Šukuosenos mokyklai: 30 idėjų šauniausiam galui

Galbūt skubate, galbūt tiesiog ieškote kad tobulas kirpimas ir stilius. Bet kokiu atveju, jūs atėjote į tinkamą vietą, kad atrastumėte geriausias ir šauniausias šukuosenas mokyklai!

Slyskite arba slinkite, kad pamatytumėte greičiausius ir paprasčiausius būdus, kaip pakelti ar sušukuoti plaukus, kai skubate (ir vis tiek atrodote pasakiškai). Arba pasisemkite įkvėpimo ir išsirinkite mokyklos šukuoseną, kuri tiktų bet kokiam socialiniam renginiui.

Bet kuriuo atveju galite būti tikri, kad mokyklai rasite geriausias šukuosenas, tinkančias bet kokio ilgio, tipo ir mokyklos renginiams!

Olandijos Rodeno plaukų apvyniojimo GIF - Rasti & amp; Bendrinkite GIPHY

I. Šukuosenos trumpiems plaukams

1. Lengvos šukuosenos trumpiems plaukams mokyklai

turbaninė galvos juosta ant trumpų plaukųŠaltinis

Greičiausias ir lengviausias būdas sutvarkyti trumpą kirpimą prieš mokyklą ar universitetą? Tiesiog užsidėkite galvos apdangalą su galvos apdangalu ir viskas gerai!

2. „Twin Braids“ stilius ant trumpų plaukų

„Twin Braids“ stilius ant trumpų plaukųŠaltinis

Jei norite trumpų kirpimų, viršijančių aukščiau parodytą pikselių ilgį, taip pat galite žaisti su pynimo stiliais. Paimkite aukščiau esančią nuotrauką kaip pavyzdį, kaip ant trumpų plaukų galite padaryti šukuoseną, panašią į karūną.

3. Pintas netvarkingas padažas

pintas netvarkingas padažas trumpiems plaukamsŠaltinis

Mes mylime, mylime, mylime netvarkingus plaukus, ypač kai dėl to susidaro toks susikaupęs vaizdas. Atlikite aukščiau nurodytus veiksmus ir gaukite nuostabų šukuoseną, kuriai užtruksite ne vieną amžių ir kurią galėsite padaryti net trumpesniais plaukais.

4. Paprastas plaukelis trumpiems plaukams

šukuosena trumpiems plaukamsŠaltinis

Skubate ir nežinote, ką daryti su plaukais? Tiesiog traukite viską atgal ir sukurkite aukštą, netvarkingą arklio uodegą. Palikite kelias sruogas, kad galėtumėte įrėminti veidą ir sukurti tą nuostabų, vasarišką jausmą.

5. Lengvos beprotiškos šukuosenos mokyklai

trumpas dygliuotas pikselių kirpimasŠaltinis

Tai viena iš lengviausiai sportuojančių šukuosenų mokyklai, nes tikriausiai dėl to nekils problemų. Iš esmės tai kirpimo kirpimas su ilgais kirpčiukais ir apatinis kirpimas, dėl kurio tekstūros ir daugiasluoksnės prigimties pasidaro keista.

II. Šukuosenos vidutinėms & Plaukai iki pečių

6. Mokyklinės šukuosenos vidutiniams plaukams

bandelė su mažai uodegos uodegaŠaltinis

O, gerasis gardus! Kai jūsų plaukai vėl pasieks vidutinio ilgio, galėsite tiesiog įmesti plaukus į kuodą ir pritvirtinti juos mielu šukuosena, kuri jūsų išvaizdai suteiks 90-ųjų vibraciją (geriausiu įmanomu būdu).

7. Šoninė pynė vidutinio ilgio plaukams

šoninė pynė ant vidutinio ilgio plaukųŠaltinis

Mes jums parodėme, kaip galite sportuoti pintines, jei turite trumpus plaukus; dabar čia yra dar viena pintinė šukuosena mokyklos idėjai, šį kartą skirta vidutiniams plaukams. Užuot pasirinkę pusę karūnos ar košės, rinkitės šoninę pynę!

