Uppercut Deluxe Pomad İnceleme

Uppercut Deluxe Pomad, evrensel olarak erkekler için en iyi pomatlardan biri olarak bilinir. Hatta Uppercut’ın su bazlı pomadının dünyanın en iyi erkek saç ürünleri markaları arasında olduğunu bile söyleyebiliriz. Taraktan kaygan ve pompadour’a kadar, Uppercut en havalı saç stilleriyle iyi çalışır. Bu Uppercut Deluxe Pomad incelemesinde, tutuş gücü, parlaklık, koku, doku ve içerik maddeleri dahil olmak üzere bu şekillendirici ürünün berberler arasında favori olmasının çeşitli nedenlerini tartışacağız. Erkekler ayrıca Uppercut pomadları nasıl doğru kullanacaklarını ve stil için en iyi saç stillerini öğrenecekler..

Uppercut Deluxe Pomad veya Monster Hold, Matt veya Featherweight hatları gibi şirketin diğer ürünlerinden herhangi birini düşünüyorsanız, bu inceleme Uppercut’ın saçınız ve kesiminiz için doğru erkek şekillendirme ürünü olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacaktır.!

Üst Kesim Deluxe Pomad

Uppercut Deluxe Pomad Nedir??

Uppercut Deluxe pomad su bazlı bir pomaddır. Suavecito, Layrite veya diğer popüler pomad markalarından farklı olarak Uppercut Deluxe, ABD dışında ve Avustralya’da üretilmektedir. Avustralyalı bir pomad olan Uppercut, boks referansları ile markalanmıştır ve yüksek pompadourlar, kaygan sırtlar ve yan parçalar gibi klasik saç stilleri için mükemmel, sağlam, erkeksi bir etkiye sahiptir..

Yüksek kaliteli malzemeler ve üretim nedeniyle, Üst Kesim Deluxe Pomad 3.5 oz’luk bir kap için 15 ila 20 dolar arasında maliyetler vardır, bu da onu uygun fiyatlı, orta fiyatlı bir erkek saç ürünü haline getirir..

Üst Kesim Deluxe Saç Pomatı, 3.5 Ons 3.038 İnceleme Üst Kesim Deluxe Saç Pomatı, 3.5 Ons

  • Bu güçlü tutuş, yüksek parlaklıkta pomad ilk…
  • Deluxe Pomad, ayırt edici özellikler için tasarlanmıştır….
  • Orta uzunlukta tüm saç tipleri için uygundur,…

$18.00 Şimdi al

Üst Kesim Pomad Özellikleri

Uppercut pomad su bazlı olduğu için, doğal olarak diğer su bazlı şekillendirici ürünlerin tüm harika özelliklerine sahiptir: Yıkanması kolaydır, gün boyunca yeniden şekillendirilebilir ve her iki saç deriniz için de önemli ölçüde daha sağlıklıdır. ve çoğu yağ bazlı pomaddan daha fazla saç. Uppercut Deluxe’ün kendisine gelince, bu markayı bu kadar popüler yapan bazı özelliklere bir göz atalım.!

Uppercut Deluxe Pomad İnceleme

Tutma Gücü

Uppercut Deluxe Pomad, güçlü ila orta tutuş sunar ve çoğu uygulama ve saç stili için kullanışlı hale getirir. Elbette, tutuşun gücü, şekillendirme sırasında ne kadar pomad kullandığınıza ve suyla seyreltip seyreltmediğinize bağlıdır. Her zaman olduğu gibi, pomadları doğru kullanmak, uygulamanın ne kadar kolay olduğu ve gün boyunca ne kadar iyi kaldığı açısından kritik öneme sahiptir..

Tere dayanıklı ve çılgın saçlara şekil vermek için harika, ekstra güçlü tutuşa sahip bir Uppercut pomad için denemek isteyebilirsiniz. Üst Kesim Canavar Tutuşu!

Ayrıca, dağınık, dokulu saç stilleri için mat (parlamayan) bitişli hafif ila orta tutuşu tercih ederseniz, Üst Kesim Deluxe Tüy Sıklet. Bu pomat, şekillendirmesi kolay düz, kısa saçlar için iyidir.

Parlamak

Uppercut Deluxe, çoğu modern erkek saç modeline uygun orta parlaklık da sunar. Kendinize çok fazla gereksiz dikkat çekmeden saçınızda biraz parlaklık arıyorsanız, bu mükemmel, kaliteli bir bitiştir..

Ancak şirket, parlamayan orta tutuşlu bir ürün sunuyor. Üst Kesim Mat Pomad. Doğal, mat bir bitiş gerektiren dokulu saç modelleri için bu pomatı tercih etmenizi öneririz..

Uppercut Deluxe Mat Saç Pomatı, 3.5 Ons Uppercut Deluxe Mat Saç Pomatı, 3.5 Ons

  • Matte Pomade, vermek için formüle edilmiş çok yönlü bir üründür….
  • Herhangi bir saç stili, saç tipi ve uzunluğu için ideal.
  • Mat Pomad geniş bir görünüm yaratmak için tasarlanmıştır….

