Shag Cut: Prečo je účes Shag taký zúrivý a ako sa nosí?

Milovníci štýlu 70. rokov sa môžu tešiť! Súlož strih je oficiálne späť. Najlepšie zo všetkého je, že všestranný strih vlasov vyhovuje širokej škále typov vlasov – od rovných a jemných po husté a kučeravé – a tiež v rôznych dĺžkach. Keď vás už prestrihávajú vlasy, účes je jeden z najľahších spôsobov, ako zmeniť svoj vzhľad a vytvoriť si trendy účes..

Trendový strih zo 70. rokov sa vracia do centra pozornosti

Shag Cut Shag Účes Trendy účesy Účesy s ofinou 2021

Čo je súlož strih?

Takzvaný zostrih je jedným z najznámejších účesov. Vymyslel ho v 70. rokoch minulého storočia kaderník Paul McGregor pre hollywoodsku krásku Jane Fonda. Shag účes sa stal synonymom tejto rock’n’rollovej dekády kvôli svojmu nervóznemu a zámerne strapatému vzhľadu.

Aj keď existuje veľa rôznych variácií účesu, všetky majú rovnakú vrstvenú úpravu. Dnešný moderný zostrih je o jednoduchom, chladnom a dievčenskom vzhľade.

Elegantný ležérny účes

Shag Strih Shag Účes Trendové účesy 2021 Bočný pohľad

  1. Krátky strih

Ostrihaný strih je skvelý spôsob, ako dodať objem a textúru vašim krátkym vlasom. Účes je známy aj ako huňatý bob a má nadčasovo elegantný vzhľad. Krátky strapatý účes je možné prispôsobiť väčšine tvarov tváre.

Ako štylizovať krátky súlož?

Krátky strapatý účes, známy tiež ako huňatý bob, práve teraz vzbudzuje zúrivosť – a našťastie sa dá ľahko upravovať. Vytvorte veľký objem nanesením malého množstva peny na rozchod so zameraním na korene. Potom nechajte vlasy uschnúť na vzduchu alebo ich mierne osušte na chladnom mieste pomocou difuzéra. Konečným výsledkom bude strapatý, ale štruktúrovaný účes, ktorý predvádza prirodzený pohyb vašich vlasov.

Krátke vlasy upravte rozcuchane

Strih Shag Účes Trendové účesy 2021 krátke účesy

  1. Dlhý súlož strih

Zatiaľ čo klasický zostrih je možné väčšinou vidieť na stredne dlhých vlasoch, dlhosrsté ženy môžu rozhýbať aj trendový vzhľad. Vrstvený účes poskytuje pohyb a rozmer a zároveň tvár krásne orámuje, aby si prišla na svoje.

Trendový účes je tiež veľmi trendový

Shag Cut Účes Účes Trendové Účesy 2021 Strih Dlhých Súloží

  1. Stredne dlhý strih

Stredne dlhé vlasy sú perfektné pre klasický strapatý účes, pretože vlasy rámujú a lichotia tvári. Stredne dlhý strapatý účes je nielen jednoduchý na starostlivosť, jednoduchý a chladný, ale tiež sa hodí takmer k akémukoľvek tvaru tváre. Je tiež veľmi univerzálny, pretože je vhodný pre rôzne typy vlasov. Zvlášť rovné a jemné vlasy profitujú z dodatočnej textúry, objemu a pohybu účesu.

Zlatá stredná cesta je aj v tomto prípade veľmi žiadaná

Shag Cut Účes Trend Účesy Účesy 2021 Stredný Strih Účes

  1. Súlož strihaná vlnami

Jeden z najlepších účesov pre ženy je vlnitý zostrih. Ak je váš štýl viac retro a rock’n’roll, alebo ak hľadáte iba perfektný strih na leto, tento účes by mal byť na vrchole vášho zoznamu. Je ideálny pre tých s prirodzene vlnitými vlasmi, ktorí chcú ľahký a ležérny vzhľad, ktorý je napriek tomu štýlový a sexy. Či už sú vaše vlasy krátke, stredné alebo dlhé, tento vrstvený strih rozhodne bude lichotiť vašim črtám.

Vlny vytvárajú romantický vzhľad

Shag Cut Účes Trend Účesy Účesy 2021 Vlnitý Súlož Účes

  1. Shag strih s ofinou

Ofina je skvelým doplnkom k mnohým účesom, vrátane tohto. Ofina rámuje tvár a lichotí prirodzeným črtám tváre. Účes s strapcom s ofinou môže napríklad vykompenzovať špičatú bradu alebo minimalizovať široké čelo. Tvár v tvare srdca a hranaté tváre môže ťažiť zo záclonového poníka a shag laloku alebo bobu, zatiaľ čo okrúhle tváre môžu vyskúšať kusového poníka so stredne dlhým alebo dlhým súložiť.

Ofina je módna aj v tomto

Účes Shag Cut Shag s trendy ofinou 2021

  1. Súčiastka zo 70. rokov

Urobte krok späť v čase s účesom súlož 70. rokov! Tento strih vyzerá o niečo mužnejšie ako moderný zostrih a má väčší objem v hornej časti a menší v špičkách. Tento variant je ideálny pre ženy, ktoré milujú chladný, androgýnny vzhľad. Strih zo 70. rokov má uvoľnený vzhľad a retro kúzlo.

Inšpirácia z divokých 70. rokov

Shag Cut 70s Shag Haircut

7. Moderný súlož strih

Moderný súložový strih je aktualizáciou pôvodnej verzie zo 70. rokov. Menej myslite na glam rock a viac na parížsky šik. Pri zachovaní ikonickej chaotickej textúry súložového strihu vyzerá elegantnejšie, ale bezstarostne. Vzhľad je teda jemnejší a ženskejší, namiesto nervóznych a androgýnnych.

Výsledkom je svieži, mladistvý a elegantný účes bez námahy, ktorý s vami môže ísť od rána do večera bez toho, aby ste si museli upravovať vlasy..

Držte krok s módou s strapatým účesom

Účes Shag Strih Shag Účesy Trendy účesy 2021 Moderný účes Shag

Ak chcete získať ďalšiu inšpiráciu, prejdite nadol …

Účes Shag Strih Shag Účesy súčasný trend 2021 Shag Cut Shag Účes Trendové účesy v štýle 70. rokov 20. storočia Shag Cut Účes Trend Účesy 2021 Účes s čiernymi vlasmi a súloží Shag Cut Účes Trend Účesy 2021 Blond-Shag-Haircut Strih Shag Účes Trend Účesy 2021 Účes Hnedý Shag Strih Shag Účes Trend Účesy 2021 Účes Kučeravý Shag Shag Cut Shag Účes Trend Účesy 2021 Trendy vlasov Shag Cut Shag Účes Trendy účesy 2021 Nápady Shag Cut Shag Účes Trendové účesy 2021 kučeravé vlasy Shag Cut Shag Účes Trendové účesy 2021 ryšavé vlasy Shag Cut Účes Trendové účesy 2021 Účes Shag Strih Shag Trendy účesy 2021-Messy-Shag Burberry Február 2017 Show - Prílety