50 Sinirli Miley Cyrus Saç Kesimi Fikirleri

Miley Cyrus hakkında pek çok şey söylenebilir ve söylenmiştir, ancak bir şey kesindir. Saç stilleri söz konusu olduğunda, onun için hiçbir şey çok “aşırı” veya “sinirli” olarak kabul edilemez. Şarkıcı ve genç aktris, kariyeri boyunca süper tatlı Disney dalgalarından sallanabilir pixies’e ve yumuşak buklelere geri döndü. Tüm zamanların en iyi Miley Cyrus saç kesimi fikirlerini ve onun evrim tarzını burada gözden geçirin.

1. Esmer Ombre’de Sarışın

Mevcut Miley Cyrus görünümüyle başlayalım. Şarkıcı bugün böyle görünüyor. 2010’ların başında giydiklerine kıyasla uzun saçlara ve çok az makyaja, uysal ve ağırbaşlı bir görünüme geri döndü..

esmer sarışın ombre miley cyrus saç kesimi

Kaynak

2. Koyu Saç Miley Cyrus Saç Kesimi

Miley Cyrus’un doğum adı ona Destiny Hope’tu çünkü ailesi onun kaderinde yücelik olacağını umuyordu. Ayrıca bebekken çok gülümsediği için Smiley takma lakabı da vardı. Daha sonra Miley olarak kısaltıldı. Şarkıcı daha sonra adını resmi olarak Miley olarak değiştirdi..

esmer genç miley cyrus saç kesimi

Kaynak

3. Sarışın Korkunç Miley Cyrus Saç Kesimi

Gerçek renklerini göstermekten asla korkmayan Miley, yeni favori saç aksesuarı olarak bir dizi dağınık sarı trabzan ve bir çift kabarık, pembe tavşan kulağına sahip. Ayrıca mor kalp şeklinde sahte bir yüz dövmesi var..

sarışın miley cyrus saç kesimini korkutuyor

Kaynak

4. Bohem Miley Cyrus Saç Kesimi

Bir saniyeliğine dürüst olalım. Bundan daha bohem olur mu? Ortadan doğal olarak ayrılmış kumlu sarı saçları ve neredeyse hiç makyajı olmayan Miley’nin buradaki görüntüsüne kesinlikle bayılıyoruz..

düz saç miley cyrus saç kesimi

Kaynak

5. Örgülü Topuz

İşte bu şarkıcı için bir imza haline gelen ve onun ve tek başına bu kadar kolaylıkla çıkarabileceği bir saç modeli. Alnına son derece yakın yerleştirilmiş ve 90’ların tokasıyla bağlanmış örgülü bir topuz..

örgülü topuz miley cyrus saç kesimi

Kaynak

6. At Kuyruğu Miley Cyrus Saç Kesimi

Tavşan kulaklarına geri döndük, ancak bu sefer Miley şık ve basit bir at kuyruğu seçti. Doğal renkli köklerini ve arkada şişe sarısı saçlarını görebilirsiniz. Biz de mükemmel kedi gözü için varız!

at kuyruğu miley cyrus saç kesimi

Kaynak

7. Ballı Sarışın Miley Cyrus Saç Kesimi

Saç maşalarınızı çıkarın kızlar, çünkü bu sefer her şey plaj dalgalarıyla ilgili! Ve o güzel saç renginden bahset. Adı bal sarısı ve Miley onu muhteşem mavi gözlerini ön plana çıkardığı için seçti..

bal sarısı miley cyrus saç kesimi

Kaynak

8. Retro Miley Cyrus Saç Kesimi

İşte Miley, 2016 albümü Younger Now’ın tanıtımını yapıyor. Canlı performanslarından birinde, taşlı mavi bir kıyafet ve eski, kahverengi saç renginde tipik bir saç modeli ile kırsaldan ilham alan bu görünümü spor yaptı..

retro miley cyrus saç kesimi

Kaynak

9. Esmer Miley Cyrus Saç Kesimi

Şimdi çok uzak görünse de, Miley Cyrus’un uzun, esmer saçları olan herkes gibi bir genç olduğu bir zaman vardı. Ve işte tam da bunu kanıtlamak için gitar çalarken çekilmiş bir fotoğraf.

