Uzaklaşan Saç Çizgisi Nasıl Durdurulur

Uzaklaşan bir saç çizgisi stresli olabilir, ancak saç dökülmesi erkeklerde beklediğinizden daha yaygındır. Aslında, azalan bir saç çizgisi genellikle kalıtsaldır, bu nedenle saç inceltme ve kel noktalar hakkında ipuçları için babanızın veya büyükbabanızın saç çizgisine bakın. Bununla birlikte, uzaklaşan bir saç çizgisini önlemenin ve düzeltmenin birçok yolu vardır. Belki de kötü bir yaşam tarzı alışkanlığı saçınızı kaybetmenize neden oluyor. Daha iyi bir yaşam yardımcı olsa da, ürünleri, tedavileri ve doğal ev ilaçlarını da düşünmek isteyebilirsiniz..

Saç çizginizin çekilmeye başladığını fark ettiyseniz, saç çizginizin geri çekilmesini nasıl durduracağınıza dair bu kılavuzu okumak isteyeceksiniz. Saç dökülmesine neden olan şeylerden, uzaklaşan bir saç çizgisini yeniden büyütme yollarına kadar, size saç çizginizi sağlıklı tutmak için ne yapmanız gerektiğini göstereceğiz..

Uzaklaşan Saç Çizgisi

Uzaklaşan Saç Çizgisi Nedir??

Uzaklaşan bir saç çizgisi, saçınızın önden ve şakaklarınızın çevresinden dökülmeye başladığı anlamına gelir. Bu tür saç dökülmesi, bir dulun zirvesine neden olabilir. Kötü bir saç çizgisi, iyi bir saç kesimi elde etmeyi veya kel noktaları açığa çıkarmadan modaya uygun bir erkek saç stilini şekillendirmeyi zorlaştırabilir..

Çoğu zaman, gerileyen bir saç çizgisi hormonlardan ve genetik faktörlerden kaynaklanır. Erkeklerde saç dökülmesinin yaklaşık %95’i kalıtsal erkek tipi kelliğin sonucudur. Bu durumlarda saç çizgisinin gerilemesini durdurmak için erkeklerin, erkeklerin saçlarını daha kalın ve dolgun hale getirmek için tasarlanmış ilaç, şampuan ve saç dökülmesi ürünlerini bir araya getiren tedavi görmeleri gerekecektir..

Saç çizginiz istediğinizden daha erken çekilmeye başlayabilir. 35 yaşına gelindiğinde, erkeklerin yaklaşık %40’ı önemli ölçüde saç dökülmesi yaşar, ancak bazı durumlarda incelme daha da erken başlayabilir..

Uzaklaşan Saç Çizgisi Nedir?

Genetik dışında, saç çizginizin azalmasının bir dizi başka potansiyel nedeni vardır. Normalde kalıtsal olmasına rağmen stresten sigara içmeye, anemiye, tiroid hastalığına, vitamin eksikliğine, mantara ve otoimmün hastalığa kadar her şey saç dökülmesine neden olabilir..

Erkek tipi kellikte genellikle dihidrotestosteron hormonu (DHT) suçlanır. DHT, testosteronun bir yan ürünüdür ve saç köklerinin küçülmesine ve genellikle sonunda büyümenin durmasına neden olur..

DHT engelleyici şampuanlar kafa derisindeki DHT seviyelerini düşürmede yardımcı olabilir, ancak Propecia ve Finasteride gibi ilaçların en iyi sonuçları aldığı klinik olarak kanıtlanmıştır..

Uzaklaşan bir saç çizgisi için gerçek bir hızlı tedavi yoktur, ancak hem kısa hem de uzun vadede sizin için uygun bir tedavi vardır..

Uzaklaşan Saç Çizgisi Nasıl Durdurulur

Saç Çizgim Geriliyor mu?

Saç çizginizin gerçekten geri çekilip çekilmediğini söylemek zor olabilir. Aynaya bakıp ailenize ve arkadaşlarınıza saçınızda herhangi bir değişiklik fark edip etmediklerini sormak çok kolay..

Bunu söylemenin kolay bir yolu, ellerinizi saçlarınızdan geçirmek veya saçınızı nazikçe tutmaktır. Saçlarınız dökülüyorsa saç çizginiz geriliyor olabilir. Sonuç olarak, güçlü, kalın folikülleri olan erkekler herhangi bir incelme veya kel bölge görmemelidir..

