Bylinková polica – je to najlepší spôsob, ako ju integrovať do interiérového dizajnu!

Priblíženie prírody a prirodzených potravín domácnosti je pre mnohých veľkým problémom. Ak nemáte vlastnú záhradu alebo ak chcete čerstvé korenie po celý rok, potom je bylinkový regál možnosťou. Môžete si ho postaviť sami alebo si ho kúpiť hotový. Ak sa rozhodnete pre druhý variant, určite budete ťažiť z moderných technológií! Môžete sa o tom dozvedieť viac na našich webových stránkach a kdekoľvek na internete. Ale ak by polička s bylinkami mala byť skutočne súčasťou interiéru, potom existujú aj estetické otázky, ktorými by ste sa mali zaoberať. Ako integrujete bylinkový regál do vlastného interiéru? To je otázka, na ktorú vám chceme dať alebo ukázať sériu kreatívnych odpovedí.

Bylinkám prospieva svetlo, ktoré prúdi oknom

Dekorácia na poličku na bylinky z okna

Bylinková polica v štýle vlastného interiéru a dekorácie

Bylinkové police môžu vyzerať najrozmanitejšími spôsobmi. Môžu byť vyrobené z nosníkov z hrubého materiálu. Tiež by bolo možné kúpiť niektoré s veľmi neobvyklým dizajnom. Tu sú možné rôzne farby a odtiene.

Môžu byť samozrejme uvedené do súladu so zvyškom interiéru. Môžu slúžiť ako akcenty v neutrálnom prevedení. Zelená farba samotných byliniek by mala ladiť aj s interiérovým dizajnom. Túto poličku na bylinky musíte teda umiestniť tak, aby čisto vizuálne obohatila vašu atmosféru alebo sa do nej bezproblémovo zapísala..

Pomôže vám to rýchlejšie rozlišovať medzi rôznymi bylinkami

Zdravá výživa domov nápady bylinková polička

Polička na bylinky ako ústredný bod v interiérovom dizajne

Polička na bylinky môže byť jedným z kľúčových bodov vášho interiéru. Veľké a originálne konštrukcie, ako je tá na obrázku nižšie, majú v tomto ohľade silný účinok. Môžu byť umiestnené v strede miestnosti, ale môžu byť rovnako ľahko umiestnené pred stenu, aby vyzerali ako súčasť jej dizajnu. Nakoniec, poličky na bylinky môžu predstavovať aj časť dizajnu okna.

Takáto konštrukcia bude mať vo vašej miestnosti veľký efekt!

Bylinné nápady na dekoráciu poličiek, nápady na domov

Bylinková polica s dvojitou funkciou

Poličky na bylinky môžu mať v interiéri aj inú funkciu. Nemáme na mysli len dekoratívny efekt. Mohli by ste ísť oveľa ďalej! Väčšie stavby môžu prispieť k rozdeleniu priestoru. Môžete ho obmedziť až na určitú zónu, a tým zaviesť štruktúru do otvorených a multifunkčných miestností. Nie zriedka sú to rovnako dobré stratégie na ochranu súkromia. Ak sú aj pohyblivé, mohli by byť podľa potreby premiestnené na rôzne miesta.

Polička na bylinky je tu v industriálnom štýle!

Bylinkový policový dizajn parapetu

Bylinkové police a štýl vášho interiéru

Bylinkové police teraz nájdete v toľkých rôznych variantoch, že dokonca môžu pridať hodnotu vášmu interiérovému dizajnu z čisto štylistického hľadiska. Tie domáce vyrobené z dreva alebo trámov majú rustikálny nádych. Ak ich znova natriete bielym náterom, okamžite sa budú považovať za vintage kúsky. Pekne nalakované poličky z byliniek by sa mohli stať súčasťou minimalistického konceptu škandinávskeho štýlu. Priemyselne môžu pôsobiť aj podomácky vyrobené stavby z rôznych starých nádob. Ak sú vyrobené z moderných materiálov alebo majú nejaké technické doplnky, pôsobia ultramoderne.

Táto polička s bylinkami pripomína malú záhradku na balkóne!

Nápady na parapety na bylinkovej poličke

Bylinkové police ako súčasť inovatívnych konceptov úložného priestoru

Koncerty skladovacích priestorov s rôznymi funkciami sú stále modernejšie. Na jednej polici môžete distribuovať rastliny, obrázky a prečo nie knihy. To dáva zmysel, najmä v malých miestnostiach, ktoré musia kombinovať mnoho funkcií. Tu je dôležité vyvinúť stratégiu, pomocou ktorej je celá vec zorganizovaná a nepôsobí svojvoľne. Rôzne objekty by si mali navzájom zodpovedať, pokiaľ ide o farbu, tvar alebo štýl. Niekedy ich môže spájať jedna téma. Napríklad by ste mohli na poličke naraz spojiť hrnce s bylinkami a kuchárske knihy so zdravými receptami.

Bylinkové police môžu byť tiež súčasťou dekorácie steny

Bylinková polica moderná dekorácia

Pozrite sa na integráciu bylinkových políc ako na nejaký druh umenia!

Integráciu políc s bylinkami je teda možné vnímať ako druh umeleckej záležitosti. Môžete do toho vniesť neskutočné množstvo predstavivosti a dokonca z toho vytvoriť niečo ako inštaláciu. Farebné farebné prevedenie a živé farby prinášajú v tomto smere obzvlášť silný efekt. Vaša polička na bylinky by mohla mať aj skvelú sociálnu funkciu. Celá rodina na tom môže spoločne pracovať a tiež môžeš vychovávať malé deti, aby viedli zdravý a kreatívnejší spôsob života.

Ak všetko pôjde dobre, máte dve výhody v jednom: váš domov bude krajší a vaše jedlo bude chutnejšie!

Hodí sa, keď môžete poličky s bylinkami ľahko presúvať

Bylinná polica na stenu dizajnová dekorácia interiéru

Dosiahol sa tu vintage efekt

Bylinná polica hrubá stena

Bylinkové police sú vizuálne osviežujúce a prospešné pre naše zdravie

Bylinková polica znižuje zdravý život

Môžete ho použiť aj na uvoľnenie dizajnu vonkajšej steny!

Nápady na dizajn bylinnej police

Moderné regály na bylinky uľahčujú údržbu rastlín!

Dizajn kuchynskej poličky Kuchynská polička na bylinky

So skvelou bylinkovou poličkou jednoducho žijete čerstvejšie!

polička na bylinky elegantný interiér