esmer miley cyrus saç kesimi

Kaynak

10. Patlama ile Miley Cyrus Saç Kesimi

En sevdiğiniz şarkıcı Miley Cyrus’un kaküllerle nasıl göründüğünü hiç merak ettiniz mi? Artık merak etmeyin çünkü muhteşem bir sarı kakül setiyle tüm ihtişamıyla burada. Söylemeye cüret edersek, normalden bile daha sevimli görünüyor.

sarışın patlama miley cyrus saç kesimi

Kaynak

11. Yan Patlamalarla Miley Cyrus Saç Kesimi

Patlama konusuna devam edersek, burada 90’ların yan patlamalarından oluşan bir set var. Miley hala platin sarısı saçlarından kurtulmadı, ancak şarkıcı köklerini giderek daha fazla göstermeye başlar başlamaz bunun işaretlerini görebiliriz..

yan patlama miley cyrus saç kesimi

Kaynak

12. Katmanlı Miley Cyrus Saç Kesimi

Miley’in ‘iyi bir kız’ olduğu günlere ait bu resmine baktığımızda, hafızalarda başka bir yolculuğa çıkmanın zamanı geldi. Saçlarını orta uzunlukta sarı bir saç kesimiyle, hacim kazanmasına yardımcı olan çok sayıda katmanla birlikte kullanırdı..

katlı miley cyrus saç kesimi

Kaynak

13. Dağınık Örgülü Miley Cyrus Saç Kesimi

Daha klas günlerinden bir başka örnek de bir kırmızı halı etkinliğinde yaptığı bu dağınık örgü. Ayrıca giydiği tereyağlı sarı elbiseyi ve sarkık pırlanta küpelerini de çok beğendik. Büyük Miley devriminden önceki sessizlikti.

dağınık örgülü miley cyrus saç kesimi

Kaynak

14. Üst Topuz Miley Cyrus Saç Kesimi

İşte Miley Cyrus’un tıpkı biz kızlar gibi olduğunu kanıtlayan bir resim. En iyi topuzunu oluşturmak için bir çörek kullanıyor ve bunu yaptığında bir düğme kadar sevimli görünüyor. Bu büyük saç ilhamı!

topuz miley cyrus saç kesimi

Kaynak

15. Tatlı Miley Cyrus Saç Kesimi

Bu, birçok insanın Miley’nin nihayet büyüdüğünü ve asi genç yıllarını geride bırakmaya ve stil açısından olgunluğa yönelmeye hazır olup olmadığını merak eden başka bir çağdaş görünüm. Yargıç olmana izin vereceğiz.

tatlı miley cyrus saç kesimi

Kaynak

16. Kış Miley Cyrus Saç Kesimi

Ancak o zamanlar kestane kahvesi Miley Cyrus’un imza saç rengiydi ve çok uzun bir süre değiştirmedi. Burada, kışın tamamen kopyalayabileceğiniz süper sevimli bir bere takıyor..

kış miley cyrus saç kesimi

Kaynak

17. Genç Miley Cyrus Saç Kesimi

Bu, Miley’nin Teen Vogue için Mayıs 2009 tarihli kapak çekimi. Taze yüzlü bir genç kızdı, o sırada dünyaya aşık oldu ve tam tersi. Saç açısından, stili o zamanlar bile kusursuzdu..

Miley Cyrus'un Teen Vogue Mayıs 2009 Kapak Vuruşu miley Cyrus saç kesimi

Kaynak

18. Güzel Miley Cyrus Saç Kesimi

İşte şarkıcının son birkaç yılın maskaralıklarından vazgeçmeye hazır olabileceğini ve bir kez daha zarif ve klas bir bayan olduğunu gösteren bir başka günümüz Miley görünümü. Bu sarı ombre kesinlikle bizim saç ilhamımız.

güzel miley cyrus saç kesimi

Kaynak

19. Eski Hollywood Miley Cyrus Saç Kesimi

Şık ve zarif demişken, Miley’nin bir kırmızı halı etkinliği için yaptığı bu stil seçimine zamanda geriye gidelim. Kısa saçlarını eski Holly ahşap buklelerle şekillendirdi ve bomba gibi makyaj ve takıları tercih etti. Vay!

eski hollywood miley cyrus saç kesimi

Kaynak

20. Sarı Örgülü Miley Cyrus Saç Kesimi

Ama üstüne biraz daha eklenmeden Miley olmazdı. Bu nedenle, sade sarı örgülerini ve minimal makyaj görünümünü, sulandırılmış renklerde büyük, sahte güllerle kaplı bir kot ceketle dengeledi..

