Góra dół? Obie! 50 niesamowitych sposobów na fryzury o połowę w górę i o połowę w dół

Kiedy myślisz o fryzurach do połowy do połowy, od razu myślisz o niechlujnych kokach lub górnych węzłach lub ogólnie o włosach ledwo upiętych, prawda?

Cóż, jesteśmy tutaj, aby zrobić dla ciebie zakupy, że pół w górę do połowy w dół może być wszystkim, od 2 sekundowego sposobu na stylizację włosów do skomplikowanego i bardzo eleganckiego pół upięcia, które z pewnością przyciągnie wzrok!

pół kucyka gifprzez Giphy

Czytaj dalej, aby odkryć i zainspirować się najfajniejszymi, najładniejszymi i najłatwiejszymi fryzurami pół do połowy, które każda dziewczyna poczuje się szczęśliwa i dumna z noszenia (i dla wszystkich długości włosów)!

I. Style Half Up Half Down – długość włosów & Wpisz Top

1. Krótkie fryzury do połowy w górę i w dół

Fryzury krótkie pół w górę, pół w dół

Źródło

Mogłeś pomyśleć, że z długimi włosami możesz uprawiać tylko pół w górę, pół w dół. Zło! Weź to od kogoś, kto wie: możesz łatwo przejść o połowę, gdy twoje włosy przejdą długi poziom pixie / krótki bob.

2. Fryzury do połowy w górę do połowy w dół do włosów do ramion

Fryzury do połowy w górę do połowy w dół dla włosów do ramion

Źródło

Już wkraczam w obszar łatwych do zdobycia, nie ma już problemów z połówkami. Poza tym nie możemy się zdecydować, co lubimy najbardziej: stylowy i ułożony kok, czy wspaniały odcień białej blondynki.

3. Fryzury z połowy w górę i w dół na długie włosy z warkoczem Fishtail

Pół w górę Pół w dół fryzury dla długich włosów z warkoczem Fishtail

Źródło

Pierwszy z kilku pomysłów na warkocze i inspo, dziewczyny z dłuższymi włosami mogą bawić się i wybierać prawie każdy styl warkocza dla fryzur pół do połowy.

Powyżej piękny przykład falowanych włosów w połączeniu z warkoczem typu fishtail. Całość przywodzi mi na myśl przytulny późnojesienno-zimowy dzień. Po prostu cudownie!

4. Proste fryzury do połowy w górę i w dół

Proste fryzury pół w dół

Źródło

Ta fryzura do ramion jest doskonałym przykładem tego, jak możesz uprawiać bałagan do połowy kok, nawet jeśli masz gładkie i proste włosy. Oszałamiająco prezentuje również te piękne blond pasemka na brązowych włosach.

5. Fryzury do połowy w dół do włosów falowanych

Fryzury z połowy w górę do połowy w dół dla falowanych włosów

Źródło

Prosty, ale skuteczny! Tylko spójrz, jak bez wysiłku możesz wyglądać stylowo, jeśli po prostu rzucisz falowane włosy w pół skrętu. Zostaw kilka pasemek, aby oprawić twarz i jesteś gotowa do wyjścia!

6. Centrum rozstało się & Falowane włosy do połowy

Centrum rozchylone i amp; Falowane włosy do połowy

Źródło

Być może nie jest to najlepszy przykład frontu z rozcięciem pośrodku, ale zdecydowanie świetny model na to, jak łatwo jest zrobić połowę. Załączyliśmy to zdjęcie, aby pokazać, jak zrobić „węzeł” z jednego pasma i gotowe!

7. Kręcone fryzury do połowy w górę i w dół

Kręcone fryzury pół w górę, pół w dół

Źródło

Kręcone włosy są czasami trudniejsze do ułożenia, niż mogłoby się wydawać. Naprawdę kręcone włosy mogą być zbyt gęste lub zawiązane w przypadku niektórych fryzur, więc kiedy się spieszysz, wybierz ten łatwy do zrobienia, do połowy upięty kok.

