45 nuostabios šukuosenos grįžtant namo

Taigi artėja namo sugrįžimas ir jūs nežinote, kaip formuoti plaukus. Peržiūrėkite šį „Homecoming“ šukuosenų sąrašą, kurį taip pat galite naudoti kas antrą dieną!

Kai kurios iš šių „Homecoming“ šukuosenų yra tokios gražios ir lengvai dėvimos, kad tikrai norėsite jas dėvėti net ir pasibaigus šiam vidurinės mokyklos socialiniam renginiui.

Turėdami tai omenyje, mes sudarėme šį „Homecoming“ įžymybių įkvėptų šukuosenų sąrašą, kurį taip pat galite padaryti namuose. Atraskite juos visus!

1. Bohemijos šukuosenos, skirtos grįžti namo

pynės ir gėlės namo šukuosenaŠaltinis

Kaip jau žinote, pynės buvo naudojamos daugelį sezonų. Pridėkite keletą subtilių ir elegantiškų gėlių ir turėsite vieną nuostabią „Homecoming“ šukuoseną, kuri taip pat yra įkvėpta festivalio.

2. „Dirty Blonde Homecoming“ šukuosenos

purvinos blondinės namo šukuosenosŠaltinis

Jie sako, kad blondinėms linksmiau ir sprendžiant iš šios išvaizdos, mes linkę sutikti. Pinti plaukus į paprastą žuvies uodegą ir suvynioti likusias sruogas paprastomis paplūdimio bangomis. Tai puiki šukuosena šokti visą naktį!

3. Romantiška rožių pynės bandelė

romantiškos šukuosenos su šukuosenomisŠaltinis

Jei grįžimo į namus dieną esate ypač romantiškos nuotaikos, galite lengvai ją nukreipti per savo sultingas spynas. Išbandykite šią bohemišką ir elegantišką rožių pintą bandelę ir priverskite visus aiktelėti.

4. Banguotos šukuosenos grįžimui namo

banguotos namo šukuosenosŠaltinis

Pasinaudokite natūraliai banguotais plaukais ir leiskite jiems laisvai plaukti! Naudokite savo garbanojimo geležį ir daugybę aukštos kokybės plaukų priežiūros produktų, kad nukopijuotumėte šią nuožmią liūto karvės išvaizdą.

5. Netvarkinga pynė

netvarkinga pintinė namo šukuosenaŠaltinis

Mes ir toliau skaičiuojame pasakiškas pintines su šia netvarkinga žuvies uodegos išvaizda. Pažiūrėkite, kaip ji dera su šia elegantiška sidabro ir raudonos spalvos blizgučių suknele. Taip pat galite nusipirkti pusę žuvies uodegos pynę ir laisvai sulenkti likusius plaukus ir leisti jiems laisvai bėgioti.

6. Šukuosenos namo su lankais

ilgų plaukų raudonų lankų grįžimas namoŠaltinis

Pritraukite dėmesį, atlikdami paprastą šukuoseną iki pusės, žemyn ir pridėdami lanką ar juostelę prie pusiau surištos uodegos. Tai neturi būti negabaritinis, Ariel tipo lankas; paprastas ir nepakankamai įvertintas veiks.

7. Natūraliai atrodančios šukuosenos grįžimui namo

Brunetės šukuosenos namoŠaltinis

Kai jūsų natūralūs plaukai yra tokie pat stori, sodrūs ir puošnūs kaip šios merginos, jums nereikės pernelyg rūpintis jų formavimu „Homecoming“. Tiks paprastas netvarkingas mazgas ant galvos su kai kuriomis išbėgusiomis sruogomis.

8. Plaukų lankas pusiau į viršų

plaukų lankų grįžimo namo šukuosenaŠaltinis

Jei paprastas juostelės lankas, kurį pristatėme anksčiau, jums neatrodo tinkamas, kodėl nepavertus savo plaukų lanku? Internete yra daug pamokų arba galite paprašyti draugo ar stilisto, kad tai padarytų už jus.

9. „Elsa Homecoming“ šukuosena

elsa šaldytos šukuosenos namoŠaltinis

Nukopijuokite ledo karalienės išvaizdą, jei ieškote nuostabių pintų šukuosenų! Mes kalbame apie Elzą iš „Frozen“ ir galite lengvai nukopijuoti jos išvaizdą, ypač jei turite platinos ar ledinių šviesių plaukų.

10. Vintažinės garbanos šukuosenos

senovinės garbanos namo šukuosenosŠaltinis

Jūs negalite suklysti su kai kuriomis senovinėmis Holivudo garbanomis! Jie atitinka bet kokią veido kaulų struktūrą ir netgi padeda ją pailginti, suteikdami elegancijos ir klasės jausmą ir priversdami jaustis kaip diva!

