45 šviesios ir kietos šukuosenos mergaitėms

Mūsų paauglystės ir jaunų suaugusiųjų metai yra geriausias metas kūrybai, išbandyti naujus dalykus ir atrasti save, stilių ir madą. Vėliau gyvenime dauguma žmonių neturi tiek kūrybinės laisvės eksperimentuoti su savo išvaizda. Todėl nusprendėme sudaryti šaunių merginų šukuosenų, kurias galite dėvėti mokykloje ar laisvalaikiu, sąrašą. Bet kokiu atveju jie visi yra apšviesti.

1. Plaukų lankas Šaunios šukuosenos mergaitėms

Pradėkime nuo pintinių, nes pastaraisiais metais jos buvo pagrindinė stiliaus tendencija ir puikiai tinka paauglėms mergaitėms. Bet ne bet kokios pynės. Tai pintas lankas, kuris mokykloje sukels visokio pavydo.

plaukų lankas kietos šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

2. Pintas Mohawk

Kadangi mes kalbame apie pintines, sutikite pintą mohauką. Tai pakeitė kur kas įžūlesnį ir labiau į įsipareigojimus linkusį tradicinį mohawką, o visa tai-senojo atspindėjimas pynėmis, o ne skusta galva ir kai kuriais smaigaliais.

pintos mohawk šaunios šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

3. Šaunios merginų šukuosenos vidutiniams plaukams

Kosminės bandelės yra šaunios merginų šukuosenos pagal apibrėžimą. Tačiau geriausias dalykas yra tai, kad juos lengva pagaminti. Be to, jie yra neįtikėtinai universalūs, o tai reiškia, kad galite juos dėvėti mokykloje, klube ar mėgstamos muzikos festivalyje.

raudonos kosminės bandelės šaunios šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

4. Viršutinė arklio uodega

Galbūt Ariana Grande padarė šią šukuoseną savo parašo išvaizda, tačiau ji tiksliai neišrado rato. Paauglės merginos tai darė vienaip, kol ji nebuvo pripažinta šaunia merginų šukuosena.

geriausios arklio uodegos šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

5. Šaunios paprastos šukuosenos mergaitėms

Tai tikrai nėra daug paprasčiau nei paplūdimio bangos, ar ne? Ir jie tiesiog tokie gražūs! Galite išbandyti seną receptą miegoti šlapiais plaukais, susuktais į viršų, arba maksimaliai sulenkti tiesintuvą ir sukurti plaukas.

paplūdimio bangos šaunios šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

6. Netvarkinga pakelta šauni šukuosena mergaitėms

Puikios bandelės puikiai tinka, bet netvarkingos bandelės yra dar geresnės. Jie leidžia jums išreikšti savo kūrybiškumą ir laisvą meninę dvasią, kaip niekas kitas. Ir jūs galite juos suporuoti su džinsiniu megztuku ir baltais vyriškais marškinėliais.

netvarkinga sušvelninta šauni šukuosena mergaitėms

Šaltinis

7. „Bohemian Cool“ šukuosenos mergaitėms

Niekas nesako bohemos kaip gėlių vainikas. Tada galite dėvėti plaukus dviem žuvies uodegos pynėmis. Tai puiki vasaros šukuosena, puikiai deranti su nuoga arba minimaliu makiažu ilgoms dienoms paplūdimyje atostogų metu.

bohemiškos merginų šukuosenos

Šaltinis

8. Šaunios šukuosenos mergaitėms išleistuvėse

Išleistuvės yra didžiausia naktis, kai esate paauglys. Suknelė savaime gali būti jūsų išvaizdos akcentas, tačiau stilius taip pat turi būti švelnus. Štai šauni idėja, apimanti vyšnių žiedų kaskadą, nusagstančią minkštų senovinių bangų rinkinį.

išleistuvių šaunios šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

9. Tikrai šaunios šukuosenos mergaitėms

Kartais įdomus faktorius yra visos detalės. Pavyzdžiui, jei nešiojate paprastą šukuoseną, pavyzdžiui, viršutinę bandelę, visada galite ją pagardinti naujoviškų „Bobby“ segtukų rinkiniu. Tai yra auksinės žirklės, ir mes tiesiog dėl jų pyksime!