Nie będziesz musiał rozczesywać (i ranić) włosów, będziesz dobrze wyglądać i będziesz gotowy w mgnieniu oka!

8. Fryzury do połowy do połowy na kręcone włosy – naprawdę kręcone

Pół w górę Pół w dół fryzury na kręcone włosy - naprawdę kręcone

Źródło

Naprawdę, naprawdę kręcone włosy są jeszcze trudniejsze do noszenia w updo, więc zdecydowanie zalecamy pójście na tego niechlujnego kucyka złapanego na gumce. Ten styl pokazuje również, że możesz całkowicie kołysać grzywką, jeśli masz kręcone włosy.

II. Style Half Up Half Down na specjalne okazje

9. Przycięte do połowy loki

Przycięte plecy do połowy w górę

Źródło

To jedna z tych fryzur w połowie do połowy, które po prostu emanują elegancją (przepraszam za niezbyt eleganckie określenie). Jest to przycięte plecy, lekko bufiaste do połowy. Zauważ, że do połowy puszyste warkocze były zwinięte do wewnątrz.

10. Half Up Half Down Fryzury Ślubne Inspiracje

Pół w górę Pół w dół Fryzury Ślubne Inspiracje

Źródło

Jest tak wiele wspaniałych fryzur w połowie do połowy, które możesz nosić w swój wielki dzień, że wybrałem tę mieszankę, aby dać ci więcej niż jeden przykład.

Wszystkie mają falowane włosy, ale możesz je całkowicie nosić, jeśli masz też proste lub kręcone, krótkie lub średniej długości włosy!

11. Fryzury na bal na pół w górę i w dół

Fryzury na studniówkę z pół w górę i w dół

Źródło

Szukasz fryzury dla przyszłej Królowej Balu? Właśnie to znalazłeś! Ta połowa w górę, w dół kończy się w piękny pleciony kok w kształcie kwiatu.

Najlepsza rzecz w tym? Pasuje do prawie każdego rodzaju sukienki, nawet tych bardziej szykownych! Chociaż powinieneś wybrać prosty model na sukience, aby wyróżnić swoją wspaniałą fryzurę.

12. Fryzury do połowy do połowy na powrót do domu

połowa w górę, połowa w dół na powrót do domu

Źródło

Spraw, aby Twój powrót do domu był niezapomnianym przeżyciem, wybierając sukienkę swoich marzeń i oczywiście wspaniałą fryzurę! To kolejna do połowy upięta bułka w kształcie kwiatu.

Jest jednak tylko jeden warkocz, który spływa z tyłu, a sam kok jest luźniejszy niż ten przedstawiony powyżej.

13. Formalne fryzury Half Up Half Down na specjalne okazje

Pół w górę Pół w dół Formalne fryzury na specjalne okazje

Źródło

Kto powiedział, że nie możesz nosić połowy do bardziej formalnych wydarzeń? Weź przykład z tej pięknej fryzury. Włóż elegancką chustę na głowę w prostą skręconą do połowy i pozostaw resztę włosów w kręconych lub prostych.

Pro Porada: Spraw, aby Twoje włosy były jeszcze bardziej eleganckie, przerzucając wolne kosmyki przez ramię, w całości lub tylko w połowie.

14. Eleganckie fryzury do połowy w górę i w dół

Eleganckie fryzury pół w górę, pół w dół

Źródło

Kolejna połowa stylu, który będzie pasował jak urok, bez względu na wydarzenie! Możesz bezpiecznie stylizować swoje zamki w ten sposób na oficjalne imprezy, a ultra-elegancki i stylowy, a jednocześnie prosty pojedynczy skręt pięknie wyeksponuje twoje ombre włosy.