11. Klasikinė raudona O’Hara išvaizda

klasikinės išvaizdos raudonos oharos namų šukuosenosŠaltinis

Kaip jaustumėtės, jei vieną naktį galėtumėte atrodyti kaip Scarlet O’Hara? Pasiekite šią išvaizdą eidami į laisvas pirštų bangas ir, žinoma, raudoną suknelę su dirbtinio kailio boa.

12. Šukuosenos namo su pergalės ritiniais

pergalė ritinėja namo grįžtančias šukuosenasŠaltinis

Dar viena klasikinė retro išvaizda, kurią galite nukreipti į savo namų grįžimą, yra „Victory Rolls“. Jie buvo labai populiarūs 40 -aisiais ir nuo to laiko išliko stiliaus ir gero skonio kuokšteliais.

13. Netvarkingas viršutinis mazgas

netvarkinga viršutinio mazgo namo šukuosenaŠaltinis

Jei norite, kad viskas būtų paprasta, eikite į „Homecoming“ šokį su tomis pačiomis šukuosenomis, kurias naudojate mokyklai. Vykdykite aukščiau pateiktą pavyzdį ir tiesiog surinkite plaukus aukštoje bandelėje, naudodami mazgo spurgą.

Suteikite jai elegancijos, ištiesindami likusius plaukus ir palikdami veidą įrėminančias sruogas.

14. Glamūrinės šukuosenos sugrįžtant namo

„Glamor Homecoming“ šukuosenosŠaltinis

Nors atrodo, kad tai labai sudėtinga pompa ir kažkas, ką Marie Antoinette galėjo dėvėti, šią šukuoseną nustebinti lengva.

Pradėkite sukdami plaukus į laisvas bangas. Tada naudokite saują spenelių, kad pritvirtintumėte juos ant galvos ir viskas!

15. Charlize Theron

charlize theron homecoming šukuosenaŠaltinis

„Dior“ veidas jau daugelį metų mažai ką daro Charlize Theron, bent jau mūsų akimis. Galite nukopijuoti šią žavingą šoninės bandelės šukuoseną savo namų šokiui, įskaitant deimantinę galvos juostą.

16. „Victory Rolls“ šukuosenos

retro šukuosenos namoŠaltinis

Čia yra nuostabi idėja tiems, kurie turi vidutinio ilgio plaukus. Padalinkite jį iš vienos pusės, naudokite papildomus plaukus, kad sukurtumėte pergalės ritinį, ir priešingoje pusėje pridėkite gražių raudonų rožių.

17. Sudėtinga viršutinė bandelė

pinti viršutinės bandelės namo šukuosenosŠaltinis

Tai nebus taip lengva ištraukti savarankiškai. Jums reikės bent šiek tiek pagalbos, jei ne specialistas, kad sukurtumėte šią aukštą bandelę, kuri sujungia prancūzišką tvistą su prancūziška pynė. Jei jūsų plaukai nėra pakankamai ilgi, naudokite pynimą.

18. „Ombre Fishtail“ šukuosenos grįžimui namo

ombre fishtail šukuosenos namoŠaltinis

Mums patinka absoliučiai viskas šioje nuotraukoje, žinoma, pradedant plaukais, kurie yra nuostabiai netvarkinga ombre negabaritinė žuvų uodegos pynė ir baigiant varine blizgučių suknele su plačia atvira nugara.

19. Rožinių rožių šukuosenos

rožinės rožės viršutinės bandelės namo šukuosenosŠaltinis

Kodėl gi nepasilikus jaunatviškos dvasios ir vietoj blizgučių ir sunkaus makiažo, pasirūpinkite rožinėmis rožėmis plaukuose! Ši netvarkinga šukuosenos šukuosena puikiai tinka visų spalvų ir ilgio plaukams.

20. Ilgos ir saldžios sugrįžimo namo šukuosenos

pusė aukštyn pusė namo šukuosenosŠaltinis

Tai yra viena geriausių „Homecoming“ šukuosenų, jei turite ilgus plaukus ir tikrai nenorite jų ištraukti.

Be to, juos nuimti namuose yra nepaprastai paprasta-tiesiog naudokite garbanojimo geležį, kad sukurtumėte netvarkingas garbanas, ir žiūrėkite į šoną, arba prisegkite jas per pusę.

21. Šukuosenos namo su švelniomis garbanomis

minkštos garbanos namo šukuosenaŠaltinis

Tai šiek tiek tvarkingesnė aukščiau esančios išvaizdos versija, nes garbanos yra daug labiau apibrėžtos ir sujungtos – puikiai tinka, jei norite atrodyti labiau sutvarkytos. Tačiau šukuosenos esmė ta pati.

22. Elegantiška žema bandelė

elegantiškos šukuosenos su žemomis bandelėmisŠaltinis

Ši elegantiška šukuosena su žemomis bandelėmis puikiai tinka vakariniam renginiui. Suporuokite jį su dideliais auskarais ar karoliukais ir gausite laimingą išvaizdą!

