Helovino šukuosenos: 60 neįtikėtinų idėjų – nuo itin kūrybingų iki labai greitų!

Šiltos vasaros vasaros dienos praėjo, bet tai nereiškia, kad nustosite linksmintis su plaukais, toli gražu ne! Tik vienas žodis: Helovinas.

Vasara yra puikus (ir įtemptas) laikotarpis jūsų plaukams, nes be visų puikių būdų, kaip galite formuoti savo plaukus festivaliui, taip pat turite tiek daug plaukų spalvų idėjų, tiek daug atnaujinimų, kuriuos reikia išbandyti – ypač miela ir praktiška kovoti tvanki saulė.

Dabar, kai karšta vasara baigėsi, galite nuleisti plaukus, leisti jiems šiek tiek atsikvėpti ir pradėkite planuoti savo rudens įvykius. Apsvarstykite naują rudens spalvą, planuokite „Homecoming“ ir, žinoma, didžiausią metų išvaizdą keičiančią naktį: Helovinas.

Mes esame čia, kad padėtume jums surinkti visą jums reikalingą Helovino šukuosenų įkvėpimą, viską viename sąraše! Nuo garsių kino personažų iki istorinių & mitinės figūros, iki atlaidžios išvaizdos, slinkite žemyn ir pasiruoškite išgąsčio ir linksmybių nakčiai!

Nicole Kidman 90S GIF - Raskite & amp; Bendrinkite GIPHY

I. Popkultūros įkvėpimas

1. Raudonplaukė meilė – Ginny Weasley

Džinnis Vizlis raudonas banguotas plaukas

Šaltinis

Nesvarbu, ar jums patinka jos filmo versija, ar ne, negalite paneigti, kad Ginny Weasley buvo nuostabus Hario Poterio personažas.

Arba kad ją vaidinanti aktorė Bonnie Wright turi nuostabius plaukus. Visą šią išvaizdą taip pat lengva pakartoti! Tiesiog šiek tiek sulenkite plaukus ir ištraukite lazdelę.

2. Hermiona Granger – Arba netvarkingi plaukai, nesirūpinkite!

hermione granger netvarkingi plaukai

Šaltinis

Tikriausiai visų mėgstamiausia ragana Hermione Granger daugumoje filmų sportavo netvarkingus plaukus. Ji buvo protingiausia savo kartos ragana, todėl tikriausiai žinojo geriau, tad kodėl gi ne nukopijuoti jos išvaizdą?

3. Ragana Bellatrix Lestrange – garbanota iki maksimumo

bellatrix lestrange netvarkingi plaukai

Šaltinis

Taip pat netvarkinga trumpaplaukė ragana ir gerbėjų mėgstamiausia, tačiau dėl priešingų priežasčių. Garbanotoms merginoms tai padaryti bus labai paprasta.

Taip pat rekomenduojame kopijuoti tik Bellatrix išvaizdą, o ne jos požiūrį. Juk niekas nenori atsidurti Azkabane.

4. Valdykite juos visus – „Khaleesi Hair“

khaleesi plaukų pynės

Šaltinis

Mes taip nesigilinsime, kaip baigėsi mamutas ir nepaprastai garsus Sostų žaidimas. Vietoj to, parodoje vis tiek žavėsimės nepaprastomis šukuosenomis ir rekomenduosime šiuos pintus „Khaleesi“ įvaizdžius.

5. Jaunoji Arya Stark

jauna arija Stark

Šaltinis

Arya Stark įkvepia tiek daug dalykų, kad jos šukuosenos dažniausiai užima antrą planą. Vis dėlto tai puiki išvaizda, kurią galima nukopijuoti Helovino proga, taip pat lengva ir reikšminga! Tai geras pasirinkimas vidutinio ilgio plaukams.

6. Valdovas šiaurėje – Sansa Stark Braids

sansa stark šukuosena

Šaltinis

Vyresnioji Starko sesuo taip pat turėjo nemažai kelionių, o pabaiga daugiau nei tiko jos kovoms. Vis dėlto mes ten nesiruošiame, todėl tik nurodysime daugybę nuostabių vienos Sansa Starko šukuosenų iki pusės.

