50 koketiškų šoninių kirpčiukų

Šoniniai kirpčiukai yra itin flirtuojantys ir moteriški.

Jie taip pat yra stilingi, labai universalūs, viliojantys ir gana patogūs dėvėti, nes jiems nereikia daug stiliaus.

Galbūt pastebėjote, kad daugelis stilių, puošiančių raudonąjį kilimą, šiais laikais derinami su gražiu šoninių šukuosenų rinkiniu.

Todėl nusprendėme kartu su daugybe įžymybių, kurios jas nešioja, sudaryti 50 koketiškų šoninių kirpčiukų sąrašą, kad įkvėpimo galėtumėte rasti čia!

1. Mary Kate Olsen

Mary Kate Olsen šoniniai kirpčiukaiŠaltinis

Ši pusė Olseno dvynių padarė protingą žingsnį, kai nusprendė dėvėti šoninius kirpčiukus. Ji turi apvalų veidą su šiek tiek smailiu smakru. Kirpčiukai perpjovė jį iš esmės, pakeisdami veido geometriją ir atrodydami ilgiau.

2. Emos akmuo

emma akmens pusė šlavė kirpčiukusŠaltinis

Aktorė Emma Stone padarė tą patį. Ji taip pat turi apvalų veidą ir turi daug naudos iš geros poros šoninių kirpčiukų. Jos ilgesnės, išryškina jos skruostikaulius ir žandikaulis atrodo stipresnis nei yra iš tikrųjų.

3. Jennifer Garner

Jennifer Garner šoniniai kirpčiukaiŠaltinis

Čia yra priešingai nei aprašytas poveikis. Aktorė Jennifer Garner turi gana kvadratinį veidą. Todėl jai labai reikia poros šoninių kirpčiukų, kurie galėtų panaikinti dalį to kvadrato ir padaryti jos vaizdą saldesnį.

4. Julianne Hough

Julianne Hough šoninė šluota kirpčiukaiŠaltinis

Ar turite širdies formos veidą, kaip ir aktorė Julianne Hough? Jokių problemų, nes šoniniai šluoteliai vėl gelbsti. Atkreipkite dėmesį, kaip ji padalijo plaukus tiesiai per vidurį, kad jos veido bruožai įgautų elegancijos ir pusiausvyros.

5. Šukuosena su šoniniais kirpčiukais

šoninė šluota kirpčiukai žuvies uodegaŠaltinis

Jei ieškote šukuosenos, kuri puikiai tiktų šone nušluostytiems kirpčiukams, daugiau nežiūrėkite. Žuvies uodega yra atsakymas į visas jūsų viltis ir svajones. Jei padarysite netvarkingą, galite beveik sklandžiai dirbti šoniniame pakraštyje.

6. Emma Watson

emma Watson šonuose šluostė kirpčiukusŠaltinis

Kaip tokia maža numylėtinė, kaip Emma Watson, galėjo praleisti šoninių šukių kirpimo tendenciją? Ji turi gražų ir beveik tobulą ovalų veidą, kuris nepriekaištingai kontūruotas kirpčiukais, taip pat šoniniu pakraščiu, dėl kurio ji atrodo jauna ir mergaitiška.

7. Reičelė Žalioji

Rachelės žalioji pusė nušlavė kirpčiukusŠaltinis

„Aš išlipau iš lėktuvo.“ Prisiminkite praėjusį „Draugų“ sezoną, kai Reičelė sportavo tuo sluoksniuotu vidutinio kirpimo, super tiesiu ir priderintu prie poros šoninių kirpčiukų, kurie kaip piratė uždengė vieną jos akį? Taip, ir mes…

8. Chrissy Teigen

chrissy teigen pusėje šluota kirpčiukaiŠaltinis

Jos skruostikauliai dabar yra legendiniai mados, stiliaus ir modeliavimo pasaulyje, taip pat neįprastas jos grožis. Nors ji turi tą žudantį skruostikaulių rinkinį, ji vis dar turi apvalų ir putlų veidą, kurį reikia pailginti.

9. Rožė Byrne

rose byrne pusė šlavė kirpčiukusŠaltinis

Aktorė Rose Byrne yra madingos ir elegantiškos apibrėžimas. Jos didžiulę kaštoninės rudos spalvos bobą su karamelės atspalviais puikiai papildo blizgių ir gerai prižiūrimų kirpčiukų rinkinys.

