50 spalvingų pintų sprogimų šukuosenų

Atmeskite viską, nes turime įspėjimą apie naujas tendencijas! Jei dar nesusigaudysi, būsi. Šukuosenos su pintomis kirpčiomis yra naujausia tendencija išeiti iš mados ir stiliaus pasaulio. Tai reiškia, kad netrukus juos pamatysite savo „Instagram“ sklaidos kanale, „Facebook“ laiko juostoje, „Pinterest“ lentose ir beveik visur kitur. Laimei, mes pagalvojome iš anksto ir sudarėme 50 pačių žaviausių pintų šukuosenų sąrašą, kad galėtumėte jas sportuoti anksčiau nei kas nors kitas. Mėgautis!

1. Heidi Klum

Net įžymybės pradėjo dėvėti šią šukuoseną, nes ji yra tokia paprasta, nereikalaujanti priežiūros ir, taip, taip labai šaunu. Pridėkite odinę striukę ir kelis sluoksniuotus sidabro ar platinos karolius ir galėsite ją pasiimti kaip dienos aprangą.

heidi klum šukavo šukuosenas

Šaltinis

2. Paauglių pinti sprogimo šukuosenos

Jie galėjo kilti iš paauglių „Instagram“ paskyrų, tačiau jie ten tikrai nepasiliko. Tačiau pinti kirpčiukai suteikia puikių asmenukių galimybių. Nukreipkite fotoaparatą tiesiai į veidą iš priekio, kad gautumėte geriausią kampą.

paauglių pintos šukuosenos šukuosena

Šaltinis

3. Dvigubos pintinės šukuosenos

Ši šukuosena yra tokia universali, kad vienintelis dalykas, ribojantis jūsų galimybes, yra jūsų vaizduotė. Jei norite, galite net padvigubėti, pridėdami antrą pynės pakopą ant pirmosios, kurioje yra jūsų kirpčiukai.

šukuosenos su dvigubu pynimu

Šaltinis

4. Jennifer Aniston

Žinoma, Jennifer Aniston nešiojo pintus kirpčiukus dar gerokai anksčiau nei kiti. Galų gale, ji yra plaukų formavimo piktograma. Tai ji „Oskarų“ ceremonijoje 2009 m., Likus vienuolikai metų iki šios tendencijos įsibėgėjimo!

Jennifer Aniston šukuosenos su pintomis sprogimo formomis

Šaltinis

5. Mielos pintos sprogimo šukuosenos

Mes teigiamai įsimylėję šią plaukų ir makiažo idėją. 2010 -ųjų pabaiga stiliaus atžvilgiu yra būtent tokia. Būkite kūrybingi ir išsilaisvinkite iš tradicinių makiažo taisyklių normų.

mielos pintos šukuosenos

Šaltinis

6. Kate Hudson

Aktorė Kate Hudson yra dar viena puiki gražuolė, pasirinkusi šukuoseną pinti sprogimą. Tai padėjo jai pasiekti šį lengvą ir bohemišką išvaizdą nuogas makiažas ir labai lengvi koralų lūpų dažai.

Kate Hudson šukuosenos su pintomis kirpčiukėmis

Šaltinis

7. Julianne Hough

Čia yra stilius, kurį galite lengvai nukopijuoti vestuvėms, jei esate pamergė arba kodėl gi ne pati nuotaka. Minkštos garbanos buvo surištos į netvarkingą šoninę bandelę, o pinti kirpčiukai priekyje suteikia ypatingo šventinio oro, kurio jums reikia.

julianne hough šukuosenos su pintomis kirpčiukėmis

Šaltinis

8. Garbanotų pintų kirpčiukų šukuosena

Šiai šukuosenai turėsite iškelti savo seną plaukų suktuką. Arba galite tiesiog pinti plaukus po dušo ir miegoti ant jų visą naktį. Ryte atsibusite nuo natūralių, laisvų garbanų.

garbanotos pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

9. Elle Fanning

Aktorė Elle Fanning tikrai yra įnoringa siela, ar ne? Arba tai įrodo jos mados ir stiliaus jausmą. Todėl būtų visiškai natūralu, kad ji vėl kreiptųsi į pintus kirpčiukus, kad dar kartą nukreiptų įnorių.

