50 nuostabių trumpų šukuosenų, kurias tiesiog mėgstame

Štai tiesa, kurią visi žino: trumpam užtrukti reikia daug įsipareigoti.

Dabar čia yra antra tos tiesos dalis. Trumpalaikis darbas taip pat reikalauja daug darbo.

Realybė yra tokia, kad ir kaip gerai jie atrodytų, tačiau trumpas šukuosenas kruopščiai prižiūrėti sunku.

Negana to, kai pasiėmėte žirkles, jūs turite to laikytis. Arba palaukite, kol plaukai vėl išaugs, ir pereikite tą nepatogų etapą.

Turint tai omenyje, jums reikia kelių gerų kirpimo idėjų ir kaip tai stilizuoti. Štai kur mes įeiname!

Kadangi turime ne tik keletą jų, turime 50 nuostabių trumpų šukuosenų idėjų, iš kurių galite rinktis.

1. Pečių ilgis netvarkingas Bobas

pečių ilgio netvarkinga bob trumpa šukuosenaŠaltinis

Jei esate įstrigę tarp dviejų ilgių, tada jums gali būti tinkamas pečių ilgio bobas. Jis pakankamai trumpas, kad nebegalvotumėte, jog turite ilgus plaukus. Tačiau jis vis dar pakankamai ilgas arklio uodegai ar netvarkingai bandelei.

2. Sarah Hyland

sarah hyland trumpos šukuosenosŠaltinis

„Šiuolaikinės šeimos“ žvaigždė atveda mus į ilgą garsenybių, pasipuošusių trumpomis šukuosenomis, sąrašą. Čia ji dėvi nuo šokolado rudos iki blondinės ombre pečių ilgio paprastą bobą.

3. Selena Gomez

selena gomez trumpos šukuosenosŠaltinis

Kai buvusi vaikų žvaigždė užaugo, dingo jos ilgos ir saldžios vaikystės spynos. Ji iškeitė juos į šią netvarkingą, plunksnuotą bobą. Mums ypač patinka tamsiai ruda spalva, kuri išryškina jos kavos spalvos akis.

4. Priyanka Chopra

Priyanka Chopra didelės apimties banguotos ilgos bobos trumpos šukuosenos “Šaltinis

Buvusi Bolivudo žvaigždė taip pat nukirto savo ilgas šukuosenas, naudodama šią didelę banguotą ir ilgą bobą. Kalbant apie trumpas šukuosenas, jūs negalite suklysti, jei įkvėpsite šią grožio karalienę.

5. Prašmatnios trumpos šukuosenos

prašmatnios trumpos šukuosenosŠaltinis

Trumpas neturi reikšti berniukiško, kaip daugelis žmonių vis dar galvoja. Tai iš tikrųjų gali reikšti prašmatnumą. Tiesiog pažvelkite į šį nuostabiai modernų ir stilingą kirpimą. Jame yra tinkamas kiekis „šiurkščių aplink kraštus“, taip pat Paryžiaus prašmatnumo.

6. Garbanotų Bobų trumpos šukuosenos

garbanotos bobos trumpos šukuosenosŠaltinis

Atsiprašau, panele? Ar buvote naujausioje „Chanel“ reklamoje? Štai ko jie jūsų paklaus, kai sportuosite šį unikalų kirpimą ir stilių. Kaklo ilgio bob yra riesta labai elegantiško stiliaus, suporuota su dūminėmis akimis ir perlamutrinėmis rožinėmis lūpomis.

7. Vintažinės garbanos ir trumpos šukuosenos

senovinės garbanos trumpos šukuosenosŠaltinis

Kalbant apie retro, čia yra keletas senovinių garbanų. Padalinkite plaukus į šoną ir naudokite garbanojimo geležį, kad sukurtumėte seną Holivudo glam išvaizdą. Akivaizdu, kad katės akių makiažas ir ryškios raudonos matinės lūpos yra būtinos.

8. Gemma Arterton

Gemma Arterton trumpas bobas bukas kirpčiukai trumpos šukuosenosŠaltinis

Galite ją atpažinti iš „Titano susidūrimo“ arba „Love’s Labour’s Lost“, ir turėtumėte. „Gemma“ yra plaukų įkvėpimas mums visiems su šia neįprasta buku bobu su tiesiais kirpčiukais. Wowza!

9. Dėžutės trumpos šukuosenos

dėžutės trumpos šukuosenosŠaltinis

Jei jums patinka ši trumpa šukuosena, pasiruoškite atsikratyti plaukų vaško ir daug kitų. Nėra kito būdo, kaip visos sruogos atrodyti nesąžiningos ir negražios. Kitaip tariant, jūs ieškote lovos galvos išvaizdos.

