75 geriausi vyrų trumpi kirpimai storiems plaukams

Kalbant apie geriausius vyrų kirpimus, trumpi stori plaukai tinka visoms populiariausioms šukuosenoms. Trumpi kirpimai nereikalauja priežiūros ir yra vyriškos išvaizdos, todėl galite išlikti žvalūs ir gerai atrodyti su storesniais plaukais, kurie sukuria apimtį ir pilnatvę. Nesvarbu, ar turite tiesius, banguotus ar garbanotus plaukus, verta išbandyti daugybę stilingų trumpų šukuosenų storiems plaukams. Kai kurie vaikinai norės, kad nugara būtų supjaustyta, kad atrodytų šauniai, o kiti verslo profesionaliam stiliui gali pasirinkti šukas, o ne išblukimą. Kūginis išblukimas arba iškirpimas šonuose ir nugaroje kartu su trumpais ir vidutiniškai trumpais plaukais viršuje leidžia pasiekti visus populiariausius stilius. Norėdami įkvėpti jus idėjoms, mes sudarėme geriausių vyrų trumpų kirpimų storiems plaukams sąrašą. Nuo šurmulio iki šukos, tyrinėkite šias trumpas storas šukuosenas, kad surastumėte šaunią išvaizdą, kuri jums patiks.

Trumpi vyrų kirpimai storiems plaukams

Trumpi kirpimai vyrams su storais plaukais

Įgulos pjovimas

Įgulos kirpimas yra puikus būdas tvarkyti storus plaukus, nes jie yra trumpi ir lengvai prižiūrimi, tačiau taip pat suteikia vaikinams kelias stiliaus parinktis. Skirtingai nuo kirpimo, įgulos kirpimai yra ilgesni viršuje ir nėra vienodo ilgio. Svarbiausia, kad nugara ir šonai būtų trumpi su siaurėjančiu kirpimu, kad būtų sukurtas šaunus kontrastas gražiai šukuosenai. Universalus ir stilingas, jūsų įgulos kirpimas gali atrodyti sportiškas ir atsitiktinis arba profesionalus ir tvarkingas, kad atitiktų jūsų stilių ir progą.

Įgulos kirpimo šukuosenos storiems plaukams

Šukuoti

Šukos yra puikus pasirinkimas vyrams su storais plaukais, nes jūsų sultingos spynos jau suteiks apimties. Dėl to galite žaisti su skirtingomis tendencijomis, kad užtikrintumėte, jog jūsų kirpimas niekada neišeis iš mados. Įprastas variantas yra suporuoti šukuotus plaukus ant viršaus su apatiniu kirpimu arba išblukimu šonuose, kad būtų galima geriau apibrėžti ir kontrastuoti, kurių neįmanoma ignoruoti. Jei norite kažko minkštesnio nei kietosios dalies šukos išblukusios, galite šukuoti plaukus į šoną, o ne šukuoti iki galo, kad būtų sudėtingesnė estetika.

Trumpos šukos per kirpimus storiems plaukams

Trumpas šriftas

Trumpas šūvis yra tada, kai pakeliate pakraščius ir priekinius plaukus, kad sukurtumėte šią legendinę vyrų šukuoseną. Vaikinai mėgsta trumpus šukuosenos šukuosenas, nes šiuolaikinis stilius yra netvarkingas, stilingas ir paprastai tekstūruotas, palyginti su tradiciniu šifu, ir tai ypač glostantis vyrams su storais plaukais, nes dėl apimties jie tampa sotūs ir tekantys. Galite pasirinkti papildyti kvapą išblukimu ar sumažinimu šonuose ir nugaroje, taip pat vėsią barzdą. Formuodami naudokite stiprią, matinę plaukų priemonę kontrolei ir tekstūrai.

Trumpi „Quiff“ kirpimai vyrams

„Buzz Cut“

„Buzz“ kirpimas nepalieka jums daug stiliaus variantų, tačiau jis yra tvirtas vyrų mėgstamiausias dėl to, kad jam trūksta priežiūros ir dėl to, kad jis skatina vyrišką patrauklumą. Eksperimentuoti galima su keliais „Buzz“ kirpimo stiliais-nuo kariuomenės įkvėptų versijų iki modernių kirpimų su įvairių tipų išblukimais ir pjūviais. Be to, galite užsiauginti ilgį viršuje, kad sukurtumėte kirpimo ar „Ivy League“ įgulos kirpimą. Apsvarstykite galimybę skustis kieta linija šonuose arba auginti veido plaukus, kad stilius įgautų matmenis ir tekstūrą.