7. Princesės Lėjos šoninės bandelės

princesė rasti šonines bandeles

Šaltinis

Mūsų širdžių karalienė, dabar mes kalbame apie daugiau nei ikoninę princesę Lėją. Nesivaržykite nukopijuoti jos pirmojo žvilgsnio, šoninės bandelės, niekas prieš tai nieko nepasakys.

8. Tegul jėga būna su jumis – Rey Hair

rey žvaigždžių karų plaukai

Šaltinis

Čia nėra spoilerių, tik įkvėpimas. Trijų Rey bandelių išvaizda tapo simboliška gerokai anksčiau, nei sužinojome daugiau apie ją ir jos istoriją. Tegul „Hair Force“ yra su jumis šiuo atveju, tačiau jums reikės šiek tiek kantrybės.

9. „Wonder Woman Infinity Braid“

stebuklas moteris begalybės pynė

Šaltinis

Mes nesakome jums pakartoti visos „Wonder Woman“ išvaizdos nuo tada, kai ji dar buvo „Themyscira“, tačiau jos pynė yra gana graži, kad nebūtų įtraukta į šį sąrašą.

10. „Wakanda Forever“-juodosios panteros įkvėptos pynės

šuri juodos panteros pynės

Šaltinis

Filme su daugybe puikių personažų nusprendėme sutelkti dėmesį į Shuri, Wakandos princesę ir neabejotiną genijų.

Mes nepradėsime jos girti (reikia per daug laiko), tik nurodykite, kad galite visiškai panaudoti jos pintines kaip plaukų įkvėpimą. Nepamirškite būti tokie šaunūs ir sukrėsti juos taip pat, kaip ji.

11. Juodosios našlės Helovino šukuosenos

juodos našlės šukuosenos

Šaltinis

Ši nuotrauka yra pagrindinis Helovino šukuosenų įkvėpimas, kai galite pasirinkti bet kurią arba visas šias puikias Juodosios našlės šukuosenas.

Nesvarbu, ką pasirinksite, jūs tikrai atrodysite kaip šis šlykštus, kuris ištirpdė mano širdį ir nusipelnė pasaulio.

12. Skarlatos raganos plaukai

rausva ragana banguoti plaukai

Šaltinis

Kitas raudonplaukis MCU šmaikštuolis, kreipkitės į „Scarlet Witch“ ar „Wanda Maximoff“ ir leiskite banguotiems variniams plaukams tekėti žemyn pečiais arba perkelkite dalį jų į priekį.

13. Daktaras Kvino žvilgsnis (žinai, dar prieš jai tapus Harley

daktaras harley quinn

Šaltinis

Prieš tapdama „Harley Quinn“, kurią pamatysite žemiau, daktarė Harley Quinn savo šviesius plaukus šukuodavo banguotu, atšokusiu būdu. Pabandykite pakeisti, jei nesidomite garsiausia jos išvaizda.

14. „Harley Quinn Halloween“ šukuosenos

Harley Quinn savižudžių būrio plaukai

Šaltinis

Jūs tai matėte visur, tikriausiai ir toliau matysite, tad kodėl gi nepabūgus šios tendencijos ir pasilinksminus? Išbandykite „Harley Quinn“, po „Joker“ įkvėptą Helovino išvaizdą-šiais metais galite būti vienintelė.

15. Getsbio įkvėptos pirštų bangos

daisy puikus gatsby plaukai

Šaltinis

Įdomu apie žalią šviesą? Nesunku suprasti, kodėl Gatsbis patiko Daisyi, ypač kai matai, kaip ji sportuoja prie šios nuostabios itin trumpos ir dailios bobos su nuostabiu galvos apdangalu. Nors tik nukopijuokite jos išvaizdą.

16. „Holly Golightly Updo“

blizgūs plaukai

Šaltinis

Kitą dieną galbūt nepusryčiaujate „Tiffany’s“, tačiau tai nėra priežastis nepasisemti įkvėpimo iš Holly Golightly ikoniško įvaizdžio. Nė viena detalė nėra neprivaloma. Gerai, gal tik pusryčiai.

