50 mažų mergaičių šukuosenų, kurias dėvėti bet kokiai progai

Mažų mergaičių šukuosena žavi ir keri. Kas yra gera šukuosena mažoms mergaitėms?

Bet kokia šukuosena, kuri nedaro spaudimo trapiems plaukams ir galvos odai.

Tačiau tai nereiškia, kad mažų mergaičių šukuosenos sukasi aplink natūralias šukuosenas.

Pridėkite pynę, sukurkite pintas princesės karūnas arba pridėkite spalvingų detalių prie mišinio, ir jūs turite visiškai mielą mažos mergaitės šukuoseną.

Merginos per daug supranta savo išvaizdą. Štai kodėl tokio švelnaus amžiaus šukuosenos pasirinkimas yra puiki idėja.

Parodykite savo mažajam stebuklui jai prieinamų šukuosenų įvairovę. Ji bus geriausias jūsų rodiklis, kad pasirinkimas jai tinkamas.

1. Mažų mergaičių šukuosenos: trumpos, mielos ir akcentuotos spalvos

mergaičių trumpa šukuosenaŠaltinis

Trumpas ir vidutinio ilgio šukuosenas mažoms mergaitėms lengviausia prižiūrėti. Jūsų mažyliai visada bėga ir yra kupini energijos. Štai kodėl natūrali šukuosena, pasiekianti smakro ilgį, gali būti vienas iš geriausių mažosios princesės variantų.

Lengva šukuoti ir šukuoti, jei plaukams leidžiama laisvai tekėti. Lygiai taip pat lengva jį susieti su įvairiausiais „darbais“. Kad ir ką darytumėte, nepamirškite spalvingų plaukų segtukų, žinoma, mažosios princesės patvirtintų.

2. Natūrali šukuosena ilgiems plaukams

ilgų plaukų mažų mergaičių šukuosenaŠaltinis

Mes žinome, kad dauguma mažų merginų svajoja būti princesėmis. Labiausiai išsiskiriantis princesės bruožas yra jos ilgos, gražios šukuosenos, visada tekančios sūkurių ir bangų kaskadoje. Tai puiki mažos mergaitės šukuosena tiek dėl to, kad ji atrodo puošniai, tiek dėl to, kad ji visai netempia plaukų.

3. Mielas kirpimas mažoms mergaitėms

pintas apmušalas mažoms mergaitėmsŠaltinis

Ar ruošiatės šventiniam renginiui? Štai keletas įkvėpimų, susijusių su jūsų mažylio šukuosena. Mielas šukuosena su pinta karūna ir laisvai tekančiomis garbanomis nugaroje. Tai nesudėtinga, nuostabu ir dėl to jūsų maža mergaitė tikrai jausis kaip princesė.

4. Mielos mergaičių šukuosenos

pinta šukuosena ilgiems plaukamsŠaltinis

Tai miela šukuosena mažoms mergaitėms su ilgais plaukais. Gali atrodyti, kad norint pasiekti šį tikslą reikia nemažai įgūdžių. Nepaisant to, tai gana lengva. Viskas, ko jums reikia, yra keletas elastingų, kantrybės ir kelių bobby segtukų su gėlių dekoracijomis. Ši šukuosena puikiai tinka tiek kasdienai, tiek kaip vestuvių šukuosena mažoms mergaitėms.

5. Laisvai tekančios spynos ir galvos apdangalo šukuosena

natūralios mažų mergaičių šukuosenosŠaltinis

Tegul tos šukuosenos laisvai teka, jei jūsų mažajai princesei tai patinka. Nepaisant to, nedvejodami pridėkite bandaną, kuri atlieka dvigubą apsauginį vaidmenį. Tai gali neleisti plaukams nukristi ant veido ir sukelti dirginimą. Tuo pačiu metu jis gali švelniai apsaugoti nuo saulės spindulių.

6. Natūrali šukuosena garbanotoms mergaitėms

garbanota merginaŠaltinis

Garbanos ir ritės yra žavios. Geriausias dalykas, kurį reikia padaryti, jei jūsų vaikas sportuoja tokiomis gražiomis garbanomis, yra natūraliai juos nuleisti. Žinoma, plaukų aksesuarai niekada nepakenks. Norėdami gauti papildomos paramos, pridėkite keletą smeigtukų arba galvos juostą.

7. Šaunios mažų mergaičių šukuosenos

pinta bandelė su lanku mažų mergaičių šukuosenaŠaltinis

Laisvai pinta princesės karūna, supanti galvą ir akcentuota blizgančiu lanku, yra šukuosena be streso. Jūsų mažylis tai dievins.

