50 Muhteşem Katy Perry Saç Modelleri

Katy Perry saç modelleri kelimesini duyduğunuzda ne düşünüyorsunuz? Yaratıcılık, yenilik, renk, risk ve güzellik. Bunların hepsi, bu şarkıcının yıllar boyunca sergilediği harika ve büyüleyici stil anlayışını tanımlayan terimlerdir. Katy Perry nasıl şov yapılacağını bildiğinden, yaşam boyu sürecek bir stil yolculuğuna hazır olun. İşte en iyi 50 görünüşü!

1. Boksör Örgüleri

Katy, Instagram’da ekstra uzun platin boksör örgüleriyle bu fotoğrafını paylaştığında içindeki Kardashian’ı kanalize etti. Elbette uzatma takıyordu ama Katy Perry’nin saç stilleri söz konusu olduğunda, bu görünüm diğerlerine kıyasla daha uysaldı..

boksör örgüleri katy perry saç modelleri

Kaynak

2. Met Gala’da Katy Perry Saç Modelleri

Katy, bu devasa kanatlı topluluğu giyerek 2018 Met Gala’ya katıldı ve yılın teması Heavenly Bodies: Fashion and the Catholic Imagination olarak görüldü. Eleştirmenler ve hayranlar kostümü beğenmedi ama peri kesimine bayıldık.

gala 2018 katy perry ile tanıştım saç modelleri

Kaynak

3. Kristal Bob

Katy Perry saç stillerinin hiçbir listesi çılgın bir başlık olmadan tamamlanmış sayılmaz. Katy, püsküllü ve tamamen başları dönmüş bu kristal, zincir posta bob’u giydi. Tatlı pembe ve mor makyajını da seviyoruz.

kristal bob katy perry saç modelleri

Kaynak

4. Retro Bob

Görünüşe göre Katy, videolarından biri için bu plastik ve deri takımı giydiği için Lady Gaga’dan biraz ilham almış. Görünüm, 50’lerin sarışın bob ve retro dalgaları ve mercan rujuyla tamamlandı.

bob katy perry saç modelleri

Kaynak

5. Dark Horse Katy Perry Saç Modelleri

Dark Horse’un YouTube’da tüm zamanların en çok izlenen videolarından biri olduğunu biliyor muydunuz? İçinde, Katy bir teatral oynuyor ve mücevherli örgülere sahip esmer bir perukla Kleopatra’nın en üst versiyonunu oynuyor..

karanlık at katy perry saç modelleri

Kaynak

6. Zarif Katy Perry Saç Modelleri

Pek çok insan, saç rengiyle kıyafetleriyle uyumlu bir görünümü bu kadar kusursuz bir şekilde çekemez. Ama Katy Perry sıradan biri değil. Hatırlayamayacağımız kadar uzun süredir renkler ve dokularla oynuyor..

zarif mavi katy perry saç modelleri

Kaynak

7. Kaliforniya Kızlarında Katy Perry Saç Modelleri

İşte, piyasaya sürüldüğünde geri dönüş yapan şarkıcının videolarından birine başka bir bakış. Bu, Perry’yi cennetin şekerli, teknik renkli bir versiyonunda gösteren California Girls. Mor bir peruk takıyor ve ona uygun makyaj yapıyor.

california kızları katy perry saç modelleri

Kaynak

8. Buz Mavisi Katy Perry Saç Modelleri

Peruklardan biraz daha bahsedelim. Katy onların büyük bir hayranı ve neredeyse her zaman onları giyiyor. Aslında, perukları her zaman görünümünü değiştirmesine izin verdiği için doğal saçlarına tercih ettiği artık çok iyi biliniyor..

buz mavisi katy perry saç modelleri

Kaynak

9. Prizmatik Dünya Turu

Sahnedeki diğer tüm görünümleri gibi, Prizmatik Dünya Turu da aynı derecede yaratıcı ve renkliydi. Bir noktada, Katy bir gökkuşağı perukla ortaya çıktı ve büyük bir ayçiçeği ile süslenmiş ışıltılı bir gitar çaldı..

prizmatik dünya turu katy perry saç modelleri

Kaynak

10. Klasik Fransız Büküm

Klasik saç modellerini giyerken bile, Katy’nin onları kendi yapması gerekiyor. Bu, kendisine çok fazla hacim eklenmiş ve bir tarafında dev bir yanardöner kurdele ile orkide morunda klasik bir Fransız bükümüdür. Katy bunu 2011 Amerikan Müzik Ödülleri’nde giydi..