III. Po prostu naprawdę ładna (& Przydatne) Fryzury do połowy w górę i w dół

15. Śliczne fryzury do połowy w dół i do połowy z gumką

Śliczne fryzury pół w górę, pół w dół z gumką

Źródło

Idź z trendem odrodzenia lat 90. i zbierz swoje krótkie lub średnie włosy w niechlujny kok z, oczywiście, gumką. Możesz być pewien, że nie będziesz wyrywał (tylu) włosów, kiedy spuszczasz swoje warkocze.

16. Ledwo w górę, połowa w górę, połowa w dół z Lobem

Ledwo w górę, połowa w górę, połowa w dół z Lob

Źródło

Istnieje wiele świetnych sposobów na stylizację długiego boba, znanego również jako lob. Jednak na te dni, kiedy po prostu nie masz na to ochoty, wybierz tę ledwie istniejącą bułkę.

17. Codzienne fryzury do połowy w górę i w dół z wsuwką

Casualowe fryzury do połowy w górę i w dół z baretką

Źródło

Fryzury do połowy do połowy są jednymi z najłatwiejszych i najładniejszych sposobów na pokazanie nowych (lub starych) akcesoriów do włosów. Tylko spójrz, jak uroczo wygląda ta spinka, która podkreśla zarówno siebie, jak i piękny brąz z blond mieszanką.

18. Pół w górę, pół w dół z kokardą

Pół w górę, pół w dół z kokardą

Źródło

Oprócz uroczego puszystego i uroczego psa, następną rzeczą, która przyciąga wzrok, jest ta urocza i duża kokardka. W zależności od upodobań możesz wybrać mniejszą lub inną kokardkę. Zwróć uwagę na podwójne warkocze, które również trzyma!

19. Łatwe fryzury do połowy w górę i w dół – proste zwroty akcji

Proste fryzury do połowy w górę do połowy w dół - proste zwroty akcji

Źródło

Te zwroty akcji wyglądają na tak skomplikowane, ale tak naprawdę nie są! Kiedy już opanujesz ich tworzenie, możesz dodać tyle lub tyle, ile chcesz i stworzyć z nimi piękną połowę.

Będziesz wyglądać tak, jakbyś spędzał godziny na przygotowywaniu się z mniej niż połową wysiłku!

20. Potrójne skręty piękna

Potrójne Twisty Piękno

Źródło

Jak wspomniano powyżej, możesz stylizować swoje zwroty akcji na tyle sposobów, na ile masz ochotę, aby je opanować. Tutaj możesz zobaczyć przykład ciaśniejszych, bardziej zwartych skrętów stylizowanych na podwójne, równoległe pasma.

21. Wysoki pół kucyk

Wysoki Połowy Kucyk

Źródło

Dotarliśmy do klasyka. Jednym z najłatwiejszych, ale wciąż najładniejszych sposobów noszenia połowy jest wysoki kucyk. Świetnie sprawdzi się z każdym rodzajem włosów lub kolorem. Choć przyznamy, że najbardziej imponuje, gdy noszą je panie z długimi lokami, takie jak gal powyżej.

22. Proste fryzury do połowy w górę i w dół

Proste fryzury do połowy w górę i w dół

Źródło

Tak bez wysiłku fajnie! Chcesz zrównoważyć tę pospiesznie składaną do połowy bułkę? Zostaw kilka pasm, aby oprawić twarz, załóż fajną marynarkę i przyjmij to „Nie obchodzi mnie to!” postawa i wszyscy jesteście gotowi do wyjścia!

23. Messy Half Up Half Down Fryzury

Messy Half Up Half Down Fryzury

Źródło

Królowa rozczochranych włosów! Nie ma wiele do powiedzenia na temat tego stylu, być może po prostu te falowane włosy do połowy złapane w niechlujny kok nigdy nie wyglądały tak dobrze. Razem #lazyhairday gole!

24. Fryzury do połowy w górę do połowy w dół, które bawią się warstwami

warstwowe fryzury Half Up Half Down

Źródło

Fryzury do połowy do połowy to doskonały sposób na zabawę z teksturowanymi włosami i zaprezentowanie tych warstw, które właśnie dodałeś.

