Originálne vázy pre domácich majstrov – ideálne pre krásnu kyticu kvetov

originálne vázy pre domácich majstrov malé a hruškovité v tyrkysovom detaile

Originálne vázy pre domácich majstrov

Ak ste niekedy mali to potešenie z čerstvej kytice kvetov, viete, aké je špeciálne. Nabudúce, keď chcete niečo dosiahnuť, aby ste si udržali tieto kvetinové krásky, ukážte sa im na spôsob jednej z týchto váz pre domácich majstrov.

Senzačné pruhy

Vneste do svojho života malú iskru s touto vázou na kutilstvo od For Rent.

originálne vázy pre domácich majstrov prúžkované ružovými ružami

Na časť prúžkov použite maliarsku pásku a potom ich namaľte podľa zvolenej farby. Vrstva s druhým náterom metalického alebo trblietavého laku pre luxusné prevedenie. Aj keď sú zlato a striebro klasickými farbami, ktoré sa hodia k akémukoľvek dekoru, pokojne môžete použiť aj svetlejšie odtiene.

Toto kutilstvo od Julie z Coordinately Yours je ideálne pre milovníkov námorného dizajnu.

originálne vázy pre domácich majstrov omotané hrubým lanom

Premeňte jednoduchú sklenenú vázu tak, že ju omotáte lanom a zaistíte horúcim lepidlom. Táto váza by bola nádherným stredobodom alebo letnou súčasťou vášho interiéru.

Pri transformácii farebnej vázy je stužka určite dôležitá.

originálne vázy pre domácich majstrov, sklenená fľaša s jemnými pruhmi

Lepiace klipy však môžu slúžiť aj ako dizajnové prvky. Táto váza od Schöne Frau používa ozdobnú stuhu na vytvorenie vázy, ktorá je elegantná a sofistikovaná. Pastelové farby sú krásnym doplnkom detskej sprchy alebo nedeľného bruncha a počas letnej párty sú elektrické odtiene ako doma.

Nenákladné sklenené vázy sú skvelým plátnom na vytvorenie nového umeleckého diela.

originálne sklenené vázy s chevronovým vzorom

Tento tutoriál od Tiffany of Offbeat and Inspired ukazuje, ako je možné vytvoriť niekoľko jednoduchých vylepšení do ohromujúceho dizajnu. Izolujte svoj dizajn škótskou páskou a natrite odkryté sklo farbou podľa vlastného výberu. Pomaly strhnite stuhu z vázy, aby ste ju odhalili. Naplňte ich kvetmi a užite si svoj DIY projekt!

Ponorené do farby

Dodajte svojmu domu trendový nádych vďaka tomuto projektu od Amy z Mod Podge Rocks.

originálne vázy pre domácich majstrov v odtieňoch mora a tulipány

Ombre preniká kutilstvom kdekoľvek so sviežou farbou a schopnosťou zapadnúť do akéhokoľvek štýlu. Vrstvenie hodvábneho papiera vytvára hlboký farebný efekt, ktorý je vedľa zdroja svetla ohromujúci. Modrá paleta farieb napodobňuje vzhľad vody, ale zelená by tiež vyzerala skvele. Rozšíri zeleň vašich stoniek kvetov a pomôže vytvoriť úžasný displej.

Maľovanie bolo s týmto DIY od Heather of práve jednoduchšie Whipperberry.

originálne vázy pre domácich majstrov malé a hruškovitého tvaru v tyrkysovej farbe

Len ponorte, osušte a užívajte si, je to také jednoduché! Pretože je dizajn jednoduchý, ponúka sa vám príležitosť predviesť jedinečnú vázu. Keď teda máte vázu zaujímavého tvaru, vytiahnite ju a dajte jej nové vodítko. Čoskoro budete mať nový kúsok.

Nečakaný dizajn

Kedysi boli žiarovky určené do koša, teraz sa zameriavajú na scénu pre domácich majstrov.

originálne vázy pre domácich majstrov vyrobené z veľkých žiaroviek sú veľmi neobvyklé

Nasledujte príklad Mandy a Mikea z Veselých myšlienok – zo spálených žiaroviek robia elegantné majstrovské diela. Tieto vázy vyzerajú skvele a visia na drôte, takže ich zmiešaním vytvoríte mini galériu.

PVC rúrka je vo svete domácich majstrov veľmi univerzálna.

originálne vázové fotografie pre súkromný dotyk

S fotografickými vázami od Davida, ktoré sú súčasťou Mod Podge Rocks, je to nevyhnutné, od regálov na víno po stojany na topánky, elegantný. Tento projekt by mohol byť príležitosťou na výlet v čase.

Toto kutilstvo od Stephanie vo Fab You Bliss posúva recyklovaný dizajn na úplne novú úroveň.

originálne vázy na výrobu mozaiky s kamienkami

Čip sa môže stať rustikálnym skalným stredobodom s malými kamienkami a maltou. Vzhľadom na prirodzenejší vzhľad tohto projektu neleštite kyticu ruží a rozhodnite sa pre rôzne divoké kvety alebo zmiešané aranžmán – kúzlo si teda zachovajú..

Či už sa tešíte z kvetov pri zvláštnych príležitostiach alebo z nich urobíte každodennú pochúťku vo svojom živote, doplňte krásu svojej kytice vlastnou vázou na doma. Začnite teda už dnes! Máte v pláne projekt? Povedzte nám o tom v nižšie uvedených komentároch.

Starožitný vzhľad v zelenom celadone

originálne vázy na kutilský celadon zelený starožitný vzhľad