Mažų mergaičių šukuosenos: 6 paprastos pamokos

mažos mergaitės šukuosena

Dauguma mažų merginų mėgsta išbandyti naujas šukuosenas savo plaukuose, bet kaip rasti paprastų vadovėlių, kuriuos ji galėtų naudoti? Žemiau apžvelgsime mūsų mėgstamiausias mažų mergaičių šukuosenų pamokas, kad praneštume, kurias iš jų jūsų vaikui bus lengviausia tvarkyti.

Pirmiausia pagalvokime, kaip rinksime kiekvienos pamokos įvertinimus, kad žinotumėte, ko ieškoti.

Kaip mes pasirenkame savo reitingus

Pirma, mes svarstome, kaip paprasta pamoka. Net jei šukuosena yra sudėtinga ir turi daug papildomų veiksmų, šiuos veiksmus turėtų būti lengva sekti ir gerai parašyti. Tokiu būdu neturite problemų bandydami išmokti padaryti naują šukuoseną.

Mes taip pat svarstysime gerą galutinio produkto išvaizdą. Kartais plaukų mokymo priemonės turi nerealių lūkesčių, ir jūsų mažajai mergaitei gali būti apmaudu, jei jos niekada negalės priversti savo plaukų atrodyti kaip vadovėlio paveikslėliuose.

Kitas aspektas, į kurį svarbu atsižvelgti, yra šukuosenos funkcionalumas. Jūsų vaikas greičiausiai bus lauke, lakstys aplinkui ir jam reikės tinkamo būdo apsaugoti plaukus nuo purvo, maisto ir visko, kas yra šalia. Turėti sudėtingą ir subtilią šukuoseną gali neišlaikyti visą dieną.

Mūsų įvertinimai bus įvertinti nuo 1 iki 5 iš 5 žvaigždžių, atsižvelgiant į jų paprastumą, funkcionalumą ir estetiką.

– Mūsų 6 mėgstamiausios mažų mergaičių šukuosenos –

Tikimės, kad jums ir jūsų gyvenimo merginoms patinka žaisti su šiomis gražiomis ir linksmomis šukuosenomis ir kad abu rasite tai, kas jums patinka. Čia yra mūsų mėgstamiausios mažų mergaičių šukuosenų pamokos, surūšiuotos jokia konkrečia tvarka:

1. Pusiau karūninė pynė

vaikų vainiko pynimo šukuosena

Jei jūsų mergaitės mėgsta pinti plaukus, bet nenori įprastos pynės ar prancūziškos pynės, tai yra originalesnis pasirinkimas.

Jums reikės: plaukų šepetėlio, saujelės Bobio smeigtukų ir https://www.brostrick.com/beauty-tips-products/best-hair-texturizers/“>tekstūrinis purškiklis.

Pirmiausia įsitikinkite, kad visi raizginiai ir mazgai buvo iššukuoti iš jūsų vaiko plaukų, tada purškite vidutinį kiekį tekstūros purškimo. Padalinkite plaukus iš vienos pusės, kuriai ji labiau patinka, ir pasirinkite išsiskyrimo pusę su papildomais plaukais ir nusirinkite 3 vieno colio plaukų dalis.

Kai turėsite šiuos tris 1 colio skyrius, pradėkite pinti juos prancūziškai link pakaušio. Padarykite tai, pridedant daugiau plaukų į pynę nuo galvos viršaus virš pynės su kiekvienu pynės judesiu. Tęskite šią prancūzišką pynę per visą jos galvos apskritimą ir, kai pynė pasiekė kaktą kitoje pusėje, pritvirtinkite ją kaiščiais.

Jei norite, švelniai šiek tiek atlaisvinkite pynę, kad atrodytų daugiau apimties.

Mes pateikiame šią pamoką ir atrodome 4 iš 5 žvaigždžių. Tai gana paprasta, ji puikiai atrodo, ir, jei turite nerimą keliantį vaiką, tai neturėtų užtrukti. Mes nusiėmėme tik vieną žvaigždę, nes tai nelaiko visų plaukų nuo vaiko pečių, o jei jūsų maža mergaitė turi labai ilgus plaukus, tai gali būti nepatogu.

