50 fajnych skrętów i perwersyjnych fryzur do wypróbowania!

Skręty w ogóle, a szczególnie perwersyjne fryzury skrętne są uroczym rodzajem stylu ochronnego używanego głównie przez Afroamerykanki, które mają albo perwersyjne, albo kręcone włosy.

Mogą być używane również ze względów czysto estetycznych, ale służą głównie do ochrony naturalnych zamków. Aby uzyskać pełniejszy wygląd – bez względu na rodzaj skrętów – zawsze możesz dodać kilka rozszerzeń (co zwykle robi większość kobiet).

Niezależnie od przypadku, przygotowaliśmy listę ładnych i bardzo fajnych zwrotów akcji i perwersyjnych fryzur, które możesz wypróbować!

1. Marley kręci fryzury

marley perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Zaczynamy od najbardziej podstawowych wariacji na temat klasycznych zwrotów akcji, zarówno pod względem stylu, jak i długości, tak zwanych zwrotów Marleya. Jeśli nie masz wystarczająco dużo włosów, aby ściągnąć taką objętość, nie martw się! Zawsze możesz użyć przedłużania włosów Marley.

2. Fryzury z perwersyjnymi skręcanymi ramionami

perwersyjne skręty na ramionachŹródło

Wbrew powszechnemu przekonaniu perwersyjne zwroty akcji niekoniecznie muszą trwać bardzo długo. W rzeczywistości mogą być tak długie, jak chcesz. Te, na przykład, zatrzymują się na długości ramion i są idealne do oprawienia każdego typu twarzy.

3. Łatwe fryzury z perwersyjnymi skrętami

łatwe świeże perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Oto wskazówka dla Ciebie. Im większe zrobisz skręty, tym łatwiej będzie na nich użyć szydełkowego plecionki i perwersyjnego plecionki. Będą też łatwiejsze w utrzymaniu. Plus, duże perwersyjne zwroty akcji wyglądają fajnie!

4. Style skręcania w połowie w górę i w dół

pół w górę, pół w dół perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Aby trochę wstrząsnąć, zawsze możesz dodać zwrot akcji do tej nowoczesnej fryzury i przejść na pół do połowy w dół. Jest bardzo bohemy i szykowny, a stylizację możesz uzupełnić odpowiednimi dodatkami i ubraniami.

5. Jasnobrązowe perwersyjne skręcone włosy

Jasnobrązowe perwersyjne skrętyŹródło

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, aby ożywić swoje tradycyjne i ochronne perwersyjne zwroty akcji, jest wybranie kreatywnego koloru. W tym przypadku jest to jasny brąz zmieszany z innymi uzupełniającymi się odcieniami, które podkreślają oczy.

6. Perwersyjne fryzury Twist z podkreśleniem mlecznej czekolady

perwersyjne skręty z mlecznej czekoladyŹródło

Co powiesz na ten niesamowity odcień mlecznej czekolady o ciemnym brązie, który ma również kilka nitek wanilii? Te jasne są po to, by wszystko rozświetlić i podkreślić niesamowite rysy twarzy.

7. Ukośna fryzura ochronna Twist

ukośne perwersyjne skrętyŹródło

Jeśli masz wprawne palce i jesteś na tyle odważny, aby spróbować tego na własną rękę lub jeśli masz bardzo dobrego stylistę, zawsze możesz wybrać ukośne skręty. Są to naturalny fason z przesuniętymi bokami, który będzie pięknie wyglądał również z tyłu!

8. Śliczne skręty z akcesoriami do włosów

słodkie perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Czasami dodatki, które nosimy, mogą naprawdę zrobić lub zepsuć cały strój. To samo dotyczy fryzur. Jest to bardzo urocza elastyczna opaska ze stylizowanymi metalicznymi złotymi liśćmi z przodu.

9. Piękne skręcone włosy z pasemkami

piękne perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Kiedy są zrobione dobrze, zwroty akcji są naprawdę dziełem sztuki. Potrafią pięknie oprawić Twoją twarz, a w połączeniu z perfekcyjnym makijażem sprawią, że będziesz wyglądać jak królowa, gdziekolwiek jesteś.