žirklės smeigtukai kietos šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

10. Gėlių šaunios šukuosenos mergaitėms

Kitas būdas, kuriuo galite įkvėpti gyvybės klasikinei šukuosenai, yra pridėti tikrų gėlių. Ši šukuosenos idėja puikiai tinka vestuvėms sode, nesvarbu, ar esate pamergė, ar tiesiog svečias. Štai patarimas – rinkitės didelius žiedus, kurie taip pat turi saldų aromatą.

nuostabios gėlių šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

11. Šoninė arklio uodega

Tarsi ši šoninė arklio uodega nebūtų linksma ir pakankamai tendencinga, matant, kad tai toks 90 -ųjų metimas, ji taip pat padengta mažomis baltomis gėlėmis. Tokių plaukų puošmenų galite nusipirkti specialiose parduotuvėse arba tiesiai iš „Amazon“.

šoninės arklio uodegos šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

12. Paplūdimio kietos šukuosenos mergaitėms

Kur mes visi būtume, jei paplūdimyje neturėtume šukuosenos? Visos merginos žino, kokia gali būti kova, kad jūsų plaukai būtų laimingi deginančioje saulėje, sūriame vėjyje ir drėgmėje. Tačiau paplūdimio bangos ir daugybė kondicionierių yra raktas.

paplūdimio šaunios šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

13. Šaunios šukuosenos mergaitėms su perlais

Jei turite dalyvauti įmantresniame ar elegantiškesniame renginyje, kuriame prašoma aprangos kodo, perlai visada yra atsakymas. Šie perlų smeigtukai yra kiekvienos merginos svajonė, nes jie atrodo kaip kažkas iš pasakos.

perlų kietos šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

14. „Bubble Braid“

Galite išbandyti daugybę pintinių rūšių, tačiau burbulinė pynė tikrai yra viena šauniausių. Mes net kelis kartus matėme jį ant raudonojo kilimo, įrodydami, kad tai viena šukuosena, patvirtinta įžymybių.

burbulų pynė kietos šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

15. Netvarkingas viršutinis mazgas

Tai yra viena iš paprasčiausių ir patogiausių šukuosenų, kurią galite nusivilkti. Dauguma merginų tai daro kasdien arba kai joms tiesiog bloga plaukų diena. Galite naudoti paprastą plaukų gumytę arba, jei jūsų plaukai tam nėra pakankamai ilgi, saują bobby kaiščių.

netvarkinga viršutinio mazgo šauni šukuosena mergaitėms

Šaltinis

16. Šaunios šukuosenos mergaitėms su galvos apdangalu

Galvos apdangalai šį sezoną buvo puikus būdas papildyti aksesuarus, kai nenorite ar neturite laiko kitaip šukuoti plaukų. Jie taip pat yra įdomus būdas pridėti spalvotą spalvą į nespalvotą ansamblį, jei reikia šiek tiek pagyvinti.

šaunios galvos šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

17. Šaunios šukuosenos mergaitėms su pynėmis

Tai laisva žuvies uodega arba undinė. Norėdami tai padaryti, viskas, ko jums reikia, yra pinti žuvies uodegą, kaip įprasta, ir tada pirštais traukti, kol atlaisvinsite sruogas, kad ji taptų netvarkingesnė nei įprasta. Padalinkite jį čia ir ten su dar keliomis tamprėmis.

laisvos žuvies uodegos šaunios šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

18. Šaunios šukuosenos mergaitėms su skrybėlėmis

Žiema nėra pokštas nei jums, nei jūsų plaukams. Šalta temperatūra, šaltas vėjas ir sniegas tikrai gali pakenkti tiek jūsų šaknims, tiek plaukų sruogoms. Jei turite plėtinius, žala gali būti dar didesnė. Taigi, būtinai dėvėkite skrybėlę.

