Görmeniz Gereken Kısa Saçlar İçin 60 Çok Havalı Updos!

Kısa saçlar için kabarık saç modelleri, uzun saçlar için kabarık saçlar kadar muhteşemdir, sorgusuz sualsiz. Elbette, yerinde tutulması için daha fazla saç tokası ve yapaylık gerektirebilirler, ancak buna değer..

Sinirliden düpedüz klas ve güzele kadar, kısa saçlar için topuzlar, doğaları gereği gerçekten çok yönlüdür..

Yani kısa saçlı bir güzelseniz veya güzel biri olmak istiyorsanız (ama hala kararsızsanız), tarzınıza ilham verecek kısa saçlar için ilham verici updosların bir listesini burada bulabilirsiniz.!

1. Kısa Saçlar İçin Updos: Düşük Örgülü Topuz

Kısa Saç Düşük Örgülü Topuz için UpdosKaynak

Daha kısa saçlarınız olsa bile, bu örgü ve örgü topuz deneyemeyeceğiniz anlamına gelmez. Ekstra destek için altına sabitlenmiş sağlam saç tokaları tarafından yerinde tutulan son derece iyi yapılmış örgüye dikkat edin. Birkaç asi saç teli için uğraşmayın – kısa saçlar için incelenmiş bir saç modeline kişilik katıyorlar.

2. Kısa Saçlar İçin Basit Updos: Örgüler ve Tokalar

örgüler ile kısa saç kabarıkKaynak

Onları bükmek ve kısa saç kabarıklığı için mükemmel ayarda sabitlemek için bu tatlı telleri kullanın. Kabarık bir görünüm için burgulu saç telleri ve örgüler kullanmanın en iyi yanının ne olduğunu biliyor musunuz? İstediğiniz kadar hacim ve yapı oluşturma imkanı sunmaları.

3. Kısa Saçlar İçin Dağınık Bukleler Kabarıklığı

kısa saçlar için kıvrılmış kabarıkKaynak

Bukleleriniz ve dalgalarınız zar zor boynunuzun yarısına ulaşabilir. Bu, kısa saçlar için bu güzel, romantik kabarıklığı denememek için iyi bir neden değil. Bazı telleri bükün ve sabitleyin ya da alt bukleleri ve etrafındaki dalgaları yuvarlamak için bir kafa bandı kullanın..

4. Kısa Saçlar İçin Kolay Updos: Bük ve İğnele

Kısa Saç Büküm ve Pin için Kolay UpdosKaynak

Bazen kısa saçlar için en kolay kabarık modeller en karmaşık görünenlerdir. Örneğin bunu al. Kabarık bireysellik ile dolu ve oluşturulması karmaşık görünse de, öyle değil.

Tek yapmanız gereken dört büyük saç tutamını kıvırmak ve uçlarını gevşek bırakarak arkaya sabitlemek..

5. Kısa Saç Kabarıklığı: Sahte Şahin

kısa saçlı sahte şahinKaynak

Stilistler bize izin verirse, bu sahte bir şahin, bir sürü kenar ve kişiliğe sahip kısa saç kabarıklığının mükemmel bir örneği. Derin bir yan kısım oluşturarak başlayın. Saç modeline hacim ve derinlik katmak için saçın çoğunu bir tarafa süpürün.

6. Güzel Dağınık Kısa Saç Kabarması

dağınık bukleler kısa saç kabarıklığıKaynak

Bu bukleleri kısa saçlar için büyüleyici, dağınık bir kabarıklıkta sabitler. Ön tarafı arkaya doğru süpürün, yanları pimlerle sabitleyin ve harika bukle patlamasının arkada buluşmasına izin verin..

7. Kısa Saçlar İçin Sevimli Updos. romantik kabarık

kısa saçlar için düşük topuz romantik kabarıkKaynak

Tüm saçınızı romantik bir kabarıklıkta toplayan gevşek bir örgü, en iyi kısa saç topuzlarından biridir. Yapması hızlı ve kolaydır, aynı zamanda şık ve şıktır..

8. Daha Kısa Saçlar İçin Sevimli Gevşek Bukleler Kabarıklığı

gevşek bukleler sahte şahinKaynak

Kısa saçlar için bu kabarıklığı elde etmek bir esinti ve giymek bir harika. Bir kez daha tüm saç tokası koleksiyonunuzu, tercihen daha ince olanları saçınızın rengine mümkün olduğunca yakın bir renkte hazırlamalısınız. Daha fazla ışıltı için değerli bir saç dekorasyonu ekleyin.