10. Mahogany Kinky Twists Style

mahoniowe perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Oto kolejny pomysł na kolor włosów Ten mahoniowy brąz jest tak soczysty i pyszny, że prawie chcesz zanurzyć w nim łyżkę. Wspaniałą rzeczą jest to, że możesz znaleźć przedłużenia w tym kolorze, więc nie musisz się martwić o zniszczenie swoich naturalnych włosów, próbując uzyskać ten odcień.

11. Czerwone i czarne zwroty akcji

czerwone i czarne perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Jeśli nie jesteś fanem łączenia dwóch lub więcej kolorów w celu uzyskania naturalnego wyglądu, zawsze możesz podzielić je na dwa solidne bloki, aby uzyskać efektowny wygląd. Wszystko czego potrzebujesz to dwa różne zestawy do przedłużania włosów i twoja praca jest wykonana.

12. Nicole Ari Parker

nicole ari parker perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Być może pamiętasz aktorkę Nicole Ari Parker z filmów takich jak Brown Sugar. Czy to nie sprawiło, że wszyscy zadaliśmy sobie pytanie: „Kiedy zakochałeś się w hip-hopie?” Tutaj z dumą nosi swoje loki w perwersyjnych, skręconych fryzurach.

13. Truskawkowe perwersyjne skręty

wino truskawkowe perwersyjne zwrotyŹródło

Ta kombinacja kolorów fioletu i czerwieni dała początek temu, co obecnie nazywamy winem truskawkowym. Możesz farbować własne włosy w tym wspaniałym odcieniu lub możesz znaleźć naturalne przedłużanie włosów w takim kolorze.

14. Warstwowe senegalskie zwroty akcji

warstwowe perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Jeśli chcesz dodać objętości i głębi swoim nowym włosom – czyli tym, które niedawno zostały poskręcane – zawsze możesz uzyskać fryzurę warstwową. Zasada pozostaje taka sama jak w przypadku tradycyjnych, luźnych włosów.

15. Burgundowe perwersyjne zwroty akcji

burgundowe perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Ten burgundowy odcień jest w rzeczywistości zmieszany z odrobiną marsali, co czyni go jeszcze bardziej uroczym. Trzeba jednak uważać na makijaż. Ogranicz go do minimum, aby nie ryzykować, że wyglądasz zbyt teatralnie.

16. Skręty w kolorze miodu

kochanie perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Jeśli masz odpowiedni odcień skóry i kolor oczu, zawsze możesz wypróbować łagodniejszy kolor do swoich fryzur. Jest to przepyszny miód w jednolitym kolorze, co oznacza, że ​​nie ma na nim pasemek ani słabych świateł.

17. Kolorowe perwersyjne zwroty akcji

kolorowe perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Zawsze możesz wypróbować kilka różnych kolorów w swoich zwrotach akcji. W końcu, skoro najprawdopodobniej budujesz je za pomocą przedłużeń, aby chronić swoje cenne naturalne włosy, dlaczego nie wypróbować różnych kolorowych przedłużeń?

18. Fryzury skręcane ołówkiem

ołówek perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Różnorodne klasyki, skręty ołówka są długie, wąskie i bardzo proste. Jeśli zdecydujesz się na nie, prawdopodobnie będziesz musiał również uzyskać przedłużanie włosów, ponieważ styl wymaga ogromnej liczby tych warkoczy, zanim można je nazwać skrętami ołówka.

19. Sandy kolorowe perwersyjne zwroty akcji

perwersyjne skręty w kolorze piaskuŹródło

Te perwersyjne skręcone fryzury są tak niesamowicie piękne, że przypominają jeden z pustynnych piasków wiejących w suchych wiatrach dzień i noc. Przypominają nam też upał, samotne skarabeusze i królową pustyni spacerującą cicho po swoim imperium.