elle fanning pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

10. Pintos sprogimo šukuosenos su bandele

Tai tikrai graži šukuosena. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kaip jūs stilizuojate, nes yra graži linija tarp to, kaip atrodyti prašmatniai prancūziškai ir tarsi apsirengtumėte kaip olandų melžėja Helovino proga..

bandelės pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

11. Vidurinė dalis pintos sprogimo šukuosenos

Taip pat galite padalinti kirpčiukus viduryje ir pinti iš abiejų pusių. Tai suteiks labai simetrišką, veidrodinį vaizdą. Abus pynės galus suriškite pakaušyje, naudodami Bobby smeigtukus.

vidurinės dalies pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

12. Rožinės pintinės sprogimo šukuosenos

Tai puiki šukuosena, skirta kūrybiškumui, jei mes kada nors ją matėme. Rožiniai plaukai suteikia daug išradingos išvaizdos, o pinti kirpčiukai gali jums tai padėti. Tai tik pavyzdys, kuris mums labai patinka, bet jūs galite sukurti savo.

rožinės pintinės sprogimo šukuosenos

Šaltinis

13. Trumpi plaukai ir pinti kirpčiukai

Kirpčiukų pynimas yra puikus būdas išlaikyti jas vietoje, kol jos auga. Tai sprendimas, kai nuspręsite, kad užteks ir norite juos išauginti. Tiesiog supinkite juos ir net nepastebėsite, kad jie yra.

trumpi plaukai pinti sprogimo šukuosenos

Šaltinis

14. „Edgy Braided Bang“ šukuosenos

Viskas apie šią išvaizdą yra visiškai stulbinanti. Ilgi, pinti kirpčiukai yra tiesiog tobulas šiaudų blondinės atspalvis, kurį labai pagyvina minkštas rudas pieštuko akių kontūro pieštukas, išsklaidyti rožiniai lūpų dažai ir raudonasis nagų lakas.

blondinės pintos šukuosenos

Šaltinis

15. Dėžutės pynės ir kirpčiukai

Pintus kirpčiukus taip pat galite interpretuoti kaip priedus prie savo dėžutės pintinių ar bet kokių kitų rūšių apsauginių pintinių, kurias šiuo metu galite dėvėti. Tačiau turime įspėti, kad nebandykite to daryti namuose, o palikite tai profesionalo rankose.

dėžutės pynės pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

16. Pinti kirpčiukai ir Bobby Pins

Tai vienas iš paprasčiausių ir greičiausių būdų pasiruošti pirmadienio rytą. Pinti kirpčiukus šiek tiek žemiau kaktos linijos, o tada pynės galą pritvirtinti dideliu kaiščiu.

bobby pin pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

17. Atsitiktiniai pinti sprogimo šukuosenos

Kaip gerai tai atrodo pasimatymų vakarui? Tai puikus derinys tarp prašmatnaus ir gražaus, ir mes lažinamės, kad jūsų pasimatymas iki vakaro bus tiesiog sužalotas. Pridėkite šiek tiek lūpų dažų, kad suklaidintumėte prancūzų merginą.

atsitiktinės pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

18. „Pixie Cut“ su pintomis kirpčiukais

Taip pat galite pinti kirpčiukus, jei turite ilgą kirpimą. Tai puikus būdas papuošti trumpą šukuoseną, ypač jei lankotės madinguose renginiuose ar renginiuose, kuriems reikalingas aprangos kodas.

šukuosenos ilgomis pintinėmis pintomis kirpčiukėmis

Šaltinis

19. Jennifer Morrison

Štai dar viena garsenybė pasirinko šią nuostabią tendenciją ir ar ji neatrodo kaip Pelenė? Ilgos, tekančios, šviesios Jennifer Morrison spynos yra grožio dalykas, ypač kai jas įrėmina tokia graži pynė.

jennifer morrison šukuosenos, pintos sprogimo

Šaltinis

20. Garbanotas asimetriškas Bobas

Kalbant apie ypatingus įvykius, kuriems reikalingas aprangos kodas, čia yra dar viena šukuosena, kurią galite išbandyti. Tai asimetriška bob, susukta ir išpūsta nugaroje. Be to, kirpčiukai buvo pinti dėl papildomo žavesio.