Shhhh, niekam nesakyk!

10. Marion Cotillard

Marion Cotillard trumpos šukuosenosŠaltinis

Svarbiausia prancūzų mergina Marion Cotillard yra čia, kad išmokytų mus trumpų šukuosenų pamoką. Nereikia dėl to sukti galvos. Tiks smakro ilgio bobas, atskirtas į šoną. Leiskite savo natūralioms garbanoms ir bangoms pašėlti vėjuje ir mėgaukitės džiaugsmu.

11. Kameronas Diazas

Cameron Diaz nuostabios asimetriškos Bobo trumpos šukuosenosŠaltinis

Komedijos aktorė visada buvo trumpa šukuosena. Čia ji sportuoja nuostabią asimetrišką bobą su tamsiai rudomis šaknimis ir pomiškiais bei blondinėmis sruogomis. Negalime nepastebėti teatro makiažo ir aksesuarų. Šauniai padirbėta!

12. Atnaujintas Marylinas

atnaujintos Marilyn trumpos šukuosenosŠaltinis

Mes negalime kalbėti apie trumpas šukuosenas, nenurodydami vienintelės Marylin Monroe. Tačiau čia siūlome atnaujintą „Marylin“. Platininiai šviesūs plaukai, banguotos garbanos, neatsiskyrimas, kuris šiuo metu yra labai populiarus, ir išskirtiniai raudoni lūpų dažai.

13. Meninės trumpos šukuosenos

meninės trumpos šukuosenosŠaltinis

Jei ieškote kažko šiek tiek sudėtingesnio, tada šis stilius jums tinka.

Tai daugiau nei tik kirpimas, kuris yra lygus geometrinis bobas, bet ir spalva bei blizgesys. Kampai taip pat yra tobuli, todėl būtinai nurodykite tai savo stilistui.

14. Felicity Jones

felicity jones trumpos šukuosenosŠaltinis

Pasaulis ją įsimylėjo visko teorijoje ir nuo to laiko mes ją padarėme savo stiliaus guru. Mes tiesiog negalime atsiminti, kokia miela atrodo ši netvarkinga, banguota, daugiasluoksnė bob. Ji tiesiog atrodo kaip ką tik išlipusi iš arklio!

15. Emos akmuo

emma akmens blondinės gotų trumpos šukuosenosŠaltinis

Reta proga ant raudonojo kilimo Emma Stone nusprendė pasinaudoti savo blyškia oda ir eiti į gotą. Todėl ji pasirinko labai trumpą, asimetrišką kirpimą su neegzistuojančia nugara ir ilgesnėmis garbanomis priekyje. Dramatiškas makiažas taip pat buvo pliusas.

16. Carrie Bradshaw

carrie bradshaw trumpos šukuosenosŠaltinis

Mes visi mylėjome Carrie netvarką ilgais plaukais pirmaisiais šou sezonais. Tačiau mes ją taip pat dievinome, kai ji ėjo trumpoms šukuosenoms. Tik pažiūrėkite, kokia ji miela su šiuo kosmopolitišku šukuosenu ir parašyta blondine spalva.

17. Pūkuotos trumpos šukuosenos

gauruota netvarkinga trumpa šukuosenaŠaltinis

Vienas didžiausių plaukų kirpimo dalykų yra tai, kad galite įmesti saują putų ir apie tai pamiršti. Kitaip tariant, jis gali būti toks nepatogus, kokio norite. Tiesiog pasakykite žmonėms, kaip norite, kad tai būtų stilinga.

18. Garbanotos trumpos šukuosenos

garbanotos trumpos šukuosenosŠaltinis

Jei turite garbanotus plaukus, tikriausiai jau žinote, kad sunku juos turėti taip pat ilgai.

Todėl vienas iš paprasčiausių būdų, kaip išspręsti šią problemą, yra trumpas ir saldus. Raskite veido formai tinkamą kirpimą ir daugiau niekada nereikės jaudintis.

19. Trumpa šukuosena

Vidutinio ilgio trumpos šukuosenosŠaltinis

Čia yra vidutinio ilgio kirpimas, kuris yra ypatingas dėl savo apimties. Dėl išpūtimo ir į šiaudus panašaus šviesiaplaukio atspalvio jis labai primena 60-ųjų dešimtmetį, tačiau pasižymi stipriu šiuolaikišku tonu, būtent to ir norite.