Saç Çizgisinin Uzaklaştığı Nasıl Anlaşılır?

Saçınızın çekilip çekilmediğini kontrol etmenin bir başka yolu da eski fotoğraflarınıza bakmaktır. Facebook fotoğraflarınızı kontrol edin – saç çizginizde gözle görülür bir fark var mı? Hala gerçek endişeleriniz varsa, profesyonel bir görüş almaktan çekinmeyin..

Ne söyleyeceklerini öğrenmek için bir doktora veya saç kliniğine gidin. Saç kaybınız bir enfeksiyon, mantar veya otoimmün hastalıkla ilgili olabilir. Bir dermatolog, altta yatan durumu tedavi etmek için size ilaç yazabilir..

Saç Çizgim Geriliyor mu

Uzaklaşan Saç Çizgisi Nasıl Düzeltilir

Kayba neden olan sağlık durumuna bağlı olarak uzaklaşan bir saç çizgisini düzeltmenin birçok yolu vardır. İlk olarak, saç restorasyon tedavisi olmadan bir saç çizgisini ancak bu kadar düzeltebilirsiniz. Ürünlerde ve tıbbi tedavilerde açıkça sınırlamalar vardır. Bununla birlikte, çoğu için bir saç ekimi aşırı derecede pahalı olabilir..

Uzaklaşan bir saç çizgisini düzeltmeye gelince, saç stilinizi değiştirmek onu kapatabilir. Benzer şekilde, doğru erkek saç kesimi, kontrastı en aza indirgemek ve kel bir noktanız olduğu gerçeğini gizlemek için saç çizgisini kesime kadar çalıştırabilir..

Diğer doğal çözümler arasında daha iyi yemek yemek, düzenli egzersiz yapmak, stres seviyelerini azaltmak, uygun uyku ve sigarayı bırakmak yer alır..

Uzaklaşan Saç Çizgisi Nasıl Düzeltilir

Yine de, azalan saç çizginizi durdurabilecek ve hatta saçınızı tekrar uzatabilecek daha şiddetli saç dökülmesi çözümleri var. Rogaine ve Minoxidil, taç bölgesindeki tüylerin yeniden çıkmasında etkilidir, DHT blokerleri ise saç çizgisinin gerilemesini kötüleşmesini önleyebilir..

Sonra, dökülmeyi ve incelmeyi önleyebilen ve hatta saç çizginizi yeniden çıkarabilen Finasteride veya Propecia var. Bu, testosteronun DHT’ye dönüştürülmesini engelleyen FDA onaylı bir saç dökülmesi tedavisi olmasına rağmen, potansiyel yan etkileri vardır..

Saç dökülmesinin bir dizi potansiyel nedeni ile sorunu çözmenin birkaç yolu vardır. Sadece sizin için doğru tedaviyi veya çözümü bulduğunuzdan emin olmalısınız..

Saç Çizgisini Önleme

Ürünlerle Geri Çekilmiş Saç Çizginizi Yeniden Büyütün

Uzaklaşan saç çizginizi yeniden büyütmek için ürünler kullanmak istiyorsanız, deneyebileceğiniz birkaç tane var. Bazıları hemen işe yarayabilir, diğerleri sizin için hiç çalışmayabilir, ancak sizin için doğru uzaklaşan saç çizgisi ürünlerini bulmaya çalışmanız gerekecek..

Sonuçta herkesin saçı farklıdır, bu yüzden saç dökülmesi ürünlerinden ümidinizi kesmeyin. Saçınıza herhangi bir kimyasal uygulamadan önce doktorunuza danışmayı unutmayın..

Saç Çizgisini Yeniden Büyüt

Rogaine ve Minoxidil

Başlangıçta, Minoxidil – aktif kimyasal rogaine – yüksek tansiyonu tedavi etmek için kullanıldı, ancak aynı zamanda saçların yeniden büyümesine de katkıda bulunur.

Şimdi, çok daha ucuza birkaç yüksek kaliteli jenerik ürün bulabilecek olsanız da, genellikle Rogaine şeklinde gerileyen saç çizgilerinin tedavisine yardımcı olmak için kullanılır..

Minoxidil bir sprey veya köpük şeklinde gelir ve neredeyse bir gübre görevi görerek saçlarınızın uzaması için en iyi ortamı sağlayarak saçınızın uzamasını en üst düzeye çıkarmayı amaçlar..