25. Bouffant do połowy puchu

Bouffant Half Down

Źródło

Postaw na nowoczesny wygląd retro. Dostosuj vintage bouffant łącząc go z fryzurą o połowę w górę i w dół. Spraw, aby był mniej lub bardziej wyeksponowany w zależności od twoich upodobań i szczerze mówiąc, twojego stroju.

26. Połowa do góry z różanym kokem

Połowa do góry z różanym kokem

Źródło

Pokazaliśmy ci kilka przypominających kwiaty, do połowy upiętych bułeczek, a teraz pokazujemy prawdziwą różę do włosów. Postępuj zgodnie z tym prostym samouczkiem i podnieś włosy w różany kok, który zrobi wrażenie na wszystkich!

27. Połowa do góry złapana wstążką

pół w górę, pół w dół ze wstążką

Źródło

Nie możemy wystarczająco podkreślić, jak wielką różnicę może zrobić akcesorium do włosów, zwłaszcza dobre, na fryzurze! Po prostu spójrz na tę prostą połowę do połowy w dół na krótkie włosy, a zrozumiesz. Prosta, ale elegancka czarna wstążka podnosi ten styl ze zwykłego i przenosi go na wspaniałe poziomy!

28. Fryzury do połowy w dół i do połowy z grzywką

Fryzury do połowy w górę do połowy w dół z grzywką

Źródło

Kolejny przykład blondynki i prostej połowy, która bawi się nostalgią z burgundową gumką. Chcemy jednak zwrócić uwagę na warstwowe, zagięte w bok grzywki i na to, jak dobrze się dopasowują.

29. Style Half Up z akcesoriami do włosów

Style Half Up z akcesoriami do włosów

Źródło

Podobnie jak w przykładzie z spinką, to zdjęcie pokazuje, że twoja ozdoba do włosów nie musi być duża i bardzo widoczna. Zamiast tego zaakcentuj swój idealny, niemal balerinowy kok dużą spinką do włosów i to wszystko!

30. Half Up Half Down z chustką na głowę

Pół w górę, pół w dół z chustką na głowę

Źródło

W przeciwieństwie do tego, możesz sprawić, że będziesz w połowie wszystkiego o tym akcesorium do włosów, zamiast próbować go mieszać lub używać jako rekwizytu do koka lub skrętu.

Po prostu wybierz swoją ulubioną chustę na głowę i zawiąż ją w supeł lub zwiąż do połowy kucyka. Pozostaw boki swobodnie zwisające, aby uzyskać dodatkowy efekt.

31. Fryzury z warkoczem w połowie w górę i w dół

Fryzury z warkoczem w połowie w górę i w dół

Źródło

Obiecaliśmy splecione fryzury w połowie do połowy w dół, a oto one!

Powyższy przykład pokazuje, jak możesz zebrać połowę włosów w trzy splecione pasma, a następnie się nimi bawić. Blond włosy z ciemnymi odrostami też są piękne i doskonale się tu prezentują!

32. Warkocz korony z rybim ogonem

Warkocz korony z rybim ogonem

Źródło

Fishtail jest jednym z pierwszych rodzajów warkoczy, których się uczymy, a kiedy już go opanujesz, nie wahaj się użyć go do wykonania warkocza koronowego. Będzie wyglądać oszałamiająco i przeniesie oba style plecionek do głównej atrakcji.

33. Wodoodporny warkocz w połowie w górę

Wodoodporny warkocz do połowy w stylu

Źródło

Kolejny bardzo znany przykład warkocza, wodospad nie jest najłatwiejszy do wykonania, ale będzie wart wysiłku!

Na tym zdjęciu możesz również zobaczyć, że będzie bardzo dobrze współgrał z kolorami twoich włosów, nawet jeśli nie masz niebieskiego ombre do brązowego, jak powyżej.