sarışın örgüler miley cyrus saç kesimi

Kaynak

21. Miley Cyrus Pixie Saç Kesimleri

Perinin yaşı her açıdan Miley için çok büyüktü. Uzun, kahverengi saçlarını platin sarısı peri kesimiyle tamamen kestiğinde herkesi şok etti. Daha sonra, hayatı boyunca asla daha iyi veya daha özgür hissetmediğini açıkladı..

miley cyrus saç kesimi

Kaynak

22. Miley Cyrus Fotoğraf Çekimi Saç Kesimi

İşte Marie Claire için fotoğraf çekimi için poz veren şarkıcı. Pullar ve boncuklarla kaplı mor bir mini elbise ve kısa, bal sarısı saçları çok modaya uygun ıslak bir görünüme sahip..

marie claire miley cyrus saç kesimi için

Kaynak

23. Kızıl Saçlı Miley Cyrus Saç Kesimi

Konu saç olduğunda Miley Cyrus’un denemeyeceği pek fazla şey yok ve renkler listenin başında. İşte mavi gözlerini ön plana çıkaran ve fildişi tenini öne çıkaran bakır kırmızısı saçlarıyla..

kızıl saçlı miley cyrus saç kesimi

Kaynak

24. Pixie Miley Cyrus Saç Kesimi

Önyargılı olmamamız gerekiyor, ama bu şimdiye kadarki en sevdiğimiz Miley Cyrus pixie kesimimiz. Şarkıcı, uzunluk ve hacim için uzatmalara hitap etmediğinde çok ince saçlara sahip ve bu doğal seçimle harika görünüyor..

pixie miley cyrus saç kesimi

Kaynak

25. Fauxhawk Miley Cyrus Saç Kesimi

Başka bir peri kesimi türü, bu çok havalı ve sinirli sahte şahindir. Miley’nin doğal saç renginde sivrilen kenarları ve uzun sivri uçlu platin sarısı bir üst kısmı var. Sırtı açık nane rengi elbise, onu daha uzun ve daha ince gösteriyor.

sahte miley cyrus saç kesimi

Kaynak

26. Yatak Başı Miley Cyrus Saç Kesimi

Bu boncuk kafa stilini kopyalamak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey biraz saç köpüğü. Avucunuzun içinde bir miktar alın ve parmaklarınızı saçınızın arasında gezdirin ve istediğiniz toka ve hacmi elde edene kadar.

yatak başı miley cyrus saç kesimi

Kaynak

27. Küçük Sarışın At Kuyruğu

Şişe sarısı saç rengi, küçük, dağınık at kuyruğu ve tiyatro güneş gözlükleri nedeniyle burada büyük Britney vibes alıyoruz. Bu harika bir şey çünkü Miley her zaman Britney Spears’ın onun için büyük bir ilham kaynağı olduğunu söyledi..

küçük at kuyruğu miley cyrus saç kesimi

Kaynak

28. Domuz Kuyruklu Miley Cyrus Saç Kesimi

Bu özel görünüm bize modern çağda bir Lolita’yı hatırlatıyor. Miley, sarı saç örgüleri ve Lolita karakterinden ilham almış gibi görünen bir çift kırmızı güneş gözlüğü takıyor. Ayrıca en sevdiği nişanlardan bazılarını giyiyor – bir çift barış işareti küpesi ve bir Gurur T-shirtü.

saç örgüsü miley cyrus saç kesimi

Kaynak

29. Pompadour Miley Cyrus Tişört

Miley, sinirli saç kesimlerini o kadar uç noktaya taşıdı ki, onları o kadar çok kendine mal etti ki, artık onun üzerinde klas görünüyorlar. Sarışın vurgulara sahip bu koyu kahverengi pompadour, giydiği yapay elmaslı elbiseye mükemmel bir ektir..

pompadour miley cyrus saç kesimi

Kaynak

30. Lob Saç Kesimi

İşte Miley’nin birkaç sezon koç olarak görev yaptığı The Voice’daki görünümlerinden biri. Kalp yakalı ve muhteşem sarışın loblu bu şık, bronz elbise için sinirli ve asi stilini bir kenara bıraktığını görünce herkes şaşırdı..

