70 Güzel ve Kolay Giyilebilir Kısa Saç Kabarıklığı

Kısa saç topuzları için ilham kaynağı olan pek çok ünlü ve yıldız varken, omuz üstü bukle arzunuzda yalnız olmadığınızdan emin olabilirsiniz..

Adele, Scarlet Johansson, Emma Watson, Robin Wright, Evan Rachel Wood ve size eşlik edecek ve elbette size ilham verecek çok daha fazlası var..

Bu fikri aklımızda tutarak, çekmesi, şekillendirmesi ve tabii ki giymesi kolay kısa saçlar için 70 updos’un bir listesini derlemeye karar verdik.. Aşağıya kaydırın çünkü birçok stil sürprizimiz var!

1. Taraklı Kısa Bob

kısa saçlar için updosKaynak

İşte kısa ve düz bobunuzu ilginç tutmanın harika bir yolu. Saçınızı ortasından ayırmak yerine, her zaman başın tepesine tarayabilir ve hatta retro bir hava vermek için biraz kabarıksa bile kabartabilirsiniz..

2. Çiçekli Kısa Saç Kabarıklığı

kısa saç çiçekleri için updosKaynak

Bu saç stilini bir parti, kutlama, doğum gününüz veya hatta bir düğün gibi özel bir etkinlik için, sizin olsun veya nedime olsanız da kopyalayabilirsiniz. Nedime saç modelleri hakkında daha fazla ilham almak için onlara adanmış parçamıza göz atın..

3. Emma Watson

kısa saçlar için emma watson updosKaynak

Emma Watson olmadan hiçbir kısa updos listesi tamamlanamazdı. Harry Potter filmlerini bitirdikten sonra tüm saçlarını kestiğinde tüm dünya nefesini tuttu. Gereksiz yere, söyleyebiliriz, çünkü o harika görünüyordu.

4. Çift Hollandalı Örgüler

kısa saçlar için birbirine yakın çift hollandalı örgüler sahte mohawk updosKaynak

Kısa saçlarınız olduğunda, sahte bir mohawk yaratmanın en kolay yolu, birbirine yakın iki Hollanda örgüsünü spor yapmaktır. Bir sürü bobby pinine ihtiyacınız olacak ama sonuç buna kesinlikle değer.

5. Olgun Kısa Saç Kabarıklığı Seçeneği

kısa saç zencefil için updosKaynak

Bu sevimli bayanın spor yaptığı tamamen harika kızıl kırmızı tonunun yanı sıra, onun sofistike kabarıklığını da seviyoruz. Zarif ve mükemmel bir şekilde dengede olmanız gerektiğinde bir düğün için mükemmeldir..

6. Kolay Kısa Saç Kabarması

kısa saçlar için kolay updosKaynak

Bu görünümü kopyalamak için tek yapmanız gereken saçınızı üç ayrı tele bölmek. Onları saç tokalarıyla bağlayın ve ardından boynunuzun arkasındaki bir tacı andıran üç küçük dağınık düğüm elde edene kadar döndürün..

7. Kısa Saçlar İçin Hızlı Updos

kısa saçlar için şık updosKaynak

Zaman yok? Sorun değil. Kolay düğümler için yukarıda verdiğimiz tavsiyeye uyun ve üç yerine bir tane yapın. Bazı saç tutamlarını çıkardığınızdan ve yüzünüzü çerçeveleyebilmeleri için serbest bıraktığınızdan emin olun..

8. Hepsi Bir Tarzda

kısa saçlar için örgülü kabarık saç modelleriKaynak

Kısa saçlar için ne tür bir updos istediğinize karar veremiyorsanız, her zaman birkaçını karıştırabilirsiniz. Örneğin, bu, kırmızı ve koyu uçlu, çok kabarık bir üst ve önde örgülü düz, asimetrik sarışın bir bob..