9. Örgülü Kısa Saçlar İçin Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Saç Modeli

Örgülü Kısa Saçlar İçin Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Saç ModeliKaynak

Kendinizi ilhamsız hissediyorsanız, ancak ihtiyacınız olan tek şey sizi on dakikadan daha kısa bir sürede kapıdan çıkaracak bir saç modeli, bunu deneyin. Dört bükümlü örgü oluşturun (her iki taraf için iki tane) ve bunları başınızın arkasına pimlerle sabitleyin. Saçınızın geri kalanını bırakın ve bu harika yarı yukarı, yarı aşağı stili elde edin.!

10. Kısa Saçlar İçin Balo Kabarıklığı: Yan Süpürme ve Bukleler

kısa saçlar için rahat topuzKaynak

Büyük gece neredeyse geldi ve tek ihtiyacın olan çarpıcı bir kısa saç kabarıklığı. Bu fotoğraftan ipucunu al. Derin bir yan kısım, şık stil ve sonunda gevşek büyüleyici bukleler ile bu mükemmel kısa balo saç modeli olabilir!

11. Daha Kısa Saçlar İçin Toplanmış Saç Modeli

Daha Kısa Saçlar İçin Toplanmış Saç ModeliKaynak

Saçlarınız arkadan çok kısaysa (vızıldamış veya solmuş), saç modelleri açısından yapabileceğiniz pek bir şey yoktur. Ancak, bir değişikliğe ihtiyaç duyduğunuzda, kesinlikle göz alıcı olan uzun patlamalarla bu peri kesimini deneyin..

Arkadaki tüm saçları yukarı doğru tarayın. Aynı işlemi yan taraflar için de yapın. Üst kısmı öne doğru tarayın ve saçaklarla oynayın. Sonuç, yatırılan ekstra zamana değer.

12. Serbest Akan Bukleler ve Sabitlenmiş Topuz

kısa bukleler ve sabitlenmiş topuz kısa kabarıkKaynak

Kısa saçlar için updos, mutlaka tüm saçınızın güvenli bir şekilde sabitlendiği anlamına gelmemelidir. Bu saç modelinden bir ipucu alın. Bukleler serbestçe akarken, arka kısımda daha fazla özgürlük ve stil için alçak bir topuzla sabitlenir.

13. Kısa Saçlar İçin Düğün Kabarıklıkları

Kısa Saçlar İçin Düğün KabarıklıklarıKaynak

Gelin saç modelleri açısından kısa saçlar için o kadar çok yönlü topuz var ki, denememek üzücü. Yüzü açıkta bırakan ama yine de bazı yüz çerçeveleyen bukleler bırakan bu hacimli kabarıklığı seviyoruz..

14. Büyümüş Pixie Cut Kabarık Saç Modeli

Büyümüş Pixie Cut Kabarık Saç ModeliKaynak

Aşırı büyümüş peri kesimleri, kısa saçlar için updos denemek için idealdir. Arkadaki saç telleri hala çok kısaysa üst kısımla oynayın. Bu saç modeli, kısa saçlı güzellerin mutlaka denemesi gereken bir enerji ve stil patlaması..

15. Kısa Saçlar İçin Sabitlenmiş Saç Modeli

kısa saçlar için sabitlenmiş topuzKaynak

Kısa saçlar için bu kabarık saç modeli, genellikle çok fazla denemeye izin vermeyen aradaki uzunluk için mükemmeldir. Saçınızı geriye doğru tarayın ve yukarıdan başlayarak kademeli olarak aşağı doğru bastırın. Bu zahmetsiz hacimli görünümü oluşturmak için işiniz bittiğinde saç tellerini nazikçe çekin.

16. Kısa Saç Nasıl Şekillendirilir: Yuvarla ve İğnele

Kısa Saç Rulosu ve Pimi Nasıl ŞekillendirilirKaynak

Bu saç modelinin yapımı basit – aslında o kadar kolay ki, size hemen şimdi söyleyebiliriz. Yanları ve arkadaki saç tellerini alçak bir at kuyruğu yapıyormuş gibi çekin. Tüm saçı veya tek tek telleri yukarı doğru bükün ve saç tokalarıyla sabitleyin. İşte bu – yapması o kadar kolay ki, hemen hazır olacaksınız!