20. Julianne Hough

julianne Hough sušukavo trumpas bobos šukuosenasŠaltinis

Mes tęsiame savo ilgą įžymybių, kurios priima trumpas šukuosenas, sąrašą su aktore Julianne Hough. Čia ji sportuoja švelniai pelenine blondine, kuri puikiai išryškina jos neįtikėtinai mėlynas akis. Ponios, sumažinkite makiažą iki minimumo!

21. Natalie Portman

natalie portman trumpos šukuosenosŠaltinis

Ji veltui nebuvo Dior veidas. Todėl galima sakyti, kad Natalie Portman žino apie grožį.

Ši natūralios rudos spalvos balayage spalvos vidutinio ilgio bob yra tobulas kirpimas jos veidui, kaip ir makiažo pasirinkimas, visos dūminės rudos ir matinės raudonos lūpos.

22. Jaimie Aleksandras

Jaimie Alexander Trumpas banguotas kirpimas trumpos šukuosenosŠaltinis

Jaimie Alexander nieko nedarė, tik sužavėjo mus raudonu kilimu nuo tada, kai ją įsimylėjome Thor. Ji turėjo suknelių virtinę, kuri visus pravėrė.

Prisimeni juodą iškirptę, kuri mažai paliko vaizduotei? Jos plaukai tokie patys. Sumažinkite iki minimumo, atskleisdami jos natūralų, gražų save.

23. Natūralios trumpos šukuosenos

natūralus kirpimas trumpos šukuosenosŠaltinis

Tu pabudai taip. Tai turėtų būti jūsų šūkis, kai einate į šį kirpimą. Tai yra paprastumas ir elegancija, ir jums nereikia labai vargti dėl šio kirpimo. Galite tiesiog panaudoti šiek tiek plaukų vaško ir ryte išsipūsti, ir jums viskas gerai.

24. Lilly Collins

Lilly Collins trumpos šukuosenosŠaltinis

Matant Lilly Collins sportuojančias trumpas šukuosenas ir ypač tokio tipo senų plaukų Holivudo glamūrą, nesunku suprasti, kodėl ji buvo pasirinkta vaidinti Snieguolę. Todėl, jei kada nors norėjote atrodyti kaip „Disney“ princesė su trumpiausiais plaukais, eikite į tai.

25. Sidabrinės lapės trumpos šukuosenos

sidabrinės lapės trumpos šukuosenosŠaltinis

Moterys, peržengusios tam tikrą amžių, kalba apie „didelį kirpimą“. Būtent tada jos turi nusikirpti visus savo plaukus ir ieškoti senelio ar bobos kaip senėjimo proceso dalis. Tačiau jūs galite tai padaryti ir atrodyti kaip močiutė arba galite būti visiškai sidabrinė lapė. Tavo pasirinkimas.

26. Charlize Theron

charlize theron trumpos šukuosenosŠaltinis

Jau daugelį metų J’Adore Dior veidas, aktorė Charlize Theron turi nedaug konkurentų, susijusių su grožiu ir stiliumi. Ši smakro ilgio banguota blondinė bob yra viena iš jos išskirtinių išvaizdų. Tai išryškina visus jos gražius bruožus ir pailgina jos grakštų kaklą.

27. Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence trumpos šukuosenosŠaltinis

Kitas didelis trumpų šukuosenų gerbėjas yra draugė Jennifer Lawrence. Šiek tiek save pasiskelbęs berniukas Jenas mėgaujasi trumpesnio kirpimo patogumais, o ne susiduria su ilgu ir sunkiu karčiu. Mes ją mylime vienodai.

28. Teilor Swift

taylor swift trumpos šukuosenosŠaltinis

Dainininkė jau ne vienerius metus žiūri į tą patį kirpimą ir stilių. Ji garsėja tuo, kad neatsisako savo šviesiai blondinės karamelės atspalvio, kaip ir dėl to, kad niekada neišeina iš namų neįsidėjusi raudonų lūpų dažų. Eikite į „Swift“ išvaizdą ir suplakite!

29. Emilija Klarka

emilia clarke trumpos šukuosenosŠaltinis

Tai gali būti staigmena, kai pirmą kartą pamatysite ją iš savo „Sostų žaidimo“ kostiumo, tačiau aktorė Emilia Clarke iš tikrųjų yra miela trumpų šukuosenų. Mes taip pat mėgstame jos firminę pieno kavos spalvą, o ne ledines Danny ledines super ilgas fėjos.

30. Margot Robbie

Margot Robbie trumpos šukuosenosŠaltinis

Tvirta Margot Robbie išvaizda tiesiogine prasme gali nutraukti bet kokį kirpimą ar stilių. Vis dėlto mes ją labiausiai mylime trumpesnėmis šukuosenomis ir blondinę. Plaukai išsiskyrę į šonus, giliai dūminčios akys ir nuoga rožinė lūpa, ji tikrai yra vizija. O ir tie voriniai perlų auskarai!