šaunios beanie šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

19. Šaunios naujos šukuosenos mergaitėms

Mes teigiamai mylime kūrybingus ir išeinančius plaukų gabalus, ir tai tikrai yra geras pavyzdys. Idėja yra ta, kad jūs galite išreikšti save ir išsiųsti pranešimą naudodami plaukų priedą, kuris apibūdina jus, o ne slapukų pjaustytuvą..

auksinės papuošalai kietos šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

20. „Dip Dye Cool“ šukuosenos mergaitėms

Jei nenorite arba negalite dažyti visų plaukų, nes neturite tam leidimo pagal savo tėvus ar mokyklos nuostatus, visada galite nusipirkti dažų. Didžiausia tendencija šiuo metu, kalbant apie spalvas, yra netradiciniai atspalviai, tokie kaip geltona komiksų knyga.

dip dye kietos šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

21. „Seapunk“ tendencija

Jei nesate su tuo susipažinęs, atėjo laikas susipažinti su jūros gėrybių tendencija. Tai prasidėjo „Tumblr“ 2011 m..

seapunk šaunios šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

22. „Peekaboo Cool“ šukuosenos mergaitėms

Štai dar viena spraga, jei negalite iš tikrųjų dažyti plaukų. Išbandykite keletą nuostabių akcentų. Tai saulėgrąžų geltona spalva brunetų plaukų masėje ant labai nelygios ir netvarkingos bobos. Priešingos spalvos padeda išryškinti viena kitą.

citrinos peekaboo kietos šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

23. Netradicinės spalvos paaugliams

Rūgštinė žalia yra mėgstamiausia paauglių mergaičių visame pasaulyje. Tiesiog peržiūrėkite bet kurią pasirinktą festivalio išvaizdos knygą ir pamatysite, kad šis chemiškai atrodantis „Powerpuff Girl“ įkvėptas plaukų atspalvis yra didelis hitas.

rūgštus žalias kietas šukuosenas mergaitėms

Šaltinis

24. Kobalto mėlynos šukuosenos mergaitėms

Kobalto mėlyna klasikinė bob su sunkiais kirpčiukais, sumaišyta su visa rožine „Moschino“ apranga ir „Moschino“ logotipo auksiniais papuošalais? Taip prašau! Kur registruojamės? Tai esminė paauglių išvaizda ir galite ją nukopijuoti dabar.

kietos kobalto šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

25. Šaunios šukuosenos mergaitėms su garbanotais plaukais

Jei turite garbanotus plaukus ir norite juos šiek tiek papuošti, visada galite juos atnešti į gražias paplūdimio bangas, o ne įprastas garbanas. Šis atspalvis yra pastelinės levandos ir puikiai tinka pavasariui ir vasarai.

kietos levandų šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

26. „Coral Cool“ šukuosenos mergaitėms

Kalbant apie paauglių mergaičių vasaros šukuosenas ir spalvas, kaip išbandyti koralus – didžiausią karšto sezono tendenciją? Jūs vis tiek atostogaujate iš mokyklos, todėl galite šiek tiek rizikuoti ir pasirinkti šį miltelių ir visiškai undinės išvaizdos koralų plaukų atspalvį.

nuostabios koralų šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

27. Šaunios šukuosenos mergaitėms pastelinėmis spalvomis

Pastelė niekada neišeis iš mados kaip plaukų spalva, o tai reiškia, kad galite visiškai sukrėsti šį glam šiuolaikinį pinup stilių su medvilniniais saldainiais, gėlotais saulės akiniais, teatro karoliais, leopardo raštais, koralų lūpų dažais ir nosies žiedu. Tai labai šaunus kičas!