8. Natūrali šukuosena su kirpčiukais

bandelės ir kirpčiukai mažų mergaičių šukuosenosŠaltinis

Kai kurios merginos yra skirtos kirpčiukams ir banguotiems plaukams. Tomis dienomis, kai nenorite nieko sudėtingo padaryti su savo merginos plaukais, leiskite jiems natūraliai spindėti. Pridėkite galvos apdangalą, tokį kaip perlų galvos apdangalas, kad pridėtumėte gražią pastabą.

9. Pintinės ir „Upsweep Little Girl“ šukuosenos

pintos mažų mergaičių šukuosenosŠaltinis

Pintinės niekada neišeina iš stiliaus. Vaikams jie yra puikus elementas, kurį galima parodyti. Ši nuostabi šukuosena su pakilimu ir pora pintinių leis jūsų mažyliui pasijusti gana ypatingai.

10. Mažos mergaitės pina šukuosenas

pintų plaukų lankų šukuosenaŠaltinis

Bet kokio tipo pynės ar susuktos pintinės jūsų vaikams atrodo stulbinančiai. Jau nekalbant apie tai, kad jie yra apsauginiai, lengvai atliekami ir atšaukiami bei tikrai patogūs dėvėti. Nesvarbu, ar tai būtų pinti košeliai, ar pinta karūnos princesė, ar viena pinta uodegėlė, į kurią žiūrime, jie visi atrodo natūraliai ir gražiai jūsų vaikui.

11. Mažos mergaitės trumpos šukuosenos

vaivorykštiniai plaukai trumpi plaukaiŠaltinis

Kalbant apie patogumą ir paprastumą išlaikyti natūralų jūsų mažylio plaukų grožį, toks trumpas kirpimas yra idealus. Ypač jei jūsų maža mergaitė turi storus tiesius plaukus, trumpa šukuosena, tobulai iškirpta, suteiks nepriekaištingai nublizgintos natos. Kreidos spalvos akcentai yra ypač šaunus jūsų vaiko elementas.

12. Aukšta bandelė, kirpčiukai ir gėlės

mažų mergaičių šukuosena aukštai pinta bandelėŠaltinis

Saunus? Už abejonių šešėlio. Šis mažylis sportuoja viena iš nuostabiausių šukuosenų, kokias mes kada nors matėme. Ilgi kirpčiukai, puikiai įrėminantys veidą, nepriekaištingas kirpimas ir spalvingas lankas palaikymui ir papildomam wow efektui.

13. Mažos juodos mergaitės šukuosenos

susukti kasytes mažoms mergaitėmsŠaltinis

Juodi plaukai gražūs. Tačiau gali būti sunku prižiūrėti ir formuoti. Štai kodėl geriausiai tinka mažos juodos mergaitės šukuosenos, žinomos kaip apsauginės šukuosenos. Šios gražios, įmantrios pynės yra viena iš šukuosenų, kurias galite išbandyti pagal dydį.

14. Vakarėlio šukuosena mažoms mergaitėms

šukuosena iš satino juostelės mažoms mergaitėmsŠaltinis

Ar jūsų mažylis ruošiasi širdies draugės gimtadieniui? Peržiūrėkite šią nuostabią linksmą šukuoseną, kurią pasiekti tikrai lengva.

15. Smakro ilgio sukimo pynės mažoms mergaitėms

smakro ilgio sukimo pynėsŠaltinis

Firminė juodos spalvos šukuosena, Senegalo vingiuotos pynės atrodo taip pat stulbinančiai mažoms mergaitėms, kaip ir moterims. Išbandykite tai su savo vaiku. Ji dievins vėsų faktorių, kurį sukėlė pynės, ir jų universalumą.

16. Trumpos šukuosenos mažoms mergaitėms

rožiniai plaukai mergaitėmsŠaltinis

Tai primena „Amelie“ šukuoseną, ar ne? Žaisminga spalva gali labai padėti sukurti specialią šukuoseną, atitinkančią jūsų mažos mergaitės asmenybę.

17. Riesto Bobo kirpimas mažoms mergaitėms

garbanota bob su gėlių plaukų aksesuaruŠaltinis

Beveik bet kokia natūrali šukuosena, kuri jums tinka, tinka ir jūsų mažyliui. Tik pažiūrėkite, koks mielas yra šis garbanotas bobų kirpimas. Supjaustyti galai ir minkšta apdaila, o jūsų maža mergaitė turi pavydėtiną šukuoseną.