17. Kısa Saçlar İçin Kafa Bandı Toplayıcı Saç Modeli

kısa saçlar için kafa bandı topuzKaynak

Bu şık saç modeli sadece bir saç bandı, birkaç saç tokası ve çok sabırla elde edilebilir. Saçları lüks bir görünümle romantik bir kabarıklıkta arkaya sarmak için kafa bandını kullanın. Bazı teller kaçıyor gibi görünüyorsa, bunları yerine sabitlemek için pimler kullanın veya bırakın.

18. Kısa Saçlar İçin Kabarık: Tek Taraflı Büküm

kısa saçlar için örgülü yan bob saç kesimi updosKaynak

Kısa saç, saç stilleri söz konusu olduğunda çok yönlü olabilir. Kısa saçlar için bu muhteşem kabarıklığa bakın. Tek yapmanız gereken ekstra bir stil öğesi olarak bir yan büküm oluşturmak. Saç kesiminiz katmanlıysa, saç tokası ve saç spreyi ile sabitleyin..

19. Kısa Saçlar İçin Hızlı Updos

kısa saçlar için kafa bandı updosKaynak

10 dakikadan daha kısa sürede başlamanızı garanti eden bir saç modeli fikrine ihtiyacınız olduğunda, bu sevimli kısa saç kabarıklığından bir ipucu alın. Tüm saçları bir tarafa doğru çekin, dağınık bir topuz yapın, saç tokası ve tokalarla sabitleyin ve başlayın. Dilerseniz saç bandı da takabilirsiniz..

20. Kısa Saçlar İçin Örgülü Saç Modeli

Kısa Saçlar İçin Örgülü Saç ModeliKaynak

Kısa saçlar için yarı yukarı yarı aşağı stilin bir başka güzel örneği. Her biri bir taraftan daha kalın iki örgüyü örün ve bunları başın üstünde birbirine sabitleyin.

21. Kısa Saçlar İçin Kolay Romantik Kabarık

kısa saç romantik bukleler için updosKaynak

Saçınızı sıkı dalgalar halinde şekillendirin ve görünümü mükemmel şekilde tamamlanmış düşük bir topuzla tamamlayın. Bu saç stilinin ışıltısı ve şıklığı eşsiz.

22. Kısa Saçlar İçin Basit Updos: Örgülü Stiller

kısa saçlar için örgülü kabarıkKaynak

Örgüler, kısa saç topuzları için sizi ilham sıkıntısından kurtarabilir. Saçınızı istediğiniz kadar örgü yapın ve aynı anda hem sinirli hem de eğlenceli olan dağınık bir saç modeliyle sabitleyin..

23. Kısa Saçlar İçin Basit Yarım Yapın

kısa saçKaynak

Yarım doz, zamanınız ve ilhamınız tükendiğinde başka bir kolay çıkış yolu. Büyüleyici bir dokunuş için saçınızın yarısını yukarı çekin ve bir saç aksesuarıyla sabitleyin. Gündelik ve resmi ortamlarda da çalışabilir.

24. Kısa Saçlar İçin Kolay Sabitlenmiş Kabarık

kolay sabitlenmiş ve örgülü kabarık kısa saçKaynak

Bu saç modeli için tüm saç tokası koleksiyonunuza ihtiyacınız olacak. Bununla birlikte, nihai sonuçlar ortaya çıktığında sabrınız ödüllendirilecektir. Görünen “örgüler” aslında stratejik olarak yerleştirilmiş iğnelerle oluşturulmuş düğümlerdir..

25. Kısa Kıvırcık Saçlar İçin Updos

kısa kıvırcık saçKaynak

Güzel bir bukleler ve dalgalar karmaşası, kısa bir saç kabarıklığı için her zaman harika bir fikirdir. Buklelerin bir kısmını orta yükseklikte bir topuzla evcilleştirin ve geri kalanının saçınızı şık bir şekilde dekore etmesine izin verin..

26. Kısa Saçlar İçin Dağınık Kabarık ve Patlama

patlama ile kısa saçKaynak

Kaküller sadece yüzünüzü çerçevelemek ve doğal güzelliğinizi vurgulamak için ideal olmakla kalmaz, aynı zamanda kısa saç kabarıklığınıza bir kenar eklemenize de yardımcı olabilir. Ve evet, bu hepsi süpürüldüğünde ve suratsız olduklarında geçerlidir..

27. Kısa Saçlar İçin Tek Bükümlü Kabarık

kısa saçlar için fransız büküm kabarıkKaynak

Klasik at kuyruğu yerine (ki bu bizi yanlış anlamaz, biz çok severiz), tüm kısa saçlarınızı toplayarak, düşmek yerine aslında saçın üst kısmını vurgulayan örgülü bir tutam yapın – solmuş alt kısım da bir eklemeye yardımcı olur. stil için kenar.

