40 patrauklių vestuvių atnaujinimų visiems skoniams ir stiliams

Vestuvių atnaujinimai turi būti kruopščiai suplanuoti ir pasirinkti. Taip yra todėl, kad jis turi atitikti jūsų plaukų tekstūrą, taip pat makiažą, vestuvinę suknelę, Didžiosios dienos temą/ stilių ir net sezoną. 

Taip pat, mažas patarimas. Atlikite plaukų ir makiažo nuotakos ikiteisminį tyrimą. Yra tiek daug vestuvių atnaujinimų, dėl kurių norėsis kirpti plaukus ir juos dažyti, todėl turite įsitikinti, kad padarote protingą pasirinkimą.

Norėdami padėti jums, mes sudarėme vestuvių atnaujinimų sąrašą, kuris atitiks kiekvieną stilių ir asmenybę! Bet kas ir visi privers širdį sustoti susižavėjus, matant jus einant pro koridorių. Taigi pradėkime!

1. Žemas bandelė su gėlių galvos juosta

„Wedding Updos Low Bun“ su gėlių galvos juostaŠaltinis

Vienas romantiškiausių dalykų pasaulyje: gėlės. Niekada negalite suklysti, vestuvių dieną dėvėdami plaukus. Vis dėlto rinkitės juos protingai, nes jiems reikia dirbti su likusia apranga.

Ši maža bandelė, vainikuota gėlių galvos juosta, atrodo stulbinančiai. Pridėjus žalių lapų raudoniems plaukams, atrodo įnoringai. Tamsūs ar šviesūs plaukai atrodys taip pat gerai, kai gėlės bus kontrastingos spalvos.

2. Prabangūs ir gražūs kirpčiukai su galvos juosta

Vestuvių atnaujinimai „Chic“ ir „Pretty Bangs“Šaltinis

Tvirti vestuvių atnaujinimai ir didelės garbanos tikrai ne jūsų tipas? Jei visada sukiojote kirpčiukus, kodėl gi jų neįtraukus į savo vestuvių plaukus? Suporuokite kirpčiukus su vienoje pusėje pintomis žuvų uodegėlėmis ir pridėkite diskretišką papuošalų galvos apdangalą, kad gautumėte išskirtinę išvaizdą.

3. Žemas Chignon Tvist

Vestuvių atnaujinimai „Low Chignon Twist“Šaltinis

Mažas šignono posūkis atrodys gražiai ant ilgų plaukų, ypač su ryškiais. Tai laisvas ir patogus šukuosenos šukuosena – gerai atitraukia nuo tos griežtos išvaizdos. Elegantiškas ir skoningas, mažas šinjono atspalvis taip pat atrodys gerai, jei prie jo bus pridėta gėlių ir papuošalų.

4. Pusiau žemyn įnoringos garbanos

Vestuvių atnaujinimai iki pusės įnoringos garbanos

Šaltinis

Aukščiau pateikta nuotrauka gali įkvėpti dvigubo nuotakos plaukų. Šios tekstūruotos garbanos atrodys nuostabiai, jei bus paliktos laisvos, ir jei plaukai bus pakelti šiek tiek netvarkingai.

Tiksliau tariant, tai yra pusiau aukštyn, per pusę žemyn stilius, kuris padidina karūnos apimtį ir daro garbanotus plaukus apatinėje nugaros dalyje labiau švytinčius. Prašmatnus galvos apdangalas gali padėti sujungti abi dalis, tuo pačiu veikiant kaip subtili padalijimo linija.

5. „Vintage Fabulous Chignon“

Vestuvių atnaujinimai „Vintage Fabulous Chignon“Šaltinis

Šis vestuvių papuošalas turi labai vintažinį ir klasikinį prisilietimą, iš dalies dėl paties šignono formos. Vieni tai laikys begalybės ženklu (labai tinka), kiti – jūros kriauklę. Nesvarbu, kokią formą matote, šis šignono stilius tikrai yra viena gražiausių ir elegantiškiausių nuotakos šukuosenos idėjų.