18. Garbanoti arklio uodegos mažoms mergaitėms

garbanotieji košeliaiŠaltinis

Tai gali būti nenuostabu, tačiau arklio uodegos ar kojelės mažoms mergaitėms su garbanotais plaukais yra vienas iš lengviausių būdų tą karūną sutramdyti. Be to, juos lengva pagaminti ir patogu nešioti. Miela mažos mergaitės šukuosena, kuri niekada neišeina iš mados.

19. Trumpi kirpimai mažoms mergaitėms

natūralūs trumpi plaukaiŠaltinis

Kai trumpas kirpimas nebesipjauna, pagardinkite jį karoliukais. Paprašykite savo mažylės padėti išsirinkti spalvas, kurios jai labiausiai patiktų, ir kartu kiekvieną dieną sukurkite jai mielą išvaizdą.

20. Daugiasluoksnė šukuosena mažoms mergaitėms

daugiasluoksnė šukuosena mažoms mergaitėmsŠaltinis

Daugiasluoksnės šukuosenos puikiai tinka apimties ir gylio sukūrimui, ypač ploniems ploniems plaukams. Jei jūsų merginos plaukai yra tokio tipo, išbandykite sluoksniuotą kirpimą su ilgais kirpčiukais. Tai bus lengva sukurti skirtingas šukuosenas, naudojant šią kaip pagrindą.

21. Mažos mergaitės pynė šukuosenas

Mažos mergaitės pynė šukuosenasŠaltinis

Dvi olandiškos pynės, perrištos nugaroje su per dideliu lanku, puikiai atrodo per pusę aukštyn žemyn šukuosenoje mažoms mergaitėms. Tai tikrai verta bent kartą išbandyti. Žavingas tas širdies formos raštas.

22. Šukuosena plonais plaukais

vainiko pynėŠaltinis

Ploni plaukai taip pat yra gana trapūs, ypač mažoms mergaitėms. Venkite per daug šukuoti ar kurti labai griežtas šukuosenas. Ši maža pynė apsaugo plaukus, tuo pačiu suteikdama jūsų mažyliui galimybę atrodyti ir jaustis kaip princesė.

23. Pinti Pigtails Updo

pintas apmušalas mažoms mergaitėmsŠaltinis

Sukurkite vieną pynę. Padalinkite plaukus į dvi dalis. Pasukite abi dalis aukštyn ir pritvirtinkite jas satino lanku, kad atrodytų švelniai ir prašmatniai. Jūsų vaiko kaklas vasaros dienomis kvėpuos, o jos plaukai atrodys puikiai.

24. Lengvos šukuosenos mažoms mergaitėms

elastingos šukuosenos mergaitėmsŠaltinis

Gerai, mes tai pripažįstame. Atrodo, kad bet kokia šukuosena, kurioje yra daug plaukų elastinių medžiagų, lengvai pasiekiama. Patikėkite mumis, nors tai tikrai yra. Viskas, ko jums reikia, yra plonos šukos, skirtos atskirti kiekvieną plaukų sruogą, kuri bus prisegta elastinga ir daug kantrybės. Rezultatai stulbinantys.

25. Natūralios šukuosenos mažoms mergaitėms

pintas pustušisŠaltinis

Ar norite tų sūkurių pasiekti savo mažajai mergaitei? Tiesiog pasukite plaukus, kol jie drėgni, ir leiskite jiems taip išdžiūti. Atsukite sūkurius, leiskite jiems visiškai išdžiūti ir pirštais atriškite labai įtemptus ritinius. Tai natūraliai sutvarkys spalvingą šukuoseną mažoms mergaitėms.

26. Pynės ir vingiai mažoms mergaitėms

susuktos pynėsŠaltinis

Pradėkite nuo plaukų padalijimo į keturias dalis. Dvi didesnės dalys turėtų prasidėti galvos viršuje, o dvi mažesnės – į nugarą. Apsaugokite kiekvieną iš jų atskirai.

Pradėkite pinti arba sukti kiekvieną plaukų dalį. Apsaugokite juos kiekvieną kartą, kai baigsite. Ištraukite abi pintines nuo apatinės dalies link viršuje esančių ir sutvirtinkite jas lankais ir tamprėmis.

27. Natūralios šukuosenos mažoms mergaitėms

pintos natūralios šukuosenos mažoms mergaitėmsŠaltinis

Mes minėjome, kad geriausios mažų mergaičių šukuosenos yra tos, kurios nedaro spaudimo plaukams ir galvos odai. Na, ši laisva žuvies uodegos pynė yra vienas geriausių tokių mažų mergaičių šukuosenų pavyzdžių. Tai taip pat palieka daug vietos pridėti kai kuriuos elementus, tokius kaip smeigtukai ir plaukų rankogaliai, kuriuos jūsų vaikas dievins.