$18.00 Şimdi al

Dış görünüş

Uppercut Deluxe, ürünlerini plastik olarak gönderen diğer markalara kıyasla benzersiz olan metal bir kap içinde gelir. Teneke kutuda, Uppercut’ın pomatı kalın, koyu kahverengi bir jele benziyor. Rengi biraz şeffaftır ve elde tutulduğunda biraz daha kırmızı görünür..

Üst Kesim Deluxe Pomad

Koku

Uppercut Deluxe Pomad’ın öznel bir yönü üzerinde yaygın bir fikir birliği var: harika kokuyor. Uppercut Deluxe, hindistancevizi esintili hafif bir vanilya kokusuna sahiptir. Diğer birçok iyi pomatlar gibi tatlı kokuyor ama yine de ölçülü ve aşırı güçlü değil.

Doku

Uppercut Deluxe, kesinlikle topaklar olmadan yumuşak ve pürüzsüzdür. Bununla birlikte, bazıları kavanozda uzun süre kaldıktan sonra bu pomadın biraz “ipsi” hissetmeye başladığını iddia ediyor. Ancak günlük olarak pomad kullanırsanız ve uygularsanız, şekillendirici ürünlerin “kötü” hale gelmesi ve son kullanma tarihinin geçmesi çok uzun zaman aldığı için sorun yaşamamalısınız..

Şekillendirme Kolaylığı

Çoğu su bazlı pomat gibi, Uppercut Deluxe da herhangi bir pullanma veya sertlik olmadan kolayca şekillendirilebilir. Pürüzsüz, yumuşak doku bu konuda çok yardımcı olur ve saçınıza zahmetsizce girer ve kalıntı bırakmaz. Güçlü tutuşu nedeniyle, bu pomad en iyi bir dokunuşla suyla karıştırıldıktan sonra şekillendirilir, bu nedenle uygulamadan önce saçınızın hafif nemli olduğundan emin olun..

Sağlanan kontrol ve tutuş göz önüne alındığında, Uppercut Deluxe Pomade ile şekillendirilecek en iyi saç modelleri pompadours, kısa saçlar, tarak uçları ve dikenli veya kaygan arka saçlardır. Sonuç olarak, bu saç ürünü çok çeşitli stiller için mükemmeldir..

yeniden şekillendirme

Bahsettiğimiz gibi, su bazlı pomatlar gün boyu saçınızı şekillendirmeyi ve yeniden şekillendirmeyi kolaylaştırır. Öte yandan, bu ürünün güçlü tutuşu, istemeden yeniden şekillendirilmesini önler, yani saçınız açık kalır..

Üst Kesim Deluxe Saç Pomatı, 3.5 Ons 3.038 İnceleme Üst Kesim Deluxe Saç Pomatı, 3.5 Ons

  • Bu güçlü tutuş, yüksek parlaklıkta pomad ilk…
  • Deluxe Pomad, ayırt edici özellikler için tasarlanmıştır….
  • Orta uzunlukta tüm saç tipleri için uygundur,…

$18.00 Şimdi al

Üst Kesim Pomad Nasıl Kullanılır

Diğer şekillendirici ürünler gibi Uppercut pomad kullanmanın en iyi yolu hafif nemli, nemli saçlarla başlamaktır. Uppercut ürünlerini kuru saça uygulamayın çünkü şekillendirme çok zorlaşır ve pomad saçınız tarafından eşit olarak emilmez..

Uppercut pomatı saçınıza iyice uyguladıktan sonra istediğiniz saç stilini oluşturmaya başlayın. Ellerinizi ve parmaklarınızı veya bir tarak kullanmaktan çekinmeyin. Kaygan bir yüzey için tarak tercih edilir; dokulu, dağınık stiller en iyi şekilde parmaklarınızla elde edilir.

Saçınız şekillendirirken sertleşmeye başlarsa daha fazla su ekleyin. Saçınız yerinde durmuyorsa daha fazla pomad uygulayın. Son olarak, yerinde tutmak için saçınızı fönle kurutmayı düşünün.!

Uppercut Deluxe Pomad Satın Alma

Uppercut Deluxe Pomad kesinlikle piyasadaki en iyi erkek saç ürünlerinden biridir. Güçlü tutuşu, ferah kokusu ve sağlam dokusuyla bir erkek pomadında daha ne isteyebilirsiniz ki? Şık markalama, bu pomad ile ilgili her şeyi özetlemek için harika bir iş çıkarıyor: sağlam ve erkeksi zarafet.

satın almayı düşünüyorsanız Üst Kesim Deluxe Pomad veya şirketin diğer ürünlerinden herhangi biri, hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Tüm farklı ürün grupları ve şekillendirebileceğiniz farklı saç stilleri arasında, Uppercut Deluxe’ü denemek gerçekten yanlış olamaz.!