6. Karūnuotas pintas banguotas Bobo stilius

Vestuvių atnaujinimai Karūna pinti banguotas BobasŠaltinis

Nors daugumoje vestuvių plaukų sąrašų pagrindinis dėmesys skiriamas ilgų plaukų atnaujinimams, yra daug įvairių ir gražių būdų, kaip suformuoti trumpus ir vidutinius plaukus. Pakelkite šią pusę aukštyn, pusę žemyn, o apatinė dalis atskleidžia banguotus nuotakos plaukus, o karūninė pynė paverčia juos viena gražiausių trumpų plaukų šukuosenų.

7. Trumpas raudonas vestuvių šukuosenas

Vestuvių atnaujinimai Trumpa raudona nuotakaŠaltinis

Čia mes turime dar vieną pavyzdį, kaip vestuvių dieną galite gražiai suformuoti plaukus net ir trumpomis spynomis. „Pixie“ kirpimas yra trumpas šukuosena, todėl nuotaka, norėdama atkreipti dėmesį į plaukus, naudoja plaukų aksesuarus – būtent gėlių vainiką.

Gėlės puikiai papildo subtilią, beveik vintažinę suknelės išvaizdą, taip pat išryškina stulbinantį raudonų plaukų atspalvį.

8. Rokenrolo nuotaka

Vestuvių atnaujinimai rokenrolo nuotakaŠaltinis

1950 -ųjų „Rock’n’Roll“ ir „Rockabilly“ tematikos vestuvės gali sukurti beprotiškai gražią idėją. Įkvėpkite šios šaunios išvaizdos, kuri paima klasikinį „Victory Roll“ ir pritaiko ją prie vestuvių. Plaukai stumiami per petį, o nuotakos šukuoseną užbaigia kitoje pusėje pridėta gėlė – ta, kuri atitinka puokštėje esančius.

9. Romantiškas krioklys

Vestuvių atnaujinimų romantiškas krioklysŠaltinis

Jei romantiškos vasaros vestuvės yra viskas, ko norėjote, rinkitės garbanotą suknelę ir banguotą, romantišką, šiek tiek netvarkingą vestuvių šukuoseną.

Laisva ir laisva, ši šukuosena yra minkšta ir romantiška ir žaidžia pusiau šukuosenas. Pridėkite šinjoną, kuris teka ir paryškina bangas ir išryškina šviesius rudų plaukų atspalvius.

10. „Side Chic Afro“

Vestuvių atnaujinimų šonas „Chic Afro“Šaltinis

Kaip suformuoti natūralius juodus, garbanotus, vidutinio ilgio plaukus didžiąją dieną? Naudokite ir išryškinkite Afro tekstūrą, šukuodami ir traukdami plaukus į šoną. Užbaikite išvaizdą dideliu galvos apdangalu – tokiu, kuris taip pat gali laikyti šydą, jei to norite.

11. Prancūziška pynė bandelė

Vestuvių atnaujinimai Prancūziška pynėŠaltinis

Prancūziška pintinė bandelė visada bus puikus pasirinkimas vestuvėms. Kai kurie mano, kad tai baleto įkvėpta šukuosena, jei nežinotumėte.

Nesvarbu, kokiu atveju, tai gali sukurti nepriekaištingą šukuoseną: be šydo, be galvos apdangalo. Ši aukšta bandelė su pintiniais elementais puikiai dera prie tamsių plaukų ir su kirpčiukais.

12. Bijo Bride Updo

Vestuvių suknelė baiminasi nuotakosŠaltinis

Vien todėl, kad ieškote nuotakos išvaizdos, dar nereiškia, kad turite atsisakyti savo kasdienybės. Paimkite, pavyzdžiui, šią nuotaką, kuri pasirinko į savo vestuvių šukuoseną įtraukti savo dredus ir tai padarė gražiai!

