Uzun Saçlar İçin En İyi 10 Erkek Saç Ürünü

Uzun saçlı erkekler için en iyi saç ürünlerini mi arıyorsunuz? En beğenilen erkek uzun saç ürünlerinin bir listesini çıkarmak için önde gelen erkek bakım ve şekillendirme markalarını inceledik. En iyi şampuan ve saç kreminden pomad, ağda, kil, krem ​​ve jel gibi şekillendirici ürünlere kadar bu inceleme, uzun saçlı erkekler için en kaliteli saç bakımı şartlarını kapsar. Sonuçta, uzun saçlı erkekler en iyi saç stillerini şekillendirmek için doğru araçları kullanmanın ne kadar kritik olduğunu biliyorlar..

İster uzun düz, ister dalgalı veya kıvırcık saçlarınız olsun, işte uzun saçlar için en iyi erkek saç ürünleri, saç tellerinizin iyi ve sağlıklı görünmesini sağlar..

Uzun Saçlı Erkekler İçin En İyi Saç Ürünleri

Şampuan

Erkekler için en iyi şampuanlar, saçı temizleyen, nemlendiren, bakım yapan ve yumuşatan tüm doğal bileşenleri sunar. Benzer şekilde, şampuan, saç derisinde biriken gresi veya yağı temizlemeli, ancak asla saçı kurutmamalı veya saça zarar vermemelidir..

Ayrıca, en iyi şampuanlar saç büyümesini uyarır, kepeği önler ve incelmiş saçları korur. Ayrıca, iyi bir şampuanın tüm saç tipleri için işe yaraması durumunda da yardımcı olur. İster günlük, ister gün aşırı, hatta haftada iki kez şampuanlayın, uzun saçlar için en iyi erkek şampuanını almak önemlidir..

Brickell Erkek Günlük Şampuan

Brickell Erkek Günlük Şampuan

Brickell Erkek Günlük Güçlendirici Şampuan Her bir teli kalınlaştıracak ve saç derinizin ve foliküllerinizin sağlığını iyileştirecek doğal, organik bileşenlerle birlikte gelir. Bu şampuan saçınızın doğal parlaklığını ve yumuşaklığını geri kazandırmasının yanı sıra hacim sağlar. Formülünde pro vitaminler, aloe vera ve hidrolize proteinler bulunur – bunların tümü saç büyümesini teşvik etmek ve incelmeyi durdurmak için çalışır. Ayrıca çay ağacı yağı ve nane yağı, saç derisindeki dolaşımı uyarır ve kepekten kurtulurken kepeği kontrol eder..

Brickell Erkek Şampuan ayrıca %100 sertifikalı organik bileşenler içerir ve erkeklerin saçına daha fazla zarar verebilecek parabenler, sülfatlar, ftalatlar, sentetik kokular, boyalar ve petrokimyasallar içermez. Nane kokusu canlandırıcı ve canlandırıcıdır ve erkekler düzenli kullanımın daha kalın, daha dolgun saçlarla sonuçlandığını fark eder..

Piyasadaki en ucuz ürün olmasa da şirket, orta uzunlukta saçlarda günlük kullanımda bir şişenin yaklaşık 45 gün dayanması gerektiğini belirtiyor. Erkekler için mevcut en yüksek puanlı şampuanlardan biri olarak, yatırıma değer olduğunu düşünüyoruz. Sonuçta, bu uzun saçlı erkekler için en iyi şampuan aslında sağlıklı, parlak stilini korumak için. Muhtemelen kontrol etmek isteyeceksiniz canlandırıcı saç kremi fazla!