34. Plecione fryzury pół w górę, pół w dół – wygląd Boho

Boho Pół w górę Pół w dół Plecione fryzury

Źródło

Skieruj swoją wewnętrzną dziewczynę boho, odtwarzając lub dostosowując tę ​​fryzurę do swoich upodobań! Wielokrotnie skręcona bułka z podwójnymi warkoczami do połowy może być dla niektórych trochę za dużo, ale uwielbiamy to!

35. Pleciony top

pleciona góra do połowy

Źródło

Większość dotychczasowych pomysłów sugerowała zmiany w kok/węzeł połowy dolnej części fryzury. Możesz jednak urozmaicić górną część swojej połowy.

Możesz go zapleść jak powyżej, lub też zapleść jeden/wiele warkoczy!

36. Styl Bump-It

podbij włosy do połowy

Źródło

Guz jest chłodny i zrelaksowany, gdy odciągasz włosy, a jednocześnie dodaje im objętości. Możesz potrzebować do tego produktu do włosów, ale przynajmniej będziesz mieć pewność, że twoja połowa rzeczywiście zostanie, no cóż, na górze.

37. Fryzury w połowie w górę i w dół w połowie w dół

Fryzury z pół w górę i w dół w połowie w dół

Źródło

Ach, podwójne bułeczki, nie ma mowy, abyśmy zrobili listę fryzur o połowę w górę, w dół i nie uwzględnili ich.

Powyższy obrazek pokazuje tylko dwa z wielu sposobów noszenia twojego, a to nawet bez wchodzenia kosmiczne bułeczki powierzchnia. Miłość Miłość Miłość!

38. Pół bułeczki z baleriny

Pół bułeczki baleriny

Źródło

Kok baleriny oferuje taki elegancki i spójny wygląd. Ale możesz go też nosić w znacznie bardziej zrelaksowany sposób.

Weź uroczą damę powyżej jako źródło inspiracji, jak zrobić małą bułeczkę baleriny, aby gładko wykończyć cię do połowy.

39. Fryzura „Hun”

hun fryzura

Źródło

Nie, nie ma hordy barbarzyńców, która zaatakuje wszystkich. Ani ich fryzury nie są źródłem inspiracji (przynajmniej nie w tym przypadku).

Hun pochodzi z pół bułki, która nie tak dawno była jednym z najgorętszych nadchodzących trendów na Pintereście. Stylizuj swoją spinką, jak powyżej, lub zostaw ją za darmo, wszystko zależy od Twojego nastroju!

40. Węzeł górny

górny węzeł do połowy

Źródło

Elegancki i jeden z węzłów, od których wszystko się zaczęło! Czy jest coś bardziej emblematycznego, jeśli chodzi o fryzury pół do połowy w dół niż górny węzeł? Lub łatwiej zrobić, jeśli o to chodzi?

41. Elegancki pół w górę, pół w dół, górny węzeł

Pół w górę, pół w dół, górny węzeł

Źródło

Górny węzeł jest również dość wszechstronny, być może bardziej niż myślisz. Na przykład możesz go wygładzić, aby nadać swoim zamkom soczysty, spójny wygląd. Przyznajemy, że pomagają też korzenie brunetki z ciepłymi, brązowymi końcówkami!

42. Wiązane pół upięcia z falującymi włosami

wiązane pół updo

Źródło

To jest ostatni górny węzeł do połowy (na razie), obiecujemy, ale spójrz, jak pięknie wygląda w tej nieco niechlujnej, bardzo falistej i naturalnej kombinacji.

43. Proste do połowy, zaczesane do tyłu włosy ze skrętami

Proste, zaczesane do tyłu włosy ze skrętami

Źródło

Ten prosty styl half-up wykorzystuje proste zwroty akcji i miesza je w dość skomplikowany sposób. Włosy są odciągane do tyłu, aby stworzyć to skomplikowane „do”, podczas gdy kilka pasm pozostaje luźnych od góry, aby oprawić twarz.