9. Marion Cotillard

Kısa Bob Düz Kaygan Sırt Kısa saçlar için kabarık saçlarKaynak

Fransız oyuncu, kesinlikle çok sevdiğimiz bu kırmızı halı etkinliği için oldukça iddialı bir görünüm sergiledi. Hepsinin en iyi yanı, çok mimari bir saç kesimi yapan bobunun düz uçları..

10. Üç Yığılmış Çörek

kısa saçlar için üç yığılmış topuz updosKaynak

Adından da anlaşılacağı gibi, kısa saçlar için bu tür topuzlar, iyi huylu bir mohawk benzeri bir şey elde edene kadar üst üste istifleyebileceğiniz üç basit dağınık düğümden oluşur..

11. Kısa Örgü

kısa saçlar için kısa örgülerKaynak

Bazıları, bunun gibi kısa ve düz göğüsleri şekillendirmenin zor olduğunu söylüyor. Biz anlaşamadık. Sadece alın çizgisi boyunca küçük bir burgu örerek bu saç kesimini ilginç hale getirmenin ne kadar kolay olduğuna bir bakın..

12. Boxer Örgüler

kısa saçlar için boksör örgüleriKaynak

Evet, tüm önerilerimizden de fark etmiş olabileceğiniz gibi kısa saçlar da örülebilir. Bu nedenle, neden sırtınızdan aşağı doğru devam etmek yerine, boyun çizgisinde duran güzel boxer örgüleri denemiyorsunuz??

13. Çarpıcı Kısa Saç Kabarıklığı

kısa saçlar için çarpıcı updosKaynak

Bu kabarıklığı sevmemizin nedeni, kısa saçlarınız bile yokmuş gibi görünmesi. Bu nedenle özel bir etkinliğe gitmeniz gerekiyorsa, günlük görünümünüzden hoş bir değişiklik olacaktır..

14. Kısa Saçlar İçin Bantu Knot Updos

Kısa Saç bantu düğümleri için Günlük ve Kolay UpdosKaynak

Bu saç modeli, geleneksel Bantu Düğümlerine bir bakış. Aradaki fark, tüm saçınızı yapmak yerine, başınızın üstünde iki büyük boy düğüm oluşturmanızdır..

15. Keira Knightley

Kısa saçlar için Keira Knightley updosKaynak

İngiliz aktrisin kırmızı halıdayken onu kesinlikle getirebileceği konusunda hepimiz hemfikiriz. Burada, kahverengi saçlarıyla mükemmel uyum sağlayan küçük kırmızı çiçeklerden yapılmış bir kafa bandıyla süslenmiş dalgalı kısa bir peri giyiyor..

16. Üst ve Alt Stil

kısa saçlar için updosKaynak

Bu görünümü kopyalamak istiyorsanız, çevrimiçi öğreticiler bulabilir, bir arkadaşınızdan sizin için yapmasını isteyebilir veya sadece stilistinize gidebilirsiniz. Bunun dışında, kısa saçlarınızın yerinde kalmasını sağlamak için yüksek kaliteli saç bakım ürünleri kullanmayı unutmamalısınız..

17. Bükülmüş Kısa Saç Kabarması

kısa saçlar için kıvrılmış updosKaynak

Bu dağınık kabarıklığın dikey dokulu bir düğümü ve ona eşlik etmesi için her iki tarafında dört bükümlü örgüsü var. Karmaşık görünüyor ama hemen evde çekmenin ne kadar kolay olduğunu öğrenince şaşıracaksınız..

18. Kısa Saçlar İçin Festival Kabarıklığı

kısa saç festivali görünümü için updosKaynak

Hepimiz biliyoruz ki kısa saç, tüm sıcaklık ve nem nedeniyle yaz aylarında düpedüz bir nimettir. Yine de, festival zamanı geldiğinde ne yaparsınız ve en iyi şekilde görünmek istersiniz? Bu görünümü ve stili kopyalıyorsun, elbette.