28. Kısa Saçlar İçin Örgülü Updos

kısa saçlar için örgülü updosKaynak

Saçınız, telin tüm uzunluğu boyunca bol örgüye izin verecek uzunluğa ulaşmadıysa, endişelenmeyin. Özellikle katmanlı bir saç kesimi yapıyorsanız, bölüm bölüm örün. Kısa saçlar için çok yönlü ve eğlenceli bir saç modeli ile örgüleri birbirine sabitleyin.

29. Kısa Saçlar İçin Düğümlü Bukleler Kabarıklığı

düğümlü buklelerKaynak

Düğümlü bukleler, kısa saçlar için klasik bir kabarıklıkta biraz bireysellik ve kenar eklemenin en kolay yollarından biridir. Saç modeliniz için parlak bir görünüm yaratmak için zaman ayırın.

30. Kısa Saçlar İçin Örgülü At Kuyruğu

kısa saçlar için örgülü at kuyruğu topuzlarıKaynak

İşte yeni bir ışık ve çok ilginç bir görünüme sahip klasik at kuyruğu. Başınızın orta kısmından bir örgü yapın ve ardından lastik ile midilli ucunun altına sıkıştırın veya sağlam bir saç tokası ile at kuyruğunun altına sabitleyin..

31. Kısa Saçlar İçin Kabarık Saç Modelleri

kısa saçlar için saç modelleriKaynak

Kısa saçlı güzellikler için bu muhteşem romantik saç stilinde arkadaki saçlarla çalışın ve ön kısmı şekillendirin. Tek kelimeyle muhteşem olan zahmetsiz hacimli bir görünüm için arkada gevşek ve dağınık bir topuz oluşturun.

32. Kısa Saçlar İçin Kolay Saç Bandı Kabarıklığı

Kısa Saçlar İçin Kolay Saç Bandı KabarıklığıKaynak

Kısa saçlar için iyi bir saç modeli oluşturmak için saç bantları hızla tercih edilen saç aksesuarı haline geldi. Saçınızı geriye doğru tarayın, kafa bandını ekleyin ve arka saçı sabitlemek için destek olarak kullanın. Her seferinde bir cazibe gibi çalışır!

33. Kısa Saçlar İçin En İyi Saç Modelleri: Örgülü Patlamalar

örgülü bobKaynak

Bu saç modeli, kısa saçlar için kabarık olmakla ilgili değil, daha çok örgülerin gücüyle ilgili. Patlamalardan başka bir şey kullanmayan bu karmaşık ve ince örgüden bir ipucu alın ve saçın tüm bölümleri için benzer örgüler oluşturun. Çarpıcı bir kabarık olmayı vaat eden şeyle onları bir araya getirin.

34. Kısa Saçlar İçin Günlük Updos

Kısa Saçlar İçin Günlük UpdosKaynak

Kısa saçlar için basit ama etkili bir kabarıklık, atkuyruğunuzu aynı lastikten bir kez çevirerek elde edilir. kaymadığından emin olun. Veya sadece güzel bir kurdele ekleyin.

35. Kısa Saçlar İçin Şık Yan Topuz

Kısa Saçlar İçin Şık Yan TopuzKaynak

Bu görünümü elde etmek için önce tüm saçlarınızı geriye doğru tarayın ve her saçı yerinde tutmak için bol miktarda saç spreyi uygulayın. Bu şık yan topuzu oluşturun, altına sabitleyerek sabitleyin ve ikinci tur saç spreyi uygulayın..

36. Kısa Saçlar İçin Şık Yarım Yapı

kısa saç için yarımKaynak

Yarım doz, çarpıcı görünen hızlı bir saç stiline ihtiyaç duyduğunuz durumlar için idealdir. Yarım saçı sabitlemek için kullanılan saç aksesuarından saçı nazikçe çekerek daha fazla hacim yaratın.

37. Scarlett Johansson Kısa Saçlar İçin Sevimli Kolay Updos

scarlett johansson kısa kıvırcık kabarıkKaynak

Kısa kıvırcık saçlar için bu kabarık ne kadar çarpıcı görünüyor? Scarlett Johansson, bu kadar kolay elde edilmesi kolay bir saç modeliyle gösteriş yaparak muhteşem görünüyor. Ön saçları arkaya, arka saçları yukarı ve öne doğru çekin ve pimlerle sabitleyin.