2011 Amerikan Müzik Ödülleri'nde bol hacimli ve yanardöner bir kurdele saç aksesuarıyla klasik fransız bükümü katy perry saç modelleri

Kaynak

11. Mavi Bob

Ama aynı zamanda sesini de azaltabilir. Tabii ki Katy Perry tarzı, turkuaz renkli küçük ve kaygan bir bob ile. Bu Katy Perry saç stillerini seviyoruz çünkü ya gözleriyle mükemmel uyum sağlıyorlar ya da onları öne çıkarıyorlar..

mavi bob katy perry saç modelleri

Kaynak

12. Dalgalı Bob

Bu sevimli, küçük katmanlı ve tüylü bob, gerçek Katy Perry tarzında bir gümüş gri peekaboo vurgusu ile işlendi. Tüm saç stilleri biraz sinirli olmalı ve yaratıcı ve oyuncu tarafını göstermeli..

dalgalı bob katy perry saç modelleri

Kaynak

13. Orta Kısmı Katy Perry Saç Modelleri

Katy, bu nane yeşili elbisesiyle Grammy Ödülleri’nde kırmızı halıya adım attığında, tüm dünya nefes aldı. Ama biz her şeyden çok sade orta kısmı olan tatlı esmer saçlarıyla ilgileniyoruz..

orta kısım katy perry saç modelleri

Kaynak

14. Yeşil Jellyroll

Katy, tamamen pinup sahnesine girdiği bir noktada bütün bir aşamadan geçti. Ama tabii ki, üst düzey makyaj ve aksesuarlarla ve doğal olmayan saç renkleriyle bunu kendi yaptı. Bu bir orman yeşili Jelly Roll.

yeşil jellyroll katy perry saç modelleri

Kaynak

15. Pembe Künt Bob

Katy’nin iyi görünmediği bir saç rengi var mı? Bu şeker pembesi onu modern bir peri gibi gösteriyor. Genellikle yaptığı gibi bebek kakülleri ve neon makyajlı 2000’lerin künt bir ekini seçti..

pembe kısa bob katy perry saç modelleri

Kaynak

16. Vintage Hollywood Katy Perry Saç Modelleri

Kesin olarak bilemesek de, Katy’nin bu bakışla Jane Russel’ı kanalize ettiğine dair güçlü hisler alıyoruz. Ve biz onu seviyoruz! Uzun, eski bukleler ve ekran siren makyajı, grafiklerin tamamen dışında güzel.

eski hollywood katy perry saç modelleri

Kaynaklar

17. İspanyol İlhamı Katy Perry Saç Modelleri

Bu İspanyol esintili kırmızı elbise, Katy’yi saç stilini de muhteşem bir örgülü kısa topuzla uyarlamaya teşvik etti. Böyle ağır bir elbise giydiğinizde, elbisenin kendisini gölgede bırakmamak için daha sade saç modelleri tercih edin..

ispanyol ilham katy perry saç modelleri

Kaynak

18. Sonbahar İçin Katy Perry Saç Modelleri

Tamam, istemiyorsan kostümü giymek zorunda değilsin. Bunu sadece Katy kaldırabilir. Ancak sonbaharınızı yüceltecek o olağanüstü hafif ve parlak kestane rengini denemenizi öneririz..

sonbahar katy perry saç modelleri

Kaynak

19. 1920’lerde Katy Perry Saç Modelleri

Evet, Katy de kükreyen 20’li yıllara geri döndü ve boyut için sineklik stilini denedi. Açıkçası, bunda da iyi görünüyor. Eski parmak dalgalarını ve çağın ikonik başlıklarını kullandı.