19. Rahat Kısa Updos

kısa saçlar için kolay updosKaynak

Bu saç modeli, tembel bir Pazar günü ve hatta hiçbir şey havasında olmadığınızda yorgun bir Pazartesi sabahı için mükemmeldir. Tüm saçlarınızı mümkün olan en rahat şekilde başın arkasına bağlayın ve kapıdan dışarı çıkabilirsiniz..

20. Michelle Williams

michelle williams kısa saçlar için çok kısa pixie updosKaynak

Oyuncu, yuvarlak yüzünü tamamlayan ve uzatan bu ultra kısa peri ile muhteşem görünüyor. Ayrıca, geldikleri kadar kadınsı ve canlı olan tüylü kaplamaya da aşığız..

21. Evan Rachel Wood

kısa saçlar için evan rachel ahşap topuzKaynak

Aktrisin, rüzgarın süpürdüğü bu muhteşem peri ile şimdiki kadar iyi görünmediğine inanıyoruz. Görünümü kopyalamak için, tüm telleri yerinde tutacak bir avuç köpük veya saç mumu kullanın..

22. Demi Lovato

kısa saçlar için demi lovato updosKaynak

Kesinlikle Disney yıllarından büyümüş ve yaptığı kesinlikle iyi bir şey çünkü Demi artık sigara içiyor. Her zaman koyu mat rujlarla eşleştirdiği bu dalgalı bob’a çok karanlık bir yaklaşımı var..

23. Örgü Simetrisi

kısa saçlar için updosKaynak

Biraz simetriden kimseye zarar gelmez, özellikle de seni bu kadar güzel gösterdiğinde. Kısa saçlar için bu kabarıklığın ayna etkisi, her açıdan iyi görünmenizi sağlar..

24. Anne Hathaway

kısa saçlar için anne hathaway updosKaynak

Les Mis’te satmak için saçını kestiğinde kesinlikle ağladık. Ancak, kırmızı halıdaki aktrisin yeni perisiyle çok iyi göründüğünü görünce hızla geri döndük. Ne ilham verdiğini kanıtladı!

25. Victoria Beckham

victoria beckham kısa saç için seksi updosKaynak

Bayan Beckham’ın ünlü futbolcu kocası gibi gezegendeki her saç modelini denemiş olması oldukça olasıdır. Bu nedenle, kısa saç bölümü için de updos’ta bazı puanlar alması gerekiyordu..

26. Kısa Saçlar İçin Deniz Kızı Kabarıklığı

kısa saçlar için deniz kızı saç topuzlarıKaynak

Deniz kızlarının uzun saçları olması gerektiğini kim söylüyor? Bir kadının istediği saça sahip olabileceği çağda yaşıyoruz. Bu nedenle, bu durumdan yararlanın ve kısa saçlar için bu deniz kızı kabarıklığı ile kendinize bir makyaj yapın..

27. Turkuaz Kısa Saç Kabarması

kısa saçlar için turkuaz saç topuzlarıKaynak

Saçınızda bu olağanüstü renk varsa, ne tür bir saç kesimi yapmaya çalıştığınız gerçekten önemli değil. Ancak, bu kabarık ve katmanlı peri kesiminin onu göstermek için en iyisi olduğuna inanıyoruz..

28. Lily Collins

kısa saçlar için lily collins updosKaynak

Ne yaparsa yapsın, Lily Collins her zaman bir Disney prensesi gibi görünecek. Pamuk Prenses’i oynamasına şaşmamalı. Kısa saç trendine katıldığında bile, hala zarif ve narin görünüyordu..

29. Winona Ryder

kısa saçlar için winona ryder updosKaynak

Winona Ryder, 90’ların klasik kızıdır. Bir droidi canlandırdığı Alien serisinin dördüncü bölümü için süper kısa perisini sundu. Erkeksi kesim onu ​​kadınsı ve şık gösteriyor.

