała przestraszyć wrogów?

Od irokeza noszonego przez pokolenie punków do dzisiejszego sztucznego jastrzębia jest tylko mały krok. Jednak dzieli je wielka przepaść stylistyczna. Ten krótki faux fason idealnie nadaje się na wieczorne wyjście, a także na spotkanie biznesowe.

2. Wysoki top ze sztucznego jastrzębia

mężczyźni z wysokim stanem imitującym jastrzębiaŹródło

Dłuższe boki, wysoka, niechlujna góra i dmuchany przód to deklaracja stylu dla modnego mężczyzny. Wypróbuj tę fryzurę, aby uzyskać nieco ostry wygląd podczas formalnego spotkania lub wieczoru z chłopakami.

3. Jastrząb z głęboką boczną częścią

część boczna faux jastrząbŹródło

Jeśli masz taki długi top, to jest to fryzura dla Ciebie. Będziesz musiała zainwestować trochę czasu i produktów do włosów, aby uzyskać wygląd, ale to proste.

Rozczesz włosy, utrwal je lakierem do włosów i dodaj trochę wosku do stylizacji włosów na końcówki, aby uzyskać idealnie podkreślone wykończenie. Zwróć uwagę, że góra jest czesana w kierunku czoła, a nie w górę.

4. Faux-Hawk Fade Fryzura

Faux hawk zniknie fryzuraŹródło

Zwężające się blaknięcie, ponieważ ten męski jest sportowy, jest idealne, aby zwrócić uwagę na staranną stylizację góry włosów. Zagięty z boku, dodaje trochę fajnego czynnika do całego stylu. Zauważ, że górna część jest skrócona do tyłu, aby z łatwością podążać za naturalną linią włosów.

5. Fałszywy tłumik

afro faux jastrząbŹródło

Udane nowoczesne podejście do kultury rapu z lat 90., charakteryzujące się intensywnym blaknięciem i krótkim, kręconym topem. Ten faux hawn fader jest bardzo łatwy w utrzymaniu.

6. Znak rozpoznawczy Jensena Acklesa

Jensen Ackles krótki faux hawk cutŹródło

Uwielbiany przez kobiety na całym świecie. Jednak oprócz tego, że zły chłopiec spotyka dobre nastawienie i wygląd chłopca, fryzura Jensena również przyciągnęła mu poważne kredyty. Tym razem ma na sobie krótki krój z nieco dłuższą górą w prostym stylu.

7. Sztuczne jastrzębie dla dzieci

fryzura dla dzieci faux jastrząbŹródło

Wspaniałą rzeczą w fryzurach ze sztucznego jastrzębia jest to, że każdy może je nosić. Uwielbiamy styl, który ten dzieciak uprawia. Wyblakłe boki i szpiczasty top, który jest zabawny i fajny.

Takie fryzury są łatwe do ściągnięcia nawet dla dorosłych. W rzeczywistości jest to prawdopodobnie jeden ze stylów, które mogą przyjąć ci, którzy chcą się w nim poluzować i stopniowo go zwiększać.

8. Sztuczka z frędzlami

sztuczny jastrząb z frędzlami dla mężczyznŹródło

Elegancka fryzura odpowiednia na każdą okazję. Dłuższe boki są przesunięte do przodu, odsłaniając teksturowaną fryzurę. Top jest stylizowany na pozornie bezwysiłkowy bałagan do.

Może się wydawać, że przejście przez rutynę zajmie ci tylko pięć minut. Zaufaj nam, musisz włożyć trochę wysiłku w ułożenie każdego włosa na swoim miejscu.

9. Męski sztuczny jastrząb

preppy faux jastrząbŹródło

Ta fryzura ze sztucznego jastrzębia jest prosta i męska. Jak na fryzurę, która zyskała reputację buntowniczej i dziwacznej, wygląda tutaj dość stonowana.

10. Jak stylizować fałszywego jastrzębia: Zayn Malik

zayn malik faux jastrząbŹródło

Jeśli śledzisz alerty o trendach, wiesz, że Zayn Malik jest kolejnym adeptem tej pożądanej męskiej fryzury. Tak więc, jeśli nie masz pomysłów na stylizację swojego fałszywego irokeza, weź wskazówkę od Zayna.