31. Prabangus „Pixie Cut“

prabangios pixie kirpimo šukuosenosŠaltinis

Vienas iš būdų, kaip galite pakilti vienu lygiu trumpų šukuosenų žaidime, yra dažyti plaukus netradicine spalva. Šis lakoniškas kirpimas su nuskustomis pusėmis ir labai ilgais plunksnuotais kirpčiukais, nuostabios alyvinės spalvos, mus visus viesuliuoja.

32. Garbanotos ir banguotos trumpos šukuosenos

garbanotos banguotos trumpos šukuosenosŠaltinis

Tai puikus stiliaus pasirinkimas, kai ryte skubate, skubate į biurą ar mokyklą. Ar žinai, koks nuostabus dalykas? Vakare jis sklandžiai pereina į romantišką pasimatymą.

33. Greitos ir lengvos trumpos šukuosenos

greitos ir lengvos trumpos šukuosenosŠaltinis

Vienas iš paprasčiausių būdų suformuoti savo trumpus plaukus yra surišti šiek tiek bandelės į nugarą, iki pusės. Padalinkite plaukus viduryje, horizontalioje ašyje.

Naudokite mažą guminę juostelę arba keletą smeigtukų, kad surištumėte, taip laisvai, kaip norite, ir baigsite.

34. Trumpos šukuosenos išleistuvėms

blizgučių išleistuvių trumpos šukuosenosŠaltinis

Jei turite trumpus plaukus ir jums įdomu, kaip juos suformuoti didžiąją išleistuvių naktį, čia yra puiki idėja. Pinti plaukus paprastu trijų sruogų ant galvos vainiko. Tada šonuose, žemyn atsiskyrimo linijomis, pridėkite daugybę blizgučių, atitinkančių jūsų suknelę ir batus.

35. Ledinės blondinės trumpos šukuosenos

ledinės blondinės trumpos šukuosenosŠaltinis

Jei norite būti karaliene Elza, tai kodėl gi nenusileidus platinos blondinai? Ši banguota, plunksninga bobu dera su bet kokia akių spalva ir ypač gerai, jei turite labai šviesią odą. Tiks tik lengvas makiažas.

36. Ombre Bobas

Puošnios Bobo trumpos šukuosenosŠaltinis

Ombre tendencija nėra skirta tik ilgiems plaukams. Tų pačių fantastiškų rezultatų galite pasiekti ir su vidutinio ilgio bobu, jei žinote, ką darote.

Čia yra puikus natūralios rausvai rudos spalvos pavyzdys, kurio galai yra išmarginti blondine. 

tau taip pat gali patikti: 50 Glamūrinės sukrautos Bobo šukuosenos.

37. Asimetriškas Bobas

asimetriškos bob trumpos šukuosenosŠaltinis

Nors dabar ji nėra tokia tendencija, kaip prieš porą metų, vis tiek turėjome ją įtraukti į sąrašą dėl nostalgijos priežasčių.

Vos prieš kelis sezonus nematė įžymybės, mokytojos, naujienų ar futbolo mamos, kuri nepadarė šio kirpimo. Geri, seni laikai…

38. Trumpos šukuosenos iš šono

trumpos šukuosenos šukuosena iš šonoŠaltinis

Įtraukite į savo gyvenimą šiek tiek pankų su šiuo unikaliu, išskirtiniu kirpimu. Iš esmės tai yra boba, bet su posūkiu. Viena jos pusė visiškai nusiskuto. Tam tikra prasme viena galvos pusė yra stilinga, kita – švelni.

39. Emma Watson

Emma Watson trumpos šukuosenosŠaltinis

Iškart po to, kai baigė filmuoti „Hario Poterio“ serialą, Watson ryžtingai nusikirpo savo ilgas kasas.

Pasaulis duso, bet ji atrodė nuostabiai. Saldus, stilingas ir elegantiškas. Paimkite užuominą iš sieninės gėlės ir eikite į trumpą bobą.

40. Androginos trumpos šukuosenos

androginės trumpos šukuosenosŠaltinis

Jei yra kažkas, kas mums patinka, tai turi būti šukuosena, kuri juokiasi konvencijos akivaizdoje. Tai prijaukinta „mohawk“, liepsnojančio indigo spalvos versija su natūraliai rudais skutimais. Antakiai, žinoma, tinka.

41. Kasdien lengvi trumpi plaukai

kasdien lengva trumpa šukuosenaŠaltinis

Šio tipo kirpimas su trumpomis šoninėmis ir nugaros bei garbanotomis viršūnėmis yra toks: jis pailgins jūsų veido bruožus, todėl jie atrodys lieknesni.

