Vyrobte si pompony sami: Skvelá dekorácia k vašim narodeninám doma

pompoms sami drotár diy nápady dekorácie stola narodeniny

Elegantné narodeninové dekorácie s pomponmi

Kreatívy, ktoré sú pozorné: svoje ďalšie narodeniny môžete sebavedomo stráviť doma, pretože tento nový trend dekorácií robí z vášho domova vzrušujúce miesto na párty! Bambuľky pre domácich majstrov nádherne okorenia váš narodeninový stôl. Farebné trsy Cheerlaederu je možné rýchlo a ľahko odšťaviť a navyše sú veľmi lacné. Pretože stačí štvorcový papierový obrúsok a šnúrka.

pompony urobte si závesné narodeninové dekorácie ružové ružové pompony

Narodeninové dekorácie vo večierkových farbách: jasné pompony, aby ste sa vyrobili. (Foto: © Ruth Black – Fotolia.com)

Z obrúskov je ľahké vyrobiť pom pomy

To Online časopis z raja s pozvánkou na narodeniny odporúča nasledujúcu príručku:

  1. Obrúsok raz rozložte tak, aby bol pred vami v obdĺžniku.
  2. Teraz ich zložte ako ventilátor, to znamená jeden pásik naraz, hore a dole.
  3. Aby pompon na konci vyzeral kvetinovo, odstrihnite konce vejára.
  4. Teraz zozbierajte ventilátor v strede a pevne ho priviažte šnúrkou.
  5. Teraz nechajte ventilátor rozpadnúť sa a opatrne oddeľte jednotlivé vrstvy obrúska od seba. Teraz je možné pompon nasadiť na miesto.

drotár pompoms sám oranžová červená biela výzdoba stolu narodeniny

V závislosti od vašich preferencií si môžete pre svoj narodeninový stôl vyrobiť vlastné pompony a skombinovať ich v najrozmanitejších farbách a prevedeniach. Extra tip: Nechajte pompony visieť na niti alebo spojte niekoľko party trsov k nádhernej girlande drôtom alebo šnúrkou! Tu je najlepšie kombinovať rôzne svetlé alebo tmavé pompony jednej farby. Bambulky ako ozdoba sú skvelé na domácu párty alebo na narodeniny vašich detí. Okrem narodeninovej torty a farebne zdobených košíčkov môžete svoj narodeninový stôl urobiť dokonalým.

pompoms sami drotár ružová ružová pompon narodeniny nápady dekorácie pre domácich majstrov

Pompómy urobené vlastnými rukami sú skvelé na usporiadanie na dekoračnom stole. (Foto: nadine / Dollar Photo Club)

 Môžete tiež nájsť ďalšie nápady na dekoráciu narodenín v Online časopis z raja s pozvánkou na narodeniny! Tu môžete tiež získať najrôznejšie inšpirácie na tému narodenín – či už nápady na oslavu a miesto, tipy na darčeky pre vášho najlepšieho priateľa, manžela alebo tipy na dizajn pre kreatívne pozvánky. V časopise nájdete okrem iného aj najkrajšie narodeninové miesta v Nemecku a vo svete, ako aj návrhy na originálne výroky na blahoželania a pozvánky. Nájdete ich pohodlne a jednoducho v súvisiacom internetovom obchode od Pozvánka na narodeniny raj byť objednaný. Veľký výber rôznych prevedení pre každý vkus a každý vek je možné prispôsobiť a individuálne navrhnúť iba niekoľkými kliknutiami.

Dúfame, že vás baví vyrábať pomlázky sami, pozývať a plánovať svoju ďalšiu narodeninovú oslavu doma!

pompony urobte si kutilské dekorácie na stôl narodeniny ružovo ružové   pompony drotár sami ružová ružová pastelové farby zelená žltá kutilstvo dekorácia nápad

pompony drotár sami kutilstvo dekorácie dekorácie stolu narodeniny vinobranie