lob miley cyrus saç kesimi

Kaynak

31. Yan Kısım Peri Kesimi

Bu saç stiline saçınızı uzatmaya çalışırken küçük bir egzersiz diyebilirsiniz. Çok uzun olmayan bir zaman önce, Miley geçmişte onu çok mutlu eden peri kesimini atmanın ve saçlarını uzatmanın zamanının geldiğine karar verdi..

yan kısım peri kesimi miley cyrus saç kesimi

Kaynak

32. Ön Örgülü Miley Cyrus Saç Kesimi

Miley gençlik yıllarında daha tatlı ve yaşına uygun saç modelleri kullanırdı. Eğer bir gençsen onları şimdi kopyalayabilirsin. Bu, örneğin, okul için veya uluslararası üne sahip bir şarkıcı olarak özel bir hayatınız varsa mükemmeldir..

ön örgüler miley cyrus saç kesimi

Kaynak

33. Dağınık Platin Peri Kesimi

Bu, mürekkebin tüm dünyaya akmasına neden olan peri kesimidir. Tüm saçlarını kesip platin sarısına boyadığında Miley bir anda moda ve stil ikonu oldu. Ayrıca makyajını yeni saç stiline uyacak şekilde ayarladı..

dağınık platin uzun peri kesimi miley cyrus saç kesimi

Kaynak

34. Uzun Miley Cyrus Saç Kesimi

Diğer ikonik Miley Cyrus saç kesimi, hayatının ilk yarısında giydiği saç kesimidir. Uzun, kestane veya maun kahverengisi, genellikle kumsal dalgaları var. Ona basit ve hoş bir genç kızın görünümünü verdi..

maun uzun miley cyrus saç kesimi

Kaynak

35. Orta Miley Cyrus Saç Kesimi

Şarkıcı ayrıca bir süre orta boyda oyalandı ve bir avuç dolusu plaj dalgasıyla süper bir patlama yaptı. Ayrıca klasik bir kombinasyon olan kahverengi saçlarda sarışın vurguları vardı..

orta miley cyrus saç kesimi

Kaynak

36. Tüylü Peri Kesimi

İnce veya ince saçlara sahip olduğunu gören Miley, saçlarını daha çekici göstermenin yollarını bulmak zorundadır. Bir yol, kilitlerinize hacim ve derinlik yanılsaması verecek tüylü veya katmanlı bir saç kesimi yapmaktır..

Kaynak

37. Pastel Pembe Miley Cyrus Saç Kesimi

Acayip renklere yabancı olmayan Miley, bir süredir pastel pembeyi de denedi. En son tercih ettiği aksesuarı, tavşan kulakları ve eski tarz bukleleriyle iyi iş çıkarıyor gibi görünüyor. Bu yeni ve şık Miley’i seviyoruz.

pastel pembe miley cyrus saç kesimi

Kaynak

38. Pixie Cut Over Flip

Eski peri kesiminize hayat vermenin bir yolu, onu ters çevirmektir. Saçınızı bir taraftan ayırın ve saçınızı toplayın. Hepsini üfleyin ve her şeyi yerinde tutmak için biraz saç spreyi kullanın..

uzun pixie miley cyrus saç kesimi

Kaynak

39. Kıvırcık Miley Cyrus Saç Kesimi

Tüm mevcut Miley Cyrus görünümlerinden bu kesinlikle bizim favorimiz. Şarkıcının bize alıştığı ihtişam ve gösterişten yoksun, ancak olağanüstü güzel görünüyor, çoğu zaman değil, daha azının gerçekten daha fazla olduğunu kanıtlıyor..

Kaynak

40. Gençlik Öncesi Miley Cyrus Saç Kesimi

Miley’nin küçük bir kızken, uluslararası yıldız olma yolunda yeni başlayan bu fotoğrafı, şu anda bize tüm hisleri veriyor. Bu, çok hafif, neredeyse sarı bir kahverengi olan saçının doğal rengi..

gençlik öncesi miley cyrus saç kesimi

Kaynak

41. Havalı Miley Cyrus Saç Kesimi

İyi kız Hannah Montana imajından uzaklaşmaya çalışırken, ama büyük, sarı kesimi seçmeden önce Miley, kestane rengi kahverengi saçlarını ve ışıltılı, kız gibi makyajını kullanarak seksi ve boğucu görünmeye çalıştı..