garbanotos asimetriškos bob pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

21. Vintažinės pintos sprogimo šukuosenos

Kalbant apie šią išvaizdą, žaidimo korta, žinoma, yra neprivaloma, nebent planuojate ją naudoti kaip kito Helovino kostiumo įkvėpimą. Išskyrus tai, tai puikus vintažinis stilius, kurį galima dėvėti su retro suknele ir dirbtiniu kailiu.

vintažinės pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

22. Vestuvių pinti sprogimo šukuosenos

Tai labai paprasta, tačiau minkšta ir romantiška klasikinė trijų siūlų pynė, papuošta žydinčia šakele. Tai puikiai tinka pavasario vestuvėms ir sekančiam sodo vakarėliui. Be to, jūsų vestuvių nuotraukos atrodys nuostabiai.

vestuvių pintinės sprogimo šukuosenos

Šaltinis

23. Noisette pinti sprogimo šukuosenos

Šis blondinės ir rudos spalvos mišinys vadinamas noisette. Žodis prancūziškai reiškia „lazdyno riešutas“, ir jūs galite lengvai suprasti, kodėl šis atspalvis būtų taip vadinamas. Jis puikiai tinka žalioms akims, o jį gražiai išryškina raudoni lūpų dažai.

noisette pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

24. Brunetės pintos sprogimo šukuosenos

Mums labai patinka, kai ponios savo lūpų dažus priderina prie savo aprangos. Norint įvaldyti šį amatą, reikia daug įgūdžių ir praktikos, tačiau kai tai padarysi, tai bus visiškai verta. Raskite lūpų dažus, kurie atitinka 100 procentų, ir jūs turite nugalėtoją.

brunetės pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

25. Netvarkingos pintos sprogimo šukuosenos

Jei manote, kad pinti kirpčiukai gali būti šiek tiek per griežti ar tobula šukuosena jūsų bendram mados skoniui, tuomet visada galite pasirinkti netvarkingą versiją. Kitaip tariant, naudokite šukos galą, kad ištrauktumėte keletą laisvų sruogų.

netvarkingos pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

26. Ibizos pinti kirpčiukai

Tai vadinama Ibizos stiliumi, nes būtent tai dėvi dauguma merginų, kai atostogų metu lankosi saloje. Tai labai bohemiška ir laisva šukuosena, skatinanti visą dieną ilsėtis kaitrioje saulėje ir smėlyje klausantis „Buddha Bar“..

„ibiza“ šukuosenos su pintomis kirpčiukėmis

Šaltinis

27. Saldžios pintos sprogimo šukuosenos

Sunkus pintų kirpčiukų rinkinys taip pat puikiai tinka, jei turite labai kampuotą ar kvadratinį veidą. Šukuosenos forma iš esmės nukirs kaktą ir sumažins kampus, šiek tiek suminkštindama. Proceso metu atrodysite saldžiau.

saldžios pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

28. Žiemos pinti kirpčiukai

Pinti kirpčiukai dabar yra jūsų skrybėlių problemos sprendimas. Kokia problema, klausi? Žinote, kai žiema ir tu turi visus plaukus įkišti po kepuraite, dengiančia geriausias tavo savybes. Dabar to nereikia!

žiemos pintinės kirpčiukų šukuosenos

Šaltinis

29. Pinti kirpčiukai su juostele

Jūs taip pat galite papuošti šukuoseną su pintomis kirpyklomis, pavyzdžiui, juostelėmis. Štai patarimas – naudokite juosteles kaip būdą paslėpti visus pynimo trūkumus, ypač kai neturėjote pakankamai laiko tai padaryti puikiai.

kaspinu pinti sprogimo šukuosenos

Šaltinis

30. Gėlių ir nerijos karūna

Tai naujausia vestuvių ir ypatingų renginių tendencija, kiek tai susiję su šukuosenomis. Gėlių vainikas su natūraliomis gėlėmis, padvigubintas pintų kirpčiukų rinkiniu, kuris aplink kaktą formuojasi kaip karūna.