2. „Loony Braid“ su „Micro Braids“

melaginga pynė su mikro pynėmis, skirta mažų mergaičių šukuosenoms

Toliau turime pintą šukuoseną, kuri neleis jūsų vaiko plaukams nuo veido ir atrodys žavingai.

Šiai šukuosenai jums reikės: elastingų plaukų kaklaraiščių, purškimo gelio ir juostelės galui (neprivaloma).

Pradėti norėsite nuo drėgnų plaukų, kuriuos sukūrėte į aukštą arklio uodegą. Jei norite papildomo dekoro, pridėkite mėgstamą vaiko juostelę ar plaukų aksesuarą.

Paimkite nedidelę jos plaukų dalį ir padarykite įprastą trijų sruogų pynę ir suriškite ją maža, skaidriu elastiniu. Tada paimkite kitą skyrių ir pakartokite tą patį procesą.

Šiuo metu turėsite tris skirtingas sruogas. Dvi labai mažos pynės ir viena dalis nesupintų plaukų. Paimkite šiuos tris skyrius ir supinkite juos į a https://www.luxyhair.com/blogs/hair-blog/how-to-do-a-dutch-braid-hair-tutorial-for-bginners“>Olandiška pynė. Tada suriškite visą pynę kita skaidria guma.

Norėdami gauti daugiau tūrio, patraukite ir išlyginkite storą pynę, kad ji labiau sutirštėtų.

Šiai šukuosenai suteikiame 5 iš 5 žvaigždžių. Tai užtruks neilgai, jei ryte prieš mokyklą reikia nusirengti plaukus, ją lengva užbaigti ir ji puikiai atrodys visą dieną.

3. Mazguotos pynės/Pigtails

mazgų šukuosenų mezgimo pynės

Mazguota pynė yra puikus jūsų kasdienio košės/pynimo derinio posūkis. Jis turi neįtikėtinai gražią ir unikalią išvaizdą, nesudėtingas ir nereikalaujantis daug laiko.

Šiai mažos mergaitės šukuosenai jums reikės tik elastinių plaukų ir tekstūros.

Pirmiausia norėsite purkšti tekstūrą suteikiančiu purškikliu per visus vaiko plaukus. Tada padalinkite plaukus tiesiai per vidurį ir padalykite į dvi atskiras dalis.

Iš kairės dalies priekio paimkite 2-3 plaukų dalis ir padalinkite jas į dvi dalis. Tada suriškite vieną mazgą su tomis dviem dalimis, kaip ir su batų raišteliais, ir stipriai traukite, kol atsirems į vaiko galvos odą.

Pridėkite 1 colio plaukų dalį prie mazgo uodegos ir nuolat kartokite paskutinį žingsnį, kol susukta pynė pasieks pakaušį. Kai pynė bus baigta, pritvirtinkite susietą pynę elastine. Pakartokite tai dešinėje plaukų dalyje, kad gautumėte du košelius.

Šiai šukuosenai suteikiame 4,5 žvaigždutes iš 5. Mes įvertinome tik pusę žvaigždutės, nes šis procesas užtrunka šiek tiek ilgiau nei kai kurios kitos mūsų pamokos.

4. Baleto bandelė

baleto bandelė mažų mergaičių šukuosenoms

Jei ieškote kažko šiek tiek žavesnio nei įprasta kasdienė šukuosena, https://intothegloss.com/2015/09/how-to-do -a-balet-bandelė/“>baleto bandelė gali būti tik tas dalykas. Šią šukuoseną gana lengva atkartoti, ji puikiai atrodo bet kokiai progai ir gali būti padaryta greitai.

Šiai šukuosenai jums reikės: plaukų šepetėlio, tekstūrinio purškiklio, plaukų lako, plaukų kaklaraiščių ir kaiščių..

Pirmiausia turėsite papurkšti jos plaukus tekstūriniu purškikliu, kad suteiktumėte jiems papildomo sulaikymo, tada šukomis ar šepečiu patraukite plaukus į kuodą. Įsitikinkite, kad arklio uodega yra ties jos galvos vainiku, ir pritvirtinkite ją elastine.