28. Graži X-Braided šukuosena mažoms mergaitėms

šukuosena x pintiŠaltinis

Įdomu, kaip galima pasiekti šią nuostabią šukuoseną? Padalinkite plaukus į dvi dalis ir pradėkite pinti iš abiejų pusių įstrižainės link. Kai abi pynės susitinka, užfiksuokite smeigtukais ir tęskite pinti iš priešingų pusių.

29. Natūrali šukuosena juodiems garbanotiems plaukams

natūralūs juodi plaukaiŠaltinis

Ši miela mažoji princesė puikuojasi natūralia šukuosena, puikiai tinkančia juodiems banguotiems plaukams.

30. Mažų mergaičių natūralios šukuosenos

pinta natūrali šukuosena mergaitėmsŠaltinis

Atskleiskite tas mielas strazdanas, traukdami pusę plaukų aukštyn. Jei pusiau aukštyn, pusiau žemyn „nepakanka“, naudokite plaukus nuostabiai kasai, kuri taip pat gali veikti kaip natūrali galvos juosta. Pritvirtinkite jį smeigtukais ir pasiūlykite savo mažajai princesei visą jai reikalingą komfortą.

31. Mažų mergaičių šukuosenos su karoliukais

karoliukų mažų mergaičių šukuosenaŠaltinis

Kas gali būti smagiau nei karoliukai plaukuose? Naudojami kaip plaukų rankogaliai, šie nedideli dekoratyviniai elementai puikiai tinka puošti tas pynutes, kelias plaukų sruogas arba sukurti modelį, kuris jums patiks.

32. Kompleksinės pintos šukuosenos mažoms mergaitėms

pinti ilgų plaukų mažų mergaičių šukuosenosŠaltinis

Kitas nuostabios apsauginės šukuosenos pavyzdys. Stulbinanti ir sudėtinga žuvies uodegos pynė.

33. Karoliukai ir pynės: mažos mergaitės šukuosenos

Karoliukai ir pynės Mažos mergaitės šukuosenosŠaltinis

Pintinės niekada nepraranda savo nuostabaus faktoriaus. Karoliukai visada atneša šiek tiek papildomo. Spalvingos ir žaismingos, karoliukais pintos pynės idealiai tinka kaip mažų mergaičių šukuosena.

34. Lygus arklio uodega su „Twist Braid“

pintas arklio uodega mažoms mergaitėmsŠaltinis

Ši šukuosena geriausiai atrodo tiesiems plaukams dėl susuktos pynės, kuri puošia paprastą arklio uodegą. Jei turite tai, ko reikia pinti, išbandykite šią šukuoseną savo vaikui. Jai tai patiks.

35. Mažų mergaičių arklio uodegos šukuosena

elastinga arklio uodegaŠaltinis

Arklio uodega yra klasikinė šukuosena mažoms mergaitėms ir ne tik. Čia ir ten pabandykite surišti arklio uodegą keliomis natūralios spalvos tamprėmis. Tai sukurs nuostabų efektą ir šaunią šukuoseną jūsų mažajai princesei.

36. Aukštai pintas arklio uodega mažoms mergaitėms

pintas arklio uodegaŠaltinis

Tai dar vienas klasikinio arklio uodegos variantas mažoms mergaitėms. Pasakų šukuosena privers jūsų mažą mergaitę jaustis kaip pasakų princesė.

37. Lanko kirčiuotos pigtailės vidutiniams plaukams

pigtails mažoms mergaitėmsŠaltinis

Vidutinis kirpimas su kirpčiukais žavingai atrodo mažoms mergaitėms. Norėdami padidinti mielą faktorių, suformuokite dvi aukštas košeles, padengtas lankų detalėmis ir plaukų tamprėmis. Mes dieviname šią natūralią ir lengvą šukuoseną.

38. Arklio uodegos stilius su sukimu mažoms mergaitėms

arklio uodegos stiliusŠaltinis

Padarykite arklio uodegą kuo aukščiau galvos viršuje. Paruoškite daugiau elastinių medžiagų, kad užtikrintumėte šiuos veiksmus. Į pirmąjį kuodą įpilkite dar vieną plaukų sruogą ir pritvirtinkite elastine. Tęskite šiuos veiksmus, kol pasieksite kaklo pagrindą ir leiskite kitiems plaukams laisvai tekėti.

39. Mažos mergaitės šukuosenos trumpiems plaukams

bob kirpimasŠaltinis

Ši madinga šukuosena buvo sukurta divai. Tai ne tik atrodo įmantriai ir prašmatniai, bet ir miela bei natūralu. Paprastas šukuosenos formavimas griežtomis bangomis ir naudokite švelnius plaukų produktus, kad jie liktų vietoje.