pastelinės kietos šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

28. Limonadas Bobas

Ši spalva vadinama limonadu ir tai yra platinos blondinės ir švelnios pastelinės rožinės spalvos derinys. Puikiai dera su slyvų ar rausvos spalvos lūpų dažais. Be to, taip pat galite dėvėti šią puikią daugiasluoksnę bobą, kuri šiuo metu yra tokia.

limonado bob šaunios šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

29. Juodos ir geltonos spalvos kietos šukuosenos mergaitėms

Puikus dalykas, kai spektre derinamos dvi priešingos spalvos, yra tai, kad vietoj susidūrimo jie išryškina vienas kitą. Taip yra ir su šia vidurnakčio brunete ir saulėta geltona spalva.

juodos ir geltonos spalvos kietos šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

30. Samurajų bandelė

Galbūt jau girdėjote apie samurajų bandelę kaip šukuoseną, kurią vyrai paprastai dėvi iš kolekcijos „vyriška bandelė – viršutinis mazgas“. Bet ar žinojote, kad taip pat galite sportuoti? Jūs netgi galite pridėti auksinį plaukų žiedą, kad jį pagražintumėte ir padarytumėte moteriškesnį.

šaunios samurajų bandelės merginoms

Šaltinis

31. Paprastos pintinės šukuosenos

Kartais, pavyzdžiui, mažiau yra daugiau, kai kiekvieną dieną reikia eiti į mokyklą. Turite pabusti kiekvieną rytą ir atlikti savo plaukų procedūrą. Kodėl nepabandžius paprastos pynės, kuri sutaupys šiek tiek laiko ir pastangų?

pinti kietas šukuosenas mergaitėms

Šaltinis

32. Šaunios šukuosenos trumpų plaukų merginoms

Jei neturite po ranka jokių plaukų aksesuarų, bet jums reikia atnaujinti savo išvaizdą ypatingam įvykiui, nereikia jaudintis. Su Bobby smeigtukais visada galite būti kūrybingi. Išbandykite du skirtingų spalvų rinkinius, priklausomai nuo jūsų atspalvio.

žalios smeigtukai kietos šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

33. Šukuosenos paaugliams su skarele

Galvos skarelės yra lengvos prabangos ir dekadentiško stiliaus įkūnijimas. Jie verčia jus galvoti apie ilgas vasaros atostogas Pietų Italijoje ir mados šou, pavyzdžiui, „Dolce“ & Gabanna ir Valentino. Ar jau išbandėte vieną?

skara šaunios šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

34. Punk Pergalės ritinys

Pergalės ritinius moterys nešiojo daugiausia penktajame dešimtmetyje kaip šventinį stilių po Antrojo pasaulinio karo, kuris greitai pateko į pagrindinę ir pop kultūrą. Tačiau jie išliko gyvi iki šių dienų vintažinio pinupo formos.

pankų pergalės ritinėlio šaunios šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

35. Nugaros pynė

Kalbėk apie pakabinamumą! Nugaros pynė su netvarkinga bandele gali būti sportuojama kartu su dirbtinės odos striuke arba dirbtinio kailio. Pridėkite blizgančią sankabą ir šiek tiek džinsinio audinio, ir jūs jau pasiruošėte kilimo ir tūpimo takams.

nugaros nerijos šaunios šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

36. 90 -ųjų „Scrunchie“

Net jei esate paauglys, gyvenantis dabartyje, jei esate madinga, turite būti bent jau girdėję apie 90 -ųjų skrudinimą. Jei matėte vieną, vadinasi, jau esate stiliaus guru. O jei turite ir naudojate vieną, mes suteikiame jums 100 stiliaus taškų už normos pažeidimą!