Stulbinantis efektas buvo gautas pynus į perlų siūlus ir pridedant gėlių. Spynos, kaip ir aksesuarai, yra šviesios spalvos, tačiau plaukų aksesuarai vis dar išlieka.

13. Ramybės vestuvių stilius

Vestuvių atnaujinimų ramybėŠaltinis

Kalbėdamas apie pasitraukimą iš minios, pažvelk į šią gražią mėlynakę nuotaką, kuri taip pat apima „Serenity“ temą.

Plaukuose yra keli mėlynos spalvos atspalviai (juos galima atskirti, jei gerai įsižiūrėsite) ir juos visus paryškina laisvai susiraukšlėję, banguoti galiukai. Nešiokite su plaukų priedais arba be jų.

14. Banguotas ir laisvas

Vestuvių atnaujinimai banguoti ir laisviŠaltinis

Tai galėjo būti prancūziškas posūkis, tačiau nuotaka atrodė palaidi, banguota ir labai boho ir subtili. Traukiant plaukus aukštyn į svarbiausias vietas, šukuosena atrodo kaip sušukuota, bet techniškai nėra. Be to, spynose pridėtos baltos gėlės sukuria pasakišką išvaizdą.

15. Elegantiška žemų nuotakų bandelė

Vestuvių atnaujinimai Elegantiška maža bandelėŠaltinis

Elegantiška maža bandelė niekada neišeis iš stiliaus. Pridėkite keletą akcentų, šis vestuvių šukuosena atrodys ne tik gražiai, bet ir stilingai. Išmintingai rinkitės auskarus, nes jie bus vienas iš elementų, kurie užbaigs išvaizdą ir suteiks paskutinį įspūdį-kaip ir veidą formuojančios plaukų sruogos.

16. Paplūdimio bangos „Pink Flower Crown Updo“

„Wedding Updo Beach Waves“ rožinė gėlių karūnaŠaltinis

Aukščiau esanti šukuosena puikiai tiktų paplūdimio vestuvėms. Jame naudojama pusė aukštyn, žemyn bazė, kuri gražiai paryškina visus įvairius jos elementus – pavyzdžiui, paplūdimio bangų apatinę dalį ir rausvos gėlės vainiko viršų. Kartu jie sukuria dar vieną beveik pasakišką, nemokamą ir laisvą vestuvių šukuoseną.

17. Platininė trumpų vestuvių šukuosena

„Wedding Updo Platinum“ trumpasŠaltinis

Trumpas, platininis pikselių kirpimas su ilgais kirpčiukais gali būti suprojektuotas taip, kad atrodytų labai modernus arba labai retro. Aukščiau esanti nuotaka palietė abu dalykus, nes stilius ir spalvos yra modernūs, bejeweled, plonas galvos apdangalas suteikia elegantišką išvaizdą. Kaklo juosta yra panaši ir užbaigia išvaizdą.

18. Gėlių karūna

Vestuvių atnaujinimų gėlių karūnaŠaltinis

Jei nepastebėjote, aplinkui yra keletas pagrindinių plaukų aksesuarų, ir kas jų nemylėtų, kai gali pakeisti bet kokį šukuoseną?

Pakelkite ir pagražinkite savo sruogas – net ir šiuos tikrai trumpus garbanotus plaukus – pridėdami per didelę gėlių vainiką. Tai sukuria egzotišką išvaizdą, kurią gali sušvelninti arba paryškinti jūsų pasirinkti papuošalai.

19. Žiemos gėlių nuotaka

Vestuvių atnaujinimai Žiemos gėlių nuotakaŠaltinis

Kaip jau sakėme, kas nemėgsta gėlių vainiko? Tai vienas mieliausių ir tobuliausių aksesuarų, jį galima nešioti ir ištisus metus. Taip, jūs galite dėvėti nuotakos gėlių karūną net žiemą. Tik būtinai skinkite gėles ar net augalus ar gamtos elementus, kurie tada žydi ir yra gausūs.