„Buzz Cut“ kirpimai storiems plaukams

Šoninė dalis

Šoninės dalies išblukimas yra puikus būdas visada atrodyti geriausiai, nes tai veiksminga ir paprasta. Paprastai šoninė dalis yra minkšta ir suteikia subtilų kontrastą tarp vidutinio ir žemo išblukusių šonų ir ilgesnių plaukų ant viršaus, tačiau galite pasirinkti gana kietą šoninę dalį, jei oda labai išblukusi. Su pastaruoju vaikinai įgauna išraiškingą išvaizdą, ypač jei šukuojate plaukus aukštyn ir į šoną, kad paryškintumėte nusiskuto liniją. Nepaisant to, šoninės dalies kirpimas yra nesenstantis ir lengvas, kai naudojate gerą plaukų priemonę.

Šukuosenos kirpimas vyrams

Prancūziškas pasėlių viršus

Apkarpymo viršų išblukimas niekada neišeis iš stiliaus ir išlieka populiari vaikinų šukuosenų tendencija. Puikiai tinka vyrams su storais plaukais, prancūziškas kirpimas yra trumpas kirpimas, kurį lengva kirpti ir paprasta formuoti. Dauguma vaikinų gauna išblukusius šonus ir tada šukuoja trumpus plaukus iš viršaus į priekį su tekstūruota apdaila. Norėdami pakeisti dalykus, galite sujaukti vidurinę plaukų dalį, nes jų storis sukurs tvirtą, vizualiai įspūdingą ir šiuolaikišką išvaizdą. Kaip ir didelis ir tankus išblukimas, jis geriausiai tinka tiesiems plaukams, o ne banguotiems ir garbanotiems.

„French Crop Top Fade“

Ivy lygos kirpimas

„Ivy League“ kirpimas, taip pat žinomas kaip ilgas įgulos kirpimas su šoniniu kraštu, yra klasikinė šukuosena, kuri niekada neišeis iš mados, nes puikiai tinka verslo profesionalams ir atsitiktinei išvaizdai. Nugara ir šonai gali būti išblukę, o trumpi ar vidutiniai trumpi plaukai viršuje gali būti atskirti į šoną, kad būtų stilingas stilius. Be neribotų stiliaus variantų, „Ivy League“ šukuosena idealiai tinka visų tipų plaukams, tokiems kaip stori banguoti, garbanoti ir tiesūs plaukai.

Ivy lygos kirpimas

Stori trumpi netvarkingi plaukai

Susipainioję plaukai yra fantastiškas būdas pasiekti švelnią šukuoseną ir greitai bei lengvai pakeisti savo išvaizdą. Sumažėjęs ar siaurėjantis iškirpimas ant nugaros ir šonų sukuria jums reikalingą kontrastą, o trumpi stori plaukai ant viršaus suteiks apimties ir aprėpties, kad būtų pašalintas netvarkingas stilius. Nesvarbu, ar norite, kad visi plaukai būtų sušvelninti, kad atrodytų lovos galvutė, ar tik dalis priekinės ir vidurinės dalies, ši natūraliai atrodanti šukuosena yra madinga ir lygi.

Stori trumpi netvarkingi plaukai

Aukštas ir tvirtas išblukimas

Aukštas ir aptemptas su išblukimu geriausiai tinka vaikinams su tiesiais, storais plaukais, nes tai paprastai sumažina bet kokį stilių ir atrodo tvirtai dailiai. Ant viršaus jums reikia maždaug vieno ar dviejų colių plaukų, o šonuose – išblukęs kirpimas, kuris sklandžiai sujungia kirpimą. Kaip šukuosena, esanti kažkur tarp šurmulio ir įgulos kirpimo, ji turi vyrišką estetiką, nes ji trumpa ir apipjaustyta arti galvos. Puikiai tinka šiltiems vasaros mėnesiams, aukštas ir tvirtas išblukimas vaikinams yra lengvas ir paprastas.