30. Saç Bantlı Kısa Saç Kabarıklığı

kısa saçlar için updosKaynak

Kısa saçlarınız veya hatta çok kısa bir bobunuz varsa, bir saç bandı takarak saç tellerini yüzünüzden kolayca uzak tutabilirsiniz. Stil seçimi tamamen size ait ve aralarından seçim yapabileceğiniz milyonlarca model var..

31. Rachel McAdam’lar

kısa saçlar için rachel mcadams updosKaynak

Amerika’nın sevgililerinden Rachel McAdams, The Notebook’ta hepimizi kazandı. Daha sonra, uzun saçlarını dağınık bir bob şeklinde kestiğinde, onu hala sevdik. Regina George’u kim sevemez, değil mi??

32. Scarlet Johansson

kısa saçlar için kızıl johansson updosKaynak

Büyüdüğünde, oyuncu bir değişiklik zamanının geldiğine karar verdi. Bu nedenle, uzun yan süpürme patlamaları ve traşlı tarafı olan asimetrik bir bob için gitti. Gerçek bir rock yıldızı gibi görünüyordu.

33. Kısa Saçlar İçin Düğün Kabarıklıkları

kısa saçlar için düğün topuzlarıKaynak

Bir düğünde olmanız gerektiğinde veya kendiniz gelin olduğunuzda saçınızı şekillendirmenin en kolay yolu bu. Buklelerinizde küçük dalgalar oluşturmak için saç maşasını kullanın ve ardından göz alıcı bir saç aksesuarıyla bir tarafa sabitleyin..

34. Pembe

kısa saçlar için pembe vintage bukleler alttan kesilmiş updosKaynak

Pembe, şüphesiz modern çağ için yeniden düzenlenmiş vintage updoların kraliçesidir. Burada kenarları tıraşlı bir Mohawk oynuyor. Ancak sivri uçlar yerine bir dizi mükemmel Zafer rulosu ve bebek pembe bir fiyonk seçti..

35. Jane Fonda

50 yaş üstü kısa saçlı kadınlar için jane fonda updosKaynak

Jane Fonda, 50 yaş üstü kadınlar için doğru yapılan kısa saçlar için mükemmel bir saç modeli örneğidir. Kısa, tüylü bir bob ve sırtından birkaç yıl alan bir peri kombinasyonunu spor yapıyor..

36. Olağanüstü Kısa Saç Kabarıklıkları

kısa saçlar için updosKaynak

Bu olağanüstü kabarıklıkla ilgili her ayrıntıyı seviyoruz. Beyaz buzlu sarı renk, saçın uzunluğu ve onu ortadan ayıran uzun örgü, hayal edilecek bir şeydir ve bunu bir saç hedefi olarak kabul edin..

37. Kısa Saçlar İçin Doğal Updos

kısa saçlar için doğal saç topuzlarıKaynak

Doğal olarak kıvırcık saçlarınız varsa, peri kesimi sizin için en iyi çözüm olabilir. Bir tarafına bağlayabileceğiniz şık bir eşarp kullanarak şekillendirin. Bu durumda saç bantları da iyi bir fikirdir..

38. Charlize Theron

kısa saçlar için charlize theron updosKaynak

Saç bantları hakkında az önce söylediklerimizi örneklemek için, işte aktris Charlize Theron dalgalı perisi üzerinde spor yapıyor. Siyah saten şerit, pembe ruju ve minimalist göz makyajı ile çarpıcı bir etki yaratıyor..

39. Sanatsal Kısa Saç Kabarması

Kısa saçlar için kısa konik kalın katmanlı ve ağır saçaklı saç kesimi updosKaynak

Bu, aşık olacağınız, konik, ağır katmanlı ve ağır saçaklı bir saç kesimidir. Kubbeli üst kısmı ve çok düz çizgileri sayesinde son derece sanatsaldır..