44. Wysoki, obszerny kucyk

Kucyk o dużej objętości

Źródło

Kolejny klasyk, którego nie mogło zabraknąć na tej liście i który jest również prosty do osiągnięcia. Po prostu zbierz włosy w wysoki kucyk i zwiąż je, aby uzyskać objętość. Rozpuść trochę kosmyków lub włosów dziecka lub odciągnij je do tyłu, to zależy od Ciebie.

45. Elegancki styl ślubny w połowie w górę i w dół

elegancki pół do połowy w dół w stylu ślubnym

Źródło

Ta elegancka połowa jest bardziej na ścieżce profesjonalnej niż romantycznej w stylu boho, ale nadal świetnie sprawdza się jako inspiracja do fryzur ślubnych.

Zwróć uwagę, jak włosy zostały ściągnięte do tyłu na dwóch poziomach, aby stworzyć lekki styl, ale z niższym poziomem pod spodem i ukrytym za górną częścią.

46. ​​Obszerna połowa w stylu pin-up

Obszerny, w stylu pin-up do połowy

Źródło

Jest to fryzura, którą z łatwością możesz sobie wyobrazić, spacerując ramię w ramię z kilkoma rolkami zwycięstwa lub innymi fryzurami vintage. Jest kręcony, falisty, jest obszerny i absolutnie wspaniały!

Makijaż nude z pogrubionymi ustami jest również bardzo celny i jest dobrym pomysłem, który możesz bez problemu stosować.

47. Splot pół w górę, w dół, w dół

Splot pół w górę, w dół, w dół

Źródło

Czyli już zmieniłeś fryzurę lub rodzaj włosów za pomocą splotu, ale teraz nie wiesz, jak je ułożyć? Trafiłeś we właściwe miejsce.

Sprawdź te wspaniałe fryzury splotowe lub wybierz łatwiejsze, ale wciąż całkiem oszałamiające pół w górę do połowy w dół z określonymi lokami przedstawionymi powyżej.

48. Messy Half Up Top Knot na pracowite dni

niechlujny górny węzeł do połowy w górę do połowy w dół

Źródło

Faktycznie ostatni górny węzeł na tej liście, może to być idealne rozwiązanie na te dni, kiedy po prostu nie masz czasu na stylizację włosów, a także nie chcesz, aby spadały z miejsca.

Wybierz ten prosty górny węzeł na poziomie świątyni i wszystko gotowe! Miłego dnia i zabij ich!

49. Afrykańskie fryzury w połowie do połowy w dół

Fryzury z Ameryki afrykańskiej do połowy w dół

Źródło

Panie, obejmijcie i cieszcie się włosami z teksturą afro i wykorzystajcie to jak najlepiej! Jest tak wiele świetnych sposobów noszenia go, od skrętów po różne rodzaje warkoczy, ale aby uzyskać zrelaksowany wygląd, wybierz tę prostą, prostą pół do góry do połowy w dół.

50. Piękna połowa w górę, połowa w dół z balayage

Piękna połowa w górę, połowa w dół z balayage

Źródło

Kończymy tę listę fryzur w połowie do połowy z tym absolutnie wspaniałym stylem, który świeci przez swoją prostotę.

Bezwysiłkowa połowa „do zrobienia jest tym lepsza, aby podkreślić piękną, ciepłą brązową lub blond pracę farbowania balayage.

Gotowy do zmiany wyglądu?

zabawna fryzura do połowy w górę do połowy w dółprzez Giphy

To jest to, to są. co prawda, tylko niektóre z najlepszych fryzur w połowie do połowy, które możesz teraz nosić.

Wszystkie z nich mają Wow! czynnik i są bardziej niż przydatne bez względu na okazję lub długość włosów.

Więc co to będzie? Elegancki kucyk? Brudny górny węzeł? Elegancki kok? Daliśmy Ci trochę do myślenia i nie wahaj się dać nam znać, które z nich są Twoimi ulubionymi!