17. Margot Tenenbaum „Ultra Sleek“ & Tiesus Bobas

margot tenenabum aptaki bob

Šaltinis

Paslapties karalienė ir tiesios bobos, galite lengvai nukopijuoti Margot Tenenbaum kirpimą, ypač jei norite meniško jausmo. Nepamirškite apie barretę ir padarykite ją raudoną!

II. „Disney“ & Vaikystės įkvėptas

18. Tinkerbell‘s High & Pilna bandelė

tinkerbell plaukai ir kostiumas

Šaltinis

Joks Helovino šukuosenų sąrašas nebūtų pilnas be „Disney“ įkvėpimo. Tik pažiūrėkite, kaip nuostabiai atrodo ši miela ponia savo „Tinkerbell“ kostiumu. Tai verta vakarėlio ir „cosplay“ apdovanojimo!

19. Rapunzel, nuleisk plaukus

Rapunzel tiesūs šviesūs plaukai

Šaltinis

Būtume nufotografavę animaciją, tačiau tai puikus Rapunzel plaukų pavyzdys: ilgi, tiesūs ir šviesūs. Priklausomai nuo pageidaujamos „Rapunzel“ versijos, galite pridėti ir kai kurių pintinių!

20. „Cruella De Vil“ – arba bet kokie kiti du tonai

cruella de vil plaukai

Šaltinis

Nereikia visapusiškai naudotis „Glenn Close“ dėl savo „Cruella de Vil“ kostiumo (nors ji atrodo nuostabiai).

Tiesiog pasisemkite įkvėpimo iš jos dviejų atspalvių plaukų. Dauguma dviejų tonų plaukų derinių gali sukurti puikias Helovino šukuosenas.

21. Trečiadienio „Addams Double Pigtails“

trečiadienis addams dvigubos pynės

Šaltinis

Norėdami gauti vieną iš lengviausių Helovino šukuosenų ir kostiumų, tiesiog eikite Addams keliu. Nukreipkite savo vidinį trečiadienį su dviem poromis ilgų košelių. Šypsotis yra neprivaloma ir nerekomenduojama.

22. Minnie Mouse bandelės

minnie pelės bandelės

Šaltinis

Mielas įspėjimas! Šios „Minnie Mouse“ bandelės atrodys žaviai, nesvarbu, ką nuspręsite dėvėti, ypač todėl, kad jos yra jūsų tikri plaukai, o ne galvos apdangalas. Vis dėlto siūlytume apsirengti elegantišką juodos spalvos taškuotą suknelę.

23. Būk ledo karaliene – kanalas Elsa iš „Frozen“

elsa sustingusi šukuosena

Šaltinis

Karalienė Elza iš „Frozen“ buvo didžiausias prancūziško pynimo įkvėpėjas, net jei ji yra animacinis filmas, todėl nukreipkite savo vidinę ledo karalienę ir eikite į „Elsa“ išvaizdą.

24. Alisos stebuklų šalyje šukuosenos Helovinui

Alisa stebuklų šalies plaukuose

Šaltinis

Galite lengvai pasinerti į šį ir pasisemti įkvėpimo iš pačios Alisos ar kitų filmo personažų – pagalvokite apie Baltąją karalienę ar net širdžių karalienę ar pašėlusią skrybėlę (moteriška versija).

III. Istorinis & Istorinės figūros & Laikotarpiai

25. Karalienės Viktorijos karališkoji bandelė

karalienės Viktorijos karališkoji bandelė

Šaltinis

Karališkasis įkvėpimo šaltinis, pažodžiui. Pažvelkite į daugybę šukuosenų, kurias dėvėjo Jenna Coleman, vaizduodama karalienę Viktoriją televizijos seriale „Victoria“, ir išsirinkite labiausiai patinkančią..

Ši žema ir elegantiška bandelė puikiai veikia ir ją daro piktograma iš žemai suvertų plaukų sruogų, kurios įrėmina veidą ir po to sugaunamos į bandelę.

26. Marie Antoinette (Bet laikyk galvą)

marie antoinette šukuosena

Šaltinis

Taigi jūs einate į teminį vakarėlį, konkrečiau klasišką, ir nežinote, ko ieškoti?

