Výber moderného účesu na jeseň: tu sú naše štýlové tipy

Moderný účes a trendy strihy na jeseň

Nájdite si svoj moderný účes na jeseň

S najväčšou pravdepodobnosťou sa veľa ľudí nechce rozlúčiť s týmto nádherným letom, ale …. jeseň tu bude čoskoro. Náš tip: Neignorujte túto myšlienku! Skôr by ste sa mali snažiť používať ho zdravo, tešiť sa a poriadne sa pripraviť na novú sezónu.

Štýlové účesy na nadchádzajúcu jeseň

Moderné trendy účesov a lifestylové strihanie vlasov

Nerozumieš, ako to urobiť! No možno je práve toto obdobie pre nový účes! Potom by sa mohlo hodiť k vášmu úplne novému oblečeniu jeseň-zima. Keď radosť z toho, že to môžeme ukázať, nie je dobrým dôvodom na to, aby sme sa na to tešili?

Mohli by ste použiť pár tipov na styling? Áno? No: Máme pre vás pripravené nápady na moderné účesy!

Moderné účesy

Moderné trendy účesov a životný štýl zrážky na jeseň

Prechod z leta na jeseň

Keď sme hovorili o letných účesoch, niekoľkokrát sme zdôraznili, že prirodzený vzhľad je úplne in. Táto tendencia sa prejaví aj na jeseň. Napriek tomu by účesy mali pôsobiť o niečo formálnejšie a prísnejšie. Súvisí to s charakterom sezóny! Prázdninová nálada a slnko, ako aj celkové šťastie z neho vyplývajúce, už nehrajú takú silnú úlohu. Aby ste urobili perfektný dojem, musíte teda vynaložiť trochu viac úsilia vo všetkých aspektoch.

Prirodzený vzhľad je trendový

Moderný účes blond vlasy účesy jeseň

Olivia Palermo

Moderný účes dlhé bob olivia palermo zrážky jeseň

Inými slovami: v lete ste mohli prijať čokoľvek, čo sa zdalo prirodzené. Vrátane účesov! Inšpiráciu ste mohli čerpať z celého minulého storočia až po súčasnosť. Teraz to však už neplatí. Mali by ste vybrať tie účesy, ktoré vyzerajú trochu formálnejšie, serióznejšie a upravenejšie. Napriek tomu by mali mať niečo z ležérneho letného nádychu roku 2015.

Ležérny letný nádych od roku 2015

Moderný účes dlhé bob bočné lúčenie zrážky jeseň

Zvodné a romantické

Moderný účes dlhé bobové zrážky jeseň

Dlhý bob

Máte rovné vlasy, kde môžete získať dobrý objem? Váš nový moderný účes na jeseň môže byť dlhý bob. Nechajte vlasy dosiahnuť vaše rameno. Poník môže byť tiež to pravé pre vás!

Dlhý bob s ofinou

Moderný účes dlhý bob s ofinou jesenné zrážky

Nechajte kučery ukázať svoju silu

Máte krásne silné kučery? Ukážte túto výhodu svojim moderným účesom. Štýl podľa tvaru a dĺžky, ale tiež umožnite jednému alebo druhému prameňu ukázať svoj vlastný charakter!

Sila kudrliniek

Moderný účes prírodné kučery skrotenie zrážok jeseň

Ako skrotiť prírodné kučery …

Moderný účes prírodné kučery zrážky jeseň

Prírodná krása ako inšpirácia

Moderný účes s kaderami zrážky jeseň

Dosiahnite báječný efekt prostredníctvom zvýraznení

Dlhé rovné vlasy s ofinou? To znie nudne! Ale to nemusí byť. Váš moderný účes na jeseň môže byť rovnaký. Jednoducho uvoľnite svoju postavu niekoľkými príležitostnými prvkami, ktoré sa sem tam zmiešajú s monochromatickým vzhľadom.

Neformálne zvýraznenia

Moderný účes blond zdôrazňuje jesenné zrážky

Krátke a romantické

Zlepšite svoju náladu a náladu ľuďom okolo vás! Rozhodnite sa pre krátky, ale vyslovene romantický účes. Je vhodný pre najrozmanitejšie typy tvárí, dá sa ľahko transformovať a starať sa oň. Kudrlinky, pramene, rôzne odtiene farieb môžu váš vzhľad ešte viac uvoľniť.

Romantické krátke účesy

Moderný účes romantické krátke účesy

Marion Cotillard – francúzska perla 

Moderný účes romantické krátke účesy na jeseň

Trendy účesy s ofinou

Moderný účes romantické krátke účesy s ofinou