havalı miley cyrus saç kesimi

Kaynak

42. Alay Edilmiş Miley Cyrus Saç Kesimi

Miley, türünün tek örneği olan bu saç modeli ile hem mecazi hem de kelimenin tam anlamıyla sesi yükseltiyor. Geriye dönüp bakınca, yaşına göre biraz fazla anaç bir davranış olduğu söylenebilir ama kesinlikle muhteşem görünüyordu..

omuz hizasında miley cyrus saç kesimi

Kaynak

43. Hannah Montana Saç Kesimi

Hanna Montana saç kesimini kim unutabilir veya bilmeyebilir? Hepimizin bildiği gibi, gerçek Miley’nin ünlü şarkıcı Hannah olmak için taktığı bir peruktu. Bir dizi patlama ile şık sarı saçlara sahipti..

hannah montana miley cyrus saç kesimi

Kaynak

44. Alttan Kesilmiş Miley Cyrus Saç Kesimi

Büyüdüğünde, gıcırtılı temiz imajından ayrılma mümkün olduğunca büyüktü. Kıyafetleri, açıklamaları, sahne içindeki ve dışındaki davranışları ve genel kişiliği ile gittiği her yerde tartışmalara neden oldu..

alttan kesilmiş miley cyrus saç kesimi

Kaynak

45. Zarif Miley Cyrus Saç Kesimi

O zamandan beri, şarkıcı rolünü biraz düzeltmeye çalıştı. Eleştirmenler bunu ya kötü kız imajının artık onun için çalışmamasına ya da genç yetişkin hayatındaki asi aşamayı nihayet aşmış olmasına bağlıyor..

zarif miley cyrus saç kesimi

Kaynak

46. ​​Şık Miley Cyrus Saç Kesimi

Sebep ne olursa olsun, Miley Cyrus zaten bir ömür boyu yeterince tartışmaya neden olmuş gibi görünüyor ve biraz daha yavaş almaya ve gerçekten önemli olan şeye, onun müziğine odaklanmaya hazır. Görüntüsü kesinlikle bunu söylüyor gibi görünüyor.

şık miley cyrus saç kesimi

Kaynak

47. İyi Kız Miley Cyrus Saç Kesimi

2018 Grammy Ödülleri’nde bu peri prenses Zac Posen elbisesiyle kırmızı halıya adım atan Miley’nin iyi kızı oynamaya geri döndüğü herkes tarafından belli oldu. Makyajı yok denecek kadar azdı ve saçları ağırbaşlıydı..

zac posen miley cyrus saç kesimi

Kaynak

48. Görev Dışı Miley Cyrus Saç Kesimi

Sokakta bir hayranıyla fotoğraf çekerken görüntülenen şarkıcı, günlük hayatında böyle görünüyor. Miley hayatında yeni bir aşamaya girerken aynı makyaj eksikliğini ve tamamen sıradan saçı görebilirsiniz..

miley cyrus saç kesimi

Kaynak

49. Yaz Miley Cyrus Saç Kesimi

Bu kıvırcık uzun bob’u giyen Miley’nin bir gerileme fotoğrafı için yeterli zaman. Buklelerinden, turuncu ten renginden, mercan makyajından ve spagetti kayışlı mandalina elbisesinden 2000’li yılların havasını alıyoruz..

yaz miley cyrus saç kesimi

Kaynak

50. Uzay Çörekleri ile Miley Cyrus Saç Kesimi

Bir notla bitirmek için, Miley Cyrus’un asi olduğu ve insanların ona koymak istediği tüm kurallara ve etiketlere karşı savaştığı dönemden bazı uzay çörekleri. Ve tabii ki her zaman dilini sallıyordu, imzası niteliğindeki hareketi!

uzay çörekler miley cyrus saç kesimi

Kaynak

Çözüm

Miley Cyrus’un hayatında birçok değişiklik yaşadığına ve onlarla birlikte bir sürü saç kesimi yaşadığına şüphe yok. Yan komşunun Hannah Montana’yı oynayan tatlı kızdan, bugün olduğu sıradan ve doğal kadına geri kesilmiş platin bir peri ile tam bir asi tanımına gitti. En önemli şey, tüm saç stillerinin içinde hissettiklerini yansıtmasıydı. en sevdiğin neydi?