20. Bangos, pynės ir akcentai

Vestuvių šukuosenos bangos, pynės ir akcentaiŠaltinis

Kartais pakanka pridėti keletą pakeitimų prie klasikos, pavyzdžiui, krioklio pynės. Be to, pridėkite dar vieną dviejų sruogų pynę, o kartu su banguotais pusiau pūkuotais plaukais tai gali būti puikus vestuvių ir nuotakos vestuvių šukuosena. Aukščiau esanti nuotaka taip pat pridėjo gėlių galvos apdangalą, o bangos plaukuose taip pat išryškina jos svarbiausius ir žemiausius dalykus.

21. Prancūziško pynimo vestuvių šukuosena

Vestuvių šukuosenos prancūziška pynėŠaltinis

Dauguma iki šiol matytų vainikų buvo gėlių. Bet ką apie pintą, pavyzdžiui, prancūzišką pynės karūną aukščiau? Padėkite pynę ant galvos – kaip tikra karūna – įpinkite į ją mažas, baltas gėles ir gaukite nepaprastai gražų vestuvių šukuoseną.

22. Netvarkingas dvigubas susuktas vestuvių šukuosena

Vestuvių atnaujinimai Netvarkingas dvigubas susuktasŠaltinis

Pažvelkite į šį rudą, netvarkingą dvigubą susuktą šukuoseną, apibarstytą mažomis baltomis gėlėmis, kad dar kartą pajustumėte vainiko šukuosenos grožį ir universalumą.

Pavyzdžiui, vietoj gėlių galite naudoti mažus akmenukus. Be to, aukščiau esančiame žvilgsnyje sukuriama netvarkinga plaukų atmosfera su laisvomis ir bėgančiomis sijonomis, tačiau galite padaryti ją griežtesnę ir aiškesnę.

23. Rado nuotaka

Vestuvių atnaujinimai „Rad Bride“

Šaltinis

Nuotaka visada turėtų atrodyti taip, kaip jaustųsi kaip geriausia savo versija. Jei tai reiškia ledinius baltus plaukus, purpurines lūpas ir kaukolės tatuiruotes, sakome „Eik, mergina!

24. Gotikinė nuotaka

Gotikos nuotakos vestuvių atnaujinimasŠaltinis

Toliau su netradicinėmis nuotakomis pristatome šią nuostabią gotikinę nuotaką. Eikite pasižvalgyti už dėžės ribų ir išdrįskite išeiti iš sumušto praėjimo. Dviejų spalvų juodi ir rausvai raudoni plaukai puikiai dera su makiažu (arba atvirkščiai)

25. Romantiškas posūkis

Vestuvių atnaujinimai „Romantic Red“Šaltinis

Kažkas kartą sakė, kad kartą gyvenime tu turi teisę beprotiškai įsimylėti nuostabią raudonplaukę.

Kas tai pasakė, tas matė gražią raudonplaukę nuotaką, einančią koridoriumi. Ši nuo vario iki braškių šviesiaplaukė gražuolė suformavo plaukus laisvu posūkiu, kuris pabrėžia, o ne slepia plaukų spalvą.

26. Undinėlės rožės

Vestuvių atnaujinimai Undinėlės rožėsŠaltinis

Paprasta, bet nepaprasta! Šios sidabriškai mėlynos plaukų rožės gali sukurti labai rafinuotą išvaizdą. Tiesiog padalykite pusę viršutinių plaukų į tris ir susukite ir sukite kiekvieną dalį, kol atrodysite kaip rožė.

Kitą pusę palikite žemyn – tiesią arba banguotą. Šį stilių ypatingesnį daro undinės plaukų spalvos.

27. Trumpas ir įžūlus vestuvių šukuosena

Vestuvių atnaujinimai trumpi ir įžūlūsŠaltinis

Mes tai pasakėme, prieš tai pakartodami. Jei jūsų plaukai yra trumpoje pusėje, tai nebūtinai reiškia, kad jūsų galimybės yra ribotos. Priedai yra puikus būdas papuošti trumpas spynas. Tik pažiūrėkite, kaip nuostabiai gali atrodyti tokia papuošalų galvos juosta kaip ši!