23. Vintažinės garbanos pusiau bandelėse

senovinės garbanos bandelėse namo šukuosenosŠaltinis

Su senovinėmis garbanomis galite padaryti tiek daug dalykų! Įdėję juos į vietą, jums nereikia leisti jiems tekėti pečiais. Taip pat galite juos prisegti, kad susidarytų ši išskirtinė maža bandelė.

24. Vidutinis Bobas

senovinės garbanos vidutinio bobo namų šukuosenosŠaltinis

Šios pirštų bangos puikiai tinka merginoms, turinčioms vidutinio ar pečių ilgio plaukus. Be to, jie puikiai tiks, jei pasirinkta suknelė turi mylimojo karolius. Retro matinis makiažas taip pat yra pasakiškas!

25. Paprastas arklio uodega

paprastos arklio uodegos šukuosenosŠaltinis

Rinkdamiesi šukuosenas „Homecoming“, atminkite, kad jos taip pat turi būti patogios. Todėl kodėl gi nepasirinkus paprasto arklio uodegos, kurios galuose puikios garbanos ir šoniniai kirpčiukai?

26. Laisvos šukuosenos, skirtos grįžti namo

laisvos šukuosenos, skirtos grįžti namoŠaltinis

Tęsdami tą pačią pastabą, kad esate patogūs, tačiau atrodote spalvingi, čia yra netvarkingiausios netvarkingos bandelės, kurioms visi pasuks galvą, kad geriau pažvelgtų į jus. Naudokite garbanojimo geležį, kad gautumėte laisvas sruogas.

27. Šukuosenos namo su Tiaras

namo šukuosenos su diademaŠaltinis

Kas gali būti geresnis būdas nukreipti savo vidinę princesę, nei nešioti tikrą diademą plaukuose? Norėdami sutelkti dėmesį į diademą, eikite į šoninę pynę ar šoną nušluostytą netvarkingą arklio uodegą. Sumažinkite savo makiažo kiekį ir įsitikinkite, kad turite tinkamą suknelę.

28. Grįžimo namo šukuosenos ilgiems tiesiems plaukams

namo šukuosena ilgiems tiesiems plaukamsŠaltinis

Čia yra labai paprastas būdas dėvėti plaukus „Homecoming“ šokio metu, ypač jei jie ilgi ir tiesūs.

Pasirinkite dvi vidutinio dydžio sruogas ir susukite jas paprastu mazgu. Tada viskas, ką jums reikia padaryti, yra užfiksuoti jį kai kuriais Bobio smeigtukais ir baigsite!

29. Rita Ora

rita ora šukuosena namoŠaltinis

Bėgant metams Rita Ora tapo tikra mados ir grožio ikona. Čia ji atrodo labai žavingai, puikiai banguotais plaukais ir blizgančiu makiažu – visa tai galite nukopijuoti savo „Homecoming bash“.

30. Deimantinės galvos juostos šukuosenos

deimantinės šukuosenos namoŠaltinis

Jei tiara, kurią mes pasiūlėme kelioms aukščiau pateiktoms nuotraukoms, tiesiog nepadės, tuomet visada galite pasirinkti deimantinį galvos apdangalą. Ši šukuosena įkvėpta „Flapper“ mados, o makiažas išlieka minkštas ir erdvus.

31. Vestuvių bandelių šukuosenos

Puošnios vestuvių bandelės šukuosenos namoŠaltinis

Jūs visada galite šiek tiek apgauti ir pasiskolinti savo „Homecoming“ stilių iš tų, kurie paprastai dėvimi vestuvėse. Čia yra nuostabi negabaritinė viršutinė bandelė, kuri tiesiog laukia, kol bus išimta sukti šokių aikštelėje.

32. Bohemijos hipsterių šukuosenų įkvėpimas

trumpos šukuosenos namoŠaltinis

Kitas įkvėpimo šaltinis gali būti vadinamasis „festivalio įvaizdis“. Paimkite, pavyzdžiui, šią šukuoseną-ji pirmą kartą buvo pastebėta „Coachella“ ir „Burning Man“ ir nuo to laiko pradėjo pasirodyti visur.

Jūs galite siekti šios išvaizdos, net jei turite plonus plaukus, o pinta karūna atrodo dar geriau, pridėjus natūralaus prisilietimo. Be to, nebijokite jų suporuoti su viena ar keliomis netradicinėmis plaukų spalvomis.

33. Katy Perry

katy perry namo šukuosenosŠaltinis

Mes visiškai įsimylėję šią auksinę galvos juostelę ant olandiškos melžėjos pynės. Tai nuostabus būdas pridėti šiek tiek picos prie kitaip paprasto šukuosenos. Be to, padarykite jį taip, kaip norite!