20. Fryzury z ciemnej opalenizny z perwersyjnymi skrętami

ciemne tan perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Ciemniejsza wersja piaskowych skrętów to ta brązowa fryzura. Wspaniałą rzeczą w tym kolorze jest to, że możesz znaleźć przedłużenia opalenizny, które pasują do Twojego odcienia skóry. W ten sposób zawładniesz plażą podczas letnich wakacji.

21. Fryzury z wysokimi kokami

perwersyjne skręty wysoki kokŹródło

Jeśli robi się trochę za gorąco, aby się nim zająć, zawsze jest wysoka bułka. Poszukaj samouczków online w miejscach takich jak Pinterest i YouTube, aby dowiedzieć się, jak zbudować ten piękny ul i zacznij kołysać tym wyglądem już teraz.

22. Okrycie głowy

perwersyjne skręcanie chusty na głowęŹródło

Modny dodatek do stylizacji, opaska na głowę może uratować i uwolnić Cię od wielu ogórków, nawet jeśli masz trochę włosów i nie miałaś czasu na wizytę u stylisty. Będziesz musiał również sprawdzić kilka samouczków, jak to zapakować.

23. Czarno-białe style skręcania

lodowate perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Platynowy blond to niesamowity kolor, który świetnie sprawdzi się bez względu na rodzaj skrętu. Oto uczciwe ostrzeżenie: ten kolor będzie oznaczał dużo pracy, jeśli chodzi o konserwację.

24. Fajne fryzury z perwersyjnych skrętów

fajne perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Co znaczy fajny? W tym przypadku wyluzowana i świeża, z zestawem nowo utkanych, perwersyjnych splotów. Dodaj swobodną dżinsową koszulę, męską białą koszulkę i zabójcze okulary przeciwsłoneczne i jesteś gotowy, by rządzić ulicami.

25. Złote porady Twists

złote końcówki perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Tak, nadal możesz kołysać trendem ombre, nawet jeśli masz zwroty akcji. Wszystko, co musisz zrobić, to pofarbować swoje rozszerzenia lub dodać kilka końcówek w różnych kolorach. Ten przykład pokazuje nam niektóre złote na ciemnej brunetce.

26. Diamentowe fryzury z perwersyjnymi skrętami

dimanond perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Skręty w kolorze diamentu są tak samo rzadkie, jak ich naturalne odpowiedniki, diamenty. Ale właśnie dlatego tak bardzo ich kochamy. Nie tylko wyglądają niesamowicie, ale także pasują do każdego wybranego przez Ciebie stylu makijażu.

27. Fryzury z gałki muszkatołowej

długie perwersyjne skręty gałki muszkatołowejŹródło

Długie, perwersyjne fryzury wymagają dużo konserwacji po ich otrzymaniu. Wyglądają jednak tak pięknie, że nic innego się nie liczy. Te zwroty akcji mają fantastyczny odcień gałki muszkatołowej, który zawstydza inne kolory.

28. Eleganckie twistowe aktualizacje

eleganckie perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Wymyślne wydarzenie, takie jak ukończenie szkoły, studniówka, a nawet wielki dzień, nie oznacza, że ​​musisz zrezygnować ze swoich zwrotów akcji. Zamiast tego możesz je przekręcić w ten piękny i skomplikowany styl updo.

29. Skręty z niebieskiej przędzy

niebieskie perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Jeśli chcesz mieć niekonwencjonalny kolor dla swoich perwersyjnych fryzur, masz dwie opcje. Możesz albo przedłużyć włosy, albo zrobić to z przędzą. Tak, przędza stała się coraz bardziej popularnym wyborem na skręty.

30. Ombre Kinky Twist Hair

ombre perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Zachowaj spokój i świeżość, podążając za najnowszymi trendami w stylizacji, nawet jeśli nosisz perwersyjne fryzury. Jednym z tych trendów są włosy ombre, które dzięki przedłużeniom możesz kołysać w dowolnym kolorze.

31. Małe zwroty akcji z elementami Fulani

małe perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Im mniejsze zwroty akcji, tym lepsza sztuka. To skomplikowana praca, aby tak drobno tkać i zaplatać włosy, ale możesz poświęcić trochę czasu i spróbować w domu lub pójść na łatwiznę i po prostu zrelaksować się w fotelu stylisty przez kilka godzin.