švelnios šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

37. Šaunios šukuosenos mergaitėms su kirpčiukais

Jei planuojate gauti kirpčiukus, pirmiausia rekomenduojame kreiptis į savo stilistą. Jis ar ji galės nurodyti, kokio tipo pakraštys geriausiai tinka jūsų veido struktūrai. Be to, ir mes negalime to pakankamai pabrėžti, nebandykite namuose kirpti kirpčiukų.

kirpčiukai šaunios šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

38. Selena Gomez

Dabar atėjo laikas pažvelgti į garsenybių paauglių šukuoseną ir pasisemti tikro Holivudo įkvėpimo. Pirmasis numylėtinis Selena Gomez, nes ji yra garsiausia ir labiausiai sekama „Instagram“ asmenybė, o tai reiškia, kad ji yra tikra tendencijų kūrėja.

selena gomez šaunios šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

39. „Dusty Lilac Cool“ šukuosenos mergaitėms

Kalbant apie netradicines spalvas, kokia nuostabi ši dulkėta alyvinė? Labiausiai mums patinka tai, kad jį galite dėvėti tiek karštu, tiek šaltuoju metų laiku, nė akies nepaliekant. Jis sklandžiai pereina iš vasaros į žiemą.

dulkėtos alyvinės kietos šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

40. „Carey Mulligan“

Britų aktorė Carey Mulligan yra paauglių svajonė su šia smėlio spalvos šviesiaplauke ilga pėdkelne. Priekyje ji turi net dviejų gijų susuktą pynę, skirtą išlaisvinti jos bruožus ir pabrėžti jos mielumą. Mums patinka tai, kad šioje nuotraukoje ji vos nešioja makiažą.

nerūpestingos mulligan šaunios šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

41. Emma Watson

Tai nėra labai įprasta, kad Emma Watson taip rizikuoja savo įvaizdžiu, nes ji paprastai yra gera mergina visame kame, tačiau čia ji su šiek tiek supaniška atmosfera į šį aukštą ir siaurą šukuoseną, dėl kurios ji atrodo šiek tiek kaip „Rockstar“.

emma watson šaunios šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

42. Emmos akmuo

Emmos Stone grožis nežino ribų ir vienas iš jo parametrų yra raudoni plaukai. Bet ar žinojai, kad Emma iš tikrųjų yra blondinė? Ji dažo plaukus raudonai, nes jai taip labiau patinka ir todėl, kad tai išryškina jos nuostabias jūros spalvos akis.

emma stone kietos šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

43. Jennifer Lawrence

Kalbant apie šaunias merginų šukuosenas, jūs negalite suklysti su Jennifer Lawrence. Ji buvo atrasta būdama 14 metų ir jai buvo pasiūlyta aktorės ir modelio pozicija, nes ji buvo tokia graži. Štai kaip tuomet atrodė aktorė.

Jennifer Lawrence kietos šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

44. Teilor Swift

Nors Tay-Tay vis dar nešioja savo garbanas ir parašytus šviesius plaukus, negalima paneigti, kad ji toli nuo savo šalies dainavimo dienų. Dabar ji atrodo kur kas labiau šlifuota, elegantiška ir brangiai atrodanti nei paauglystėje.

taylor swift šaunios šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

45. Ariana Grande

Ariana Grande kelia aukštą kartelę, kai kalbama apie šaunias merginų šukuosenas. Ji sukūrė ikonišką išvaizdą su savo aukštu arklio uodega, kurią praturtina prailginimais, kad ji atrodytų pilnesnė. Ji taip pat naudoja metalinius papuošimus, tokius kaip šie žiedai, kad suteiktų papildomos išvaizdos.

Ariana Grande kietos šukuosenos mergaitėms

Šaltinis

Išvada

Šaunios merginų šukuosenos turi vieną bendrą bruožą. Jie turi labai išraiškingai parodyti, kas esate ir kokią žinią apie save norite paskelbti pasaulyje. Galite pasiimti savo mėgstamos įžymybės užuominą, pasirinkti 90 -ųjų kirpimą, pasirinkti netradicinę plaukų spalvą arba naudoti eklektiškus Bobby kaiščius. Idėja yra eksperimentuoti ir linksmintis su savo plaukais!