Tada valgykite pyragą ir eikite į Marie Antoinette išvaizdą, įkvėptą Kirsten Dunst filmo! Tačiau nepraraskite galvos ir eikite į šį aukštą ir garbanotą pompadūrą, o ne peruką,

27. Džekas O.

jackie ar plaukai

Šaltinis

Išlaikykite tai madingai ir rinkitės Jackie O. įkvėptas Helovino šukuosenas. Tai gali būti puiki išvaizda elegantiškesniam Helovino vakarėliui, pavyzdžiui, biure.

28. Rosie Riveter

rožė kniedytojo plaukai

Šaltinis

Mes galime tai padaryti! Galime linksmintis Helovino naktį, gerbti svarbų istorinį laikotarpį ir visa tai pasiekti paprastai ir greitai! Surinkite plaukus, susukite tas garbanas, išsirinkite galvos apdangalą ir baigsite!

29. Nukreipkite 80 -uosius su šiuo nostalgišku žvilgsniu

80 -ųjų nostalgijos plaukai

Šaltinis

Eikite į nostalgišką Helovino išvaizdą ir nukreipkite 80 -ųjų diskoteka.

Šiemet atrodys ypač šauniai su šių metų 80 -ųjų atgimimu („Stranger Things“, bet kas). Pridėkite šukuoseną, kad palaikytumėte ryšį su tema ir surinktumėte plaukus, jei jie tampa per karšti.

30. Marilyn Monroe

marilyn monroe

Šaltinis

Jūs tai žinojote, mes tiesiog negalėjome į šį Helovino šukuosenų sąrašą įtraukti bent vieną Marilyn Monroe išvaizdą. Galite eiti į ikoniška balta suknelė, arba rožinė, arba šis atsipalaidavęs chalatas (bet su drabužių versija).

31. „Vintage Glam“ – „Halloween Flapper“ šukuosenos

ilgi plaukuoti senoviniai plaukai

Šaltinis

Tęsdami senovinę temą, patikrinkite šią gražią šukuoseną, kuri šį kartą tinka ilgesnėms moterims. Pridėkite žvilgančią barretę ir mažą juodą suknelę ir būsite pasiruošę!

32. „Rockabilly Glam“

rockabily glam

Šaltinis

Pasimėgaukite „rockabilly“ glamu su šia senovine 50–60 metų įkvėpta šukuosena. Lėlė yra neprivaloma, marškinėliai yra labai šaunūs, o tatuiruotės yra tokios šaunios, tačiau naudokite savo, kaip jums labiausiai patinka.

IV. Mitologinis, laisvas ar tiesiog tiesus Oho Idėjos

33. Būkite romantiška herojė – banguoti plaukai laisvoje pynėje su gėlių karūna

romantiška herojės suknelė ir plaukai

Šaltinis

Prisipažinkite: jūs skaitėte ar skaitote romantiškus viduramžių ar XVIII amžiaus įtikinėjimo romanus. Jūs turite, ar ne? Tada kodėl gi nepasirinkus tekančių ilgų plaukų, sugautų labai žemoje uodegoje ir su gėlių vainiko išvaizda?

34. Būk elfų princesė – vidinis Arvenas bet kas?

raudoni elfų plaukai ir pynės

Šaltinis

Vis dar literatūrinio įkvėpimo zonoje, tačiau šį kartą fantastine tema.

Eikite į laukiamą elfų išvaizdą su šia nuostabia šukuosena. Nuo ilgų raudonų spynų iki įmantrių pintinių mums patinka viskas, kas joje.

35. Norvegijos kario karalienė

norvegų princesė pynė plaukus

Šaltinis

Naujausia populiarių televizijos laidų serija tikrai atvėrė visų smalsumą vokiečių ir vikingų mitologijai. Su mūsų skandinavišku pojūčiu dilgčiojant, mes rekomenduojame pasirinkti šią kario karalienės išvaizdą.

36. Graikų deivės Helovino šukuosenos

graikų deivės plaukai

Šaltinis

Išlaikykite tai mitologine ir sugalvokite mitinę naktį su šiuo garbanotu papuošimu, kurį įkvėpė senovės graikų deivės ir jų auksiniai laurai.