Ma mnóstwo pomysłów. Oto jeden z nich: stożkowy faux hawk uzupełniony długim topem stylizowanym na niechlujny, ku górze.

11. Dziewczyna Faux

fryzura dla kobiet faux jastrząbŹródło

Myślałeś, że ta czasami dziwaczna fryzura jest zarezerwowana tylko dla modnych panów? Pomyśl jeszcze raz. Jest to piękny przykład tego, jak kobiety mogą nosić sztuczny irokez z postawą?.

Jest to jednak naprawdę sztuczny styl, ponieważ włosy są po prostu zaczesane do góry i zabezpieczone na miejscu tonami szpilek. Idealnie jest spróbować, jeśli nie chcesz rezygnować z cięcia o średniej długości, ale chcesz przez chwilę ostrej fryzury.

12. Kręcony sztuczny jastrząb

kędzierzawy sztuczny jastrząbŹródło

Prosty faux faux styl z uroczą kręconą grzywą na górze. Przygotuj się, aby zainwestować trochę czasu w zabezpieczenie tych loków w ciasnej górze, aby odsłonić idealnie ogoloną stronę.

13. Męskie fryzury: kręcone top

kręcony top faux hawk dla mężczyznŹródło

Mężczyźni też mogą nosić kręconego sztucznego jastrzębia. Wystarczy spojrzeć na tego pana, który ma nieco krótsze loki po bokach i dłuższe na górze. Idealny wygląd zarówno do formalnych, jak i casualowych środowisk.

14. Messy Loki Faux Hawk dla mężczyzn

fryzura ze sztucznego jastrzębiaŹródło

Ta fryzura przestrzega wszystkich zasad sztucznego jastrzębia, z wyjątkiem ogolonych boków i pleców. Choć tutaj włos jest nieco dłuższy, to nadal jest skrócony do tyłu i dłuższy z przodu, a na górze jest bałagan kosmyków. Możliwości stylizacji tego kroju są nieograniczone.

15. Fryzura Brada Pitta

Brad Pitt sztuczny jastrząbŹródło

Ukochany hollywoodzki Brad Pitt też przez jakiś czas przyjął tę fryzurę i wstrząsnął nią (nie, żebyśmy oczekiwali niczego mniej). Zaczesane na bok włosy i krótkie boki – idealny wygląd na czerwony dywan i na następną wycieczkę.

16. Część boczna Faux Fader

fader jastrzębiaŹródło

Elegancka, długa góra z tyłu nie może ukryć złego nastawienia chłopca, które towarzyszy tej fryzurze. Wyblakłe boki są idealnie podkreślone liniami podziału zdefiniowanymi jak brzytwa. Blaknięcie nie jest zbyt głębokie, co może wymagać szczególnej pielęgnacji w zależności od tego, jak szybko rosną Twoje włosy.

17. Taper Fade i Side Swept Long Top

stożek zniknie faux jastrząbŹródło

Ten dżentelmen zdobył sporo punktów za styl, zakładając perfekcyjne, nowoczesne podejście do fałszywego Mohawka. Zwężające się przejścia szybko zanikają w idealnie stylizowanym topie przesuniętym na bok.

18. Punkowe fryzury dla mężczyzn

punkowy sztuczny jastrząbŹródło

Mohawk był emblematem fryzury pokolenia punków. To inne podejście do buntowniczej fryzury, z której trzyma tylko zaczesane do góry kolce.

19. Krótkie boki, długi top Faux Hawk

wysokiej góry sztuczny jastrząbŹródło

Wyszukaj archiwalne zdjęcia Hawany z lat 50., a znajdziesz mężczyzn cieszących się wysokim życiem, którzy nosili podobnie eleganckie fryzury.

Ten vintage’owy wygląd z nowoczesnymi akcentami został osiągnięty dzięki dłuższemu niż zwykle obu bokom i górze sztucznego jastrzębia. Czujesz nostalgię? Wypróbuj tę fryzurę dla mężczyzn na rozmiar.