40. Buz Mohawk

Kısa saçlar için Kısa Uzun Saç Mohawk updosKaynak

Kendi başına tam bir mohawk olmasa da, bu peri kesimi, bazı unsurları için hala bu kategoriye giriyor. Tıraşlı yanları ve bir yana doğru uzanan çok uzun bir tepesi vardır. Ayrıca bize Tilda Swinton’ı hatırlatıyor..

41. Miley Cyrus

kısa saçlar için miley cyrus updosKaynak

Miley Cyrus’un minimal tarzını her zaman sevdik ve en iyi yanı, kopyalamanın gerçekten kolay olmasıdır. Kısa saç topuzlarına gelince, bu, kenarları tıraşlı ve kirli sarışın uzun kaküllü basit bir peri..

42. Angelina Jolie

kısa saçlar için angelina jolie topuzlarıKaynak

Uzun ve gösterişli bukleleriyle dünya çapında ünlü olmasına rağmen, Angelina Jolie’nin kısa saçlar için topuz yaptığı bir dönem de oldu. Bizim favorilerimizden biri de eskiden küçük bir atkuyruğu şeklinde taktığı bu dalgalı kuzgun bob..

43. Stil İkonu

kısa saçlar için updosKaynak

İpek mavisi ve sarı bir başörtüsünü koyu turkuaz deri bir ceketle karıştırıp eşleştirebilir ve çalışmasını sağlayabilirseniz, o zaman bir tarzınız olduğunu bilirsiniz. Beyaz bir gömlek ve bir dağınık sarı saç ekleyin ve gitmeye hazırsınız.

44. Mor Kısa Saç Updos

kısa saçlar için mor updosKaynak

Saçınız ne kadar kısa veya uzun olursa olsun, burada önemli olan onu ilgi çekici kılmaktır. Bu nedenle, neden alışılmadık bir saç rengine yönelmiyorsunuz? Çivit mavisi ve leylak rengi ile birleşen bu koyu mor, hızla favorimiz oluyor.

45. Zendaya

kısa saçlar için zendaya updosKaynak

İşte Disney yıllarını iyi geçmiş bir genç oyuncu daha. Aslında onları o kadar geride bıraktı ki artık tanınmaz hale geldi. Zendaya uzun, siyah buklelerini bıraktı ve onu bomba gibi gösteren bu bal sarısı periyi seçti..

46. ​​Alesha Dixon

alesha dixon kısa saçlar için yarım bob updosKaynak

Güzel şarkıcı bu resimde çok çekici ve ilginç bir bob giyiyor. Aslında, çikolata kahverengi traşlı bir tarafı ve diğer tarafında klasik bir buzlu sarışın bob olan yarım bir bob..

47. Kristen Wiig

kısa saçlar için kristen wiig updosKaynak

Amerikan komedisinin first lady’si de tüylü periye gitti. Ve yaptığı için gerçekten mutluyuz. Karamel köklü açık sarışın, mavi gözlerini mükemmel bir şekilde vurgular..

48. Basit Kısa Saç Kabarması

kısa saçlar için fransız cafe updosKaynak

Kabarık ve tarz sahibi bu Fransız kafesi, bize soğuk sonbahar sabahlarını ve bir bistroda sıcak kahveyi düşündürüyor. Bu görünümü elde etmek için yapmanız gereken tek şey biraz kabarma önleyici sprey ve biraz saç köpüğü kullanmak..

49. Kısa Saçlar İçin Tatlı Updos

kısa saçlar için sevimli tatlı updosKaynak

Peluş panda kulakları elbette bu görünüm için zorunlu değil. Yine de bu kadar sevimli ve tatlı görünmek istiyorsanız onları aksesuar koleksiyonunuza eklemekten zarar gelmez..

50. İki Tonlu Kısa Saç

Kısa saçlar için psychedelic mor ve beyaz updosKaynak

Beyaz ve saykodelik mor arasındaki bu kombinasyon gerçek bir kazanan. Jimi Hendrix’in en sevdiği renk, macenta ve elektrik moru arasında bir yerdedir ve artık kısa saçlarınızı çekidüzen yapmak için kullanabilirsiniz..