37. Medūzos plaukai

auksiniai medūzos plaukai

Šaltinis

Alexandra Kirkley arba @Alexandrasrqhair, kaip ji yra „Instagram“, tiesiog nužudė juos šiais nuostabiais auksiniais Medusa plaukais. Esame apstulbę ir nereikia gyvačių, kaip gerai atrodo ši netvarkinga trumpa garbanota šukuosena.

38. Būkite undinė!

undinės plaukai

Šaltinis

Undinėlės plaukai buvo graži plaukų tendencija savaime praėjusiais sezonais, todėl pasinaudokite ja ir pasinaudokite šia mitiškai įkvėpta išvaizda savo Helovino šukuosenoms.

39. Vienaragiai egzistuoja!

jenna dewan vienaragio plaukai

Šaltinis

Jenna Dewan šį žvilgsnį sukrėtė 2016 m., Tačiau ji vis dar yra viena kūrybiškiausių ir Helovino šukuosenų, kurias matėme, todėl, žinoma, įtraukėme ją į sąrašą.

Įrodymas, kad vienaragiai egzistuoja ir kad jie yra tokie nuostabūs, kokių tikitės.

40. Helovino skeleto šukuosenos – pinti taip, kad atrodytų kaip viena

skeleto plaukai Helovynui

Šaltinis

Neįtikėtinas „Jordan Pomeroy“ iš „@Jbraidsandbows“ prieš kelerius metus sukūrė šį nuostabiai atrodantį Helovino vaizdą. Likome be žado, todėl tiesiog grožėkitės ir įsidėmėkite visas smulkmenas bei įmantrumą.

41. Moliūgų bandelė

bandelė iš moliūgų

Šaltinis

Šį Heloviną sportuokite su tikra moliūgų bandele. Na, beveik. Aukščiau pateikta nuotrauka yra labai kūrybingas @Magic.maker bandelės vaizdas.

Jie paėmė tavo įprastą aukštaūgį, „Tinkerbell-bandelę“ ir išėjo į moliūgų apelsiną. Tai dar labiau autentiška yra mažos, tačiau kūrybingos ir efektyvios detalės, tokios kaip lapai ir tamsiai žali vynmedžiai.

42. Liūtės Helovino šukuosenos

liūtės Helovino plaukai

Šaltinis

Nuostabioji grožio tinklaraštininkė @Joyhah per Heloviną išėjo ir iš tikrųjų pavertė save liūte.

Ji naudojo savo ilgus, natūraliai garbanotus afro plaukus ir suporavo juos su kačių ausimis bei taškiniu makiažu, kad gautų nuostabių rezultatų.

43. „Galaxy Girl I“ – kosminės bandelės

kosminės bandelės

Šaltinis

Šį Heloviną išsirinkite iš šio pasaulio šukuosenos, ieškokite kosminių bandelių! Padarykite savo dar nuostabesnį, dirbdami prie ombre ar balayage pagrindo ir pynę savo šukuosenas prieš kurdami bandeles.

44. „The Galaxy Girl II“ – Spalvotos Helovino šukuosenos

erdvės plaukų spalva

Šaltinis

Siūlyčiau savo kosminių plaukų spalvas surinkti aukščiau esančiose kosminėse bandelėse, tačiau šie raudonos, rožinės, rausvai raudonos ir violetinės spalvos atspalviai derinami taip nuostabiai, kad būtų gaila juos paslėpti.

45. Padarykite lanką, mes paimame lanką

plaukų lankų šukuosena

Šaltinis

Mes nusilenkiame Sarah Angius (@Sarahangius), plaukų vloggerio, kuris sukūrė šį nuostabų plaukų lanką, pagamintą iš tikrųjų plaukų, meistriškumui.

Dalykas, kuris išskiria jį į savo lygą ir skiriasi nuo kitų atnaujinimų? Jo aukštis ir matmenys. Ji taip pat paskelbė a trumpas klipas „Instagram“ kaip ji ją sukūrė.