10. Miranda Kerr

miranda kerr šoniniai kirpčiukaiŠaltinis

Nori supermodelinių plaukų? Na, kas nenorėtų, sąžiningai? Tuomet „Victoria’s Secret“ Miranda Kerr gali būti jūsų įkvėpėjas. Ji dėvi vidutinio kirpimo juodos šokolado rudos spalvos spalvą, kurią derina su itin didelio dydžio šoniniais kirpčiukais.

11. Ilgai nušluostyti šoniniai kirpčiukai

cheryl cole šoniniai šukuoti kirpčiukaiŠaltinis

Jei jus domina ilgi kirpčiukai, britų dainininkė Cheryl Cole atrodo taip, kaip jums reikia. Ji padalija ją kaktos viduryje ir suporuoja su dideliu, sultingu ir giliai sluoksniuotu kuodu.

12. Jessica Simpson

Jessica Simpson šoniniai šukuoti kirpčiukaiŠaltinis

Prisiminkite dar 2000 -aisiais, kai Jessica Simpson buvo dainavimo ir televizijos karjeros įkarštyje, o jos išvaizda buvo tikrai šauni? Ji dėvėjo labai daugiasluoksnę ir plunksninę skiltelę su šoniniais kirpčiukais kreminėje karamelinėje blondinėje.

13. Sluoksniai su šoniniais iššukuotais kirpčiukais

grunge pusėje šluota kirpčiukaiŠaltinis

Daugiasluoksnė ir netvarkinga bob, suporuota su šonine šonine pakraščiu, puikiai veikia, jei norite grunge išvaizdos. Įsitikinkite, kad jūsų stilistas kirpia kirpčiukus ilgai, bet ne pakankamai ilgai, kad viršytų nosies ilgį.

14. Minkšti šoniniai šukuoti kirpčiukai

bryce dallas howard pusė šlavė kirpčiukusŠaltinis

Jei kirpčiukus laikysite antakių ilgio ir jų nesluoksniuosite ar nekirpsite asimetriškai, tuomet galite pasakyti, kad nusipirkote porą minkštų šoninių šukuosenų. Jie puikiai tinka, jei norite atsitiktinio ir lengvo išvaizdos.

15. Reese Witherspoon

Reese Witherspoon šoniniai kirpčiukaiŠaltinis

Burbuliuojančią aktorę turbūt jau galime vadinti kirpčiukų karaliene, nes ji jas sportuoja nuo tada, kai prisimename. Ji taip pat dėvėjo daugiau ar mažiau to paties atspalvio blondinę, dėl kurios mes visada ją laikėme prie širdies.

16. Dideli šoniniai šukuoti kirpčiukai

šonu nušluostė kirpčiukai akiniusŠaltinis

Norėdami gauti nuostabų 50–60 -ųjų retro puošnumo vaizdą, pastumkite plaukų liniją atgal link galvos centro ir giliai kirpkite kirpčiukus. Nuvalykite juos į vieną pusę ir pasirinkite prabangius akinius. Nepamirškite apie kačių akių pieštuką ir rožines lūpas.

17. Vienos pusės kirpčiukai

šoninės šluotos kirpčiukai bobŠaltinis

Jei turite paprastai apvalų veidą, tada šis derinys bus labai naudingas. Pasirinkite trumpą bobą su neryškiais galais ir šone nušluostytų kirpčiukų rinkinį, ilgesnį už nosies tiltą. Tai prailgins jūsų veidą.

18. Lily Aldridge

Lily Aldridge šoniniai kirpčiukaiŠaltinis

Ar reikia stebėtis, kad tiek daug supermodelių renkasi šoninius šukuosenus? Galbūt ne. Nesvarbu, kokie veido bruožai jie turi, šoniniai pakraščiai vizualiai atrodo plonesni, ilgesni ir ovalesni, o tai yra ideali veido forma.

19. Ilgi plaukai su šoniniais šukuotais kirpčiukais

šoniniai banguoti paplūdimio bangosŠaltinis

Kalbėdama apie supermodelius, štai Kate Upton pristato gražų derinį tarp šoninių šukių ir sodrios, smėlėtos blondinės ir daugiasluoksnės paplūdimio bangos. Kas gali būti tobulesnis už šį vasaros šukuosenos mišinį?

20. Tiesūs šoniniai šukuoti kirpčiukai

pusėje šluota kirpčiukai arklio uodegaŠaltinis

Jei nuspręsite naudoti lygintuvą ant ilgų kirpčiukų, tuomet jums bus malonu. Galite suporuoti juos su glotniu arklio uodega ir gauti labai puošnią vestuvių šukuoseną, kurią galite susikurti patys namuose. Kalbėkite apie cento taupymą!