51. Rosamund Pike

kısa saçlar için rosamund turna updosKaynak

Hollywood’da Rosamund Pike’dan daha klas ve daha zarif çok az kadın vardır. Gone Girl, arkasından bağlanmış tatlı kız gibi bukleleri ve birbiriyle uyumsuz beyaz ve siyah inci küpeleri tercih etti..

52. Chloe Grace Moretz

Kısa saçlar için chloe zarafet moretz topuzlarıKaynak

Chloe Grace Moretz’in buradaki saç modeli o kadar basit ve zahmetsiz ki neredeyse doğal görünüyor. Sanki yataktan yeni kalkmış ve bu saçın büyüsü yeni gerçekleşmiş gibi. Makyaj yapmaması da yardımcı oluyor.

53. Robin Wright

kısa saçlar için robin wright updosKaynak

Buradaki saç kesimi basit bir peri. Ancak, ön kesinlikle olağanüstü. Dağınık kakülleri neredeyse gözlerinin üzerine düşüyor ve onu boğucu ve seksi gösteriyor. Aynı zamanda saç kesimi köşeli yüzünü dengeler..

54. Çocuksu Kısa Saç Kabarıklığı

kısa saçlar için updosKaynak

Çocuksu bir saç kesimi alırsanız, bu mutlaka bir erkek gibi görünmeniz gerektiği anlamına gelmez. Doğru şekillendirme ve aksesuarlarla bu saç modeli podyumlara yakışır bir görünüme dönüşebilir..

55. Rita Ora

kısa saçlar için rita ora updosKaynak

Kısa saçlar için updos listemizdeki bir başka etkileyici giriş, Rita Ora’nın donmuş peri kesimi. Beyaz sarı saçlarının yanlarında yüzünü çerçeveleyen ve elmacık kemiklerini öne çıkaran daha uzun bukleler var..

56. Komşu Kız Kabarıklığı

kısa saç için komşu kızı updosKaynak

Minimal makyaj ve hafif sarı uzun bir peri, komşu kızı için mükemmel bir görünüm yaratır. Kısa saçlar için kabarık saçların büyüsü budur. Doğru şekillendirildiklerinde doğal ve rahat görünürler..

57. Ağır Patlamalar

kısa saçlar için updosKaynak

Kısa saçlar için updos, uzun boblar anlamına da gelebilir. İnce ve uzun bir yüzünüz varsa, ağır kaküller dahil bu görünümü kolayca çıkarabilirsiniz. Minimal makyaj ve aksesuarlar için gidin.

58. Tyra Bankaları

kısa saçlar için tyra bankaları updosKaynak

Tyra Banks gibi bir süper model olduğunuzda yanlış yapabileceğiniz çok az şey var. Bu katmanlı ve dokulu peri kesimi, köşeli yüzüne olağanüstü bir şekilde hizmet ediyor. Patlamalardan bahsetmiş miydik? Tyra Banks patlamaları.

59. Özel Günler İçin Kısa Saç Kabarması

kısa saçlar için düğün topuzlarıKaynak

Özel bir etkinliğe katılmanız gerekiyorsa, kısa saçınızı güzelleştirmenin bir yolu, benzersiz bir saç bandı takmaktır. Örneğin, çiçek ve yaprakları olan bir dal şeklinde olan bu gümüş ve elmas saç parçasını alın..

60. Patlama

kısa saçlar için dokulu fön koyu kökler sarışın updosKaynak

İşte koyu renkli kökler ve açık sarı saçlarla kesilmiş dokulu, uzun ve dalgalı bir peri. Bu görünümü kopyalamak için saç üfleyicinizi çıkarmanız gerekecek. Saçınız duştan ıslakken biraz köpük ekleyin ve önden arkaya doğru fönleyin..