V. Raganos, fėjos, & Daugiau klasikinių, bet ypač šaunių idėjų

46. ​​Raganūs plaukai – pakvieskite naktį pusiau aukštyn iki pusės

pusė iki pusės purpuriniai brunetės atspalviai

Šaltinis

Pasirinkite spalvų derinį, kuris primena tamsiausias nakties ar vidurnakčio valandas.

Pasiekę šią gražią brunetę su violetiniais akcentais, eikite pusiau aukštyn, iki pusės žemyn karūnos pynė, kad jūsų šukuosenos tikrai išsiskirtų visoje savo šlovėje!

47. Edgy Witch – aukšta bandelė su išpjaustytu ir nusiskuto dizainu

Aukšta bandelė su išpjaustytu ir nusiskuto dizainu

Šaltinis

Norite tikrai ypatingo kirpimo, kurį vis dėlto galite atsikratyti, kai ateis laikas sugrąžinti kasdienį verslą? Tada eikite į aštrų pjūvį su nusiskuto dizainu, kaip nurodyta aukščiau.

48. Raganinga manija su skrybėle

šiuolaikinė ragana su skrybėle

Šaltinis

Tobula šiuolaikinės raganos išvaizda! Nuleiskite ilgą juodą suknelę (bent jau kol kas) ir rinkitės rudens įkvėptus atspalvius. Vis dėlto niekada nepamirškite savo smailios skrybėlės, kas yra ragana be jos?

49. Būk elfas su Pixie – mielos Helovino šukuosenos trumpiems plaukams

Helovino šukuosena su kirpimu

Šaltinis

Taip, galite sportuoti Helovino šukuosenas ir puoštis, net jei turite trumpą kirpimą. Tik pažiūrėkite, kaip gražiai atrodo aukščiau esanti mergina, ir kiek ji nukreipia ir elfų princesę net su tokiais trumpais plaukais!

49. Būkite velnias Helovino šukuosenoms

dviejų tonų velnio plaukai Helovinui

Šaltinis

Būkite mažas velnias šį Heloviną, nuostabių plaukų! Galite arba eiti į laukiamas ir vis dar šaunus velnio žvilgsnis, arba pakelkite jį į viršų ir nusidažykite plaukus pasirinktu spalvų deriniu (galbūt ne raudona ir juoda).

50. Helovino mokyklos mergaičių šukuosenos

mokyklos mergaitės išvaizda

Šaltinis

Visada Helovino metu vis tiek galite eiti į mokyklos mergaitės išvaizdą. Bet jūs taip pat pasirenkate, kuri moksleivė, kaip visada tikimasi Britney žiūrėk, bet jūs taip pat galite nukreipti savo vidinius Hario Poterio Hogvartso slaptus norus.

51. Helovino baikerių prašmatnios šukuosenos

baikerių prašmatnios Helovino šukuosenos

Šaltinis

Kad ir kaip tai būtų, kalbant apie Helovino šukuosenas ar bet kokius kirpimus. Palikite plaukus laisvus ir slenkančius ir būkite nuostabūs, ir būsite daugiau nei pasiruošę vakarėliui (bet palikite dviratį namuose)!

52. Šiuolaikinė Mary Poppins

Šiuolaikinė Mary Poppins

Šaltinis

Norėdami greitai, linksmai ir lengvai atrodyti Helovynui, nukreipkite savo vidinę Mary Poppins! Tai modernus pritaikymas su žemomis bandelėmis, veido rėmeliais ir stilinga dubenine skrybėle, kurią lengviau gauti nei bandant pasakyti Superkalifragilizatyvinis.

53. Spooky Halloween šukuosena – „Bad Fairy Edition“

blogi fėjos įvairiaspalviai plaukai

Šaltinis

Šioje šukuosenoje nėra nieko baisaus, tikėkitės, kokia ji šauni. Viršuje galite pamatyti erdvių plaukų spalvų ir kosminių bandelių derinį, suporuotą su keliomis eilėmis pintinių ir brangakmenių, kad gautumėte papildomo blizgesio!