8. Kosminės bandelės ilgio plaukams

kosminės bandelės ant vidutinio ilgio plaukųŠaltinis

Ši žavinga išvaizda sujungia ne vieną, o dvi labai populiarias šukuosenas. Turite pusę šukuosenos (pirmoji iš kelių šiame sąraše), kuri baigiasi žavių kosminių bandelių pora – buvę festivaliai, kurie dabar tapo kasdieniais drabužiais.

9. Paprasta maža netvarkinga bandelė

netvarkinga maža bandelė vidutinio ilgioŠaltinis

Dar vienas puošnus pusiau į viršų, pusiau nuleistas bandelių derinys, šį kartą dar lengvesnis. Tiesiog surinkite dvi plaukų dalis ir apvyniokite jas netvarkingoje, maždaug smakro lygyje esančioje bandelėje. Jei atrodysite banguoti plaukai, jis atrodys ypač netvarkingas ir kietas.

10. Priedai plaukams – galvos apdangalų įkvėpimas

galvos skarelės bandana vidutinio ilgio plaukaiŠaltinis

Tik vienos skarelės tiesiog nepakaktų! Jei norite visiškai naujos išvaizdos, tiesiog pridėkite prie savo šukuosenų mokyklai plaukų aksesuarą. Jūs juos puošite arba padarysite kuo saldesnius, tai jūsų pasirinkimas!

III. Šukuosenos ilgiems plaukams

11. Mokyklinės šukuosenos ilgiems plaukams

mokyklos šukuosena ilgiems plaukams žemai pinta bandelėŠaltinis

Lažinuosi, kad jau matėte šią šukuoseną ir kad ji atrodė labai sudėtinga ir užima daug laiko. Tačiau tiesiog sekite aukščiau pateiktą pamušalo su pynėmis pamoką ir akimirksniu įsigykite nuostabią šukuoseną!

(Tai bus dar lengviau ir greičiau, kai tai padarysite 2 ar 3 kartus ir tikrai suprasite).

12. Mielos pintos dvigubos bandelės

apverstos pintos bandelėsŠaltinis

Paimkite savo erdvę ar paprastas dvigubas bandeles aukštyn kojomis su kai kuriomis pynėmis! Pradėkite nuo dviejų pintinių, kurias vėliau paversite bandelėmis, demonstruodami jų pintą pagrindą. Įrėminkite veidą keletu išmintingų sruogų ir baigsite!

13. Pusiau aukštyn pusiau žemyn su maža pynė

netvarkinga pusiau arklio uodega ir pynėŠaltinis

Jums reikia tik dviejų dalykų, kad ši paprasta ir greita pusiau arklio uodegos šukuosena atrodytų ypatinga. Viena: apvyniokite plaukų sruogą per plaukų kaklaraištį, kad ją uždengtumėte. Antra: pridėkite keletą mažų pintinių prie pusės apatinės dalies, kad jaustumėtės boho.

14. Trigubos pynės ir karūninė pynė

ilgi plaukai su vainikine žuvies uodegos pynė ir dviguba pynėŠaltinis

Dabar tai šukuosena, padaryta pynėse danguje! Pirmiausia turime karūninę pynę, kuri baigiasi gražiai pagaminta žuvies uodegos pynė.

Tada, tarsi to būtų negana, kiekvienoje jo pusėje nusileidžia dar dvi pynės, o likusiems plaukams paliekama laisvai tekėti nugara. Visa tai atrodo beprotiškai gražiai šioje šviesiaplaukėje, tiesiaplaukėje merginoje.

15. Paprasta šukuosena mokyklai ilgaplaukėms mergaitėms

aukštos pintinės pynėsŠaltinis

Štai viena iš paprasčiausių ir mieliausių šukuosenų mokyklai mergaitėms su ilgais plaukais: pigtails.

