30 Padėkos dienos šukuosenų, nusipelniusių savo parado

Nesvarbu, kaip praleisite Padėkos dieną, norėsite tai padaryti geriausiai. Taigi, kad jums būtų daug lengviau, mes sudarėme Padėkos dienos šukuosenų sąrašą, kad suteiktume jums visą reikalingą informaciją!

Taip pat nereikia mums padėkoti, mes visi ten buvome. Visą dieną praleidau kelyje, bandydamas grįžti namo, dieną ruošdamas maistą, arba lauki artimųjų vakarienės ir nori atrodyti kuo puikiausiai – ir tai tik keletas dažniausiai pasitaikančių atvejų.

Taigi skirkite keletą minučių, paruoškite karštą gėrimą ir leiskite sau įkvėpti šių nuostabių ir greitų Padėkos dienos šukuosenų, kurios greitai atrodys gražiai!

Padėkos dienos GIF autorius jecamartinez - Raskite & amp; Bendrinkite GIPHY

1. Padėkos šukuosena trumpiems plaukams

Padėkos šukuosena trumpiems plaukamsŠaltinis

Lengviausias būdas formuoti trumpus plaukus, ypač kai jie yra trumpi kirpimai (kaip nurodyta aukščiau), yra pridėti keletą gerai išdėstytų plaukų aksesuarų. Žaisk su barretėmis, plaukų šalikais ar audinio galvos juostelėmis.

2. Mielos Padėkos dienos šukuosenos trumpiems plaukams

Gražios Padėkos dienos šukuosenos trumpiems plaukamsŠaltinis

Yra daug mielų būdų, kaip suformuoti savo trumpus plaukus, ypač jei jie yra apie kaklo ilgį. Pasisemkite įkvėpimo iš aukščiau pintų pusinių stilių ir pridėkite lanką, kad jis taptų šventiškesnis.

3. Mielos Padėkos dienos šukuosenos vidutiniams plaukams

Gražios Padėkos dienos šukuosenos vidutiniams plaukamsŠaltinis

Būkite tendencijų viršuje ir dėvėkite plaukus viršuje. Ši pusiau aukštyn, žemyn šukuosena tinka visų ilgių plaukams-nuo trumpų iki ilgų, bet ypač gražiai atrodo ant vidutinio ir ilgio plaukų.

4. Padėkos šukuosenos vidutiniams plaukams

Padėkos šukuosenos vidutiniams plaukamsŠaltinis

Kitas šaunus būdas nešioti jums vidutinio plauko plaukus ir juos pašalinti – šukuosena. Pasirinkite vieną iš daugybės bandelių rūšių-mums patinka ši netvarkinga išvaizda su kirpčiukais ir veido rėmeliais.

5. Padėkos šukuosenos ilgiems plaukams

Padėkos šukuosena ilgiems plaukamsŠaltinis

Kaip ir tikėtasi, turėdami ilgus plaukus turėsite daug daugiau šukuosenos galimybių. Tačiau kartais geriausias būdas yra atsipalaiduoti ir patogiai atrodyti, pavyzdžiui, aukščiau esantis palaidas arklio uodega.

6. Mielos Padėkos dienos šukuosenos mažoms mergaitėms

Gražios Padėkos dienos šukuosenos mažoms mergaitėmsŠaltinis

Padėkokite savo mažajai mergaitei – ar tai būtų dukterėčia, mažoji sesuo, ar savo džiaugsmo pluoštas – mielą ir linksmą šukuoseną. Papuoškite paprastą bandelę šventine nuotaika, padarydami ją panašią į kalakutą. Puikiai tinka ir mokykliniams spektakliams!

7. Padėkos šukuosena vaikams

Padėkos šukuosenos vaikamsŠaltinis

Panašiai kaip ir šukuosena aukščiau, tai taip pat prasideda nuo bandelės pagrindo, bet šį kartą – pinta. Galite palikti jį pintinėse ir bandelėse arba pridėti Padėkos dienos palietimą, kaip šioje nuotraukoje.

8. Padėkos šukuosenos mergaitėms

Padėkos dienos šukuosenos mergaitėmsŠaltinis

Ši šukuosena puikiai atrodys įvairaus amžiaus merginoms! Pradėkite nuo paprastos šukuosenos iki pusės ir padarykite ją ypatingą, pasirinkdami ne vieną, o dvi žuvies uodegos pintines galvos šonuose-palikite jas laisvas maždaug viduryje.

9. Moliūgų bandelė Ieškokite mažų ir didelių merginų

Moliūgų bandelė Ieškokite mažų ir didelių merginųŠaltinis

Kitas saldus vaizdas, kad tik kanalai krenta ir jo atostogos, yra ši moliūgų bandelė. Surinkite plaukus į griežtesnę bandelę ir padėkite jiems priminti moliūgą, pridėdami šiek tiek oranžinių juostelių ir šiek tiek „uodegos“.