Brickell Erkek Ürünleri Günlük Güçlendirici Erkek Şampuan, Kuru ve Kaşıntılı Saç Derisini Yatıştırmak İçin Nane ve Çay Ağacı Yağı İçeren Doğal ve Organik, Sülfatsız ve Parabensiz, 8 Ons, Kokulu 3.942 İnceleme Brickell Erkek Ürünleri Günlük Güçlendirici Erkek Şampuan, Kuru ve Kaşıntılı Saç Derisini Yatıştırmak İçin Nane ve Çay Ağacı Yağı İçeren Doğal ve Organik, Sülfatsız ve Parabensiz, 8 Ons, Kokulu

 • Şampuanınızın saçınıza zarar vereceğinden endişeleniyorsanız?…
 • Brickell Erkek Ürünleri, erkek giyimde lider…
 • Nasıl Çalışır: Bu erkek şampuanı güçlü,…

20.00$ Şimdi al

Erkek Saçları İçin Krieger + Sohne Şampuan

Krieger + Sohne Şampuan

Piyasada en çok satan başka bir şampuan, Krieger + Sohne. Tüm saç tipleri için harika bir ürün olarak tasarlanan bu kaliteli şampuan, sağlıklı bir dozda nane yağı, buğday amino asitleri, sitrik asit, gliserin ve çay ağacı yağı içerir..

Çay ağacı yağının mantar önleyici, antiseptik ve iltihap önleyici özelliklere sahip olduğu bilinmektedir. Ayrıca, bu K + S erkek şampuanı, taze, canlandırıcı bir koku verirken kepek, ölü deri, kuru saç ve bakterilere karşı savaşacaktır. Son olarak, gliserin saçınızı yoğun bir şekilde nemlendirir, nemlendirir ve bakım yapar..

Binden fazla olumlu referans ve övgü dolu inceleme ile, bundan bir şişe ile yanlış gidemezsiniz. uzun saçlarınız için şampuan. Avantajları ikiye katlamak için, K+S erkek şampuan ve saç kremi seti!

Erkek Saçları İçin Şampuan - Canlandırıcı Çay Ağacı Yağı Dolu - Krieger + Söhne Man Serisi - 16 Ons Şişe 2.576 İnceleme Erkek Saçları İçin Şampuan – Canlandırıcı Çay Ağacı Yağı Dolu – Krieger + Söhne Man Serisi – 16 Ons Şişe

 • ÇAY AĞACI YAĞI: Kafanızı suyun altında temizlerken…
 • CANLANDIRICI: Modern için özel olarak tasarlanmıştır…
 • RELAX, REFRESH, RECHARGE:…

$18.99 Şimdi al

Living Proof’un Kuru Şampuanı

Yaşayan Prova Mükemmel Saç Günü Kuru Şampuan

Bu, çok yönlülüğü nedeniyle uzun saçlar için olmazsa olmaz erkek saç ürünlerinden biridir.. Living Proof’un Mükemmel Saç Günü Kuru Şampuanı Köklerdeki yağı emmek için tasarlanmış bileşenler içerir, esasen saçı kurutmadan temizler. Bu kuru şampuan, saç derisinden hızla yağ toplamaya veya yağlı görünmeye meyilli orta uzunluktan uzun saç stiline sahip erkekler için idealdir. Ayrıca, gün içinde saçlarını çok sık yıkamadan tazelenmek isteyen her erkek için harika bir seçimdir..

Kolaylık sağlamak için ürün saç spreyi gibi sürülür. Sadece kafanızdan birkaç santim uzakta tutun ve doğrudan köklerinize püskürtün. Kutunun içinde saçınızı kaplayan ıslak, havayla hareket eden bir toz var. Püskürttükten sonra, kuru şampuanı köklerinize masaj yapın ve ardından dağıtmak için saçın uzunluğu boyunca fırçalayın..

Bazı erkekler bunu kullanarak Yaşamaya Dayanıklı Kuru Şampuan Yatmadan önceki akşam, ertesi sabah yağsız, taze saçlarla sonuçlanır. Genellikle Nordstrom gibi üst düzey mağazalarda satılır, erkekler de Amazon’dan alabilir.