61. Eşleşen Maç

kısa saçlar için updosKaynak

Yüzünüzün özelliklerini vurgulamak için harika bir fikir, sadece saçınızı değil, kaşlarınızı da aynı renge boyamak olacaktır. Ancak, alışılmamış bir renk yerine doğal bir renk seçmeye dikkat edin..

62. Marilyn Monroe

kısa saçlar için marilyn monroe updosKaynak

Diva, sonsuza kadar Marilyn olarak hatırlanacak bir saç kesimi ve saç modeli getirmeyi başardı. Spor yapan herhangi bir kadın hemen bir Marilyn taklitçisi olarak kabul edilir. Ve neden olmasın? Ne de olsa en güzel kadındı.

63. Mila Jovovich

kısa saçlar için mila jovovich updosKaynak

Bu çikolata kahvesi asimetrik kesim Mila Jovovich’in yüz hatlarını çok yumuşatıyor. Bunun dışında, çoğu saç kesiminin yapamayacağı şekilde mavi-yeşil gözlerini de sergiliyor..

64. Natalie Portman

kısa saçlar için natalie portman çocuksu updosKaynak

Natalie Portman kısa saçlı bir güzellik ve merak konusu. İnanılmaz derecede narin ve yontulmuş özellikleri kısa saç kesimi tarafından basitçe soyuldu. Bu şekilde, hepimiz onun güzelliğine bakıp merak edebiliriz..

65. Shailene Woodley

Kısa saç ombre için Shailene Woodley updosKaynak

Genç oyuncu burada daha uzun bir kakül seti ile uzun bir peri kesimi tercih etti. Ayrıca ön tarafta ombre saçlar için gitti, bazı sarışın peekaboos dışarı çıktı.

66. Ginnifer Goodwin

Kısa saçlar için Ginnifer Goodwin updosKaynak

İşte bu konuda başka bir Hollywood peri kesim güzelliği ve başka bir Pamuk Prenses. Kuzgun tüylü kısa kabarıklığı, buz mavisi makyajı ve yeşil elbisesiyle mükemmel bir uyum sergiliyor..

67. Christina Aguilera

kısa saçlar için christina aguilera updosKaynak

Şarkıcı Christina Aguilera, ne yaparsa yapsın, Burlesque sanatçı görünümünden vazgeçemez veya vazgeçemez. Bu kısa kabarıklıkta bile, en çok sevdiği görünen stile sadık kalıyor..

68. Kelly Osbourne

Kelly Osbourne Kısa Kısa saçlar için tıraşlı updosKaynak

Kelly Osbourne, bu mor Ursula görünümüyle zirveye çıktı, ama yine de onu seviyoruz. Saçının rengini parlak rujuyla eşleştirdi ve göz farını neredeyse varolmayan bir şampanya renginde tuttu..

69. Ultra Minimal Kısa Kısa Saç Kabarması

kısa saçlar için sarışın ultra kısa updosKaynak

Bu, ultra kısa ve çocuksu bir peri kesimine stil vermenin mükemmel bir yoludur. Tercihen bir veya iki değerli taşlı büyük boy küpeler seçin. Gözden uzak tutacak bir kıl olmadığı için etkisi çarpıcı olacaktır..

70. Audrey Hepburn

kısa saçlar için audrey hepburn updosKaynak

Resmi olarak tüm zamanların en güzel kadını seçilen kısa saçlar için updos listesini kapatıyoruz. Audrey Hepburn, pixie kesimlerini yapmayı severdi. Bu nedenle, bu tür saç modelleri için sonsuza dek ilham kaynağınız olmasına izin verin..

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Bu, muhteşem ve takması kolay kısa saç topuzları listemizi tamamlıyor – onları bizim kadar seveceğinizden eminiz..

Bunlardan hangisi favoriniz ve giymek için sabırsızlanıyorsunuz? Bir yorum bırakın ve bize bildirin!