21. Vidutinės šukuosenos su šoniniais kirpčiukais

šoninės šluotos kirpčiukai sluoksniuotiŠaltinis

Vidutinė šukuosena kartais gali būti šiek tiek įprasta ir ne per daug spalvinga. Tačiau, jei nuspręsite jį papuošti pora ilgų šoninių kirpčiukų, atrodysite daug moteriškiau ir koketiškiau. Būtent tai, ko jums reikia!

22. Mena Suvari

mena suvari pusėje šluota kirpčiukaiŠaltinis

Kas neprisimena saldžios ir mielos Mena Suvari iš „American Pie“ filmų? Nuo to laiko ji išaugo į tikrą viksvą, kuri dėvi seksualią ir tvankią storą ir daugiasluoksnę bobą su labai karštais šoniniais kirpčiukais.

23. Džesika Alba

jessica alba šluota kirpčiukaiŠaltinis

Kita super kvaili sidabrinio ekrano ponia yra ne kas kita, kaip bombonešis Jessica Alba. Čia ji yra „Auksinio gaublio“ apdovanojimų ceremonijoje, dėvėdama porą šiltų šviesių kaštonų šonų nušluostytų kirpčiukų, kurie nušviečia jos kavos spalvos akis.

24. Rosie Huntington-Whitely

Rosie Huntington Whiteley pusėje šluota kirpčiukaiŠaltinis

Grįžtame prie supermodelių, pateikdami dar vieną podiumo pavyzdį, kuriame pateikiami geriausi būdai, kaip galite dėvėti šoninius kirpčiukus. Rosie Huntington-Whitely turi žudantį kvadratinį veidą su skruostikaulių rinkiniu ir žandikauliu, dėl kurio mes visi esame tokie pavydūs, kaip kada nors anksčiau.

25. Olivija Vaildė

olivia wilde šoniniai kirpčiukaiŠaltinis

Ar žinai, kodėl aktorei Olivia Wilde reikia geros poros šoninių kirpčiukų? Nes ji turi labai didelę kaktą. Tokiu būdu ji gali ją iš dalies paslėpti, taip pat perpjauti, todėl jos veidas atrodo kiek apvalesnis ir mielesnis.

26. Kaley Cuoco

Kaley Cuoco šoniniai kirpčiukaiŠaltinis

Čia yra mylimos merginos Kaley Cuoco nuotrauka, kai ji buvo didžiulė televizijos žvaigždė, kokia ji yra šiandien. Ji dėvėjo gana želė ir rausvą, daugiasluoksnę terpę, butelio blondinę. Ir tik pažvelk į tuos plonus antakius ir rausvą lūpų blizgesį. Oho!

27. Carrie Underwood

Carrie Underwood pusėje šluota kirpčiukaiŠaltinis

To nepamatysite su kantri dainininke Carrie Underwood. Ji yra tobulybės paveikslėlis su savo muskato riešuto atspalviu šviesiaplauke, daugiasluoksne ir apversta vidutine šukuosena ir, žinoma, sunkiu šoninių šukuosenų rinkiniu.

28. Rachelė McAdams

rachel mcadams šoniniai kirpčiukaiŠaltinis

Mes ją įsimylėjome, kai ji „The Notebook“ vaidino Allie, taip pat ir Ryanas Goslingas. Tiek ekrane, tiek realiame gyvenime. Ir, pripažink, tu taip pat. Kas nenorėtų? Aktorė turi kvadratinį veidą, dideles žalias akis ir gražius smėlio spalvos plaukus.

29. Jennifer Lopez

Jennifer Lopez šoniniai kirpčiukaiŠaltinis

Gerai, čia turime klausimą. Ar egzistuoja kokia nors šukuosena, kurioje Jenifer Lopez neatrodo gerai? Žodžiu. Nuo kukurūzų iki šoninių šukuosenų aktorė ir dainininkė išbandė juos visus ir sukrėtė juos su didžiausia sėkme.

30. Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow šoniniai kirpčiukaiŠaltinis

Ar jūs kada nors matėte panelę už Gwyneth Paltrow? Visa jos asmenybė ir elgesys yra tokie elegantiški ir sudėti, kad mes negalime nenori jos nukopijuoti. Mes nesakome, kad tai kirpčiukai, bet tiesiog pažvelkite į ją!

