Jasné pečiatky na veľkonočné pohľadnice – perfektný doplnok k slávnostným a láskyplným nápadom

Jar je neskutočne inšpiratívne obdobie. Pomerne nízke teploty konečne ustupujú a vytvárajú priestor pre to, čo tak veľmi chceme: slnko, kvety a jednu z najšťastnejších osláv v roku: Veľkú noc! Táto udalosť nie je len špeciálnou udalosťou pre deti. Dospelí tu tiež radi začínajú kreatívne a prekvapujú priateľov, rodinu a kolegov štýlovými veľkonočnými pohľadnicami v rôznych prevedeniach..

Tí, ktorých už nebaví „len skladať“ alebo lepiť nálepky, si prídu na svoje s trendovými známkami Clearstamps. Nikdy nepočul? Potom je čas. Obchod so známkami www.stempelservice.de dokazuje, že ide o nadčasový a kreatívny trend pre každú vekovú skupinu.

Okoreňte veľkonočné karty ClearStamps – jednoduchšie, ako ste si mysleli!

Jasné pečiatky sú ideálne na posunutie veľkonočných pohľadníc na novú úroveň. Malé príslušenstvo nielenže dobre vyzerá, ale zaujme aj neuveriteľnou rozmanitosťou a jednoduchou manipuláciou. Takto zo seba urobíte nenahraditeľného ručného spoločníka nielen pre dospelých, ale aj pre deti.

Ak chcete Clearstamps použiť vo svojich veľkonočných kartách, nepotrebujete veľa. V základnej výbave sú len samotné pečiatky, akrylový blok a atramentová podložka.

Na veľkonočné pohľadnice je najlepšie zvoliť motívy s motívmi podobnými jari. Okrem príslušných králikov a vajec sú tu obzvlášť obľúbené kvetinové štruktúry všetkých odrôd. Spravidla sú o niečo neutrálnejšie, a preto sú okrem iného ideálne ako darčeky pre dospelých.

jasné pečiatky na vlastnú výrobu veľkonočných kariet

Teraz pokračujte krok za krokom, ale ak sa pozriete pozorne, je to podobné ako s klasickou pečiatkou.

  1. Vyberte požadovanú známku Clearstamp z fólie.
  2. Motív prilepte do stredu akrylového bloku.
  3. Zatlačte celú konštrukciu na atramentovú podložku a začnite raziť
  4. Ak je to potrebné, ešte viac ozdobte pečiatku zafarbením v jednotlivých oblastiach – alebo celým motívom – vo farbe.

Znie to jednoducho? To je. Pre dokonalú veľkonočnú pohľadnicu je však tiež dôležité nájsť správnu kombináciu zmysluplných a dekoratívnych. Alebo inak povedané: uistite sa, že vašu veľkonočnú pohľadnicu nezdobí príliš veľa ani príliš málo známok.

Ako vytvoriť správny dizajn – Clearstamps pre veľkonočné pohľadnice výtvarne použité

O tom nie je pochýb: pečiatkovanie je veľmi zábavné, najmä v spojení s šikovnými a trendovými známkami Clearstamps. Napriek tomu je dôležité nepreháňať a nepreťažovať predmetnú veľkonočnú kartu motívmi.

Koľko čistých známok by si malo nakoniec nájsť svoje miesto na vašej veľkonočnej karte, závisí okrem iného od …:

  • veľkosť karty
  • všeobecný dizajn
  • adresát.

Ak však v priebehu procesu vytvárania karty znova a znova kontrolujete dizajn, ste na bezpečnej strane. Často platí heslo „menej je viac!“

Farebná odroda – jasné pečiatky na veľkonočných kartách ako vítaná zmena

drotár-seba-veľkonočné karty-s-clear-pečiatka

Clearstamps sú obzvlášť kreatívnou alternatívou k klasickej pečiatke. Nič vám nebráni v tom, aby ste sa rozhodli pre typickú čiernu a podľa toho zmenili aj farbu pečiatky. Napríklad na veľkonočnej karte si zelená tiež príde na svoje. V závislosti od toho, ako sú pečiatky podrobné, môže byť tiež dobré ich potom zafarbiť fixkami a pastelkami a tak ich ďalej individualizovať. Fantázii sa medze nekladú.

Bez ohľadu na to, či sú na veľkonočnej karte zvnútra alebo zvonku: tí, ktorí svoje „diela“ zdobia jasnými pečiatkami, ukazujú, že do toho skutočne vynaložili určité premýšľanie a úsilie..

Starostlivosť a skladovanie

Dokončili ste svoju reláciu o tvorbe a teraz premýšľate, kde a ako najlepšie uložiť svoje známky Clearstamps? Neboj sa! Ukladanie pečiatok je rovnako nekomplikované ako manipulácia.

Najlepší spôsob, ako odstrániť čerstvý pečiatkovací atrament, je jednoducho použiť vlažnú vodu a trochu saponátu. Pečiatky osušte a uložte do ďalšieho použitia. Jasné pečiatky, ktoré ste ešte neprilepili na akrylový blok, je možné kvôli úspore miesta uložiť aj do priehľadných rukávov.

Veľký výber a užitočné rady

O tom nie je pochýb: existuje veľký výber, pokiaľ ide o Clearstamps pre veľkonočné karty. O to dôležitejšie je mať tu prehľad a samozrejme aj vedieť, ako sa o jednotlivé produkty najlepšie stará. na pečiatka.wiki Existuje mnoho tipov a trikov, ktoré nielen zaisťujú, že môžete veľkonočné pohľadnice navrhovať ešte jednotlivejšie, ale tiež vás informujú o tom, ako vám pečiatky akéhokoľvek druhu môžu uľahčiť každodenný život. Každý, kto je tu informovaný, môže nielen rýchlo nájsť pečiatky, ktoré ideálne zodpovedajú jeho vlastným požiadavkám, ale tiež zaistiť, aby vysokokvalitné výrobky na základe vhodnej starostlivosti vydržali ešte dlhšie..

dav

 domáce veľkonočné karty s jasnou pečiatkou

nápady na jasné pečiatky na veľkonočné karty