Cool DIY zrkadlá – veľmi sofistikované, ale cenovo dostupné

cool diy zrkadlový mozaikový rám z blogu nad mieru

Cool DIY zrkadlá – veľmi sofistikované, ale cenovo dostupné

Nič nemôže poskytnúť lepší odraz vo vkusne zariadenom dome ako pekné zrkadlo. Vnesením hĺbky a svetla do miestnosti zrkadlá odhaľujú svoju zvláštnu povahu a miestnosť okamžite transformujú. Akýkoľvek výber štýlu môže vyhrať z dobre umiestneného jednoduchého zrkadla alebo zrkadlového dua-bez ohľadu na to, či dávate prednosť tradičnému alebo modernému, ošumělému alebo pompéznemu štýlu, nájdete tu projekt pre domácich majstrov, ktorý vyhovuje vašim estetickým preferenciám..

Nechajte sa inšpirovať našimi návrhmi a oživte svoj byt aktualizáciou zrkadla, ktorú je možné vykonať rýchlo a jednoducho.

Nový “Rozpoloženie – kreatívne zrkadlové rámy na zmenu nálady

Zrkadlá sú navrhnuté tak, aby jemne odhalili krásu sveta – či už vášho alebo vášho domova. Obohatením každého uvažovania o vlastnú špecifickosť fungujú ako inšpiratívne „citáty“ – aby ste upútali svoju pozornosť, pozrite sa na projekt Dans le Townhouse zobrazený nižšie. Jednoducho nastriekajte rám zrkadla požadovanou farbou a potom pomocou šablóny vyjadrite svoj osobný výraz.

Celadonská zelená elegancia

chladný zrkadlový oválny rám v celadonovej zelenej farbe

Plast nikdy nečaroval s takým elegantným vzhľadom ako v ďalšej premene rámu zrkadla od Ramblingy z Utopie. Len niekoľko vrstiev sprejovej farby v tieni mandarínky zmenilo tento nenápadný plastový rám na ozdobené majstrovské dielo, ktoré si zaslúži palác. Pri lakovaní plastových predmetov povrchy zľahka obrúste brúsnym papierom, aby farba lepšie priľnula.

Kvetinový štýl v mandarínke

cool diy zrkadlo tmavo oranžový rám so vzorom ruží

Výzva pre všetkých milovníkov námorných tém a motívov – nasledujúci projekt Happy Homebodies je presne pre vás! Horúcou lepiacou pištoľou vyložte rám naruby pomocou lana alebo juty. Textúra materiálu dodáva miestnosti vizuálnu príťažlivosť, zatiaľ čo neutrálny tón je možné kombinovať s akoukoľvek farebnou paletou.

Vkusný námorný nábytok

chladné zrkadlo nautické prostredie

Jutový rám – veľmi prepracovaný

chladné zrkadlo so sisalovým rámom

Jutový rám dokonale ladí s bielou poličkou

chladné zrkadlo pre domácich majstrov tmavé malé biele police na chodbe

Hviezdy v šou

V posledných rokoch sú zrkadlá v tvare slnka popredným trendom medzi dekoratívnymi predmetmi. Tento prírodou inšpirovaný pohľad na HGTV je čerstvým pohľadom na obľúbený vzhľad. Zoskupte tyče rôznych dĺžok okolo okraja kruhového zrkadla a zafixujte horúcim lepidlom. Na záver môžete pridať metalický alebo lesklý strieborný povrch – výsledok bude určite úchvatný.

Slnečný tvar z tenkých konárov

cool diy zrkadlo v tvare slnka v svetlej farbe

Zdobenie bytu by nemalo stáť veľa peňazí. Zoberte si tento projekt od Centsational Girl ako model. Okrúhle zrkadlo bolo pomocou niekoľkých bezfarebných tyčiniek z obchodu s domácimi potrebami ozdobené jednoduchým, ale sofistikovaným spôsobom. Hoci farebná povrchová úprava by bola skvelým doplnkom dizajnu, nedokončený vzhľad zrkadla nie je o nič menej elegantný.