Saç köklerinin etrafındaki kan akışını arttırır, saç büyümesini uyarır ve daha kalın, daha dolgun saçlar elde etmenize yardımcı olmak için büyüme aşamasını uzatır..

Denemek rogaine veya bu ürünün sizin için işe yarayıp yaramadığını görmek için Minoxidil ile başka bir reçetesiz saç dökülmesi tedavisi.

Satış Saç Dökülmesi ve Yeniden Büyüme için Erkek Rogaine 5% Minoxidil Köpük, İnce Saçlar için Topikal Tedavi, 3 Aylık Arz 19.638 İnceleme Saç Dökülmesi ve Yeniden Büyüme için Erkek Rogaine %5 Minoxidil Köpük, İncelen Saçlar için Topikal Tedavi, 3 Aylık Arz

 • 3 aylık Erkek Rogaine %5 Minoxidil Köpük temini…
 • Hızlı çalışan %5 Minoxidil ile formüle edilmiştir….
 • Erkek saç uzatma tedavisi ayrıca şunları içerir:…

$33.15 Şimdi al

Finasterid

Finasterid, Minoxidil’den farklı çalışır. Halihazırda sahip olduğunuz saçlar için en uygun ortamı sağlamak yerine, 5a-redüktaz enzimini bloke ederek testosteronun DHT’ye dönüşmesini durdurur..

Finasterid genellikle daha çok bir bariyer görevi görür ve saç çizginizin geri çekilmesini durdurur. FDA onaylıdır ve hatta saçınızın yeniden büyümesini teşvik edebilir..

Günlük hap olarak 1 mg finasterid alın ve erkeklerin yaklaşık %86’sında olduğu gibi sizin için de işe yaradığını görebilirsiniz. Potansiyel yan etkiler arasında cinsel dürtünün azalması ve prostat kanseri riskinin artması sayılabilir. Reçete almak için bir dermatologla konuşmanız gerekecek..

Finasterid kullanmayı düşünüyorsanız, sonuçları en üst düzeye çıkarmak için Minoxidil ile tamamlamanızı şiddetle tavsiye ederiz..

Saç Çizgisi Ürünleri

Topikal DHT Engelleyiciler ve Saç Dökülmesi Şampuanları

DHT’yi bloke eden saç dökülmesi şampuanları harika topikal tedavilerdir. DHT blokerleri şampuan veya sprey şeklinde gelir ve en iyi sonucu almak için günlük olarak kullanılmalıdır. Piyasadaki en iyi DHT engelleyici şampuanlar Ultrax Laboratuvarları, Saç Ekimi Laboratuvarları, ve Pura D’or.

Bu şampuanlar sadece topikal DHT tedavileri olduğundan, Minoxidil ve finasterid kadar iyi etki göstermeleri garanti edilmez ve herhangi bir olumlu etkinin oldukça hafif olması muhtemeldir..

Bununla birlikte, iyi bir saç dökülmesi şampuanı, kafa derisindeki DHT seviyelerini daha da düşürerek yardımcı olabilir. Destekleyici bir tedavi olarak, kafa derisinde kalan DHT’nin reseptörlere bağlanmasını kaldırabilir ve durdurabilir..

İdeal olarak, diğer tedavilerle birlikte bir DHT engelleyici şampuan kullanmalısınız. Şampuan yoluna giderseniz, hangisinin sizin için en uygun olduğunu görmek için birkaçını denemeniz gerekebilir..

Satış Ultrax Labs Saç Dalgalanma | Kafein Saç Dökülmesi Saç Uzatıcı Şampuan 8 oz 11.280 İnceleme Ultrax Labs Saç Dalgalanma | Kafein Saç Dökülmesi Saç Uzatıcı Şampuan 8 oz

 • Bilim Destekli Formülasyon: Gelişmiş CaffinoPlex…
 • Nutrient Dense: Tescilli bileşenlerin karışımı…
 • Saç Derisini Uyarın: Her şey kafa derisi ile başlar….

$79.95 Şimdi al

Saç Büyüme Vitaminleri

Başka bir seçenek de saç büyüme vitaminleri alımınızı artırmaktır. Vitaminler ve mineraller tek başına erkek tipi kelliği önleyemezken, kalın, sağlıklı saçlar için doğru beslenme önemlidir..