20. Faux Hawk z niespodzianką

warkocz faux hawk dla mężczyznŹródło

Oto sposób na dodanie awangardowych elementów do każdego stylu, który pojawia się w świecie mody. Weź przykład z tego genialnego pomysłu na stylizację męskiego fałszywego jastrzębia.

21. Sztuczny cios z powrotem

Sztuczny jastrząb z dmuchanym tyłemŹródło

Krój i styl są bez zarzutu. Zwężająca się strona ma dodatkowy element stylu: wyraźną jak brzytwa linię, która biegnie aż do tyłu. Nieporządny, dmuchany top z tyłu jest zrelaksowany i fajny.

22. Kok Jastrząb

Kok Sztuczny JastrząbŹródło

Sztuczne jastrzębie i brody dobrze do siebie pasują, szczególnie gdy masz gęste, bogate włosy, takie jak ten pan. Styl, który coraz częściej spotykamy na ulicach i we wszystkich fajnych miejscach. Najlepsze w tym kroju jest to, że nie wymaga żadnej stylizacji, aby w każdej chwili wyglądać świetnie.

23. Strukturyzowane fryzury Faux Hawk

warstwowy sztuczny jastrząbŹródło

Ta fryzura może być trudniejsza do ściągnięcia. Niemniej jednak trzeba przyznać, że jest godny podziwu. Strukturę boków doskonale dopełnia pierzasty top ułożony w niechlujny styl.

24. David Beckham

David Beckham Men fryzura faux hawkŹródło

Nie jesteśmy pewni, czy David Beckham jest dżentelmenem, który ukuł fryzurę znaną jako fałszywy Mohawk, ale możemy powiedzieć na pewno, że jest on punktem odniesienia, jeśli chodzi o to.

Ma na sobie każdy styl sztucznego jastrzębia. Od krótszych do dłuższych, eleganckich i formalnych stylów i bardziej dziwacznych, objął je wszystkie.

25. Fryzura Davida Beckhama

fryzura ze sztucznego jastrzębiaŹródło

David Beckham zasługuje na całą galerię fryzur ze sztucznego jastrzębia, które nosił przez lata. Fryzury naśladujące jego, takie jak ta, również zasługują na galerię.

26. Jastrząb z krótkiej strony Jensena Acklesa

Jensen AcklesŹródło

Oto kolejny przykład tego, jak Jensen kołysze sztucznego jastrzębia o krótkim boku. Gdybyś miał wybrać faux hawk vs. Mohawk, czy wybrałbyś to drugie, czy fryzurę Jensena? Możemy być stronniczy, ale styl Jensena jest naszym zdecydowanym zwycięzcą.

27. Sztuczny styl kolczasty

kolczasty sztuczny jastrząbŹródło

Możesz stylizować dłuższego jastrzębia w idealnie wystające kolce, przypominające z lat 90. więcej popowych przebojów na irokezach.

28. Fryzury Faux Hawk dla mężczyzn: Messy Do

niechlujna fryzura ze sztucznego jastrzębia dla mężczyznŹródło

Jeśli masz dłuższe włosy, tak jak ten dżentelmen, nie wahaj się stworzyć bałaganu, który przypomina sztuczny jastrząb z niespodzianką.

29. Jastrząb w stylu biurowym

formalny faux hawk krój dla mężczyznŹródło

Boki są przesunięte do przodu, tył jest gładki, a pierzasty top dodaje ostrej nuty tej gotowej na marynarkę fryzury, która jest idealna do biura.

30. Boczny sztuczny jastrząb

boczny faux jastrząbŹródło

Ta fryzura zbliża się do podciętego sztucznego jastrzębia, ale jest to kolejny przykład nowoczesnego podejścia do stylu vintage.

Gotowy do zmiany wyglądu?

Jest tak wiele sposobów, w jakie dzisiejsi panowie mogą kołysać sztucznym jastrzębiem, że szkoda byłoby nie wypróbować tych fryzur dla rozmiaru.

Mam nadzieję, że już znalazłeś swoją inspirację.