31. Ashley Greene

Ashley Greene pusėje nušlavė kirpčiukusŠaltinis

Štai „Twilight“ Ashley Greene parodo jums tobulą šukuoseną, kurią galite dėvėti biure. Tai reikalauja minimalios priežiūros ir neįtikėtinai lengvai pereina iš dienos į naktį, jei norite išeiti po darbo.

32. Lacey Chabert

Lacey Chabert pusėje šluota kirpčiukaiŠaltinis

Jei neprisimenate tikrojo jos vardo, tai gerai. Jūs tikrai prisimenate ją iš visų paauglių filmų, kuriuos matėte 90–2000 -aisiais, o kulminacija tapo „Mean Girls“. Štai ji su saldžia šešiolika, o gal net išleistuvių verta šukuosena.

33. Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence pusė šlavė kirpčiukusŠaltinis

JLaw šiurkščiai atrodo šioje netvarkingoje bandelėje su labai mielais ir mergaitiškais kirpčiukais, taip pat didžiuliais deimantais deimantais, kurie, atrodo, varva nuo jos ausų. Mums patinka dūminių akių makiažas, kuris pabrėžia jos kūdikio mėlynas akis.

34. Eva Mendez

eva mendez pusėje šluota kirpčiukaiŠaltinis

Štai įdomus požiūris į šonines šukes, kurias pristatė aktorė Eva Mendez. Ji nusprendė pasirinkti labai ilgas sruogas, kurios uždengtų jos kvadratinį veidą ir atrodytų ilgesnės, lieknesnės ir daug saldesnės.

35. Nicole Ritchie

Nicole Ritchie šoniniai kirpčiukaiŠaltinis

Turite ją atiduoti Nicolei Ritchie, kad ji taip ilgai laikėsi savo šviesiaplaukės, neramios bobos. Ji taip pat turi šoninius kirpčiukus ir rudą dūminių akių makiažą, kuris gražiai aprengia veidą ir suteikia jai šiek tiek kontūro.

36. Ciara

Ciara pusėje šluota kirpčiukaiŠaltinis

Palikite Ciarai, kad į liepsną įpiltų degalų. Tarsi jai nebūtų per karšta elgtis, Ciara nusprendė pasišiaušti į šoną. Ji puikiai juos priderino prie puikios karamelės ir smėlio spalvos ombre, kuris varva ant jos tamsiai rudų plaukų.

37. Kirstenas Dunstas

kirsten dunst pusė šlavė kirpčiukusŠaltinis

Štai dar vienas garsaus visiškai apvalaus veido atvejis, kuriam labai padėjo gerai iškirptos ir suprojektuotos šoninės šukos. Jos labai ilgos ir atrodo, kad ji naudojo savo lygintuvą, kad šiek tiek susuktų į išorę.

38. Kim K

kim k pusė šlavė kirpčiukusŠaltinis

Prisimeni, kai Kim K buvo blondinė? Kaip ir mes. Prisimink, kada ji nešiojo netvarkingus plaukus ir turėdama mintį šukuoti kirpčiukus, kurie pailgindavo jos veidą ir atrodydavo taikliau? Gerai. Dabar galite nukopijuoti jos stilių.

39. „Hilary Duff“

hilary duff pusėje šluota kirpčiukaiŠaltinis

Nors šiomis dienomis Hillary Duff yra suaugusi ir gana pasikeitusi, kai kurie sako, kad dėl daugybės jai atliktų plastinių operacijų aktorė ir dainininkė visada išlaikė šviesius plaukus ir pakraščių rinkinį. Todėl ji vis dar atrodo jauna ir miela.

Rekomenduojama perskaityti – 50 koketiškų šukuosenų su kirpčiukais

40. Keira Knightley

Keira Knightley pusė šlavė kirpčiukusŠaltinis

Ši Didžiosios Britanijos kino ponia taip pat yra gana dalinė į kirpčiukus. Ji mėgsta atrodyti elegantiškai ir švelniai, kad ir kur eitų, prisilietusi prie senojo pasaulio klasės, o kirpčiukai vaidina didžiulį vaidmenį. Geras kelias, Keira!

41. „Taylor Swift“

taylor swift šoniniai šukuoti kirpčiukaiŠaltinis

Negalima paneigti, kad Tay-Tay tikrai patiria tam tikrų pokyčių, kaip aiškiai matome jos muzikiniuose vaizdo įrašuose ir albumuose. Ji auga ir atranda save kaip brandžią moterį. Tikėkimės, kad ji nepraras šono nušluostytų kirpčiukų, nes atrodo tokia miela.