1920'lerde katy perry saç modelleri

Kaynak

20. Kızıl Saçlı Katy Perry Saç Modelleri

Katy, parfümü Purr’ı tanıtırken kızıl saçlı biriydi. Parfümün adının ve temasının şerefine, aynı zamanda takabileceğiniz bir dizi sevimli kedi kulağı da taktı. Ve kedi şeklindeki o sevimli mor şişeyi gördün mü??

onun parfüm mırıltı katy perry saç modelleri

Kaynak

21. Tavus Kuşu At Kuyruğu

Tavus kuşu renklerinin bu muhteşem kombinasyonu, Katy’nin şeftali teninin yanı sıra mavi gözlerini de ortaya çıkarıyor. Tavus kuşu renkleri, seçtiğiniz miktar ve yoğunlukta mavi, yeşil, turkuaz ve mor anlamına gelir..

tavus kuşu at kuyruğu katy perry saç modelleri

Kaynak

22. Çiçek Taçlı Katy Perry Saç Modelleri

İşte Katy Perry görünüm kitabından bir numara. Sade ve sade bir saç modeli yapacaksanız, onu her zaman süsleyebilir veya çiçekli taç veya güneş gözlüğü gibi aksesuarlarla daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz..

çiçek taç katy perry saç modelleri

Kaynak

23. Bandanalı Katy Perry Saç Modelleri

Onun renk paleti dikkat çekicidir. Başına çarpıcı, kot mavisi bir bandana takmasına ve mavi gözleri olmasına rağmen, Katy bu görünümü bir çift krom rüyaya dönüştüren mor bir ruj seçmiş..

bandana katy perry saç modelleri

Kaynak

24. Platin Bob

Kendini yeniden keşfetmeye karar verdiğinde, Katy çok renkli perukları bir kenara attı ve sadece platin sarışına gitti. İlk başta, 90’ların kahverengi ruju ve o on yıldan beri burun halkaları olan bu muhteşem dalgalı bob’du..

platin bob katy perry saç modelleri

Kaynak

25. Düz Platin Bob

Bu aynı bob, sadece bu sefer düzeldi. Katy’nin çarpıcı boncuklu bakır elbisesiyle birlikte kırmızı halıda giydiği şık ve güzel bir versiyon. Eşleşen makyaj biraz fazla ve biraz sıkıcı olabilir, ama bu gerçek Perry tarzı..

düz platin bob katy perry saç modelleri

Kaynak

26. Ters Bob

İşte Katy, yenilikçi kişiliği için şaşırtıcı derecede ağırbaşlı bir bob giyiyor. Kaş çizgisine zar zor ulaşan kısa patlamalara sahiptir. Bu kolayca başka bir perukla karıştırılabilir, ama aslında kendi saçı..

katy perry saç modelleri

Kaynak

27. Neon Mavi Katy Perry Saç Modelleri

Peruklardan bahsetmişken, bebek kaküllü bu neon mavi kesinlikle şarkıcının kariyerinde şimdiye kadar sahip olduğu en ikonik görünümlerden birini yaratmasına yardımcı oldu. Bir süreliğine gittiği her yerde müzik videolarında, sahnede ve hemen hemen her yerde spor yaptı..

neon mavi katy perry saç modelleri

Kaynak

28. Çiçek Bereliler ile Katy Perry Saç Modelleri

Onları yeterince yaratıcı bir şekilde kullanırsanız, çiçek bereleri, bir kız öğrencinin zımbasının aksine, sinirli bir aksesuar haline gelebilir. Katy’nin bu resimde yaptığı gibi, renk ve boyuta göre eşleştirin.

çiçek bere katy perry saç modelleri

Kaynak

29. Zarif Katy Perry Saç Modelleri

Çılgın renkli bir peruk veya kedi kulakları takmadığında Katy’nin gerçek bir Hollywood divası gibi göründüğünü inkar etmek mümkün değil. Dumanlı göz makyajı ve ten rengi ruj, bu şık ve zarif topuz için mükemmel seçimler..

zarif katy perry saç modelleri

Kaynak

30. Şık Katy Perry Saç Modelleri

Katy, çok çabalamadığında bile muhteşem ve doğal güzelliğinin parlamasına izin veriyor. Bu, bazen daha azın gerçekten daha fazla olduğunun ve ilginç olmak için parıltı veya payet takmanız gerekmediğinin gerçekten kanıtıdır..