28. Šydas ir Bobo stilius

Vestuvių atnaujinimo šydas ir BobasŠaltinis

Šiais laikais yra daugybė būdų, kaip nešioti šydą – tai yra, jei net nuspręsite jį dėvėti, tai yra. Paimkite, pavyzdžiui, aukščiau pateiktą. Užuot dėvėję ilgą, klasikinį šydą, rinkitės trumpą ir virš kaktos esančią rožę ir pabrėžiančią gerai iškirptą šukuoseną.

29. Išryškintas banguotas Bobas

„Wedding Updo“ paryškintas banguotas BobasŠaltinis

Bobas visada yra gera idėja, jei norite nukirpti plaukus ir pakeisti savo išvaizdą. Be to, jei jau sportuojate, bet norite tai šiek tiek pakeisti didžiajai dienai, tiesiog pridėkite keletą svarbiausių dalykų. Taip pat galite naudoti kai kuriuos plaukų segtukus, kad sukurtumėte pusiau stilių arba pridėtumėte mažų gėlių arba abu!

30. Didysis Getsbio vestuvių šukuosenas

Vestuvių atnaujinimai Puiki Getsbio nuotakaŠaltinis

Puiki Getsbio šukuosena gali būti puikus pasirinkimas, jei dalyvausite ar organizuosite 1920 -ųjų tematikos vestuves. Kai fone groja koks nors Čarlstonas, atrodykite kaip Coco Chanel modelis. Šis senovinis vestuvių apipavidalinimas yra stilingas, romantiškas ir toks iš karto.

31. Mėnulio forma ir kūgio bandelės išvaizda

Vestuvės „Upfos“ Mėnulio forma ir kūgio bandelėŠaltinis

Kitas širdį stabdantis vestuvių šukuosenas, įtrauktas į mūsų sąrašą, yra ši „Cosmo“ mėnulio formos kūginė bandelė. Ypač tinka storiems afro plaukams, greičiausiai reikės poros valandų darbo, bet galų gale tai bus verta. Jis turi būti kantriai išdžiovintas plaukų džiovintuvu, ištiesintas ir paskui suformuotas.

32. Apverstas prancūziškas pynimas su viršuje susukta bandele

Vestuvių atnaujinimai aukštyn kojomis prancūziška pynė su viršuje susukta bandeleŠaltinis

Tai vis dar yra nuostabus šukuosenas net tiek metų po to, kai jis pirmą kartą pradėjo populiarėti. Vestuvių atnaujinimų sąrašas nebūtų išsamus be šios aukštos bandelės, atvirkštinės pynės apačioje. Tai taip pat šukuosena, tinkanti ir kitoms ypatingoms progoms, be vestuvių!

33. „Old Hollywood Glam“

Vestuvių atnaujinimai „Old Hollywood Glam“

Šaltinis

Kai kurios Greta Garbo, kai kurios Marlene Dietrich ir kai kurios senos Holivudo glam ir turėsite vieną patraukliausių vestuvių atnaujinimų. Ši sena glam nuotakos išvaizda yra pasakiška ir madinga. Žavingos blondinės bangos, prisegta garbanotų plaukų bandelė ir būtinybė, raudoni lūpų dažai ar nuoga lūpa.

34. Vaivorykštės nuotaka

„Wedding Updo Rainbow Bride“

Šaltinis

Nuotakos kartais vadinamos saulės spinduliais, todėl pažaiskite šią idėją. Pasilinksminkite ir leiskite visiems pažvelgti į tikrą spinduliuojančią vaivorykštę, bet tik per plaukus. Plaukai surišti į susuktą kuodą, kuris puikiai parodo daugybę netradicinių spalvų atspalvių.