Biyotin, demir, çinko ve protein ile birlikte A, B, C, D ve E Vitaminleri açısından zengin bir diyete odaklanmak isteyeceksiniz. Biotin, sağlıklı, hızlı saç büyümesini teşvik etmede özellikle çok önemlidir..

Optimum sağlık için, bu vitaminleri iyi bir diyetle almanızı öneririz. Bununla birlikte, herhangi bir eksiklik geliştirdiyseniz veya belirli vitamin veya minerallerden yeterince almakta sorun yaşıyorsanız, bir multi-vitamin takviyesi yardımcı olabilir..

Sadece not etmek gerekirse, saç dökülmenizin birincil nedeni mevcut bir eksiklik olmadıkça, vitaminlerin saçlarınızı yeniden büyütmenize yardımcı olması pek olası değildir..

Öte yandan, bir günlük multi vitamin takviyesi sana da gerçekten zarar veremez. Hatta bir vitamin takviyesini bir DHT engelleyici ile birleştirebilir ve saç büyüme takviyesi saç dökülmesini önlemek ve folikülleri uyarmak için testere palmetto ve biotin içerir.

Propidren by HairGenics - Saç Dökülmesini Önlemek ve Saç Dökülmesini Durdurmak ve Saçları Yeniden Büyütmek için Saç Foliküllerini Uyarmak İçin Saw Palmetto'lu DHT Engelleyici. 13.701 İnceleme HairGenics Propidren – Saç Dökülmesini Önlemek ve Saç Dökülmesini Durdurmak ve Saçları Yeniden Büyütmek için Saç Foliküllerini Uyarmak İçin Saw Palmetto ile DHT Engelleyici.

 • Saç dökülmesi ile ilgili bilimsel araştırmalar göstermiştir ki,…
 • Saw palmetto ve diğer güçlü dht içerir…
 • Ayrıca zayıfları güçlendirmeye yardımcı olmak için Biotin içerir ve…

39,99 $ Şimdi al

Uzaklaşan Saç Çizgisini Doğal Olarak Durdurun

Diyet ve Beslenme

Yukarıdakiler gibi ürünleri kullanmamayı tercih ederseniz, diyetinizde yapacağınız değişiklikler saç çizginizin azalmasını da durdurabilir. Yine A, C, D ve E vitaminleri birçok gıdada bulunabilir. Diyetinize yeterince demir, çinko ve protein aldığınızdan emin olun..

Balık, yumurta, tatlı patates, avokado, fındık, çilek, biber, fasulye, soya fasulyesi, tavuk, Yunan yoğurdu ve baklagiller iyi saç büyümesi için mükemmel beslenme kaynaklarıdır..

Seviyelerinizi kontrol etmek için bir kan testi ile başlayın. Dengeli bir diyetiniz yoksa, saç çizginizin gerilemesine neden olan şey bir besin eksikliği olabilir. Bazı yeme alışkanlıkları da saç çizginize zarar verebilir..

Daha önce yeme bozukluğu yaşadıysanız veya hızlı bir diyet yaptıysanız, saçınızın kalın ve sağlıklı görünmesini sağlamak için gereken bazı değerli besinlerde eksiklik olabilir. En iyi sonuçları elde etmek için yağsız et, sebze ve meyve içeren sağlıklı bir diyete bağlı kalın..

Diyet

Sigara içmeyi bırak

Sigara içmenin bizim için kötü olduğu bir sır değil, ancak nikotin ve sigaradaki çeşitli zehirler saçınıza bile zarar verebilir. Sigara dumanındaki toksinler hem hormonları hem de saç köklerini olumsuz etkiler ve bilimsel araştırmalar, sigara içmek ile azalan saç çizgileri arasında gerçek bir bağlantı olduğunu göstermiştir..

Günde bir paket sigara içen erkeklerin, hiç sigara içmemiş veya sigarayı bırakmış erkeklere kıyasla ciddi saç dökülmesine sahip olma olasılığı iki kat daha fazladır..

Bir deneyde iki grup insan test edildi – ilk grubun tümü sigara içiyordu, ikincisi değildi. Tütün içmek, saç dökülmesi ve erken grileşme arasında güçlü bağlantılar bulundu..