38. Kısa Saçlar İçin Hızlı Saç Modeli: Yüksek Topuz

kısa saçlar için yüksek topuz updosKaynak

Kısa saçın sadece kısa topuzlara yakıştığını düşünüyorsanız, işte size yüksek topuzların da işe yaradığını kanıtlayan bir fotoğraf. Sadece yüksek topuza ulaşmayan daha kısa saçın pim ve bir saç spreyi tabakası ile sabitlendiğinden emin olun..

39. Kısa Saçlı Kızlar için Günlük Sahte Şahin Kabarıklığı

Kısa Saçlı Kızlar İçin Günlük Sahte Şahin KabarıkKaynak

Kısa saçlar için bu cüretkar saç stilini seviyoruz (ve rengi de var!). Bunun sınırları sadece kişisel zevkinize ve hayal gücünüze bağlıdır..

40. Kısa Saçlar İçin Dağınık Updos

scarlett johansson kısa saçKaynak

Bu, Scarlett’in kırmızı halıda spor yaptığı kısa saçlar için başka bir kabarık. Saç tellerini her iki taraftan çekin ve birleştikleri yerde sabitleyin. Bu güzel bukleler karmaşasını yaratmak için uçları serbest bırakın.

41. Kısa Saçlar İçin Havalı Bandana Topuzu

bandana topuzuKaynak

Bu, kısa saçlar için sahte bir kabarıklıktır, çünkü arkadaki kısa saçları gizlemek için destek olarak bir bandana kullanır. Yine de muhteşem görünüyor ve kesinlikle kısa saçlı kızlar için hızlı ve rahat bir görünüm olarak öneriyoruz..

42. Bandana Kabarık Kısa Saç

kısa saçlar için banadana kabarıkKaynak

Bu, kısa saç ve bandanaların birlikte ne kadar iyi çalıştığının bir başka örneğidir. Bu görünüm şık ve rahattır – bu, gittiğiniz her yerde saçınıza bir bandana takmayı iki kez düşünmenizi sağlamalıdır..

43. Kısa Saçlar İçin Doğal Updos

kısa saçta çiçek bandıKaynak

Böyle hoş bir dalgalı yele yaptığınızda, kısa saçlar için çarpıcı bir kabarıklık yaratmak için ekstra numaralara gerek yoktur. Arkadaki uzun saçları yuvarlamak için basit ama etkili kafa bandını kullanın. Gerisi özgürce aksın!

44. Kısa Saçlar İçin Dağınık Düşük Topuz

kısa saçlar için dağınık düşük topuz topuzlarıKaynak

Mükemmel bitmiş düşük topuzu spor etmeme konusunda endişelenme. Gevşek ve asi saç telleri her zaman kesinlikle göz alıcı olan ilgi çekici dağınık görünümler yaratır..

45. Kısa Saçlar İçin Kafa Bandı Kabarıklığı

kısa saçlar için saç bandıKaynak

Bu, klas ancak sıradan saç bantlarının kadınların saç stilinin görünümünü nasıl değiştirebileceğinin harika bir örneğidir. Bu, basit bir saç bandı ile süslenmiş kısa saç kabarıklığının hoş bir örneğidir..

46. ​​Kısa İnce Saçlar İçin Updos

örgülü yarımKaynak

Örgüler, örgüler, örgüler. Bunlar, kısa saçlar için çeşitli çarpıcı kabarıklıkların gizli bileşenidir. Bu, özellikle kısa katmanlı saçlar için uygundur, ki bu da incedir..

47. Kısa Saçlar İçin Dağınık Bukleler Kabarıklığı

kıvırcık sahte şahinKaynak

Kısa saç topuzları söz konusu olduğunda, birkaç saç tokasının çözemeyeceği hiçbir şey yoktur. Bukleleri istediğiniz pozisyonda çekmek için parmaklarınızı kullanın ve bukleleri sabitlemek için saç tokalarını kullanın..

48. Kısa Saçlar İçin Örgülü Saç Modeli

örgülü saç modeliKaynak

Bazen başarılı bir kısa saç kabarıklığının anahtarı ön ve üst saçla başlar. Bu bölümlerin sabitlenmesi, yalnızca arka bölümün üstesinden gelinmesi için kalır ve bu, kısa saçlar için örnek olarak çok fazla ilham verici kabarıklığa sahip olduğunuzda kolaydır..