42. „Bella Hadid“

bella hadid pusė šlavė kirpčiukusŠaltinis

Kas atrodo geriau, Gigi ar Bella? Mes nuoširdžiai negalime apsispręsti. Juo labiau, kai abi seserys atrodo taip skirtingai. Tai tarsi lyginti obuolius ir apelsinus. Na, tai labiau panašu į saldžios blondinės palyginimą su tvankiomis brunetėmis.

43. Michelle Williams

michelle williams šoniniai šukuoti kirpčiukaiŠaltinis

Čia yra įrodymas, kad jūs galite nešioti šoninius kirpčiukus, kai taip pat nukirpėte pikselį. Ir tu gali atrodyti kaip grožio karalienė. Paimk tai iš moters, kuri buvo pakankamai graži, kad galėtų suvaidinti vienintelę Marylin Monroe ekrane „Mano savaitė su Marylin“.

44. Halė Uoga

halle uogų pusė šlavė kirpčiukusŠaltinis

Tęskime pikselių kirpimą, nes mes jau nusileidome toje triušio skylėje ir pažvelkime į ilgesnę, kurios modelį čia sukūrė ne kas kitas, o pati Katė, Halle Berry. Pakraštis buvo išvestas į išorę naudojant lygintuvą.

45. Amy Pohler

Amy Poehler pusėje šluota kirpčiukaiŠaltinis

Jei esate juokingas, tai nereiškia, kad negalite būti viena gražiausių moterų. Tiesiog pažvelk į Amy Pohler. Jos širdies formos veidą pasaldina šoniniai kirpčiukai, o smėlio blondinė išryškina tuos nuostabius mėlynus žvilgsnius.

46. ​​Marijonas Kotiljaras

Marion Cotillard pusė šlavė kirpčiukusŠaltinis

Tai yra lengvo prancūziško grožio apibrėžimas, jei mes kada nors jį matėme. Tik pažiūrėkite, kokie lengvi ir paprasti jos plaukai ir makiažas. Plokščias lygintuvas plaukams, kavos bronzos ir tušas akims ir rudos raudonos spalvos lūpų dažai matiniai. Šlovingas!

47. Juliette Binoche

Juliette Binoche pusė šluostė kirpčiukusŠaltinis

Pabūkime Prancūzijoje šiek tiek ilgiau, nes turime pasimatymą su Juliette Binoche. Jos grožis yra ir angeliškas, ir ravissante, o jos šoniniai kirpčiukai yra skirti tam sustiprinti. Tiesiog pailsėkime ir šimtą kartą pažiūrėkime „Chocolat“, gerai? Dabar.

48. Alexa Chung

alexa chung šoniniai kirpčiukaiŠaltinis

Mes labai mylime Alexa Chung, nes ji yra tiesiog neįtikėtinas gryno oro gurkšnis, kalbant apie stilių ir grožį. Ji atrodo šiuolaikiška ir nusiteikusi, kaip ir mergina turėtų atrodyti šiais laikais.

49. Selena Gomez

selena gomez šoninė šluota kirpčiukaiŠaltinis

Štai „Instagram“ karalienės Selena Gomez nuotrauka, kai ji buvo daug jaunesnė. Tik pažiūrėk, kokia miela ir miela ji buvo su savo nekaltąja bobele, o ilgi šoniniai kirpčiukai. Nuo tada ji atsisakė pakraščio ir bobos, bet išlaikė savo plaukų spalvą.

50. Gemma Artertonas

gemma arterton pusėje šluota kirpčiukaiŠaltinis

Britų aktorė Gemma Arterton tikrai žino, kaip supinti kirpčiukų rinkinį. Jos vos pakankamai ilgos, kad nušluostytų antakius, o mes ilgesingai spoksosime į jos gardžias irisio spalvos akis. Ir tik pažvelk į tas 90 -ųjų įkvėptas garbanotas sruogas, kurios uždengia jos veido šonus!

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Štai 50 koketiškų šoninių kirptų kirpčiukų ir juos pažadinusios įžymybės.

Dabar, kai turite daugiau nei pakankamai įkvėpti, sakome, kad pasirenkate mėgstamiausią ir einate pas savo stilistą, nes nusipelnėte pertvarkymo!