šukuosenos su gėlėmis pintomis kirpčiukėmis

Šaltinis

31. „Jumbo Braided Bang“ šukuosenos

Gauti „jumbo“ pynę yra daug lengviau, nei manote. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pinti kaip įprastai, o tada pirštų galiukais arba minkštu šepečiu traukti, kol sruogos pradės byrėti.

„jumbo“ pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

32. Bouffanto žvilgsnis

Štai jums grįžimas į 2000 -uosius. Tai asimetriška žandikaulio linija su bouffant nugaroje. Esame tikri, kad prisimenate tai iš 2000 -ųjų pradžios, kai juos dėvėjo kiekviena mama, kasininkė ir mokytoja.

„Braided Bang“ šukuosenos su „Bouffant Look“

Šaltinis

33. „Erzinta prancūziška pynė“

Pasilikime gražiame išpūstų šukuosenų pasaulyje šiek tiek ilgiau su šia erzinta prancūziška pynė. Jis sėdi ant ilgo kirpimo, kuris buvo nudažytas nuostabia metaline platinos blondine.

erzino prancūziškas pintas sprogimo šukuosenas

Šaltinis

34. Retro pinti sprogimo šukuosenos

Taip pat galite naudoti pintus kirpčiukus, jei norite nukreipti retro įkvėptą išvaizdą. Jie puikiai dera su raudonais plaukais ir raudonais lūpų dažais, taip pat su šia juodos ir baltos marinos apranga.

vintažinės pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

35. Pusiau pinti šukuosenos

Kitas būdas, kaip galite pinti kirpčiukus, yra virš galvos ir link nugaros, o ne tada, kai pynė seka jūsų plaukų liniją. Galite išbandyti šį būdą, ypač jei turite trumpus kirpčiukus, kurie netelpa į klasikinę pynę.

pusiau pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

36. Minimalios pintos sprogimo šukuosenos

Atminkite, kad šiek tiek nueina toli ir net mažiausios detalės yra svarbios. Jūs neturite pasitraukti iš šios tendencijos, ypač dieną, kai jūsų išvaizda turėtų būti niūri ir nepakankama.

minimalios pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

37. Pinti kirpčiukai su šonine uodega

Šoninis arklio uodega yra natūralus įstrižainės pintų kirpčiukų rinkinio tęsinys. Baigę pinti, tiesiog paimkite pynės galus, sudėkite juos kartu su likusiais plaukais iš vienos pusės ir suriškite juos plaukų juosta.

šoninės arklio uodegos pintinės sprogimo šukuosenos

Šaltinis

38. Gana pinti kirpčiukai

Tik įsivaizduokite, kaip apšvies jūsų „Instagram“ nuotraukos, kai įveiksite šią pintinių kirpčiukų tendenciją. Nukopijuokite šią išvaizdą su didžiuliais kirpčiukais ir dviem šviežiomis gėlėmis vienoje pusėje. Štai patarimas – derinkite gėles prie viršutinės spalvos.

gana pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

39. Vasaros pinti kirpčiukai

Niekas nesako vasaros kaip šviesūs plaukai ir pynės. Štai kodėl mes manome, kad radome ne tik geriausią šukuoseną, bet ir geriausią plaukų spalvą. Tai smėlio blondinė su keliais platinos įterpimais čia ir ten.

vasaros pintinės sprogimo šukuosenos

Šaltinis

40. Šiaurės šalių princesės žvilgsnis

Kalbėdamas apie platininius šviesius plaukus, kaip jaustumėtės Šiaurės princesės išvaizda? Tai vadinama dėl blondinės atspalvio, naudojamo plaukams dažyti, ir dvigubų pintų kirpčiukų vainikėlių priekyje.

šiaurietiškos princesės pintinės šukuosenos

Šaltinis

41. Pilkai pinti kirpčiukai

Dėl šių pelenų šviesių plaukų tiesiog reikia mirti. Jis buvo sumaišytas su gera pilka spalva, todėl dabar galite jį suporuoti su beveik bet kokiais akių šešėliais, kokius tik galite įsivaizduoti. Tik pagalvokite, kaip tai gerai atrodytų su purpuriniu akių pieštuku ir juodu tušu.