Canlı geçirmez Perfect Hair Day Dry Şampuan, 4 oz 8.933 İnceleme Canlı geçirmez Perfect Hair Day Dry Şampuan, 4 oz

 • Yaşayan Mükemmel Saç Günü Kuru Şampuan 4.0 oz
 • Güzellik ve Kişisel Bakım
 • Ambalaj değişebilir

26,00 $ Şimdi al

Saç Kremi

Erkeklerin uzun saçları için en iyi saç kremini almak, saç tellerinizin sağlığı, büyümesi ve parlaklığında büyük bir fark yaratabilir. Günümüzün yumuşatıcılarında bu kadar çok sert kimyasal varken, tamamen doğal içeriklerden oluşan bir ürün yaratan bir marka bulmak çok önemlidir. Erkekler için iyi bir saç kremi, hem saçınızı hem de saç derinizi etkili bir şekilde nemlendirir, bakım yapar ve yumuşatır, aynı zamanda büyümeyi ve saç tellerini çözmeyi teşvik eder..

K+S Erkek Saç Kremi

K+S Erkek Saç Kremi

İyi bir erkek saç kreminin en önemli faydalarından biri, saçınızı ve saç derinizi yeterince nemlendirmesi ve beslemesidir. Neyse ki orası K+S Erkek Saç Kremi mükemmel. Elektriklenmeyi ve kırılmayı etkili bir şekilde azaltan hafif formülü sayesinde ince veya seyrek saçlara sahip erkekler için mükemmeldir. Nane yağı ilavesi sayesinde, bu bakım ürünü kaşıntılı saç derisini ve kepeği azaltmaya yardımcı olurken, saç derisindeki dolaşımı artırarak kökte daha sağlıklı saçların büyümesini teşvik eder..

Bu ürün zulüm içermez ve ABD’de üretilmiştir ve marka ömür boyu garanti vermektedir. Sağlıklı bir saç ve saç derisini desteklemek için birlikte çalışmak üzere oluşturulan erkek saç bakım ürünleri serisinin bir parçası olarak, bu saç kremi kalite düşünülerek yapılmıştır. Ayrıca, nane ve çay ağacı yağı gibi bileşenlerin eklenmesi sayesinde harika nane kokusuna bayılacaksınız..

Ömür boyu para iade garantisi ile bunu denemenin hiçbir riski yoktur. Krieger + Sohne Saç Kremi. Daha önce de belirtildiği gibi, tavsiye ederiz şampuan ve saç kremi kombinasyonu uzun saçlarda en iyi sonuçlar için.

K + S Erkek Saç Kremi - Erkekler için Stilist Düzeyinde Saç Bakım Ürünleri - Tüm Saç Tipleri için Nane Yağı İçermiştir (16 oz Şişe) 788 İncelemeler K + S Erkek Saç Kremi – Erkekler için Stilist Düzeyinde Saç Bakım Ürünleri – Tüm Saç Tipleri için Nane Yağı İçermiştir (16 oz Şişe)

 • ⌘ SAVAŞ HAZIR – Yukarıdan aşağıya, bu…
 • ⌘ TANRILARIN YAĞI – Nane Yağı…
 • ⌘ SAÇINIZI İYİLEŞTİRİN – Yara izleri,…

$19.99 Şimdi al

Uzun Saçlı Erkekler İçin En İyi Şekillendirici Ürünler

Artık saçınıza nasıl bakacağınızı bildiğinize göre, işte uzun saçlar için en iyi erkek şekillendirme ürünleri.

pomad

İyi şekillendirme ürünleri, erkeklerin saçlarını kontrol etmelerine ve en iyi saç stillerini şekillendirmelerine gerçekten yardımcı olabilir. Kısa, orta veya uzun saçlarınız olsun, kaliteli bir pomad bir dizi farklı stil oluşturmanıza izin verecektir. Hafiften güçlüye ve parlaktan mata, bu saç pomadları doğru miktarda doku, ayırma ve tanım sağlayacaktır..