32. Fryzury z jednej strony Kinky Twist

z jednej strony perwersyjne zwroty akcjiŹródło

To bardzo prosty wygląd, ale taki, który może zmienić się w efektowny w ciągu minuty. Innymi słowy, pięknie przechodzi z dnia na noc, w zależności od ubrania, które nosisz, a także makijażu, który nakładasz.

33. Trzy tony perwersyjnego skrętu

Trzy tone perwersyjne skrętyŹródło

Oto ciekawy pomysł na Twoje fryzury typu twist. Nie tylko są trzy kolory, z którymi można pracować, ale same odcienie są przeplatane. Oznacza to, że otrzymujesz dwa lub trzy kolory w tym samym skręcie.

34. Pół bułka

style ochronne perwersyjne zwroty akcjiŹródło

To jest pół bułka ze środkowym przedziałkiem. To bardzo prosta fryzura, którą możesz przymierzyć w poniedziałek rano, gdy spieszysz się do biura, ale nadal chcesz wyglądać tak stylowo, jak to tylko możliwe.

35. Wina Perwersyjne Twisty

wino perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Innym niesamowitym kolorem, który możesz wypróbować na swoich perwersyjnych fryzurach, jest to bordowe wino. Jeśli użyjesz złotych akcesoriów do włosów, sprawią, że kolor będzie się jeszcze bardziej wyróżniał!

36. Pleciona fryzura Crimson Spice

Half Updo z perwersyjnymi skrętami w kolorze karmazynowych włosówŹródło

Jeśli nie czujesz się na siłach, by mieć cały zestaw perwersyjnych zwrotów akcji w nietradycyjnym kolorze, po prostu wybierz przyprawę. Są to brunetki, które tu i tam zostały doprawione odrobiną szkarłatu. Kolor podkreślają misterne warkocze we fryzurze.

37. Symetryczne fryzury Twist

symetryczne perwersyjne skrętyŹródło

Jeśli jesteś fanem symetrii, po prostu pokochasz ten pomysł. Chodzi o rozdzielenie włosów na bardzo regularne kwadraty, a następnie wzięcie każdego pasma i splot go w perwersyjny skręt. Zostaniesz z idealnymi równoległymi zwrotami akcji.

38. Cornrows w perwersyjne skręty

cornrows w perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Oto jak możesz połączyć dwa niesamowite trendy. Zaczynasz od tradycyjnych warkoczyków na wysokości głowy, a następnie splatasz luźne pasma w perwersyjne skręty zamiast klasycznych warkoczy z trzech nici.

39. Chunky Kinky Twist Fryzury

masywne perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Są smukłe perwersyjne zwroty akcji, jumbo perwersyjne zwroty akcji, a potem są te masywne. Nazywa się je tak ze względu na ich wygląd, który jest nadęty i bardzo obszerny. Efekt wynika z dodatkowej wyściółki, jaką dają przedłużenia włosów.

40. Fryzura z krótkimi bobami

krótkie perwersyjne skręty bobŹródło

Możesz nawet stworzyć krótki bob ze zwrotów akcji. Ułóż fryzurę, rozchylając włosy z jednej strony i używając dużych kolczyków i gotowe. To jest piękno perwersyjnych zwrotów akcji. Można je przekształcić w dowolną fryzurę, o jakiej marzysz, jednocześnie chroniąc włosy.

41. Czerwone i imbirowe perwersyjne zwroty akcji

czerwone i rude perwersyjne zwroty akcjiŹródło

To letnia kombinacja kolorów, jeśli kiedykolwiek istniała. Niektóre podtony są w kolorze ciemnoczerwonym, podczas gdy górne tony są imbirowe z odrobiną truskawkowego blondu. Uwielbiamy też niesamowite dodatki inspirowane etnicznymi motywami.

