Vyrobte si sviatočné dekorácie na Veľkú noc sami – tematické tipy

veľkonočné dekorácie na Veľkú noc si urobte modré nápadné farby vajíčok

Vyrobte si sviatočné dekorácie na Veľkú noc sami – originálne návrhy

Typickými vlastnosťami Veľkej noci sú veľkonoční zajačikovia, farebné veľkonočné vajíčka a jarné kvety. Prvá vec, ktorú musíte urobiť pre svoju domácu výzdobu, je vytiahnuť všetok pestrofarebný riad a doplnky, ako sú obrusy a záclony. To prináša do vášho domu príjemný jarný pocit.

Ak nemáte veľkonočných zajačikov, môžete si ich kúpiť v miestnom obchode so suvenírmi. Môžete ich dať do stredu stola, na tanier alebo košík plný farebných veľkonočných vajíčok.

Vyrobte si veľkonočný veniec z farebných, umelých vajíčok alebo vetvičiek a kvetov – slávnostná ozdoba Veľkej noci

sviatočné dekorácie na Veľkú noc sami urobte vetvičky veniec veľkonočné vajíčka farebné

Ak chcete na Veľkú noc prepracovanejšiu výzdobu, môžete si na predné dvere alebo nad krbovú rímsu zavesiť domáci veľkonočný veniec. Na veniec môžete použiť čerstvé alebo umelé kvety, farebné škrupiny a niekoľko vetvičiek. Stuhy, nite a nite vám pomôžu zostaviť váš veniec, budú držať všetko pohromade.

Ohnite niekoľko vetvičiek stuhou alebo niťou do kruhu a opatrne začnite lepiť duté škrupiny v rôznych bodoch. Pridajte nejaké kvety. A voila! – Váš veľkonočný veniec je pripravený. Maľujte vaječné škrupiny farebne!

Slávnostná dekorácia doma – zodpovedajúce dekorácie na stôl a porcelánové veľkonočné zajačiky na krbovej rímse

urobte si sviatočné dekorácie na Veľkonočné dekorácie na stôl

„Veselé Vianoce!“ Girlandu je možné zavesiť pred krb. Je ľahké si ich vyrobiť sami. Budete potrebovať kúsok bielej látky, farbu a šablónu. Napíšte naň veselú Veľkú noc. Pridajte čerstvé kvety a veniec. Písmená môžete vystrihnúť aj z farebného papiera. Je to skvelá vec, ktorú môžete robiť so svojimi deťmi, ktoré rady strihajú a kreslia.

 Štýlový stromček so zavesenými kraslicami z farebného papiera

veľkonočné dekorácie urobte zo seba nápad na oslavu

Ďalším skvelým nápadom na veľkonočné dekorácie je vyrobiť stromček z kraslíc. Môžete si vziať vetvu, ktorá vyzerá ako malý strom, a ozdobiť ju škrupinami alebo papierovými vajíčkami. Najlepšie je vyrobiť tieto „vajíčka“ z papiera, látky alebo nite. Výroba je jednoduchá, stačí zavesiť vajíčka na stromček niťou alebo stužkou a pridať pestrofarebné, svetlé stužky.

 Vneste do svojho domova sviežosť a arómu!

porcelánové veľkonočné zajačiky jarné kvety sviežosť festival veľkonočné deko

Kvety sú samozrejme najlepšou ozdobou Veľkej noci. Dajte ich doma do košov alebo váz, aby vytvorili jarnú atmosféru. Mimochodom, škrupiny z vajec je možné použiť aj ako malé držiaky na sviečky. Vyzerá to krásne!

Dominantná fialová farba na slávnostne vyzdobenom stole – Veselú Veľkú noc!

dekorácia stolu purpurový tanier festival veľkonočné vajíčka farebný biely obrus

Na Veľkú noc môžete záhradu krásne a tematicky vyzdobiť. Ale ak nechcete ozdobiť svoj trávnik farebnými, falošnými veľkonočnými vajíčkami a roztomilými veľkonočnými zajačikmi, môžete si ho pripraviť a zasadiť kvety. Ach, a Veselé Vianoce!

Varianty a nápady na slávnostné dekorácie na Veľkú noc – vytvorte si doma príjemnú a šťastnú atmosféru!

urobte si sviatočné dekorácie na Veľkú noc sami  Koše plné pestrofarebných a lesklých veľkonočných vajíčok

veľkonočné dekorácie na Veľkú noc si vyrobte modré veľkonočné vajíčka

Porcelánové podnosy na vajíčka – farebné, zdobené veľkonočné vajíčka vo vnútri

sviatočné dekorácie na Veľkú noc urobte z držiaka vajíčok narcisy    Svietiace ozdobné sviečky v podobe farebných, zaujímavých veľkonočných vajíčok

svetlé sviečky pestrá aróma veľkonočné vajíčka držiak na vajíčka originálna dekorácia