Baxter of California Kil Pomad

Baxter of California Kil Pomad

Baxter of California Kil Pomad bir berber dükkanının favorisidir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Bu kil pomat, en cüretkar saç stilleri için bile güçlü bir tutuş ve karışık, doğal bir görünüm isteyen erkekler için geniş bir tanım ve doku sunar. Mat kaplama saçı asla yağlı veya ıslak göstermez, ancak saçınızı kurutmaz ve birazcık çok uzun bir yol kat eder..

Kil, herhangi bir şekillendirici üründe bulabileceğiniz en iyi bileşenlerden biridir. Saçın daha dolgun görünmesini sağlamak için kalınlık ve hacim ekler ve çalışması çok kolaydır. Ayrıca, doğal yağlarınızı çıkarmadan saçınızdaki kiri ve yabancı maddeleri çeker. Son olarak, kil kabarmayı kontrol etmeye ve yönetmeye yardımcı olur, bu da onu kıvırcık uzun saçlı erkekler için mükemmel kılar..

Baxter of California’nın Kil Pomadındaki diğer bileşenler arasında balmumu, hint yağı, macadamia yağı, rezene yağı ve adaçayı yağı bulunur ve bunların hepsi temiz, bitkisel bir koku sağlarken saçı beslenmeyle doldurmaya yardımcı olur. Her saç tipi için idealdir ve paraben veya benzeri sert kimyasallar içermez..

Kaliforniyalı Baxter kesinlikle erkekler için en iyi şekillendirici markalardan biridir ve bu kil pomat hayal kırıklığına uğratmaz. Saçınızı en havalı stillere göre şekillendirmenizi sağlayacak birinci sınıf bir üründür. İster kısa saça veya pompadour’a dönüştürülmesi gereken orta uzunlukta saçlarınız olsun, ister dalgalı bırakmak istediğiniz uzun saçlarınız olsun, bu pomat bir kazanandır. Hafif bir tutuş için, erkekler her zaman krem pomat.

Baxter of California Kil Pomad, Mat Kaplama/Güçlü Tutuş, Erkekler için Saç Pomadı, 2 fl. Öz 3.860 İnceleme Baxter of California Kil Pomad, Mat Kaplama/Güçlü Tutuş, Erkekler için Saç Pomadı, 2 fl. Öz

 • Saçınızı Ayırır, Tanımlar ve Şekillendirir
 • Mat bir bitiş sağlar
 • Erkeklerde güçlü, uzun süreli bir Tutuş sağlar…

23,00 $ Şimdi al

Saç jolesi

Saç mumu, mat bir görünüm gerektiren doğal görünümlü, dokulu saç stilleri için en iyi sonucu verir. Kısa saç, pompadour veya uzun, kaygan arka saç istiyorsanız, ağda ile şekillendirin. Genellikle balmumu ile yapılan balmumu, bir pomad ve jel arasında bir yere düşer. Wax, pomaddan daha hafif fakat jelden daha güçlü bir tutuş sunar. Gerçekten uzun saçlar için, kabarmayı en aza indirmek ve saçınızın doğal dokusunu vurgulamak için uçlarda ağda kullanın..

TIGI Yatak Başına Uygulanabilir Saç Balmumu

TIGI Yatak Başlığı B Erkekler İçin Mat Ayırma Uygulanabilir Balmumu

TIGI Yatak Başı Uygulanabilir Saç Balmumu piyasadaki en iyi şekillendirici ağdadır. Balmumu, cera carnauba gibi bileşenler ve ona bir pomad ile aynı işlenebilirliği veren benzersiz polimerler içerir, ancak tutuş ile erkekler bir balmumundan bekler hale geldi. Özellikle erkeklerin saç stillerini şekillendirmek için tasarlandı ve kalın, ince, ince, kaba, düz, dalgalı veya kıvırcık saçlarınız olsun, iyi çalışır..