Ne tik tai, bet ir pridės kelis centimetrus prie jūsų ūgio, jei jums jų prireiks.

42. No Fuss trumpos šukuosenos

be šurmulio trumpos šukuosenosŠaltinis

Kas šiais laikais turi laiko eiti pas stilistą? Yra tiek daug ką pamatyti ir nuveikti, kad tiesiog negalima skirti minutės.

Jei esate vienas iš tų merginų, sutrumpinkite savo spynos, dėvėkite jas laisvai ir natūraliai tiesiai, per pusę iki pusės mažos „bandelės“.

43. Laisvos garbanos ir trumpos šukuosenos

laisvos garbanos trumpos šukuosenosŠaltinis

Jei turite natūraliai garbanotus ar banguotus plaukus, kirpimas bus tikras palaiminimas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai rasti tinkamas plaukų priežiūros priemones. Kiekvieną rytą tepkite putas ar šiek tiek plaukų vaško, kad įsitikintumėte, jog neturite tiesių plaukų ir gerai einate.

44. Faux Mohawk

faux mohawk trumpos šukuosenosŠaltinis

Nors jūsų maištingi metai gali būti už nugaros, tai nereiškia, kad vis tiek negalite sportuoti mohawk. Arba, tuo atveju, „mohawk“ rūšis. Nuskustos pusės ir labai ilga vidurinė dalis garantuoja tą patį efektą, be vargo jūsų paauglystėje.

45. Dar kartą Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence Pixie nukirpo trumpas šukuosenasŠaltinis

Ji yra mūsų širdžių karalienė, ir mes negalime jos gauti. Kai ji nuėjo kirpti, ji įkvėpė mus visus daryti tą patį.

Jos plunksninis, bukas karbonadas, šiek tiek prancūziškas šone ir gale, su ilgais, šviesiais kirpčiukais, pabrėžiančiais jos mėlynas akis.

46. ​​Anne Hathaway

anne hathaway trumpos šukuosenosŠaltinis

Šiai aktorei nesvetimos ir trumpos šukuosenos. Mes iš tikrųjų matėme, kaip ji išplaukia iš viso G. I. Jane, vaidindama „Fantine“ filme „Les Miserables“. Tačiau būtent šis juodojo šokolado pikselių pjūvis mums labiausiai patinka. Kaip labai Audrey Hepburn iš jos!

47. Kaley Cuoco

kaley cuoco trumpos šukuosenosŠaltinis

Ji nusivylė Sheldonu laidoje, kai tai padarė, bet ji mus visus pradžiugino realiame gyvenime, kai ėjo kirpti. Kaley daugiasluoksnis kirpimas sviesto partijos atspalvyje, sumaišytas su rudais atspalviais, tikrai mus visus pribloškė. Tik pažiūrėkite, ką tai daro jos skruostikauliams!

48. Emma Thompson

emma thompson trumpos šukuosenosŠaltinis

Dukart Akademijos apdovanojimų laureatė Emma Thompson sensta taip grakščiai, kaip tik įmanoma. Viena iš priežasčių yra jos nepaprastai pasakiškas ilgas tekstūruotas pikselių kirpimas. Kita priežastis – gražus jos veidas. Ar mes visi dabar galime būti Emma Thompson, prašau?

49. Pintos trumpos šukuosenos

pintos trumpos šukuosenosŠaltinis

Jei ieškote būdų, kaip suformuoti savo bobą, nežiūrėkite toliau. Pintinės vėl yra, ir jūs turite kuo greičiau pasinaudoti šia tendencija. Jei nežinote, kaip pinti, galite paprašyti draugo ar išmokti. Yra tūkstančiai vadovėlių internete, „YouTube“ ar „Pinterest“.

50. Berniukas Pixie Cut

berniukiškas pikselis nukirpo trumpas šukuosenasŠaltinis

Joks trumpų šukuosenų sąrašas nebūtų pilnas be berniukiško kirpimo. Nuostabus šio pasirinkimo dalykas yra tai, kad jis leidžia visą dėmesį nukreipti į jūsų veidą. Tokiu būdu galite paryškinti akis, lūpas ir skruostikaulius tiek, kiek norite.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Kaip jaučiatės mūsų trumpų šukuosenų idėjų sąraše?

Ar įkvėpėme jus išbandyti bet kurį iš jų, ar jau sportuojate??

Mes norėtume išgirsti jūsų mintis, patirtį, taip pat jūsų patarimus ir gudrybes žemiau esančiame komentarų skyriuje!