Sigara içmeyi bırak

Egzersiz yapmak

Erkekler egzersizin sağlıklı bir yaşam tarzının bir parçası olarak inanılmaz derecede önemli olduğunu zaten biliyorlar ve artan kan dolaşımı ve testosteron üretimi yoluyla saçlarımızın harika görünmesini sağlamaya yardımcı oluyor..

Egzersiz yaparak, kafanıza kan dolaştırırsınız ve bu, saç hücrelerinizi uyarır, saçınızın daha kalın ve daha hızlı büyümesini sağlar. Benzer şekilde, daha fazla testosteron ürettiğinizde (DHT değil), saçlarınız daha iyi uzar..

Egzersiz yapmak

Stres

Stres saç dökülmesinde önemli bir faktördür. Stres ve kaygının neden olduğu saç dökülmesi o kadar yaygındır ki, kendi terminolojisine sahiptir – telogen effluvium. Stres sizi ciddi şekilde etkiliyorsa, bir doktora görünün.

Bununla birlikte, sadece bazı basit yaşam tarzı değişiklikleri yaparak stres seviyelerini de azaltabilirsiniz. Kişisel yaşamınızda veya işte karşılaşabileceğiniz sorunları kabul edin ve sıralayın. Belki yoga, meditasyon ve hatta egzersiz gibi rahatlatıcı bir aktivite deneyin. Kahve, alkolsüz içecekler, şekerli atıştırmalıklar, çikolata ve alkolü kesmeyi deneyin..

Stres, doğal saç folikülü büyüme döngüsünü kesintiye uğratır, bu da saçınızın büyümesinin durmasına veya basitçe dökülmesine neden olabilir. Ancak bazı değişiklikler yaparsanız, birkaç ay içinde saçlarınızın daha sağlıklı olduğunu görebilir ve bu süreçte pahalı saç ürünleri almanıza gerek kalmaz..

Stres

Daha İyi Uyu

Stres seviyenizi azaltmanın yanı sıra, daha fazla saat uyumayı hedeflemelisiniz. Bu, özellikle uygun bir gece uykusuna sahip olmak pahasına uzun saatler çalışıyorsanız geçerlidir..

Normal uyku döngüsünden geçtiğimizde, vücut insan büyüme hormonu veya HGH üretir. Uyku kesilirse veya yeterince almıyorsanız, daha az HGH’niz olur..

Bu, biri saç inceltme olan bir dizi sağlık sorunuyla bağlantılıdır. Uyku programınızın çalışması gerekiyorsa, saç çizginizin azalmasının nedeni bu olabilir..

Uyku

Saç Çizgisi Tedavileri

Daha ciddi bir adım atmak istiyorsanız, saç dökülmesine yönelik saç dökülmesi tedavileri üzerinde düşünmeye değer..

Birçok erkek Foliküler Ünite Ekstraksiyonu (FUE) saç ekimi veya saç tıkaçları alır. İşlem, daha fazla saç folikülü bulunan kafa derinizin yanlarından ve arkasından cildi almayı ve bunları başınızın saç kaybettiğiniz bölümlerine “takmayı” içerir. İşlemi gerçekleştirmek için lokal anestezik kullanılır ve çok az ağrı söz konusudur..

Erkekler için saç ekimi garantili bir tedavi değildir ve maliyeti 5.000 ila 20.000 ABD Doları arasında değişen pahalı olabilir. Saç ekimi size uygun geliyorsa doktorunuza danışın.

Geri Çekilmiş Saç Çizgisi Tedavisi

Saç Dökülmesi İçin Doğal Çözümler

Uzaklaşan bir saç çizgisi için doğal çözümler, yan etkileri olan kimyasallardan ve ilaçlardan kaçınmanın harika bir yolu olabilir. Bu bitkisel ilaçlar saç çizginizi yeniden büyütmeyebilir, ancak sağlıklı bir saç derisinin desteklenmesine yardımcı olabilir ve böylece saç büyüme sürecini destekleyebilir..

Uzaklaşan Saç Çizgisi İçin Hint Yağı

Hint yağı, sağlıklı saç büyümesini teşvik etmenin harika bir yolu olabilir. Hint yağı uygulamak, saç dökülmesinden kurtulmak için kusursuz bir yöntem olmasa da, bu doğal çarenin kullanımı genellikle işe yarayabilir..