Çoğu ağda, onlardan en iyi şekilde yararlanmak için doğrudan kuru saça uygulanmalıdır., TIGI Yatak Başı Saç Balmumu farklı. Herhangi bir sayıda klasik ve modern erkek saç modeli oluşturmak için ıslak, nemli veya kuru saçlarda kullanılabilir. Kuru saçta kullanmak daha mat bir görünüm sağlarken ıslak veya nemli saça uygulamak düşük parlaklık yaratmanıza yardımcı olabilir. Bazı erkeklerin doğada neredeyse çiçek olarak tanımladığı hafif bir bitkisel kokusu vardır, ancak güzel kokar ve çabucak dağılır..

Mükemmel esneklik, mükemmel tutuş, hafif sakinleştirici koku ve en popüler tüm saç stillerini şekillendirme yeteneği ile TIGI Bed Head, uzun saçlı erkekler için en iyi saç mumunu yapar..

TIGI Erkekler için Yatak Başlığı Mat Ayırma Uygulanabilir Balmumu, 3 Ons 4.149 İnceleme TIGI Erkekler için Yatak Başlığı Mat Ayırma Uygulanabilir Balmumu, 3 Ons

 • Bu ürün yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır
 • Tutma, stil ve doğal bir görünüm isteyen erkekler için
 • Balmumu, cera caranauba ve polimer karışımı…

9,90 dolar Şimdi al

Şekillendirici Krem

Çoğu erkek saç kremi uzun saçlar için orta ila hafif tutuş, düşük parlaklık veya sıfır parlaklık ve bol şekillendirme esnekliği sunar. Bununla birlikte, en iyi şekillendirici kremler bir dizi ek fayda sağlar. Yeni başlayanlar için iyi bir krem, hacim, hareket ve akış elde etmenize yardımcı olacaktır. Benzer şekilde, kabarmayı durduracak, saçınızı yumuşatacak, biraz doğal parlaklık katacak ve genel olarak saçınıza sağlıklı bir görünüm ve his verecektir. Çok uzun saçlı erkekler, diğer şekillendirici ürünler yerine kesinlikle yüksek kaliteli bir krem ​​kullanmalıdır..

Pürüzsüz Viking Şekillendirici Krem

Pürüzsüz Viking Şekillendirici Krem

Pürüzsüz Viking Şekillendirici Krem sadece minimum miktarda doğal görünümlü parlaklık sunan orta düzeyde tutunan bir üründür. Bu şekillendirici ürün, saçlarını gevrek ve sert hissettirmeden kalınlığını ve hacmini artırmak isteyen ince uzun saçlı erkekler için mükemmeldir. Balmumu, lanolin, balmumu, soya fasulyesi yağı, hindistancevizi yağı, papatya özü ve yeşil çay özü, erkeklerin saçlarını beslerken gevşek şekil ve yön sağlamak için birlikte çalışır..

Orta uzunlukta ve uzun saçlara sahip olan erkekler, bunun havalı saç stillerine ulaşmalarına yardımcı olacak en iyi ürünlerden biri olduğunu bulmuşlardır. Hafif formülasyonu ve lif ilavesi sayesinde büyük oranda gövde ve hacim kazandırır. İster dokulu modern bir saç kesimi, saçak, erkek topuzu veya uzun dalgalı saçlar istiyorsanız, en iyi saç kremi tam size göre..

Koku çok hafiftir ve genellikle odunsu olarak tanımlanır ve tüm saç tiplerinden erkekler günün sonunda bu kremin yıkanmasının kolay olduğunu fark edeceklerdir. Yılın en sıcak dokulu saç modellerini elde etmek için buna ihtiyacınız olacak. Smooth Viking’den nemlendirici lifli krem.