Tada susukite arklio uodegą į virvę ir susekite ją aplink elastinę, kol baigsis arklio uodega. Galite naudoti Bobby kaiščius arba U formos kaiščius. Likusius laisvus galus įkiškite po bandele ir pritvirtinkite, kad užsifiksuotų.

Kai bandelė bus pritvirtinta, užbaikite ją lengvu arba vidutinio stiprumo plaukų laku.

Šiai šukuosenai suteikiame 4 iš 5 žvaigždžių, nuimdami tik vieną žvaigždę, nes tai gali būti netinkama kasdieniam dėvėjimui.

5. Krioklio vingis

krioklio posūkis, skirtas mažų mergaičių šukuosenoms

Jei jūsų maža mergaitė nori, kad jos plaukai būtų nusvirę, bet vis tiek nori, kad jie būtų stilingi, gali tekti pasukti krioklį. Užtruksite tik penkias minutes, o galutinis rezultatas atrodo neįtikėtinas.

Šiai šukuosenai jums reikės šukos ar plaukų šepetėlio, plaukų lako ir kaiščio.

Pradedant nuo priekinės, dešinės pusės dalies nuo 1 didelės plaukų sruogos. Tai bus jūsų pagrindinė kryptis kriokliui pasukti aplink galvą. Tada padalinkite tą sruogą į dvi vienodo dydžio dalis ir vieną kartą pradėkite jas sukti.

Tada paimkite naują pasirinktą plaukų sruogą ir padėkite ją tarp besisukančių sruogų, kad ji iškristų kaip kaspinas.

Dar kartą susukite dvi originalias sruogas. Tada pakartokite paskutinius du žingsnius iki galo pakaušyje ir link kairės ausies. Paskutinę plaukų dalį kairėje pusėje, kuri buvo pridėta, įsitikinkite, kad traukiate atgal į sruogą maždaug tą patį plaukų kiekį, kurį naudojote susuktų sruogų kūrimui. Tai užtikrina priekio pusiausvyrą.

Baigę pridėti paskutinį sukimą, paimkite kaištį ir pritvirtinkite sukimo galą virš ausies. Pabandykite kuo geriau paslėpti kaištį.

Tada naudokite plaukų laką, kad padėtumėte kontroliuoti bet kokias skraidančias vietas.

Šiai šukuosenai suteikiame 4 iš 5 žvaigždžių. Tai lengva ir paprasta, bet jei ieškote šukuosenos, kuri neleistų jūsų mergaitei plaukuotis nuo veido, tai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas.

6. Pintos bandelės

dvi merginos turi pinti plaukai

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra žavingos ir įmantrios pintos bandelės. Mums tai patinka, nes jie apsaugo plaukus nuo jūsų mažos mergaitės veido ir tuo pačiu puikiai tinka bet kokiai progai.

Šiai šukuosenai jums reikės Bobby smeigtukų, elastinių plaukų ir lankų.

Pirmiausia padalinkite vaiko plaukus tiesiai per vidurį, o tada vertikaliai padalinkite plaukus į dvi atskiras dalis. Tada suriškite arklio uodegą iš abiejų pusių su visais plaukais dviejuose skyriuose.

Padalinkite kairįjį arklio uodegą į dar dvi dalis, tada pasukite ir susipynę abi dalis tarpusavyje, kol pasieksite galą, tada pritvirtinkite plaukų gumele. Pakartokite paskutinius du veiksmus ir dešinėje uodegoje.

Kai abi pusės bus paruoštos, suriškite arklio uodegas į mažas bandeles ir užfiksuokite jas prie savo dukters galvos kai kuriais kaiščiais, kad užbaigtumėte šukuoseną. Jei ji turi daug plaukų, apsvarstykite galimybę nupurkšti gatavas bandeles plaukų lako sluoksniu, kad būtų dar geriau sulaikyta.

Paskutinės mūsų mintys

Tikimės, kad šios mažos mergaitės šukuosenos buvo naudingos jums ir jūsų dukrai. Nepriklausomai nuo plaukų ilgio ar turimo laiko, šiame sąraše turėtų būti jūsų pasirinkimas.

Kaip manote, kuri šukuosena labiausiai patiks jūsų dukrai??