10. Padėkos šukuosenos juodoms merginoms – žvilgsnis atgal

Padėkos dienos šukuosenos juodoms mergaitėms - žvilgsnis atgalŠaltinis

Dėl garbanotų tekstūrų afroamerikietiški plaukai paprastai būdingi ir lengvai atpažįstami. Taigi maksimaliai išnaudokite savo garbanas ir palikite jas kabėti laisvai ir laisvai! Norėdami atrodyti geriau, patraukite priekį atgal.

11. Apsauginė šukuosena su pynėmis ir palaidomis uodegomis

Apsauginė šukuosena su pynėmis ir palaidomis uodegomisŠaltinis

Tai puikus afro plaukų apsaugos stilius, kurį galima lengvai padaryti taip, kad jis atrodytų šventiškai. Čia viršugalvio pynės surenkamos į kuodą su laisvais galais, o dvi veido rėmo pynės paliekamos laisvos ir dekoruojamos karoliukais.

12. Mielos lengvos šukuosenos Padėkos dienai su plunksnomis

Mielos lengvos šukuosenos Padėkos dienai su plunksnomisŠaltinis

Pridėkite vietinių amerikiečių prisilietimą ir padėkokite savo Padėkos dienos įvaizdžiui, pridėdami prie galvos juostos dvi plunksnas (ir dėvėkite jas ant kaktos) – vis tiek jokių kultūrinių asignavimų ir darykite tai tik spektakliui ar švęsti savo paveldą.

13. Pusiau bandelių šventinė šukuosena

Pusiau bandelių atostogų šukuosenaŠaltinis

Pusė bandelės yra viena iš šauniausių praėjusių sezonų tendencijų, taip pat labai universali šukuosena. Pavyzdžiui, ją galima lengvai padaryti šventiškesnę, paprasčiausiai pynus. Veido rėminimo kirpčiukai taip pat yra labai gražus prisilietimas.

14. Lengvos šukuosenos Padėkos dienai – pusė uodegos su plaukų skarele

Lengvos šukuosenos Padėkos dienai - pusė arklio uodegos su plaukų skareleŠaltinis

Plaukų šalikai ir plaukų aksesuarai apskritai labai tinka – todėl nedvejodami naudokite juos šventinei šukuosenai. Priklausomai nuo jų modelių, plaukų šalikai padės sukurti vėsią ir atsipalaidavusią ar paprastą, bet elegantišką išvaizdą.

15. Atsipalaidavusi Half Bun su Scrunchie

Atsipalaidavusi pusinė bandelė su „Scrunchie“Šaltinis

Kitas pavyzdys, įrodantis pusės bandelės universalumą. Laukiate ramaus vakaro ar išeinate su draugais? Tiesiog stilizuokite savo bandelę, pridėdami sumuštinį, kad pajustumėte nostalgiją. Eikite į tamsios ar žemiškos spalvos šukuoseną, kad atspindėtumėte sezoną.

16. Lengvos Padėkos dienos šukuosenos – pinti

padėkos pynimo šukuosenaŠaltinis

Nėra lengvesnio ir gražesnio plaukų formavimo būdo, nei juos supinti. Tai suteikia akimirksniu žavesio ir išvaizdą, kurią visi pritars ir mylės. Priklausomai nuo jūsų pynimo įgūdžių, rinkitės paprastą 3 gijų siūlą arba pakelkite ją į žuvies uodegą, prancūzišką pynę ar olandišką pynę.

17. Padėkos šukuosenų vadovėliai

Padėkos šukuosenų vadovėliaiŠaltinis

Atsižvelgiant į pasirinktos šukuosenos sudėtingumą, taip pat gali būti gera idėja ieškoti pamokos internete. „YouTube“ ar „Pinterest“ galite rasti daugybę Padėkos dienos šukuosenų pamokų.

18. Padėkos vakarienės šukuosenos

Šukuosenos Padėkos dienos vakarieneiŠaltinis

Nustebinkite visus prie Padėkos dienos stalo šia iš pažiūros sudėtinga, bet iš tikrųjų gana paprasta šukuosena. Tai atvirkštinė plaukų lanko bandelė, kurią laiko elegantiška juoda juostelė. Palikite keletą laisvų sruogų priekyje ir viskas baigta.

19. Funky Pintos žemos bandelės

Funky Pintos žemos bandelėsŠaltinis

Pasilinksminkite su savo žemomis bandelėmis ir padarykite jas visokias, pradėdami nuo pintos bazės. Arba galite pinti tik vieną iš jų arba krioklio pynę paversti dviejų bandelių išvaizda.

20. Gražios šukuosenos Padėkos dienai su paprastu kaspinu

Gražios šukuosenos Padėkos dienai su paprastu juodu lankuŠaltinis

Mes jums parodėme plaukų lanką, tačiau yra daug paprastesnis būdas sportuoti: tiesiog surinkite plaukus į apatinę uodegą ir laikykite juos vietoje su gražiu kaspinu.

21. Padėkos dienos šukuosenos – pintas Chignon

pintos šignono padėkos dienos šukuosenosŠaltinis

Šinjonas yra viena iš elegantiškiausių šukuosenų ir tinka visiems renginiams. Nuimkite savąjį kaištį ir padėkite Padėkos dieną draugiškesniu ir „atsipalaidavusiu“, pyndami.