şık düz katty perry saç modelleri

Kaynak

31. Örgülü Katy Perry Saç Modelleri

Tamamen kopyalayıp sokak stili olarak giyebileceğiniz videolarından birinden başka bir kare. Plaj dalgaları ve orta kısmı olan basit, uzun bir saç modeli. Ama ilginç olan, Katy’nin alnına iki paralel örgü eklemiş olması..

katy perry saç modelleri

Kaynak

32. Hipster Katy Perry Saç Modelleri

Katy, birkaç yıl önce kısa bir süreliğine yenilikçi bile oldu. Hâlâ kendini bulduğu zaman, kariyerinin ilk bölümündeydi. Bu güzel kısa, turkuaz bob’u altın Chanel küpeleri ve küçük melon şapkasıyla giydi..

yenilikçi katy perry saç modelleri

Kaynak

33. Tiyatro Katy Perry Saç Modelleri

Bu, Dark Horse videosundan başka bir örnek. Onu burada Juicy J’nin yanında, ona uygun kestane rengi bir perukla gösterişli altın rengi bir topluluk içinde resmedilmiş olarak görebilirsiniz. Her şeyden çok bir Disney kraliçesine benziyor ve biz onu seviyoruz!

Katy perry sulu j katy perry saç modelleri

Kaynak

34. Iris Katy Perry Saç Modelleri

Katy’nin henüz denemediği bir renk var mı? Gerçekten öyle düşünmüyoruz. Aslında, tüm renkleri denediğine ve şimdi gökkuşağının gerçek renkleri bittiği için farklı tonlara yöneldiğine inanıyoruz..

iris katy perry saç modelleri

Kaynak

35. Renkli Peekaboo Öne Çıkanlar

Kuzgun saçlarına gökkuşağı peekaboo vurguları eklemeyi uygun gördüğünde kesinlikle sevdik. Bu, biraz yorulduğunuz veya yaza hazırlanmak istediğiniz herhangi bir saç stilini veya saç rengini yükseltmenin harika bir yoludur..

peekaboo'nun öne çıkan özellikleri katy perry'nin öne çıkan özellikleri

Kaynak

36. Dip Boya Katy Perry Saç Modelleri

Katy, dip boya tekniğine de yabancı değil, çünkü artık saç ve makyajla ilgili hiçbir şeye yabancı değil. Bu, esmer ve mavi saçlı, kediden bahsetmiyorum bile, şimdi onu çok fazla temsil etmeye başlayan hayvan.

mavi daldırma boya katy perry saç modelleri

Kaynak

37. Grammy’nin Saç Modeli

Sadece Katy Perry kıvırcık saçları Grammy’ye götürebilir ve böyle önemli bir kırmızı halıya layık görünmesini sağlayabilirdi. Bir kez daha bakır renkli pullu bir elbise ve ona uygun altın ve kahverengi bir makyajla eşleştirdi..

2017 Grammy Katy Perry Saç Modelleri

Kaynak

38. Yüksek ve Sıkı Katy Perry Saç Modelleri

Bu sabitlenmiş kabarık, Perry’nin bunca yıldır bize gösterdiği şeyle karşılaştırıldığında biraz anaç gibi olabilirdi. Ancak, şeker rengi peruklardan ve karikatürize elbiselerden uzaklaştığını görmek güzeldi..

yüksek ve dar katy perry saç modelleri

Kaynak

39. Peri Kesimi

Platin peri kesimi, bu pop yıldızının yaşadığı ve uzun süredir bağlı kaldığı bir başka büyük dönüşümdü. Yine, ona yakıştığı ve yaşına uygun olduğu için hepimizin takdir ettiği bir değişiklikti..

peri kesim katy perry saç modelleri

Kaynak

40. Wonder Woman Katy Perry Saç Modelleri

İşte bir Wonder Woman kostümü, makyajı ve aksesuarları giyen Katy şeklinde geçmişten bir patlama. Şarkıcı bu tarza yabancı değil. Giyinme ve rol yapma sevgisi iyi bilinir..