Krémová farba pre perfektný, jedinečný dizajn zrkadla

chladné zrkadlo v hrubom prevedení v krémovej farbe

S nižšie uvedeným príkladom DIY od Thrifty a Chic sa tendencia hviezdneho výbuchu stáva retro. Cédrové „lúče“ zrkadla pripomínajú charakteristické obloženie zo 70. rokov minulého storočia, ale geometrický tvar okrajov mu dodáva úplne moderný efekt.

Slnko z tmavého dreva v obývačke

chladné zrkadlové slnko vyrobené z tmavého dreva

Umelecké detaily

Galéria ako zrkadlová zbierka, ako je tá od Style at Home, ktorá je hodná výstavy v múzeu umenia, určite vzbudí vašu kreativitu. Dajte dohromady 10 až 15 zrkadiel a vytvorte z nich usporiadaný zhluk. V projekte uvedenom nižšie je akumulácia nekonzistentných rámcov pozoruhodná. Aby vaša tvorba nebola príliš vtieravá, prilepte podobne farebné rámčeky vedľa seba alebo nastriekajte rôzne druhy rýchloschnúcim lakom.

Početné hranaté zrkadlá nad elegantnou komodou v čiernej farbe

chladná zrkadlová elegantná lesklá komoda v čiernej farbe

S niekoľkými inšpiratívnymi nápadmi na návrhy pre domácich majstrov môžu lacné dekoračné predmety dodať módny lesk a dotiahnuť ich k dokonalosti. V ďalšom projekte Lilikoi Joy sú jedinečné akcenty dané dvoma zrkadlami v hodnote 5 €. Pozdvihnite svoju kreatívnu prácu na vynikajúcu úroveň pomocou metalických a striebristých farieb – vytvára to imitáciu skleneného povrchu, ktorá opticky rozširuje rozsah zrkadla.

Geometrická čistota s kovovým leskom

chladné zrkadlo so strieborným kovovým rámom

Ak máte niečo z recyklovaného dreva, tento návrh na kutilstvo od spoločnosti Gorgeous Shiny Things je určený výhradne vám. Na výrobu častí lúča, ktoré dávajú zrkadlu tvar slnka, boli použité lamely z recyklovaného plotu. Ak napríklad mierite na plážový vzhľad, naplavené drevo by sa tiež mohlo ukázať ako vynikajúca alternatíva. Pre modernú, farebnú atmosféru odporúčame maľovať neónovými tónmi.

Dizajn slnka z hrubého dreva

chladné zrkadlové slnko vyrobené z tmavého hrubého dreva

Toto zrkadlo od Sarah M. Dorsey Designs názorne ilustruje, ako sa koncepty dizajnu z 80. rokov prenášajú do 21. storočia s výraznými vylepšeniami. A odkiaľ mala vziať inšpiráciu pre tento rám z aqua skla? Z lustra. Ak ste niekedy v obchode z druhej ruky natrafili na jednu z týchto krások, neváhajte – chyťte jednu – šikmé sklenené tabule by ste mohli použiť na zrkadlo, ktoré ste si vyrobili sami.

Veľmi kreatívne z tienidiel-ako zlato a perleť

chladné zrkadlo vyrobené z elegantného tienidla

Veľké tajomstvo zrkadiel spočíva v jednoduchosti použitia, ak niekto sleduje dekoratívne účely. Môžu byť použité samostatne ako ústredné miesto v miestnosti alebo ako ideálny doplnok k existujúcemu zariadeniu. Okrem toho môžu byť mimoriadne šetrné k rozpočtu, uspokojiť všetky druhy štýlových potrieb a zaručiť bezproblémovú prácu na prerábke! Na čo teda čakáte-začnite navrhovať svoj vlastný zrkadlový projekt, ktorý si urobíte sami, hneď teraz! Máte už hotový nápad? Povedzte nám o tom v nižšie uvedenej diskusnej miestnosti.