22. Dvigubos karūnos pynimo šukuosenos idėja

Dvigubos karūnos pynimo šukuosenos idėjaŠaltinis

Kitas labai populiarus ir tinka visoms progoms šukuosena yra karūnos pynė. Būkite rutulio šaunuolis, eidami į dvigubą karūninę pynę, kurią galite dėvėti visą dieną – nuo ankstyvo Padėkos dienos parado ir net po tradicinės šeimos vakarienės. Jūs atrodysite stulbinančiai visuose!

23. Gražios šukuosenos Padėkos dienai – susukite

Gražios šukuosenos Padėkos dienai - susukiteŠaltinis

Jei pynės nėra jūsų reikalas, bet vis tiek norėtumėte kažkaip suformuoti plaukus, eikite į keletą vingių! Išimkite garbanojimo geležį ir pasukite dvi sruogas priešingose ​​galvos pusėse. Suriškite juos per vidurį ir susiraukite dar dvi ar tris sruogeles, kad atrodytumėte saldžiai ir gražiai.

24. Vamzdžių pynė su laisvais galais

Vamzdžių pynė su laisvais galaisŠaltinis

Mes jums jau parodėme kelių rūšių pintines, tačiau pasiruoškite susitikti ir pasigrožėti pypkės nuotaka. Nesunku suprasti, iš kur kilęs jo pavadinimas, ir mums tai tiesiog patinka, čia jis tęsiasi tik iki kaklo, o plaukai lieka laisvi ir laukiniai..

25. Šaunios šukuosenos Padėkos dienai – netvarkinga pusgaminė

šaunios šukuosenos padėkos proga netvarkinga pusė bandelėsŠaltinis

Seniai praėjo tie laikai, kai netvarkingi plaukai buvo susiraukę. Dabar galite dėvėti netvarkingą bandelę (arba stilizuotą jos versiją) ir atrodyti puošniai bet kuriame renginyje. Aukščiau esančią netvarkingą bandelę daro gražesnę tai, kad ji pagaminta ant natūraliai banguotų plaukų.

26. Laisva atsipalaidavusi 3 krypčių pynė

Laisva atsipalaidavusi 3 krypčių pynėŠaltinis

Tai, kad plaukai yra supinti, dar nereiškia, kad jie turi būti įtempti ir pritvirtinti vietoje. Verčiau rinkitės laisvą pynę, kuri prasideda kaklo lygyje. Itin ilgi plaukai padarys šį stilių tikrai išskirtinį.

27. Geriausia Padėkos dienos šukuosena – Elegantiška maža bandelė

Geriausia Padėkos dienos šukuosena - elegantiška žema bandelėŠaltinis

Buvo netvarkinga bandelė, dabar mes parodome jums elegantišką bandelę. Surinkite plaukus žemoje kasetėje, esančioje aplink kaklą, ir paskui pasukite plaukų sruogą. Laisvos plaukų sruogos neprivalomos, bet labai mielos.

28. Pretty Crown Braid su plaukų vainiko priedu

Graži plaukų vainiko pynė su plaukų vainiko prieduŠaltinis

Galite nusipirkti karūninę pynę arba padaryti savo plaukus vainiko pynimu ir paryškinti plaukų vainiku – rinkitės tą, kuri tinka progai. Pavyzdžiui, aukščiau esanti karūna atrodys tikrai gražiai tiek Padėkos dienos, tiek žiemos šventėms.

29. Padėkos šukuosena su plaukų aksesuarais

Padėkos šukuosena su plaukų aksesuaraisŠaltinis

Pasinaudokite plaukų aksesuarų tendencija ir žaiskite su įvairiais. Mes jau parodėme jums plaukų juostas, šveitimus ir plaukų vainikus, todėl dabar leisime švytėti!

30. Šukuosenos su gražių plaukų aksesuarais

Šukuosenos su gražių plaukų aksesuaraisŠaltinis

Jei norite paprastesnės, tačiau vis dar prieinamos išvaizdos, pasirinkite plaukų segtukus. Aukščiau pateikti yra tik keturi pavyzdžiai iš daugelio plaukų segtukų ir aksesuarų, kuriuos galima rasti šiais laikais. Naudokite juos, kad surištumėte plaukus gale arba bet kokiai šukuosenai pridėtumėte kažko.

„Happy Thanks Giving GIF by Hallmark eCards“ - suraskite & amp; Bendrinkite GIPHY

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Taigi, jūs turite tai – šauniausių Padėkos dienos šukuosenų, kurios nusipelno savo parado už tai, kokios gražios, sąrašas. Kadangi niekas neturi tiek daug laiko iki Padėkos dienos, šias užduotis taip pat lengva padaryti ir greitai.

Jie taip pat padės jums atrodyti stilingai, nesvarbu, kaip praleisite dieną – parade, tradiciniame žaidime, lauke su draugais arba kaip norite!

Taigi, kuris iš jų pateko į jūsų Padėkos dienos šukuosenų sąrašą? O gal jau esate nusiteikę kitai šukuosenai (ir jei taip, kokiai)? Palikite komentarą ir praneškite mums!