40. Šukuosenos trumpiems garbanotiems plaukams

garbanotieji košeliaiŠaltinis

Ar jums trūksta įkvėpimo, kaip suformuoti trumpus garbanotus plaukus? Paimkite atspalvį iš šios gražios princesės, kurios plaukai tvirtinami dviem aukštais košeliais.

41. Mažos mergaitės garbanotos šukuosenos

natūralūs garbanoti plaukaiŠaltinis

Šis nuostabus garbanotas manas yra natūralus. Kartais geriausias būdas suformuoti tokį įspūdingą sultingą karvą yra leisti jam laisvai tekėti. Jis gali būti susipainiojęs ir sunkiai prižiūrimas. Nepaisant to, rekomenduojama natūraliems garbanotiems plaukams retkarčiais atitrūkti nuo visų posūkių.

42. Pinti bandelių šukuosena mažoms mergaitėms

pinta bandelėŠaltinis

Pintos bandelės yra klasikinių bandelių posūkis, daug linksmesnis ir žaismingesnis jūsų mažyliams. Be to, visą dieną neturėsite šukuosenos, nes ši šukuosena visą dieną išlaiko mažylio manevrą.

43. Vestuvių šukuosenos mažoms mergaitėms

vestuvių šukuosenaŠaltinis

Vestuvės yra ypatinga proga visiems, įskaitant jūsų vaikus. Taigi kodėl gi ne elgtis su savo mažosios princesės plaukais taip, kaip elgtumėtės su savo? Šis stilingas šukuosenas su daugybe posūkių ir garbanų turi prašmatnią ir žaismingą užrašą, kuris puikiai tinka kaip vestuvių šukuosena mažoms mergaitėms.

44. Lanko bandelė mažoms mergaitėms

lanko bandelėŠaltinis

Bandelės iš balerinų? Žinoma, tik pridėjus žaismingo posūkio. Sukurkite šią lygią bandelę ir pridėkite prie jos akį traukiantį elementą.

45. Afrikos Amerikos mažų mergaičių šukuosena

natūralūs garbanoti plaukaiŠaltinis

Trumpos vestuvių šukuosenos juodiems plaukams yra stulbinančiai mielos ir gražios. Leiskite savo mažosios princesės karčiai spindėti visu savo spindesiu ir padidinkite „wow“ faktorių tik mielu lanku.

46. ​​Mažos mergaitės šukuosenos

pintas apipavidalinimas su gėleŠaltinis

Prisimeni daugybę anksčiau minėtų sruogų ir tamprių? Ši šukuosena yra šių sudėtingos išvaizdos, tačiau lengvai pasiekiamų mažų mergaičių šukuosenų variantas. Tik šį kartą plaukai, kurie laisvai tekėjo gražiomis bangomis, dabar laikomi tobulai apibrėžtoje bandelėje, pritvirtintoje elastine.

47. Mažos mergaitės šukuosena: susukta žema bandelė

susukta žema bandelėŠaltinis

Ar jaučiatės išbandžiusi kažką naujo, kalbant apie mažų mergaičių šukuosenas? Išbandykite šią susuktą žemą bandelę. Jie yra linksmi ir žaismingi ir užtrunka mažiau nei 5 minutes.

48. Mažos mergaitės šukuosenos

aukšta bandelė su lanku mažų mergaičių šukuosenaŠaltinis

Kita šukuosena, kuri gali tikti taip gerai, kaip kasdienė jūsų mažosios princesės šukuosena arba kaip vestuvių šukuosena.

49. Balerinos šukuosena mažoms mergaitėms

bejeweled balerina šukuosena mažoms mergaitėmsŠaltinis

Bandelė iš balerinos, kuri atrodo šiek tiek netvarkinga, yra tinkama jūsų mažajai princesei. Pridėkite kirpčiukus ir užtikrinsite gražią pastabą.

50. Mažos mergaitės šukuosena su kirpčiukais

peraugę kirpčiukai daugiasluoksnis kirpimas vaikamsŠaltinis

Kol kirpčiukai nepasiekia akių, jie yra sveikintinas jūsų vaiko šukuosenos priedas. Jie visada šaunūs ir tavo maža mergaitė juos dievins.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Nesvarbu, ar tai būtų „Disney“ princesė, ar įžymybės, iš kurių jūsų mažoji mergaitė ima savo užuominas, įvaldyti keletą mažų mergaičių šukuosenų yra būtina.

Peržiūrėkite mūsų 50 nuostabių mažų mergaičių šukuosenų idėjų ir semkitės įkvėpimo.