VI. Greitas & Lengvos Helovino šukuosenos

(tikrai ieškai)

54. Helovino kačių šukuosena – paprasta

katės ausys atrodo

Šaltinis

Visos aukščiau pateiktos Helovino šukuosenų idėjos yra puikios, bet kaip atrodo tikrai lengva išvaizda? Šį pasiūlymų sąrašą pradėsime nuo poros paprastų, bet veiksmingų kačių ausų.

55. Perukas! – Šaunios lengvos Helovino šukuosenos

sia peruko žvilgsnis

Šaltinis

Norite išprotėti ir būti kūrybingi Helovino dieną, nepadarydami nė vieno colio žalos plaukams? Tada tiesiog eik į peruką. Įžymybės tai daro, kai kurie tuo garsėja (Sia, bet kas), tad kodėl gi nepabandžius?

56. Helovino šukuosenos ilgiems plaukams pintinėse

Helovino šukuosena ilgiems plaukams su pynėmis

Šaltinis

Tai tikrai lengva Helovino šukuosena merginoms su ilgais plaukais. Tiesiog supinkite savo plaukus į dvigubas košeles, palikite kelias sruogas tekančias ir užsimeskite juodą skrybėlę.

Apsvarstykite galimybę suporuoti jį su raudona lūpa ir dūminiu ar kačių akių makiažu ir gausite be galo kietą ir raganų išvaizdą.

57. Lengvos pasakų šukuosenos Helovinui

Helovino pasakos išvaizda

Šaltinis

Tai tokia graži ir lengva išvaizda. Tiesiog mesti banguotus plaukus į žemą netvarkingą bandelę, kai kurios sruogos vis dar teka laisvai.

Tada pridėkite galvos apdangalą su gėlėmis (ar kitus gamtos įkvėptus dizainus) ir atrodysite kaip fėja Žemėje. Viskas per kelias minutes!

58. Daugkartinio naudojimo Helovino šukuosenos

Alisa stebuklų šalies triušio kostiumu

Šaltinis

Taigi tai yra savotiška „Alisos stebuklų šalyje“ išvaizda, bet dar viena įkvėpta Baltojo triušio. Kodėl klausi? Na, pažvelk į laikrodžio krepšį ir visą ansamblį!

Visą išvaizdą puikiai užbaigia banguoti ombre plaukai ir, žinoma, zuikio ausys. Tai galite pasiekti per kelias minutes ir vėl dėvėti kūrinius bet kada. Galbūt ne zuikio ausys.

59. „Cool Boy Gals“ šukuosenos Helovinui

boho Helovino šukuosena

Šaltinis

Norite sukrėsti Helovino šukuosenas neatsisakydami savo boho stiliaus? Tada eikite į šį paprastą, bet visiškai gražų vaizdą. Karūninę pynę užbaigia gražios gėlės ir balta ir tvirta suknelė ant pečių.

60. Helovino šukuosena „Gavroche Feel“

gavroche šukuosena ir išvaizda

Šaltinis

Mes užbaigsime šį Helovino šukuosenų sąrašą žvilgsniu, kuris tiesiog šaukia Gavroche ir geriausiu būdu.

Jei jau turite šviesius šviesius plaukus ir pakraščius, tiesiog užsidėkite vėsų dangtelį ir pasidažykite makiažą ir būsite pasiruošę!

Pasirengę pakeisti savo išvaizdą itin linksmai nakčiai?

Stop Motion Happy Halloween GIF by Hallmark eCards - Find & amp; Bendrinkite GIPHY

Taigi, jūs turite jį, labai šaunių, itin linksmų ir labai greitų Helovino šukuosenų ir išvaizdos sąrašą, kurį galite sportuoti šią linksmą puošnią naktį!

Taigi, kas tai bus? Deivė, elfas, plikas? O istorinė asmenybė, įmantrus kostiumas ar tiesiog labai paprasta ir lengva išvaizda?

Linkime jums linksmų, baisių Vėlinių ir pasakykite mums, kurios iš šių Helovino šukuosenų ir išvaizdų pasirinkote! Arba kuo baigėsi, ar tai būtų šiame sąraše, ar ne.

Be to, rekomenduojame šį straipsnį kaip valyti plaukus po Helovinas! Tai ypač naudinga, jei ieškojote blizgučių ar kitų plaukų puošmenų.