„Pixie“ kirptos šukuosenos, supintos pynėmis

Šaltinis

42. Vario pinti sprogimo šukuosenos

Nuo tada, kai rožinis auksas išėjo iš mados, varis ir žalvaris buvo ten, kur jie tapo karaliaujančiu spalvų paletės karaliumi ir karaliene. Tai kakavos rudi plaukai su vario pintų kirpčiukų rinkiniu priekyje.

šukuosenos iš vario pintų sprogimo

Šaltinis

43. Natūralūs garbanotų plaukų pinti kirpčiukai

Ši išvaizda yra įspūdinga dėl daugelio priežasčių, kodėl pamiršome skaičių. Natūralios garbanotos manos išdidžiai rodomos kaip liūto karvės, kirpčiukai gražiai pinti, o teatriniai auksiniai auskarai viską puikiai sujungia.

natūralios garbanotieji plaukai, pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

44. Pridedami pinti kirpčiukai

Kitas būdas, kuriuo galite patobulinti ar puošti savo pintus kirpčiukus, yra audimas juostele per paties pynimo siūlus. Padarykite tai paprastą kasdieniam naudojimui ir satininį ypatingoms progoms.

pinta sprogimo šukuosenų juostelė

Šaltinis

45. Pinti kirpčiukai mažoms mergaitėms

Pinti kirpčiukai taip pat yra fantastiškas ir stilingas būdas įsitikinti, kad plaukai nepatenka į jūsų mažosios princesės akis ir netrukdo jai žaisti ar skaityti. Ir, pripažinkime, tai yra mieliausias dalykas, kurį kada nors matėte, ar ne??

maža mergaitė pynė šukuoseną

Šaltinis

46. ​​Alyviniai pinti kirpčiukai

Jei norite prie pintų kirpčiukų tendencijos pridėti picos, viskas, ką jums reikia padaryti, tai dažyti plaukus netradicine spalva. Susipažinkite su alyvine, nauja violetine pamišimu. Tai švelnus ir miglotas tonas, kuris geriausiai veikia pavasarį.

alyvinės pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

47. Kryžminiai pinti kirpčiukai

Jei mokate pinti plaukus, žiūrite pakankamai „YouTube“ vadovėlių ir praleidžiate pakankamai valandų praktikuodami, lažinamės, kad ir jūs galite įvaldyti šias kryžmines pintines. Ir kai tai padarysite, tikrai būsite rutulio gražuolė.

sukryžiuotos pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

48. Mazguota pynė

Tačiau, jei jums visai nesiseka pinti plaukų, kaip ir daugelis iš mūsų, galite juos tiesiog nusukti. Tai mazguota pynė, kuri atrodė kaip pynimas, nors iš tikrųjų taip nėra. Tai dirbtinė pynė, bet ne dirbtinė!

mazguoti pinti sprogimo šukuosenos

Šaltinis

49. Kaskadinės pynės

Ar kada nors girdėjote apie kaskadines pintines? Štai kaip jie atrodo. Tiesa, jie dažniausiai eina ant nugaros ant labai ilgų plaukų, kurie gali palaikyti šią šukuoseną, tačiau atsiradus pintoms kirpčiukėms, jas galite sportuoti ir ant kaktos.

kaskados pintos sprogimo šukuosenos

Šaltinis

50. Gražios pintos sprogimo šukuosenos

Vienas didžiausių pintų kirpčiukų privalumų yra tai, kad jie padeda sumažinti kaktą, jei ji būtų šiek tiek didesnė, nei galbūt norėjote. Ši šukuosena taip pat gali padėti ištaisyti jūsų plaukų liniją ir padaryti ją tiesesnę arba bent jau sukurti jos iliuziją.

gražios pintos šukuosenos

Šaltinis

Išvada

Ilgai ir nuodugniai peržiūrėję mūsų išsamų pintų šukuosenų sąrašą, siūlome pasirinkti keletą mūsų idėjų ir pradėti praktikuoti savo pynimą. Pagrindinė priežastis yra ta, kad ši tendencija yra tokia nauja „Instagram“ ir „Pinterest“, kad galime beveik lažintis, jog šiais metais ją matysime „Coachella“ ir „Burning Man“. Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje, ką pasirinkote!