Vytvorte si sami skvelú galériu fotografií na plátne – ozdobte steny vlastnými spomienkami

skvelá fotogaléria na plátne, urobte si pripomenutie zapálením sviečok

Vytvorte si sami skvelú galériu fotografií na plátne – ozdobte steny osobnými spomienkami

Voda. Štetec na maľovanie Plátno. Ešte pár nástrojov a môžete si vytvárať vlastné krásne dekorácie. Všetky komponenty pre tento projekt nájdete vo svojom miestnom obchode s remeslami, ak ho nemáte.

Tento projekt je o niečom, čo všetci potrebujeme.

 Každý to má. Každý chce viac. Inovácie sa vyvíjajú tak, aby vydržali. Napriek tomu, keď ho dostaneme, stále sa zdá, že ním plytváme a strácame ho. Napriek tomu, že je to neviditeľný koncept, existuje o ňom v priebehu života veľa dôkazov toľkými spôsobmi. Slnko, naše tváre, presvedčenia, technológie a zoznam pokračuje. Niekedy sme schopní túto klamlivú bytosť zachytiť iba objektívom fotoaparátu.

 Vytvorte krásne a efektívne fotografie na plátne sami v niekoľkých krokoch

Skvelá fotogaléria na plátne rozosmeje deti

Ale čo keby sme si mohli navrhnúť vlastnú galériu na plátne doma pomocou niekoľkých základných materiálov a premeny holých stien nášho domu na krajinu času, ktorá umožňuje každodenné výlety so strojom času?.

Vytvorte si sami skvelú galériu fotografií na plátne

 Tu je pohľad na to, ako si navrhnúť vlastný stroj času vo forme umeleckej galérie. Hlavnou postavou tohto projektu je vaša predstavivosť. Ak budete postupovať podľa všetkých nižšie uvedených pokynov, zobrazí sa vám krásny obrázok, ale aby ste zachytili všetky výhody nášho stroja času, musíte prepnúť svoju predstavivosť na VYSOKÚ, aby ste mohli pridať chýbajúce zvuky, vône a ostatné komponenty, ktoré nám tu bohužiaľ chýbajú, budú.

Skvelá fotogaléria na plátne, tipy si urobte sami

 1. Vytlačte svoj obrázok na obyčajný biely papier s rozmermi 8½ palcov x 11 palcov. Pamätáte si ten malý nástroj v nejakom jednoduchom editore fotografií? Na tlačidlo „Prevrátiť vodorovne“? To sa stane s vašim obrázkom, preto na to pri výbere konkrétnych obrázkov myslite.

2. Používajte kvalitnú kefu, aby sa štetiny neodlepovali. Naneste silnú vrstvu gélu na celý povrch plátenej dosky s rozmermi 8 “x 10”. Túto látku nájdete v mnohých remeselných obchodoch a ako všetky výrobky, prichádza v mnohých značkách.

3. Jemne stlačte fotografiu. Nechajte to ísť. (Pokračujte druhým DIY projektom podľa vlastného výberu. Plátno na pohľad, potiahnuté gélom a opatrené čiernobielym obrázkom nie je nikdy nudné.)

4. Vráť sa do práce Vodu na obrázok nastriekajte rozprašovačom a stredne veľkými kamienkami. Ďalej už len začnite trieť povrch papiera o prsty, kým nezačne pripomínať nálepku na jedlo na plastových nádobách, ktoré prežili cestu cez umývačku riadu. (Hmm, keď to vidím zapísané, uvedomujem si, že obrázky a slová, ktoré mi plávajú v hlave, nemôžem vždy sprostredkovať ako čitateľný text pre svojich kutilov.)

5. Opatrne odstráňte všetok papier, kým nebude odhalený váš obrázok. Vyžaduje si to trpezlivosť a porozumenie dobrému a zdravému chaosu. Pozor: intenzívne a nadmerné trenie môže spôsobiť nechcené odstránenie obrazu! Obraz sa prenáša neúplne, čo vytvorí staromódnu atmosféru.

6. Naneste konečnú vrstvu gélu ako ochranný štít. Dajte tomuto náteru dostatok času na zaschnutie a potom kliknite na tlačidlo „otvoriť“, ako keby sme boli v obchode. Teraz môžeme vstúpiť do nášho stroja času, ktorý bude vysielaný na stenu našej galérie, inak známej ako obývačka, ktorá nám na niekoľko krátkych chvíľ zastaví čas.

Ľahko a bez námahy by ste mohli sami vytvoriť také umelecké dielo a darovať ho svojmu blízkemu

Skvelá fotogaléria na plátne si urobte jedinečnú výzdobu sami

7.  Daj darček! Jedná sa o domáci projekt, s ktorým sa hrdo pochválite. Dajte svojim milovaným šancu zastaviť čas s obrázkom, ktorý bude trvať celý život. Buďte si istí, že robíte niečo dobré pre ľudí vo svete DIY tým, že im pomôžete obliecť si vlastné steny do krásy, aj keď by to inak nerobili! Cestovanie v čase nie je teraz mimo dosahu, však??

     Niekoľko ďalších príkladov – fotogaléria v retro štýle na nástenných policiachVytvorte si skvelú galériu fotografií na plátne a vytvorte si stôl v retro štýle

Umelecké, romantické prostredie v minimalistickej obývacej izbe

skvelá fotogaléria na plátne, urobte si jedinečnú výzdobu sami Fotografie vášho miláčika zdobia steny vášho domova  vytvorte skvelé fotogalérie nástenné police detské fotografie Spomienky na výlety a výletyurobte si skvelú fotogalériu sami cestovaním po stene