35. Boho Chic

Vestuvių atnaujinimai „Boho Chic“Šaltinis

Bohemiškai trumpas, boho chic stilius yra meniškas, žvalus ir skirtas atstovauti laisvei. Jei norite papuošti vestuves, kurios yra labai paprastos, tačiau prašmatnios, išbandykite šį boho vestuvių šukuoseną. Pridėkite garbanas ar bangas arba tiesiog palikite plaukus netvarkingus ar natūraliai slenkančius ir pasiimkite gėlių vainiką ar žavingą galvos apdangalą. 

36. Vienos pusės virvės pynė vestuvių šukuosena

Vestuvių atnaujinimai iš vienos pusės virvės pynėŠaltinis

Šis pintas arklio uodega atrodo labai sudėtinga, tačiau iš tikrųjų yra gana paprasta. Tačiau ji apjungia du pynimo būdus, todėl geriau paprašykite pagalbos.

Be to, atrodykite dar nuostabiau, pridėdami didelių, baltų gėlių šinjonų. Palikite veidą įrėminančias, laisvai besisukančias spynos-viskas pritvirtinama vietoje.

37. Punk Elegant Wedding Updos

Vestuvių atnaujinimai „Punk Elegant“Šaltinis

Visiškai išskirtinis ir kupinas asmenybės. Ir toliau veskite savo pankų stilių net savo vestuvių dieną, siekdami šios pintos mohawko išvaizdos. Pankiška šukuosena akimirksniu gali virsti elegantiška panke – ir kaip nuostabiai ji parodys, kad plaukų dažai žaidžia raudonai ir šviesiai.

38. Šoninis įbrėžimas

Vestuvių atnaujinimas šoneŠaltinis

Šoninis šukuosenas gali būti idealus natūralių plaukų šukuosenas didžiajai dienai. Paprastas, stilingas ir skoningas, jis padarys stebuklus tiesiems, banguotiems ar garbanotiems plaukams.

Išskleiskite tas natūralias ar padarytas šviesos bangas, pridėdami prie savo spynų subtilių akcentų. Pasirinkite pusę ir tada nepamirškite per visą šventę šluoti plaukus per petį.

39. „Ombre Low Braided Updo“

Vestuvių atnaujinimai „Ombre Low Braided“Šaltinis

Pinti plaukai gali atrodyti kaip geriausias sprendimas: jūs pyniate plaukus, nes neturite laiko su jais nieko daugiau daryti. Nepaisant to, pinti plaukai gali būti stilingas apipavidalinimas, pagamintas iš meilės, o ne skubėjimo. Padarykite jį dar spalvingesnį ir prašmatnesnį, pridėdami šiek tiek ombre.

40. „Fishtail Wedding Updo“

Vestuvių „Updos“ žuvies uodegos pynė Šaltinis

Dar yra laiko paskutiniam (bent jau kol kas) pintam vestuvių šukuosenai. Dėl šios žuvies uodegos pynės paprastumo visi, kurie ją dėvi, atrodys romantiškai ir nerūpestingai. Galite pridėti gėlių, paryškinimų, karoliukų – bet ko, kas jums patinka, tačiau siūlome tai padaryti paprastai. Šiuo atveju mažiau yra daugiau.

Taigi, pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Yra daug žavių vestuvių atnaujinimų, todėl rekomenduojame pasirinkti tai, kas iš tikrųjų atspindi jus. Tegul tai būna tikra, madinga. Nepasiklyskite šiame vestuvių šukuosenos pasirinkimo procese.

Tai TU turi būti nuostabus. Be to, nesiimkite radikalių pokyčių, nebent turite tokio tipo asmenybę ir nenorite rizikuoti prieš didžiąją dieną. Žmonės turi pasakyti „Oho!“ kai jie pamato, kad eini koridoriumi ne „kas tie plaukai?“

Apskritai tikimės, kad šis sąrašas palengvins jūsų mėgstamos vestuvių atnaujinimų pasirinkimą savo didelei dienai. Taigi, kuris iš šių bus? O gal dar neradote plaukų? Komentuokite ir praneškite mums!