42. Krótkie fryzury z perwersyjnymi skrętami

krótkie perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Jest to długi lub średni fason pixie wykonany ze skrętów i absolutnie go uwielbiamy. Wygląda naprawdę fajnie i świeżo i czujemy, że świetnie sprawdzi się z niektórymi akcesoriami do włosów, a także parą wyrazistych kolczyków z kolorowymi kryształkami.

43. Messy Twist fryzury

niechlujne perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Czasami bałagan naprawdę jest najlepszą opcją stylizacji. Ponieważ skręty są stylem ochronnym – co oznacza, że ​​twoje prawdziwe włosy są ukryte gdzieś pod spodem – możesz poszaleć i zaplątać się, jak chcesz ze swoimi skrętami.

44. Fryzury Jumbo Twist

jumbo perwersyjne zwroty akcjiŹródło

Mimo że ten konkretny styl wymaga wielu rozszerzeń, zaoszczędzi ci sporo czasu i wysiłku w zakresie tkania lub plecenia. Poza tym plecionki jumbo są dużo łatwiejsze w utrzymaniu i zaplataniu niż te małe czy ołówkowe i też wyglądają bardzo fajnie!

45. Styl kręconych końcówek włosów

kręcone końce perwersyjne skrętyŹródło

Nie wszystkie skręty muszą mieć proste końce. Możesz także myśleć nieszablonowo, być kreatywnym i znaleźć styl, który najbardziej Ci odpowiada. Jeśli ten styl wymaga, aby końce były kręcone i faliste, to dlaczego nie? W końcu przeżywamy lata 90., prawda??

46. ​​Mikroskręty z perwersyjnymi końcówkami

Micro Twists with Kinky Ends perwersyjne skręcone fryzuryŹródło

Oto zestaw super mikro skrętów z perwersyjnymi końcami w uroczym złoto-brązowym kolorze. Ich długa długość sprawia, że ​​idealnie nadają się do stylizacji w dowolny sposób. I nadal nie możemy się nadziwić, jak niesamowity jest ten kolor!

47. Formalne zwroty akcji

Formalne Kinky Twists Updo perwersyjne fryzury twistŹródło

Bardzo łatwo jest stworzyć formalne updo, gdy twoje skręty zostały prawidłowo splecione. Jeśli nie potrafisz samodzielnie wymyślać pomysłów, nie martw się. Szukaj inspiracji na YouTube, Instagramie i Pintereście.

48. Kinky Twist Fryzury z Goleniem

podgolić perwersyjne fryzury skręconeŹródło

Mówiąc dokładniej, nazwalibyśmy to, jak brzytwa blaknięcie po bokach i z tyłu z bardzo długą górą, która została spleciona w kształt perwersyjnych skrętów. Oczywiście możesz użyć swoich naturalnych włosów lub wybrać splot.

49. Długie skręty w kolorze leśnej zieleni

zielone perwersyjne fryzury skręconeŹródło

Nie bój się próbować niekonwencjonalnych kolorów, ponieważ to jeden z głównych trendów ostatnich kilku lat. Zaczęło się od szaleństwa, które ludzie nosili latem na festiwalach muzycznych, ale szybko przekształciło się w znacznie więcej!

50. Romantyczne perwersyjne fryzury Twist

Długie romantyczne fryzury z perwersyjnymi skrętamiŹródło

Co może być bardziej romantycznego niż kwiaty we włosach? Przenieś to na wyższy poziom dzięki dużym kwiatom, takim jak orchidee, piwonie, róże lub słoneczniki. Im bardziej teatralny, tym lepiej – zależny od przypadku!

Gotowy do zmiany wyglądu?

Skręcone i perwersyjne fryzury skrętne są zarówno atrakcyjnym wyborem do stylizacji, jak i praktycznym rozwiązaniem. Są idealnym sposobem na ochronę naturalnych włosów przed środowiskiem, uszkodzeniami lub agresywnymi chemikaliami.

Twisty są łatwe do stylizacji i noszenia, więc upewnij się, że przeczytałeś naszą listę pełną i powiedz nam w liście komentarzy poniżej, który pomysł był twoim ulubionym!