Aukštas ir tvirtas išblukimas

Nupjauti nugaros plaukai

Nupjauti nugaros plaukai yra lengvas pasirinkimas vaikinams, turintiems pernelyg aktyvių folikulų, nes jie pašalina juos iš jūsų regėjimo linijos. Storus plaukus, kai jie ilgi ant viršaus, sunku tvarkyti, nes jie krenta per visą veidą, tačiau juos nukirpę įsitikinsite, kad jie teka priešinga kryptimi. Galite derinti jį su sumažintu ar dideliu išblukimu, tačiau tai papildomai papildo jūsų stilių. Klasikinei nupjautai nugaros tendencijai jums reikia tik šukos ir stiprios pomados ar vaško, kad ji išliktų vietoje visą dieną.

Šukuosenos su trumpomis nugaros šukomis

Faux Hawk

Dirbtinis vanagas idealiai tinka vyrams, norintiems išsiskirti iš minios išskirtine išvaizda, bet kurie nėra pasirengę pasiryžti autentiškam mohaukui. Be akį traukiančio, „fohawk“ taip pat atrodo švariai, nes galite sulygiuoti šonus, kad būtų užtikrintas kitas pjūvio matmuo. Šis kirpimas puikiai tinka vyrams, turintiems storas sruogas, nes norint juos nuplėšti reikia daug plaukų. Tai taip pat protingas pasirinkimas trumpesniems vaikinams, norintiems atrodyti aukštesniems.

Faux Hawk

Trumpas Pompadūras

Trumpas pompaduras su išblukimu ar išpjovimu šonuose ir nugaroje yra modernus klasikinės vyriškos šukuosenos variantas. Nors daugelis vyrų vis dar mėgaujasi nesenstančiu ir vintažiniu pompadour patrauklumu, šlifuoti pakraščiai ir priekinės dalys gali būti šiek tiek stilingi ir prižiūrimi. Pasirinkę trumpesnį ilgį priekyje, jūs vis tiek gausite tą patį hipsterišką atmosferą ir įmantrų patrauklumą, nesukeliant didelių pompastikų.

Trumpas Pompadūras

„Blowout Taper Fade“

Išsipūtęs kūginis išblukimas leidžia maksimaliai išnaudoti savo storus plaukus, nes siaurėjančios šoninės pusės yra nukirptos, o trumpas kirpimas viršuje ir atgal. Pūtimas apima tekstūrą ir tūrį, o tai idealiai tinka, jei jūsų plaukai natūraliai tiesūs, garbanoti ar banguoti. Norėdami gauti klasikinį vaizdą, galite nusipūsti kūgį arba pasirinkti trumpą odos išblukimo kirpimą šonuose, kad būtų modernus stilius. Jei plaukai ant viršaus tampa per daug laukiniai arba juos sunku prižiūrėti, nebijokite jų atsikratyti, nušluostyti į šoną ar palikti netvarkingus..

„Blowout Taper Fade“

Spygliuoti plaukai

Spygliuoti plaukai idealiai tinka, jei turite daug natūralaus apimties, nes spygliai bus storesni ir drąsesni. Tai puikiai tinka, nes vyriškų šukuosenų piešimo dalis yra ta, kad šie madingi stiliai atkreipia dėmesį, o tai neišvengiama vyrams, turintiems trumpus storus plaukus. Jei norite kažko subtilaus, paprašykite kirpėjo ilgesnio kūgio šonuose, kad sumažintumėte kontrastą, tuo tarpu didelis plikas išblukimas užtikrins, kad jūsų smailės išsiskirtų.

Smagios šukuosenos vyrams

Kampinis briauna

Kirpimas kirpčiukais yra stilius, kai šonai ir nugara yra trumpai apipjauti, o viršuje esantys plaukai yra ilgesni su apibrėžtais kirpčiukais. Kampinis pakraštis braukia kirpčiukus į šoną, kad priekyje būtų asimetriška apdaila. Modernios ir tekstūruotos pakraštinės šukuosenos puikiai tinka vaikinams su storais plaukais, norintiems pridengti didelę kaktą. Norėdami sukurti išvaizdą, tiesiog šukuokite plaukus į priekį ir leiskite jiems pakabinti virš kaktos priekyje. Ši tendencija ir toliau yra populiari tarp jaunų vyrų ir paauglių berniukų.

Šukuosenos kirpimas

Trumpi tekstūruoti plaukai

Verta pabandyti trumpus tekstūruotus plaukus, nes trumpi plaukai gali pažeisti stereotipus. Geros naujienos yra tai, kad jūsų kirpimas niekada nebus nuobodus, jei tiesiog užtepsite matinę pomadą, vašką ar molį, kad apibrėžtumėte sruogas, o pirštais sukuriate bangas ir garbanas. Jei jūsų plaukai jau banguoti, pažvelkite į natūralų plaukų tipą, kad gautumėte naują išvaizdą! Trumpi ir tekstūruoti plaukai tinka beveik bet kokiam stiliui, tačiau labiausiai simbolinis yra kirpimas, įgulos kirpimas ir netvarkingi plaukai.