Tiesiog eikite į porą aukštų tokių arklio uodegų ir atrodykite žavingai, nesvarbu, ar einate į pasiruošimo susitikimą, ar kaip tik įprastą mokyklos dieną.

IV. Lengvos ir greitos šukuosenos

16. Lengvos šukuosenos mokyklai – vidutinio ilgio pynės

vidutinio ilgio pynės ant ilgų plaukųŠaltinis

Jaučiatės norintis nusipirkti keletą kasų, bet ne pilnų? Tada rinkitės porą vidutinio ilgio pynių! Ši pusiau šukuosena atrodo ypač gerai ant banguotų plaukų ir parodys jūsų svarbiausius dalykus (natūralius ar dažytus).

17. Stulbinanti „Fishtail Braid“

žuvies uodegos pynė ant ilgų plaukųŠaltinis

Mielos lengvos šukuosenos mokyklai gali atrodyti labai sudėtingos, tačiau iš tikrųjų jas labai lengva padaryti. Paimkite, pavyzdžiui, šią nuostabią žuvies uodegos pynę, kurią galite visiškai padaryti patys per kelias minutes!

18. Greitos šukuosenos mokyklai – netvarkinga žema uodegėlė

netvarkinga žema arklio uodegaŠaltinis

Norėdami gauti tokį vaizdą, jums prireiks mažiau nei penkių minučių. Tiesiog surinkite visus plaukus į žemesnę, netvarkingą arklio uodegą ir apvyniokite plaukų sruogą per plaukų kaklaraištį, kad ji atrodytų elegantiškiau. Veido įrėminimo sruogos neprivalomos (bet tikrai gražios ir rekomenduojamos).

19. Mielos ir lengvos šukuosenos mokyklai – tiesiog naudokite plaukų aksesuarą!

arklio uodegos ir ugniažolės plaukų aksesuaraiŠaltinis

Plaukų aksesuarų galia! Pasipuoškite savo šukuoseną, prie savo uodegos pridėdami aksesuarą, tokį kaip laumžirgių plaukų segtukas – momentinis efektas!

20. Greitos ir lengvos šukuosenos mokyklai – paprastos pynės

greita ir paprasta pynė mokyklai ilgiems plaukamsŠaltinis

Boho merginoms ypač patiks ši romantiška išvaizda. Sukurkite porą paprastų prancūziškų pintinių ir tada surinkite jas, kad sukurtumėte į karūną panašų efektą. Palikite likusius plaukus laisvus (įskaitant plaukų vainiko galą).

21. 5 minučių šukuosenos mokyklai

susukti pynės arklio uodegąŠaltinis

Vykdykite šią pamoką, kad per mažiau nei 5 minutes sukurtumėte nuostabiai ir elegantiškai atrodančią šukuoseną! Padalinkite plaukus į tris sruogas. Naudokite vieną, kad sukurtumėte arklio uodegą, o tada kirskite kitus du, kad gautumėte aukščiau pateiktą efektą,

22. Lengvos šukuosenos mokyklai žingsnis po žingsnio – dviguba olandiška pynė

dvigubos olandiškos pintinės bandelės pamokaŠaltinis

Pintinių atnaujinimų pasaulyje tai negali būti gražesnė. Nors padaryti šiek tiek sudėtingiau nei kitas šukuosenas sąraše, sekite šią puikią pamoką ir sužinokite, kaip pasigaminti dvigubą olandišką pintą bandelę.

Kaip ir daugumos kitų šukuosenų atveju, praktika daro tobulą, todėl pabandykite, pabandykite padaryti ją du ar daugiau kartų ir pamatysite, kiek lengviau bus su kiekvienu bandymu.