34. Pridėkite keletą auksinių žvaigždžių

auksinių žvaigždžių namo šukuosenosŠaltinis

Būsite auksinė vakaro žvaigždė, jei pasirinksite sportinius plaukų aksesuarus, tokius kaip šie. Kad ir kokia paprasta ir paprasta būtų jūsų šukuosena, šie šinjonai atrodys taip, lyg prie jos praleistumėte valandas!

35. Sophie Turner

sophie turner šukuosenosŠaltinis

Be netradicinio grožio, Sophie Turner taip pat žinoma dėl savo labai prabangių ir saldžių spynų.

Čia ji sportuoja viena iš paprasčiausių šukuosenų, aukšta arklio uodega ir vis dar atrodo stulbinančiai! Paimkite jos knygos puslapį ir darykite tą patį!

36. Gigi Hadidas

gigi hadid namo šukuosenosŠaltinis

Gigi čia sportuoja labai laisva, netvarkinga ir patogi bandelė. Išvaizdą užbaigia kelios sruogos, kurios laisvai įrėmina jos veidą. Bet tai, ką mes tikrai dieviname, yra jos plaukai su tokiais apsvaigimo vertomis blondinėmis ir karamelės spalvomis.

37. Alicia Vikander

alicia vikander homecominh šukuosenaŠaltinis

Nuostabioji švedų aktorė užkariavo mūsų širdis filme „Danų mergina“, o dabar su šia paprasta šukuosena ji pelnė keletą pagrindinių mados taškų. Buvusi baleto šokėja yra tikras įkvėpimas mums visiems!

38. Faux Mohawk

dirbtinės mohawk šukuosenos namoŠaltinis

Jei ieškote šiek tiek pranašesnio plauko, norėdami grįžti namo, siūlome eiti į dirbtinį mohawk. Jame yra visas pankroko požiūris, apie kurį galite svajoti, jums iš tikrųjų nereikia keisti įprastų plaukų.

39. Emma Watson

Emma Watson šukuosena namoŠaltinis

Jei ką, Emma Watson yra pagrindinis elementas, kai kalbama apie eleganciją ir gerą skonį. Pasiskolinkite šią porcelianinę lėlės išvaizdą ir atlikite tai keliais paprastais žingsniais. Išimkite garbanojimo geležį ir tinkamai ją panaudokite!

40. „Blake Lively“

blake lively susitiko su šukuosenomis namoŠaltinis

„Homecoming“ šukuosenos negalima padaryti geriau nei sukuriant panašią į Blake Lively išvaizdą „Met Gala“. Ji ne tik dėvėjo išskirtinę rožių spalvos suknelę, bet ir plaukai buvo tobuli!

41. Paprastos grįžimo namo šukuosenos

paprastos tiesios namo šukuosenosŠaltinis

Kartais mažiau iš tikrųjų yra daugiau. Todėl, jei dėvite išraiškingą suknelę, negabaritinius papuošalus ar dramatišką makiažą, galite tiesiog ištiesinti plaukus, kad juos suformuotumėte. Nebijokite eiti minimaliai!

42. Pynės Galore

pynės namo šukuosenosŠaltinis

Kaip jau minėjome anksčiau, pynės yra populiarios kaip niekada! Pavyzdžiui, tai yra paprastos prancūziškos pynės, kurios buvo susuktos aukštyn kojomis ir pritvirtintos prie galvos, naudojant kai kuriuos kaiščius.

43. Rožė Byrne

rose byrne sunkūs kirpčiukai namo šukuosenosŠaltinis

Jei turite sunkius kirpčiukus, aktorė Rose Byrne turėtų būti jūsų įkvėpimo šaltinis. Tai jos sportinis labai retro bitynas, su kirpčiukais, kurie beveik uždengia akis, ir keliomis laisvomis sruogomis, kurios įrėmina jos veidą.

44. Jennifer Aniston

jennifer aniston oscar šukuosena namoŠaltinis

Tai nuostabiai paprasta šukuosena su mažais kasos kirpčiukais ir teiginiu, kad Rachelė ieško likusių plaukų, tačiau Jennifer Aniston atrodo tiesiog neįtikėtinai.

45. Margo Robbie

Margo Robbie šukuosenos namoŠaltinis

Jei jūsų šventė bus oficiali ir elegantiška, turite įkvėpimo šaltiniu kreiptis į Margo Robbie. Čia ji su žemu šignonu, šoniniais plaukais ir nuoga makiažu.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Taigi jūs turite jas, kai kurias gražiausias, šauniausias ir lengviausias „Homecoming“ šukuosenas, kurias galite dėvėti ir netgi padaryti patys (arba šiek tiek padedamos).

Kurį iš šių dėvėsite grįžtant namo? O kiek prisitaikysite dėvėti kasdien? Palikite komentarą ir padiskutuokime!