Van Dyke’o barzda

„Van Dyke“ barzda yra vienas populiariausių vyrų barzdos stilių. Sujungus ožką su ūsais, Van Dyke barzdos stilius sukuria klasikinius, vyriškus veido plaukus. Jei jus domina stilius ir norite išmokti auginti, apipjaustyti ir formuoti savo „Van Dyke“ ožką ir ūsus, čia rasite viską, ką reikia žinoti norint įgauti išvaizdą.

Van Dyke'o barzda

Kas yra „Van Dyke“ barzda?

„Van Dyke“ barzda yra pilna ožka su plaukiojančiais klasikiniais ūsais, dėl kurių ūsai ir smakro barzda yra atskirti ir atjungti kampuose. Be to, „Van Dyke“ barzdos stilius yra unikalus tuo, kad ūsai ir veido plaukai ant smakro yra smailūs ir ilgi. Natūralu, kad vyrai gali išauginti skirtingus stiliaus variantus ir vis tiek traukti beveik tą pačią išvaizdą.

„Van Dyke“ barzdos stilius

Trumpa „Van Dyke“ barzdos stiliaus istorija

„Van Dyke“ yra veido plaukų stilius, pavadintas flamandų tapytojo Anthony van Dycko vardu. Van Dyckas dėvėjo barzdos stilių, tačiau jis nepopuliarėjo, kol nenupiešė jo Anglijos karaliaus Karolio I portretu.

Garsioji Van Dyke barzda

Šis kietas barzdos stilius iš pradžių išpopuliarėjo XVII a., Tačiau restauravimo metu greitai išblėso, kai Europoje į madą atėjo perukai ir kiti prancūziški stiliai. „Van Dyke“ ožkos ir ūsai pateko į Amerikos kultūrą XIX a., Tačiau daugelis šį stilių siejo su blogomis asmenybėmis. Pavyzdžiui, kai kurios garsios Van Dyke barzdos istorijoje yra Vladimiras Leninas ir generolas Custer.

Pastaraisiais metais „Van Dyke“ barzda tapo madinga idėja. Įžymybės nuo Davido Beckhamo iki Johnny Deppo, Jeremy Rennerio, Christiano Bale’o ir P. Diddy užaugino ir suformavo tokio stiliaus veido plaukus. Nesvarbu, ar nešiojate švariai aštriais kraštais, ar aplinkui esančiomis ražienomis, stilinga Van Dyke barzda tikrai išsiskirs.

Van Dyke veido plaukai

Goatee prieš Van Dyke

Nors kai kurie vaikinai klaidingai supranta „Van Dyke“ barzdą kaip ožką, tiesa yra ta, kad ši veido plaukų idėja yra ožkų stiliaus variacija. Techniškai ožiukai būdingi veido plaukai, augantys tik ant smakro, kartais vadinami smakro barzda. Ožkos neįtraukia ūsų ir neįtraukia jungiamojo plauko tarp smakro ir ūsų.

Van Dyke Goatee

Atsižvelgiant į tai, bet koks barzdos stilius, į kurį įeina ūsai, techniškai nėra ožka; vietoj to, kol skruostai švariai nusiskuto arba turi storas ražienas, galite tai pavadinti Van Dyke. Šonkaulius taip pat galima integruoti į Van Dyke veido plaukus.

Van Dyke ūsai

Kaip užauginti Van Dyke barzdą

Šiuolaikiniame „Van Dyke“ yra ūsai, kurių dydis ir storis skiriasi, nors klasikinis barzdos stilius apėmė garbanų kūrimą į ūsus. Tiesą sakant, „Van Dyke“ barzda dabar atrodo labiau hipsteriška ir kieta kaip trumpa barzda. Jei jus domina Van Dyke barzdos auginimas, tai padaryti yra lengviau, nei manote. Barzdos augimui reikia šiek tiek kantrybės ir įsipareigojimo.

  1. Norėdami pradėti, norėsite išauginti veido plaukus (įskaitant viršutinės lūpos plaukus), kol jie bus bent colio ilgio. Kai barzda tampa storesnė ir ilgesnė, pradėkite naudoti gerą barzdos šampūną ir kondicionierių. Norėsite turėti visą barzdą ant viso veido.
  2. Nustatykite, kiek laiko norite išplėsti ūsus. Vidutiniškai dauguma vaikinų į kiekvieną lūpų pusę leidžia maždaug 3/4 colio plaukų.
  3. Nuskuskite likusius veido plaukus ant skruostų visiškai plikai, palikdami tik ūsus, sielos lopą ir ilgą smailią smakro barzdą.

Kai plaukai auga, galite lėtai formuoti „Van Dyke“ barzdos stilių arba palikti visą barzdą, kol būsite pasiruošę kirpti plaukus iki konkretaus dizaino.

Kaip užauginti Van Dyke barzdą

Pirmiesiems tęskite skutimosi šonus ir kirpkite ūsus. Savaitėms bėgant pradėsite pastebėti, kaip formuojasi jūsų stilius, ir turėsite investuoti į tinkamas priemones naujai barzdai prižiūrėti..

Barzdos priežiūros produktai, kuriuos turėtumėte naudoti

Jei norite gauti „Van Dyke“ barzdą, turėsite turėti gerų barzdos priežiūros priemonių. Čia yra keletas geriausių barzdos priežiūros produktų rinkoje.

  • Barzdos muilas
  • Skustuvas arba saugos skustuvas
  • Skutimosi kremas
  • Barzdos šukos
  • Barzdos aliejus
  • Barzdos balzamas
  • Barzdos žoliapjovė

Norėdami paskatinti augimą ir išlaikyti sveiką, blizgančią ir minkštą barzdą, vyrams labai rekomenduojame šių barzdos produktų derinį! Paprastas sprendimas gali būti geriausiai įvertintas barzdos priežiūros rinkinys.

Kaip nusiskusti ir suformuoti „Van Dyke“ barzdą

„Van Dyke“ barzdą reikia šiek tiek prižiūrėti, tačiau, laimei, gera barzdos kirpimo mašina gali greitai ir lengvai prižiūrėti veido plaukus..

Kaip nusiskusti Van Dyke barzdą

Užauginę „Van Dyke“, turėsite jį apipjaustyti iki idealaus ilgio. Norėdami pabrėžti savo barzdos stilių, laikykite plaukus ant kaklo ir skruosto trumpus, nors vaikinai turi galimybę palikti ražienas arba nusiskusti. Be to, kirpdami plaukus mašina prieš skutimąsi skustuvu ir kremu, traukimą galite sumažinti.

Galite pasirinkti, kad jūsų ūsai būtų trumpi, tačiau kai kurie vyrai juos užauga galuose, kad pridėtų nuojautos. Jei reikia, nukirpkite sruogelius žirklėmis.

Kaip suformuoti „Van Dyke“ barzdą

Tačiau kartą per savaitę, priklausomai nuo to, kaip greitai auga barzda, turėsite naudoti žoliapjovę su šukomis ir nuvalyti ūsus bei ožkas. Jei naudojate senosios mokyklos versiją, būtinai palaipsniui išblukinkite smakro barzdą, kai priartėjate prie burnos vidurio, palikdami šią sritį ilgiausiai.

Galutinis rezultatas turėtų būti barzda, primenanti imperatoriškąją ožką ir ūsus.

Galų gale, išmokti auginti, skustis ir prižiūrėti Van Dyke barzdą nėra sunku. Naudojant tinkamas priežiūros ir stiliaus priemones, tai iš tikrųjų yra vienas iš paprasčiausių ir šauniausių barzdos stilių.