V. Specialios šukuosenos mokyklai

23. Mielos šukuosenos pirmai mokyklos dienai

aukštyn kojomis dvigubas olandiškas traukimas per pynęŠaltinis

Taigi jūs ieškote įspūdingos šukuosenos pirmajai mokyklos dienai, tačiau tokios, dėl kurios neatrodys, jog per daug stengėtės. Tada apsvarstykite šią olandišką pynę su pinta apatine puse ir arklio uodega ir Wow! prekybos centras!

24. Mielos šukuosenos mokyklai – krioklio pynė

krioklio pynėŠaltinis

Krioklio pynė bus visiškas pasirodymas, nesvarbu, ar nuspręsite ją dėvėti „Homecoming“, išleistuvių metu, pirmąją mokyklos dieną ar tiesiog bet kurią kitą dieną!

25. Mielos šukuosenos vidurinei mokyklai

dviguba kaklaraištis atgalŠaltinis

Mažos mergaitės gali būti tokios pat stilingos kaip ir moteris, taip pat ir pagal amžių. Padėkite savo mažajai seseriai, pusbroliui ar dukrai sportuoti šią tikrai mielą pintą pusę, kurioje yra dvi prancūziškos pynės, kertančios viena kitą.

26. Paauglių šukuosenos mokyklai

pinti košeliaiŠaltinis

Puoškite savo aukštus košes, jas pynę! Padalinkite plaukus į dvi lygias dalis ir netgi naudokite prancūzišką ar olandišką pynimo techniką, kad gautumėte tokius pintus pintus, kaip aukščiau.

27. Atsitiktinės šukuosenos universitetui

viršutinis mazgas ant ilgų banguotų plaukųŠaltinis

Pripažinkime, kad dauguma „Uni“ merginų neturi laiko ar energijos praleisti itin plaukuodami plaukus prieš tą tikrai ankstyvą ryto kursą.

Taigi atrodykite stilingai ir susipainioję, eidami netvarkingu keliu su iškraipyta, bet šaunia viršutinio mazgo šukuosena.

28. Universiteto šukuosenos

šukuosena su arklio uodega ir skaraŠaltinis

Jei norite atrodyti elegantiškiau ir vis tiek neužims daug laiko, surinkite plaukus į aukštesnę arklio uodegą ir apvyniokite skarelę aplink plaukų kaklaraištį, kad prisiliestumėte prie je ne sais quoi.

29. Šukuosenos garbanotiems plaukams mokyklai

garbanotos šukuosenos aukštai bandelei mokyklaiŠaltinis

Tikrai garbanoti plaukai gali būti svajonė ir košmaras stiliaus požiūriu. Taigi, ieškodami šaunių šukuosenų, skirtų garbanotiems plaukams mokykloje, atsižvelkite į šią pilną bandelę su laisvais kamščiais, iškritusius.

30. Cornrow šukuosenos mokyklai

cornrow šukuosena mokyklaiŠaltinis

Afrikos amerikiečių merginos turi daug puikių šukuosenų, iš kurių galima rinktis-ar tai būtų apsauginės, ar stiliai, kurie švęs jų protėvius. Vienas iš būdų, kaip gauti šiek tiek abiejų, yra eiti į kukurūzus, kaip šauni mergina aukščiau!

Paulo Ruddo Meilės GIF - Raskite & amp; Bendrinkite GIPHY

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Taigi, jūs turite jį, šauniausių, greičiausių, lengviausių ir apskritai geriausių šukuosenų, skirtų mokyklai, sąrašą!

Jie tiks ir bus naudingi, nesvarbu, ar dar mokotės vidurinėje mokykloje, ar maištaujate, ar studijuojate paauglystėje, ar užimtas „Uni“ studentas. Šiame sąraše taip pat yra kažkas visiems, ar tai būtų trumpi kirpimai, ar stiliai ilgaplaukėms merginoms.

Taigi, kuri iš šių šukuosenų yra jūsų mėgstamiausia ir nekantraujate dėvėti ją mokykloje (ar jau darote)? Palikite komentarą ir praneškite mums!