Trumpi tekstūruoti stori plaukai vyrai

Šoniniai plaukai

Vyrams šukuoti plaukai yra modernūs ir prieinami, kai jie formuojami storais plaukais, nors juos reikia prižiūrėti ir formuoti ryte. Vis dėlto, jei norite atsikelti anksčiau, kad gerai atrodytumėte visą dieną, galite pasinaudoti šviežiu, švariu stiliumi, kurį suteikia šoninis valymas. Ši šalta trumpa šukuosena visada paliks įspūdį – nuo šoninio kirpimo iki šukos iki pakraščio su išblukusiu kirpimu. Arba galite mažiau dirbti, nusiskutę kietą dalį, kad viršutiniai plaukai nebūtų tokie sunkūs.

Šoniniai plaukai vyrams

Mohawk Fade

„Mohawk fade“ yra populiari nauja tendencija vaikinams, norintiems šiuolaikinės klasikinės mohawk šukuosenos versijos. Turėdami trumpą storą plaukų lopinėlį galvos viduryje, einantį iš priekio į nugarą, vaikinai gali pasidaryti neįprastą ir drąsų kirpimą. Užuot visiškai nusiskutęs šonus, jūsų kirpėjas išbluks šonus aukštai ir sukurs nesibaigiantį nesenstančio mohavo išvaizdą.

Mohawk Fade

Geriausi vyrų plaukų produktai storiems plaukams

Jei norite formuoti geriausias šukuosenas, jums reikia tinkamų produktų vyrams su storais plaukais. Geri plaukų gaminiai pakels jūsų stilių, suteiks jums norimą tvirtumą ir blizgesį formuojant kirpimą. Stiliams, kuriems reikia apimties ir aukščio, norėsite investuoti į stipriausią sulaikymą, o laisvai besiplečiančios šukuosenos gali išsiversti su mažu ar vidutiniu sulaikymu. Panašiai tekstūruotos šukuosenos yra populiarios dėl natūralios išvaizdos, tačiau kai kuriems vaikinams vis tiek patinka blizgesys, kad jie būtų blizgūs ir šlapi. Nuo pomadų iki vaško, molio, gelio ir stiliaus kremų, peržiūrėkite mūsų geriausių vyrų plaukų produktų, skirtų storiems plaukams, sąrašą.

Prekės įvertinimas Kaina
„Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė - „Strong Hold“ plaukų pomada vyrams - vidutinio blizgesio vandens pagrindu pagamintas vaškas be dribsnių plaukų gelis - lengvai nuplaunamas - visą dieną palaikantis visų plaukų stilių „Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė – „Strong Hold Hair Pomade“ vyrams – vidutinio blizgesio… 14 572 apžvalgos 13,96 USD Pirkti dabar
Amerikos įgulos formavimo kremas, 3 uncijos, lankstus laikymas su vidutiniu blizgesiu Amerikos įgulos formavimo kremas, 3 uncijos, lankstus laikymas su vidutiniu blizgesiu 12 524 apžvalgos 18,50 USD Pirkti dabar
„Got2b Ultra Glueed Invincible Styling“ plaukų gelis, 6 uncijos (pakuotė po 3) „Got2b Ultra Glueed Invincible Styling“ plaukų gelis, 6 uncijos (pakuotė po 3) 12 336 apžvalgos 11,68 USD Pirkti dabar
Plaukų kremas - vyriškas plaukų gelis matiniam apdailai & amp; Vidutinio stiprumo (2 uncijos) - drėkinamasis plaukų kremas vyrams - formuojantis kremas kasdieniniam naudojimui Plaukų kremas – vyrų plaukų gelis matiniam paviršiui & Vidutinio stiprumo (2 uncijos) – drėkinamasis plaukų kremas vyrams… 6 809 atsiliepimai 12,32 USD Pirkti dabar
„Baxter of California Clay Pomade“, matinis lakas/stiprus laikymas, plaukų pomada vyrams, 2 fl. Ozas „Baxter of California Clay Pomade“, matinis lakas/stiprus laikymas, plaukų pomada vyrams, 2 fl. Ozas 3870 apžvalgos 23,00 USD Pirkti dabar