49. Kısa Saçlar İçin Fantezi Updos

kıvırcık sahte şahinKaynak

Bu, şimdiye kadar gördüğümüz kısa saçlar için en çarpıcı updoslardan biri. Alttaki mükemmel şekillendirilmiş saç, alttan kesimi taklit ederken, üstteki buklelerin zenginliği görsel olarak çekici bir hacimli saç kütlesi oluşturur..

50. Kısa Saçlar İçin Fransız Büküm Kabarıklığı

Kısa Saçlar İçin Fransız Büküm KabarıklığıKaynak

Saçınız oldukça kısa olsa bile yine de bir Fransız bükümü yaratabilirsiniz. Sadece yukarıdakini örnek al!

51. Kısa Saçlar İçin Sabitlenmiş Bukleler

sabitlenmiş bukleler kısa saç kabarıklığıKaynak

Kısa saçlar için göz alıcı bir saç modeli ile buklelerinizin her birini arkaya doğru sabitleyin. Arkadaki bukleleri de ortaya çıkarmak için saç tokası kullanın.

52. Kısa Saçlar İçin Zarif Updos

Kısa Saçlar İçin Zarif Kaygan UpdosKaynak

Bu, resmi ofis ortamından, kızlarla mesai sonrası bir içkiye ve baş ağrısı olmadan uzun bir parti gecesine götürecek updoslardan biri..

53. Zarif Kısa Saç Kabarması

kısa saçlar için şık at kuyruğuKaynak

Kısa saçlar için bu güzel romantik kabarıklıkta saçınızı şekillendirmek için zaman ayırın. Bir partiye gitmeden hemen önce kısa saç topuzlarından ilham almanız gerekiyorsa, bu örnekten bir ipucu alın..

54. Kısa Kıvırcık Saçlar İçin Yarım Yapın

kısa kıvırcık saçKaynak

Saçın yarısını yukarı ve arkaya doğru çekin ve arkaya sabitleyin. Güzel buklelerinizin geri kalanının özgürce akmasına izin verin.

55. Kısa Saçlar İçin Saç Parçası Orta Topuz

Çiçekli Kısa Saçlar İçin Orta Topuz Saç ParçasıKaynak

Tüm saçınızı arkaya doğru tarayın ve basit bir orta topuzla sabitleyin. Bu saç stilinin özel notu, balerin saç stillerini anımsatan güzel postiş tarafından işlenir..

56. Kısa Katmanlı Saçlar için Updos: Örgüler ve Bükümler

kısa katlı saçKaynak

Katmanlı kısa bir saç kesimi, bir kabarıklıkta sabitlemek zor olabilir. Ancak, her bölüm ve katmanla çalışırsanız, kısa saçlar için bu örgülü saç modeli gibi çarpıcı sonuçlar elde edebilirsiniz..

57. Kısa Saçlar İçin Kolay Örgülü Kabarık

çift ​​örgülü topuzKaynak

Tüm üst saçları karmaşık örgülerde yukarı çekin. Görünümü tamamlamak için arka saç tellerini tokalarla sabitleyin veya ters bir Fransız örgüsü deneyin – Hollanda örgüsü olarak da bilinir -.

58. Kısa Saçlar İçin Kolay Balo Updos

kısa saçlar için kafa bandı balo kabarıkKaynak

Büyük gecede kusursuz bir romantik stili sergilemek istiyorsanız, kısa saçlara sahip olmayı dert etmeyin. Kısa saçlar için bu gevşek, hafif yandan taralı kabarık saç modeli yapın ve tam görünümü elde etmek için çiçekli bir saç bandı kullanın..

59. Kısa Siyah Saçlar İçin Updos

siyah saçlı sahte şahinKaynak

Sinirli ve çarpıcı görünen iddialı bir saç modeli. Tıraşlı yanlar ve kıvırcık bir üst kısa saçlı kadınlar için herhangi bir saç stiline göre şekillendirilebilir.

60. Kısa Saçlar İçin Ters Örgü Kabarık

ters örgü kabarık topuzKaynak

Tersten bu gevşek Fransız örgüsü, sahte uzunluk oluşturmak ve kısa saç kabarıklığına hacim izlenimi vermek için harika bir fikir. Kendinize ilham verin ve deneyin!

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Kısa saçlar için bu çarpıcı topuz fikirleriyle kısa saç ilhamınızı bulduğunuzu umuyoruz..

Saçınızın uzunluğunun istediğiniz görünüme kavuşmanıza engel olmasına izin vermeyin.. Öyleyse bir stil seç ve sonra bize favorini söyle!