Yağı alıp saçınızın içine ve çevresine nazikçe masaj yaparsanız, saç köklerinize kan akışını teşvik etmeye yardımcı olabilir. Sadece saç derinize masaj yapmak bile faydalıdır. Bir araştırma, başınıza masaj yapmanın saçınızın daha dolgun olmasına neden olabileceğini gösterdi..

Hint yağı kullanmak, daha pahalı, karmaşık tedavilere geçmeden önce denemeye değer ucuz bir ev çaresidir..

Hint Yağı Geri Çekilmiş Saç Çizgisi

Uzaklaşan Saç Çizgisi Nasıl Önlenir

Erkekler İçin Saç Dökülmesi ve Çıkma Şampuanları

Saç çizgisinin gerilemesini önlemek için tasarlanmış erkekler için saç dökülmesi ve yeniden büyüme şampuanları vardır. Daha fazla hasarı durdurmak için saç dökülmesinin ilk belirtisinde bunları kullanmaya başlamak en iyisidir. Büyümeye yardımcı olan güçlü bir saç dökülmesi şampuanı günde sadece bir kez kullanılmalıdır..

Aslında saçınızı çok fazla yıkamamak önemlidir. Aşırı yıkama, saçınızın çok kuru ve kırılgan hale gelmesine neden olarak daha fazla saç dökülmesine veya incelmesine neden olabilir..

Satış PURA D'OR Orijinal Altın Etiket İnceltme Önleyici Biotin Şampuan (16oz) w/ Argan Yağı, Isırgan Özü, Testere Palmetto, Kızıl Deniz Yosunu, 17+ DHT Bitkisel Aktif, Sülfat Yok, Doğal Koruyucu, Erkekler ve İçin; Kadınlar 18.683 İnceleme PURA D’OR Orijinal Altın Etiket İnceltme Önleyici Biotin Şampuan (16oz) w/ Argan Yağı, Isırgan Özü, Saw Palmetto, Kızıl Deniz Yosunu, 17+ DHT Bitkisel Aktifler, Sülfat Yok, Doğal Koruyucular, Erkekler İçin & Kadınlar

 • PURA D’OR SAÇ İNCELTME TEDAVİSİNDE LİDERDİR…
 • SAÇ GÖRÜNÜMÜNÜZÜ İYİLEŞTİRİN: Artık kötü saç yok…
 • KORUMAK & SAÇINIZI GÜÇLENDİRİN: Anahtar Aktifimiz…

$29.94 Şimdi al

Erkek Saç Uzatma Hapları

Başka bir seçenek de saç uzatma hapları almaktır. Yine, herhangi bir hap programına başlamadan önce doktorunuza danışın, ancak saç uzatma hapları sizin için uygun bir seçenek olabilir. Biotin gibi besinlerin yanı sıra doğal DHT blokerleri içerebilirler..

Satış ZHOU Saç Etkisi | Daha Uzun, Daha Güçlü, Daha Sağlıklı Saçlar için Premium Saç Uzatma Formülü | Tüm Saç Tipleri İçin | 60 Sebze Kapakları ZHOU Saç Etkisi | Daha Uzun, Daha Güçlü, Daha Sağlıklı Saçlar için Premium Saç Uzatma Formülü | Tüm Saç Tipleri İçin | 60 Sebze Kapakları

 • SAĞLIKLI, HIZLI UZAYAN SAÇLAR. daha sağlıklı istiyorum,…
 • KÖK SORUN: BESİN EKSİKLİĞİ. Onun…
 • PARLAYAN TEN & SAĞLIKLI ÇİVİLER. alabilirken…

$17.95 Şimdi al

Uzaklaşan Bir Saç Çizgisi İçin En İyi Saç Modelleri

İster kel olun, ister dul bir kadın olun ya da doğal olarak ince saçlarla doğmuş olun, uzaklaşan bir saç çizgisi için en iyi saç stillerini ve saç kesimlerini aramanız gerekir. İyi saç kesimleri, kel noktalarınızı gizleyerek ve gözleri başka bir yere odaklayarak, azalan saçlarınızı kesiminize ve stilinize getirecektir..

Solma ve alt kesimlerden kısa vızıltılı kesimlere ve kısa kesimlere, hatta uzun tarak üstlerine ve erkek topuzlarına kadar, azalan saç çizgileri olan erkekler için havalı saç modelleri bulacaksınız..

Uzaklaşan Bir Saç Çizgisi İçin En İyi Saç Modelleri