harika kadın katy perry saç modelleri

Kaynak

41. Dağınık Yeşil Bob

Bu, Katy Perry görünüm kitabından gerçekten sokak stili olarak giyebileceğiniz gerçekten harika bir saç kesimi ve saç rengi. Yaz veya müzik festivali kıyafeti olarak başlayın ve ardından günlük görünümünüze yükseltin.

dağınık yeşil bob katy perry saç modelleri

Kaynak

42. Retro Katy Perry Saç Modelleri

2010’ların sonunda bu şekilde retro yaparsınız. Tıpkı 40’lı ve 50’li yıllarda giydikleri gibi güzel, hacimli bukleler, sadece şu anda çok moda olan geleneksel olmayan bir renkte, bu harika patlıcan moru gibi.

patlıcan katy perry saç modelleri

Kaynak

43. Esmer At Kuyruğu

İşte Katy, fantastik, şık ve parlak, yüksek bir at kuyruğu yardımıyla içindeki seksi benliğini kanalize ediyor. Bütün kıyafeti siyah, tek renk patlaması altın Chanel takıları ve kırmızı ruj..

esmer at kuyruğu katy perry saç modelleri

Kaynak

44. Ombre Katy Perry Saç Modelleri

Bu, Katy’nin görünüşü hakkında çok rahat ve rahat göründüğünü gördüğümüz birkaç örnekten biri olabilir. Son derece sade bir esmer ve karamel ombre işi yapıyor ve standartlarına göre çok az makyaj yapıyor..

ombre katy perry saç modelleri

Kaynak

45. Büyüleyici Katy Perry Saç Modelleri

Büyüleyiciler, balo veya düğün gibi özel bir durumda saçları güzelleştirmek için şapka yerine yerleştirilen küçük şapkalar, saç bantları veya genel olarak saç parçalarıdır. Katy kırmızı halıdayken onları giyiyor.

büyüleyici katy perry saç modelleri

Kaynak

46. ​​Şeker Pembesi Katy Perry Saç Modelleri

Katy, onu başka bir galaksiye yerleştirmiş gibi görünen bu ultra fütürist görünüm için yeniden pembeye bürünüyor. Her zamanki gibi, biraz kontrast yaratmak ve bakışlarına derinlik katmak için pembe saçlarını parlak mavi göz farı ile eşleştirdi..

şeker pembesi katy perry saç modelleri

Kaynak

47. Mor Katy Perry Saç Modelleri

Akla gelebilecek tüm renkleri giydiğini gördük. Ancak, morun ona en çok yakıştığını kabul etmeliyiz. Katy’nin mor renginde sadece göze çarpan bir şey var..

mor katy perry saç modelleri

Kaynak

48. Alttan Kesilmiş Kısa Peri

Katy, 2010’ların sonunda daha modern bir saç stilini de benimsedi. Uzun bir üst ve alttan kesilmiş bu kısa peri kesimiydi. Ancak, bir sürü payet ve teatral takılarla her zamanki stil anlayışına uygun bir şekilde göz kamaştırdı..

alttan kesilmiş katy perry saç modelleri

Kaynak

49. Kabarcık Fauxhawk

Katy’nin sahte şahin yapma fırsatını kaçırması imkansızdı. Bu, yerinde tutmak ve uçuşan saç telleri olmadığından emin olmak için bol saç jölesi içeren bir kabarcık örgüsünden şekillendirilmiştir..

kabarcık sahte katy perry saç modelleri

Kaynak

50. Vintage Katy Perry Saç Modelleri

Katy bir kez daha, 60’lı yıllardan kopmuş gibi görünen bu saç modeli ile içindeki retro divayı kanalize ediyor. Kafasının tam üstünde devasa bir arı kovanı ve yüzünü güzel bir şekilde perdeleyen yan patlamalar var..

retro katy perry saç modelleri

Kaynak

Çözüm

Katy Perry’den başka hiç kimsenin giyemeyeceği 50 muhteşem saç modeli gördük. Ama hepsinden daha harika olan şey, her birinde harika görünmesiydi. Güvenin anlamı budur. Her şeyi kaldırabileceğini bilmek. Hangisinin favoriniz olduğunu aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.!