Saç Kremi - Mat Finish & Medium Hold (2 Ons) - Erkekler İçin Nemlendirici Saç Kremi - Günlük Kullanım İçin Şekillendirici Krem 6.781 İnceleme Saç Kremi – Mat Finish için Erkek Saç Jeli & Medium Hold (2 Ons) – Erkekler İçin Nemlendirici Saç Kremi – Günlük Kullanım İçin Şekillendirici Krem

 • MAT SON SAÇ KREMİ İLE ORTA TUTMA:…
 • HASARLI SAÇLARINIZI YENİLEYİN: Erkek saç kremi…
 • FOLİKLERİNİZİ BESLEYİN: Doğal bazlı bir karışım…

$12,32 Şimdi al

Baxter of California Bakım Kremi

Baxter of California Bakım Kremi

Baxter of California Bakım Kremi özellikle çayır köpüğü tohumu yağı, üzüm çekirdeği yağı, deniz yosunu özü, aloe vera, biberiye özü ve adaçayı yaprağı özü gibi besleyici içerikleri ile harika bir şekillendirici krem ​​ürünüdür. Saçları seyrelmiş erkekler için yeterince hafiftir, ancak daha kalın uzun saçlara uyacak uygun şekillendirme gücünü sağlar. Bu bakım kremi, elektriklenmeyi azaltma ve güçlü bakım yapma konusundaki doğal yeteneği nedeniyle özellikle dalgalı veya kıvırcık saçlı erkekler için uygundur..

Kolonyaları veya vücut spreylerini fazla zorlamamak için inanılmaz derecede hafif olan hoş bitki kokusunu da çok sevdik. Erkekler saçlarını at kuyruğu yaparken uçuşmaları kontrol etmek, buklelerini belirginleştirmek ve ayırmak ve köklerde hacim artışı sağlamak için kullanırlar. Bu bakım kremi asla sert veya sert bir şekilde kurumaz, kolayca şampuanlanır ve bir astar veya ana şekillendirme ürününüz olarak işlev gören bir ön şekillendirme kremi olarak kullanılabilir.

Baxter of California Erkek Bakım Kremi | Hafif Tutma | Doğal Kaplama | Saç Şekillendirici | 3.4 oz 611 İncelemeler Baxter of California Erkek Bakım Kremi | Hafif Tutma | Doğal Kaplama | Saç Şekillendirici | 3.4 oz

 • Ağırlıksız bir Hold ekler
 • Kıvrımı yatıştırır ve parlaklık sağlar
 • Tüm saç tipleri için idealdir

Şimdi al

Jel

Yukarıdaki şekillendirme ürünlerinden herhangi biri, jele harika bir alternatif oluşturur. Uzun saçların hacim ve harekete ihtiyacı vardır ve yapabileceğiniz en kötü şey uzun saça ağır bir jel ile şekil vermektir. Düz görünen, sert ve pul pul görünen bir saç modeli istemiyorsanız, bunun yerine kil, ağda veya krem ​​uygulayın. Özellikle çoğu saçınızdan ve saç derinizden nemi alan alkoller ve sert kimyasallar kullandığından, uzun saçlar için kayda değer herhangi bir saç jölesi yoktur..

En İyi Erkek Uzun Saç Şekillendirme Ürünlerini Alın

En iyi erkek uzun saç ürünlerini seçmek, saçın kendisini anlamak ve hangi şekillendirme araçlarının en iyi saç stillerini elde etmenize yardımcı olacağını keşfetmekle ilgilidir. Herhangi bir ürünün potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için birkaç yararlı saç ipucunu takip etmek önemlidir..

 • El yapımı ahşap taraklar ve yaban domuzu kılı fırçalar gibi kaliteli aletler, saçı sağlıklı tutmak için çok önemlidir..
 • Fön makinesinden gelen ısıdan ve havluyla kuvvetli sürtünmeden kaçının.
 • Uzun saçları gevşek tutun ve asla at kuyruğu ile uyumayın..
 • Bölünmüş uçları veya yavaş büyümeyi önlemek için saçınızı düzenli olarak kırptığınızdan emin olun..

Sonunda doğru şampuan, saç kremi ve şekillendirici ürünleri almak saç stilinizde büyük fark yaratabilir. Bu ürünlerin uzun buklelerinizi sağlıklı ve güçlü tutacağından eminiz..